Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

“Žurnālists” Ansis Pūpols jau krietnu laiku Latvijas mediju vidē sevi piesaka kā kaismīgu visu mūsu valsts lielāko meļu un krāpnieku atmaskotāju. Ideja jau cēla bez gala, ja vien tam apakšā nebūtu visparastākā vēlme nopelnīt, turklāt vēlams – “aploksnē”.

Kurš gan no mums bērnībā nav lasījis Kārļa Skalbes pasaku par pirtnieku Ansi un viņa nezūdošo vērdiņu. Ak, kā tādu savā īpašumā gribētu iegūt mūsu galvenais stāsta varonis – apsviedīgais Ansis. Viņam diemžēl tādu atrast līdz galam nav paveicies, bet izskatās, ka naudiņas iegūšanai visi līdzekļi ir labi un diezgan labi vērdiņi ir Māra Martinsona silēs. Lieti noder arī mediju vidē apgūtās iemaņas un zināšanas par to, kā melnu padarīt par baltu un baltu par melnu, īsāk sakot, nodarboties ne ar ko citu kā propagandu pasūtītāja jeb maksātāja interesēs.

Tālajā 2017. gadā nedaudz glupais “žurnālists” Ansis Pūpols vadīja raidījumu “Melu teorija”[1]. Šķiet auditorijai par to nebija lielas intereses, jo no zilajiem ekrāniem tas pazuda diezgan ātri. Taču šāda raidījuma vadīšana “žurnālistam” Ansim nāca par labu. Viņš caur citu atmaskošanu varēja arī pats vēl pamācīties, kā pelnīt naudu ar meliem, tendencioziem materiāliem un nomelnošanu, sagrozot faktus. Un nebija jāgaida ilgs laiks, lai zināšanas liktu lietā, lai piepildītu savu lielo dzīves sapni par BMW5[2] iegādi. Taču par visu no sākuma.

Nespēja atdot parādus

Vēlme dzīvot pāri savām iespējām Ansim, visticamāk, bijusi jau sen. Taču pirms vairāk nekā desmit gadiem prāta un zināšanas, kā nopelnīt, nepietika. Tādēļ apsviedīgajam “žurnālistam” 2011. gadā bija jādodas uz tiesu kā atbildētājam, jo SIA “Aizdevumu centrs” bija cēlis prasību par parāda piedziņu.[3] Interesanti, ka šajā laikā kungs strādāja kā žurnālists vienā no galvenajiem televīzijas kanāliem, kur itin bieži bija dzirdami arī stāsti par ātro kredītu biznesu. Turpmākajos gados Ansim šādi parāda piedziņas aicinājumi pienāca ik pa laikam, ja var ticēt informācijai “Latvijas Vēstnesī”.

Lai gan publiski ir pieejama informācija tikai par vienu tiesas sēdes rezultātu, kurā prasība ir apmierināta daļēji, proti, kādu daļu no parāda viņš ir apmaksājis aizdevējam, faktu, ka Ansim ik pa laikam ir jādodas uz tiesu kā atbildētājam, jo nespēj atdot aizņemto paradu, ir vērts paturēt prātā, lai gan notikumi ir diezgan seni. Visticamāk, tam ir nozīme Latvijas taisnības cīnītāja tagadnes aktivitātēs un veidā, kā viņš organizē savas finanses, pareizāk sakot, kā tās slēpj no valsts, un, iespējams, arī no aizdevējiem un parādu piedzinējiem.

„Filma vaig”?

Līdzīgi kā citi laimes meklētāji arī apsviedīgais Ansis iešanu politikā saskatīja kā iespēju tikt pie naudas un, galvenais – kārotā BMX5 markas auto. Tautā mēļo, ka no „Nekā Personīga”[4] apsviedīgais puisis aizgājis tieši tāpēc, ka nav varējis gana daudz nopelnīt un meļu atmaskošanu gribējis pārvērst par privātu biznesu, piedāvājot jau uzfilmētus raidījumus nerādīt, bet „nerādāmus” - uzfilmēt.

Jau, tolaik kandidējot uz Eiropas Parlamenta vēlēšanām, vienīgā oficiālā darba vieta bija biedrība “Baltic Center of Visual Researches”[5]. Lai gan 2019. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās lielo lozi un kāroto iespēju tik pie iespaidīgās deputāta algas un citiem labumiem izvilkt neizdevās, iespējams, tas bija labs pagrieziena punkts, lai tomēr tiktu pie pārticīgas dzīves. Kā liecina apsviedīgā Anša paša ieraksti sociālajos tīklos, pēdējos gados viņš ne reizi vien devies ceļojumos, un, kā ziņo manīgi pilsoņi, arī ilgi kārotā “beha” ir iegādāta. Īsāk sakot, viss gājis uz labo pusi. Ik pa laikam Ansis mūs iepriecina arī ar kādu jaunāko filmu, kur it kā cīnās par godīgumu un taisnību un aizstāv godīgos un labos.

Tā, piemēram, filmā “Krievijas armijas izvešana. Nezināmās lappuses.[6]” īpaši pozitīvā gaismā ir izcelts asiņainajam diktatoram Vladimiram Putinam tuvu stāvošais miljonārs Pjotrs (Pēteris) Avens, kurš pats reiz teicis, ka “viņam ļoti simpātisks ir prezidents Putins”[7]. Portālā Nemelo.lv (kuram nezin kādā sakarā ir pat plašsaziņas līdzekļa statuss) ir atrodami dažādi apsviedīgā Anša veikumi. Filmas, kuru uzņemšanai ir bijuši nepieciešami resursi. Bet tādu nav, vismaz oficiālajos resursos nekādi pierādāmi ienākumi, kas ļautu apmaksāt ikdienas tēriņus, kur nu vēl filmu uzņemšanu, neparādās.

Par kādu naudu? 

Un tagad, draugi, sekos pats interesantākais! Kā jau minēts iepriekš, apsviedīgais Ansis, savulaik kandidējot Eiropas Parlamenta vēlēšanās, kā vienīgo darba vietu norādīja biedrību “Baltic Center of Visual Researches”. Pirmkārt, tā ir nevalstiskā organizācija, kuras darbības pamata mērķis ir norādīta sabiedrības izglītošana. Mērķis ir cēls. Bet kā ar naudu? Ansim taču ir trīs bērni, “beha” un ceļojumos arī gribas braukt. Taču nekā! Biedrības gada pārskati rāda, ka naudas aprites šajā biedrībā vispār nav[8]. Ir apaļa nulle. Turklāt, nav nekādas informācijas par to, ka Ansis Pūpols pašlaik strādātu algotu darbu. Nav arī norādes par kapitāla daļām uzņēmumos vai citiem ienākumu gūšanas veidiem, piemēram, īpašuma izīrēšanas.

Darbavieta neparādās arī Eiropas Parlamenta deputāta kandidāta kartītē. Vai tas nozīmē, ka apsviedīgo Ansi un viņa bērnus no savas algas līzinga kompānijā uztur sieva? Vai arī viņš mums visiem melo, un gan viņa iztiku, gan izklaides filmu formātā nodrošina “aploksnes” no stāstu pasūtītājiem?

Ļoti apšaubāms, ka motivējošais kalendārs par 15.49 eiro gabalā, ko kā vienīgo preci var iegādāties viņa portālā Nemelo.lv, spēj ģenerēt pietiekamus ienākumus apsviedīgā Anša dzīvesveidam un filmām. Taču Rīgā runā, ka apsviedīgais Ansis kāda nomelnošanu, apmelošanu vai tieši otrādāk – nepamatotu slavināšanu sāk tikai, kad saņēmis jau konkrētu pasūtījumu un, protams, “vērdiņu”.

Un nobeigumā kāds ļoti zīmīgs fakts. Anša Pūpola sabiedriskā organizācija darbojas Rīgā, Kuldīgas ielā 50-2. Var jau būt, ka sakritība, ka pāri ielai atrodas arī bēdīgi slavenā un krāpšanā apsūdzētā Māra Martinsona birojs. Var jau būt, ka tiešām liela un tiešām nejauša sakritība ir arī tā, ka Anša pirmā filma bija tieši par Ilmāru Rimšēviču. Un kurš bija tajā iesaistīts? Ka tik ne jau pieminētais un Latvijā labi zināmais Māris Martinsons. Pilsētā runā, ka Martinsona savulaik ieceltā “Latvijas valsts mežu” valde Martinsona uzdevumā saslēgusi līgumus ar PR kompānijām, aiz kurām slēpjas Pūpols. Pūpols to tad arī atstrādā, laiku pa laikam uzņemot ‘filmiņas’ Martinsona interesēs.     

Secinājumus izdariet paši. Ne velti viens no pasaules domas dižgariem Imanuels Kants rakstīja, ka apgaismība ir tad, kad lietojam paši savu prātu, nevis paļaujamies uz citu teikto! Skatoties Anša filmas, to arī visiem novēlu!


[1] https://zinas.tv3.lv/latvija/neka-personiga-projekts-melu-teorija-ka-rodas-meli-medijos-ka-tie-izplatas-un-kads-ir-to-merkis/

[2] https://zinas.tv3.lv/latvija/neka-personiga/ansis-pupols-sev-labprat-kadreiz-uzdavinat-bmw-x5/

[3] https://www.vestnesis.lv/ta/id/223081

[4] https://puaro.lv/cv/ansis-pupols/

[5] https://company.lursoft.lv/en/baltic-center-of-visual-researches/40008275575

[6] https://www.la.lv/dokumentala-filma-atklaj-petera-avena-dalibu-krievijas-armijas-izvesana-no-latvijas

[7] https://www.tvnet.lv/7735728/video-man-ir-loti-simpatisks-prezidents-putins-avens-sankciju-liste-parasts-bankieris-vai-putina-emisars

[8] https://puaro.lv/cv/ansis-pupols/

Novērtē šo rakstu:

3
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

18

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

FotoPēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina par apdraudējumu fundamentālām demokrātijas vērtībām – vārda brīvībai un mediju neatkarībai. Mēs vēlamies tam pievērst sabiedrības uzmanību un aicināt to nepieļaut.
Lasīt visu...

21

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

FotoJāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar Putinu par iespēju pielietot kodolieročus mainīja manu viedokli par Makrona kungu. Šis Francijas prezidenta paziņojums ir būtisks pagrieziens (ja tas būs noturīgs) Eiropas un kopumā Rietumu līdzšinējā politikā, kas pārsvarā ir bijusi mērķēta uz izvairīšanos no tiešas konfrontācijas ar Krieviju.
Lasīt visu...

12

Labā un ļaunā saknes

FotoĀdolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi dvēselē viņi ir tādi paši kā es.” Pa lielam tāda ir arī atbilde uz jautājumiem, kur ir meklējamas gan labā, gan ļaunā saknes - tās faktiski ir cilvēkos pašos, jo viņu izvēles rada politiskas sekas un nākotni.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē izskatīja...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas ka, cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...