Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Meļņiku Latvija

Lato Lapsa
24.06.2015.
Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..

29.06.2015. 09:07

Lūgums pietiek.com pārstāt dzēst pilsoņa "VSV" komentārus, jo cenzūra patiešām ir aizliegta. Lūgums "VSV" "norīt" aizvainojumu un beigt "masēt" pietiek.com, jo, ja nesaprot ar vienu reizi, nesapratīs arī ar daudzām. Vērtīgāk rakstīt par tēmu, jo tēma nopietna.

Atbildēt

29.06.2015. 01:00

»


Nav izārstējies.

Atbildēt

28.06.2015. 08:23

Maltas kungs! Jūs nesaprotat vienu, ka pašreiz Saeimā nav nevienas personas no Jūsu uzrunātajiem - " Cienijamās Deputātes un Godātie Deputāti!" Jūs uzrunājat „ tukšu gaisu” !

Arī izredzes kaut ko mainīt Latvijas centrālās valdības parakstītajos līgumos ar ārvalstu aizdevējiem ir tuvas nullei.

Noziedzīgie, slepenie tautai līgumi paredz politiskos uzstādījumus nākošajiem Latvijas premjeriem un prezidentiem.

Šie līgumi tika parakstīti pretrunā Latvijas Satversmei, par to nav šaubu, tālaika Saeimas deputātiem, ST tiesnešiem, Valsts kontrolei, premjerministram un finanšu ministram, LB prezidentam - Rimševicam rupji pārkāpjot savas pilnvaras.

Izveidojot atsevišķu prokuratūras nodaļu, šos līgumus varētu pārskatīt kā neatbilstošus LR Satversmei - grozīt vai izbeigt. Personas, kas bija iesaistītas šo līgumu parakstīšanā pat nodot LRTT sodīšanai - pēc augstāko garīgo spēku virspavēlnieka L.Grantiņa scenārija - sodot ar pakāršanu - ja pareizi saprotat manu humoru.

Taču arī tas neko nemainītu, jo tādi kā Jūs, ieņemot labus amatus, kas varētu izmainīt Latvijas un latviešu tautas izredzes, lej ūdeni uz ienaidnieka dzirnavām un kuļ tukšus salmus.

Pašreizējie Saeimas deputāti pilnā mērā apzinās savu atbildību, piedaloties genocīda realizēšanā pret latviešu tautu, nenovērtējiet nekad ienaidnieku par zemu.

Atbildēt

Nepietiek

28.06.2015. 04:50

Tas zināšanu līmenis Pietiek ir zems,kas notiek pasaulē un taspats Latvijā,raksti par visiem mēsliem kopā ne tikai par mēslu meļņiku.......

Atbildēt

28.06.2015. 02:43

»

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

Cienijamās Deputātes un Godātie Deputāti...


Maltas kungs! Jūs nesaprotat vienu, ka pašreiz Saeimā nav nevienas personas no Jūsu uzrunātajiem - " Cienijamās Deputātes un Godātie Deputāti!"

Arī izredzes kaut ko mainīt Latvijas centrālās valdības parakstītajos līgumos ar ārvalstu aizdevējiem ir tuvas nullei.

Noziedzīgie, slepenie tautai līgumi paredz politiskos uzstādījumus nākošajiem Latvijas premjeriem un prezidentiem.

Šie līgumi tika parakstīti prerun'a latvijas r Satversmei, par to nav šaubu, tālaika Saeimas deputātiem, ST tiesnešiem, Valsts kontrolei, premjerministram un finanšu ministram, LP prezidentam - Rimševicam rupji pārkāpjot savas pilnvaras. Izveidojot atsevišķu prokuratras nodaļu .sos līgumus varētu pārskatīt kā neatbilstošus LR Satvermei - grozīt vai izbeigt. Peronas, kas bija iesaistītas .so līgumu parakstīšana pat nodot LRTT sodīšanai - pēc augstāko garīgo spēku virspavēlnieka L.Grantiņa scenārija - sodot ar pakāršanu - ja pareizi saprotat manu humoru.

Atbildēt

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

27.06.2015. 19:14

Cienijamās Deputātes un Godātie Deputāti!
Jūsu apstiprinātā Valdība vērienīgi 16.janvarī atmaksāt 1,2 miljardi eiro parāda atbilstoši aizņēmumu atmaksas grafikam. Cik vēl būs jāmaksā ?
Jūs Saeimas sēdē devāt zvērastu un parakstījāt:
"Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus."
Jūs neesat atbildējuši, kā pildat Satversmes sekojošus pantus:
66. pants par budžeta izpildi? Vai atmaksas Grafiku arī apstiprinājāt? Cik vēl būs Jāmaksā???
68. pants par Valdības noslēgto starpatutisko kredītu līgumiem? It sevišķi vēlētos izlasīt līgumu par 7,5 milajrdi lielo kredītu, kuru parakstīja I.Godmans, A. Slakters,I.Krūmane, I. Rimšavics un Saeima apstiprināja.
Kā pildās likumu par „Latvijas Banku”, kas ir Saeimas kontrolē:
1) Kur Latvijas Banka izlietoja konfiscētas bankas „ Bankas Baltija” (BB) īpašumus? Mēs bankas BB kreditori ļoti vēlamies atgūt naudu no BB īpašniekiem Latvijas Bankas un Finanšu ministrijas;
2) Kāpēc tika apmaksāti Stokholmas 2004. gada tiesas izdevumi;
3) Kas notika ar 100 latu zelta monētām pēc eiro ieviešanas?
Valdība ES iedalītos atbalsta fondus ieskaita valsts ieņēmumos un neplāno dot tos lauksaimniekiem, kā paredzēts ES regulās.
Pašreizejā Latvijas teritorijā vajadzēja būt 273 642 lauku sētām, kā ražošanas uzņēmumiem.To paredz AP pieņemtais 1993.gada 30. martā Lēmums un Likums par īpašumu atdošanu.
Lūdzu Jūs, cienītās Deputātes un godātie Deputāti, izvērtēt savu attieksmi un darbību pret Latvijas valsti un saviem solijumiem vēlētājiem. Liekas godīgāk būtu pašiem atteikties no sava zvērasta un smagā Deputāta sloga?
Labs piemērs ir Grieķija, kas netaisās atmaksāt svešus un nelikumīgi ņemtus parādus, kaut gan ārejais prāds uz vienu iedzīvotāju ir trīs reizes mazāks nekā Latvijā!
Otrs piemērs ir Islande, kur valsts vīriem ir jāsēž cietumā, kāmēr atmaksā nozagto naudu, kas ņemta kredītos.
Vai esat gatavi atmaksāt Valsts budžetā ņemtos kredītus un nelikumīgi atmaksāt tos kredītu procentus no savas kabatas? Zaudējumi ir jāatlīdzina katram, kas radušies viņa darbības vai bezdarbības rezultatā. Arī uz Jums Deputāti attiecās Civillikuma 1779. pants.

Atbildēt

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

27.06.2015. 19:11

»

?

Ar ko šobrīd nodarbojas Ziedonis Čevers


Droši cīnās pret sava tēva, Rēzeknes Mežabrāļu pulka biedru, idejām.

Ziedoņa tēvu nošāva istreboki ( A. Kirhenšteina dibinātās zememes sardze) par nepakļaušanos Padomju varai!

Atbildēt

Edge

27.06.2015. 18:51

»

Kuri tad labie zēni


"Labos zēnus" retais vairs atceras - nepiemin L.L.
šodienas meļņiku "skolotāju":
"Latvijas Futbola Federācijas mājaslapa vēsta, ka 70 gadu vecumā miris pirmais federācijas prezidents Vladimirs Ļeskovs."
http://www.1br.lv/ar-naves-zinu-par-sevi-atgadinajis-bijusais-pardaugavas-boss-vladimirs-leskovs/
Лесков и пардаугавские миллионы.На заре капитализма. http://imhoclub.lv/ru/material/leskov_i_pardaugavskie_millioni

Atbildēt

mēs paliekam muļķos

27.06.2015. 17:44

»

Katram portālam sava politika.Visneskaidrākie ir Pietiek.com mērķi. Kaut kā neticas, ka šiem pašiem pietiek no tā, ko prasa no citiem


Portāla mērķi ir diezgan skaidri.
Nodrošināt sistēmas funkcionēšanu, svārstoties starp "labie zēni-sliktie zēni". Un otrādi. Un iekasēt "nodevu" no abiem.
Nauda nesmirdot.

Atbildēt

bv

27.06.2015. 05:45

»

Ja U.Lielpusēnam būtu dinamiskā IP - ar speciālu programu, tad viņš turpinātu driķēt.Jo nav visaptveroša tekstu kvalitātes filtra - ne pēc satura, ne formas...


Kas ir Mazpusānam mēs nezinam. Skaidrs ir viens - tiek terorizēti cilvēki par viedokļa paušanu. Vienam neizdevās uzsākt krim.procesu par lapsas goda un cieņas aizskārumu, atriebjas citam citādi. Ļoti zemiski, bet paredzami. Komentārus viņi dzēš mehāniski, bots viņiem nav, jo platformiņa vāja un iq maziņš. Šloserbergu veida.
Pat bezmaksas blogā vai mājas lapā ir opcija nevēlamo vārdu bloķēšanai. Tikai neviena lapa vai portāls, kas ievieš cenzūru, nespēj piesaistīt komentētāju, bet, ja nav komentāru, nav apmeklējumu, nav ienākumu no reklāmas un beigās cenzūra atgriežas rikošetā pa tukšo peroksīda pauri. Un krīt maskas. Papildus dienai, delfiem, nra, tvnet un ir - pa duļķaino ūdeni kūļājas arī tāds pietiek.com. Daba nemīl tukšumu, būs citi portāli. Bet, ja ne - komentēšana pēc būtības realitāti nemaina. Jo netīrāks pīļu dīķis, jo ātrāk auzaug, jo vairāk stagnācijas, jo ātrāk spiesti veikt pārmaiņas. Bet, ja ne, pašiem vien tajā smirdoņā un stagnācijā būs jādzīvo. Mūžīgi. Lai izbauda.

Atbildēt

27.06.2015. 03:46

»

PIETIEK

Dinamisko IP adrešu laikmetā to nav iespējams precīzi pateikt, - jāskatās pēc satura un formas


Ja U.Lielpusēnam būtu dinamiskā IP - ar speciālu programu, tad viņš turpinātu driķēt.Jo nav visaptveroša tekstu kvalitātes filtra - ne pēc satura, ne formas

Un Jūs nespētu dzēst komentārus. Te jau viens bija ar tādu - pats Jums uzrādīja "nu jau pietiek" komentāru kārtas skaitļa Nr. katrā savā komentārā...

Atbildēt

NafNaf

26.06.2015. 11:48

A.god. L.L.!
Tādu kā Meļņiks ir ļoti daudz! Pamatā visam ir lielā apetīte uz naudu, kas korelē ar naudas daudzumu un alkatību! Lielākā daļa akciju "kontrolpaketes" īpašnieku uzskata par savu goda lietu un pienākumu apjāt mazākuma akcionārus! Rietumu valstīs par šāda veida darbībām var "uzrauties" uz ilgstošu cietumsodu, bet Latvijā.. Tāpēc jau arī Latvijā mēs esam tur, kur esam…diemžēl… FKTK nemaz nepievērš uzmanību šīm problēmām ar mazākuma akcionāru interešu neievērošanu, bet gan „drillē” komatus sev vien pašiem saprotamiem tiesību aktiem uz n-tiem simtiem lapu…. FKTK darbības „sauso atlikumu” var redzēt viņu mājas lapā! Es tā īsti nesaprotu FKTK mājas lapas galvenajā sadaļā ieveidoto saukli STABILITĀTE ATTĪSTĪBA AIZSARDZĪBA… Vai nevajadzētu to tranu pūzni vismaz nedaudz pabikstīt?

Atbildēt

apskati labāk IP

26.06.2015. 10:42

»

PIETIEK

Dinamisko IP adrešu laikmetā to nav iespējams precīzi pateikt, - jāskatās pēc satura un formas


Tad jūs esat dimbā. Jo intelektuālais potenciāls maziņš. Filologi, bogdanova, b..

Atbildēt

bloķerētājs lapsa

26.06.2015. 10:40

»


lapsa baidās no dueļiem.. negrib, lai sabojā cmuko ģīmi :) bet derētu.. ai, kā derētu pāris reizes ievilkt.. tā lai noskan

Neapjēdzu vienu, kāda mārrutka pēc viņš bloķēja arī MANI?! Totāls auns! Viņam nepielec, ka dinamiskā IP šodien tiek piešķirta man, rīt - citam un viņš laikam neapjēdz, ka priekšapmaksas karte maksā 0.99 eurocentus. Ja jau kāds baisi gribēs komentēt, tad kartiņas iepirks vairumā
Izlēmu, ka boikotēšu pietiek.com. Komentēšu tikai ne par tēmu - par cenzūru, lapsu, orgāniem u.tml.

Atbildēt

Kretīni dejo

26.06.2015. 07:41

meļņiku Latvija ir precīzi teikts.
Ja esi ordeņots meļņiks, tad vari zagt, krāpties , neievērot likumus un ...nekas nebūs. nopirktie visos līmeņos pūlēsies lai patronu izručītu. Un tas tādā meļņiku latvijā darbojas. daudz efektīvāk nekā Likumi, kurus nevies netaisās piemērot un ievērot attiecībā pret tādiem čiekuriem kā meļņiks.
Bet labprāt piemeklēs kādu pantu pret tiem ,kam vēl liekas ka meļniku latvijā ir arī likumdošānas u tiesu vara. Ir. Bet tā darbojas ļoti selektīvi. Tikai lai aizsargātu meļniku varu.

Atbildēt

PIETIEK

26.06.2015. 03:08

»

to Pietiek

Lai būtu skaidrība un Mazpusēns nākotnē būtu atpazīstams, loģiski būtu atklēt tos nikus, zem kuriem "mūsu varonis" driķēja savus pamfletus


Dinamisko IP adrešu laikmetā to nav iespējams precīzi pateikt, - jāskatās pēc satura un formas.

Atbildēt

to Pietiek

26.06.2015. 02:42

Lai būtu skaidrība un Mazpusēns nākotnē būtu atpazīstams, loģiski būtu atklēt tos nikus, zem kuriem "mūsu varonis" driķēja savus pamfletus.

Atbildēt

Sinbads Jūrasbraucējs

25.06.2015. 17:46

> vai vasjutkas kuģu būvētava vai kāda cita firma remontē un tipa arī remontēja latvijiešu jūras" kara flotes " kuģus - tas ir : utiļus un peldošos zārkus un cita veida nevajadzīgu antikvariātu ?

> kāda cenu ziņā ir starpība starp vasjutkas uzbūvētajiem "kara"kuģiem un tādu pašu kuģu cenai fāterlandē? + cik maksāja aprīkošana ar akustiku, navigāciju, sakaru līdzekļiem un vienīgo lielgabalu, 2 maksima sistēmas ložmetējiem un RBU - raketno bombojotnoje ustroistvo + torpēdas "ŠKVAL"?

Vai visi vasjutkas būvētie kuģi tiešām ir sabūvēti rīgā, - vai nav kāds uzbūvēts fāterlandē, bet vasjutko to nav iesmērējis par Latvijas preci ??

Atbildēt

Latinj

25.06.2015. 16:59

nu nevajag maaleet too pasuuta Igors... velninju tik melnu

Atbildēt

«Pietiek» uzmanībai

25.06.2015. 16:51

trešā rindkopa no beigām

Atbildēt

time to get life

25.06.2015. 15:17

»

PIETIEK

Sakiet paldies dzejniekam Mazpusānam/VSV, kurš beidzot lika vadzim lūst...


Nu, visp es domāju, ka cūkkūts ir te ;) kļūdījos.. kam negadās? Iešu uz nra vai dienu :)
Ne jūs ko zaudējat, ja es nekomentēju, ne es ko zaudēju, ja nelasu jūsu bezjēdzīgos vāvuļojumus.
Bet "necenzēto rupjību un derdzību" sarakstu gribētos redzēt. Nopublicējiet sarakstiņu, kuri vārdi latviešu vai citās valodās jums šķiet derdzīgi, rupji.. Ja nav grūti. Lai Mazpusāns arī mācās!
Cik saprotu, "ruda kuce" ir ok? Kā būs ar vārdu "bydlo"?

Atbildēt

lol

25.06.2015. 15:14

»


idiņš?

Atbildēt

ggg

25.06.2015. 15:04

»

PIETIEK

Jūs laikam esat no tās sugas, kas sievai par seksu maksā.:) Visu labu


Vispār, ja kas.. laulība ir legālā prostitūcija. Visi maksā par seksu.

Atbildēt

Meža pasaka

25.06.2015. 14:44

»

nunu

Jūs man atgādināt LV tiesu sistēmu.. "šobrīd.... nav..".. bet pirms pāra stundām bija


"Āzis bij ne labs, ne ļauns. Viņš vienkārši bija āzis. Viņš blēja. Un viņam baidījās sist. Bet ar savu blēšanu viņš visiem apnika. Tāpēc viņu nosita."

Kaut kā tā: šis, pašuprāt, Intelektuālās Domas Gigants bija ļoooti daudziem piegriezies...

Atbildēt

diezgan

25.06.2015. 14:34

»

PIETIEK

Jūs laikam esat no tās sugas, kas sievai par seksu maksā.:) Visu labu


Stulba atbilde. Ludzu pasakiet, kurs Jus mudinaja pieveersties sai teemai ?

Atbildēt

bnf

25.06.2015. 14:30

dazas pardomaas par biznesmeniem LV. Personigi nesaskatu nekadas problemas , ja naudigi cilveki savu biznesu un intereses aizsarga - cik nu tas ir iespejams! ja kadam ir naivas domas , ka pasaule bizness notiek savadak (jeb naudas ieguldisanas process) - tad nav ko runat vispar! procesi visur pasaule notiek pateicoties interesem (naudai). nemam jebkuru procesu vai geopolitisku notikumu - apaksa visur ir biznesa (varas) intereses! ko Melniks ir nepareizi izdarijis? varbut vinam vajadzeja ieguldit miljonus un uzticeties valsts birokratijai un veiksmei? vai ari kontrolet procesus no a lidz z!

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 14:28

»

Pietiek

Luudzu atbildiet uz soo


Jūs laikam esat no tās sugas, kas sievai par seksu maksā.:) Visu labu.

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 14:25

»

nunu

Jūs man atgādināt LV tiesu sistēmu.. "šobrīd.... nav..".. bet pirms pāra stundām bija


Sakiet paldies dzejniekam Mazpusānam/VSV, kurš beidzot lika vadzim lūst.
Necenzētas rupjības un derdzības, vispirms jau tādas, kas adresētas citiem komentētājiem, mēs vairs necietīsim.
Ja cilvēki nesapratīs aizrādījumus, bloķēsim visu, kas būs nepieciešams, lai šie aizrādījumi tiktu saklausīti.
Ne uz visiem laikiem - uz nedēļu, divām. Pēc tam atbloķēsim, paskatīsimies, vai esam saprasti.
Ja Jums vajadzīga cūkkūts, meklējiet to citur. Visu labu.

Atbildēt

nunu

25.06.2015. 14:18

»

PIETIEK

Uz šo brīdi nav nobloķēta NEVIENA IP adrese. Ir nobloķēta iespēja lietot virkni īpaši derdzīgu izteikumu - atvainošanu, ja tas aizskar Jūsu radošo brīvību: varam ieteikt vērsties, teiksim, radio Pieci.lv


Jūs man atgādināt LV tiesu sistēmu.. "šobrīd.... nav..".. bet pirms pāra stundām bija..
No rītiņa bija bloķētas IP adreses vai šķiet, ka IMEI numuri, vai ne?
Ir kaut kas tik derdzīgs visā šajā cenzūrā un liekulībā.

Atbildēt

gygy

25.06.2015. 14:17

»

stulbeņi mokšķeri he

Uzņematies Dieva lomu? Cieņu nopelna, nevis pieprasa...


Jefiņ, ko tad tu te izpaudies, ja tevi te nekas neinteresē? Izskatās, no citurienes sen esi izmests, vienīgi Pietiek nez kāpēc visu šo laiku ir apbrīnojami liberāls pret šitādām inteliģences padibenēm.

Atbildēt

stulbeņi mokšķeri he

25.06.2015. 14:13

»

PIETIEK

Ja cilvēks sapratīs, ka pret citiem komentētājiem jāizturas ar kaut minimālu cieņu, pēc nedēļas varēs atgriezties. Ja nesapratīs - nāksies mums šķirties


Uzņematies Dieva lomu? Cieņu nopelna, nevis pieprasa.
Biedrs lembergs cieņu nepelna, lato lapsa cieņu nepelna, a.priedītis cieņu nepelna.. tas ir viedoklis, pat, ja jums "cienījamie ļaudis" tas netīk. Patiesība, ja to pabāž zem gultas, nekļūst mazāk patiesa. Mutes aizbāšana ir tas pats, kas kapakmeņu balsināšana. Ārpusē tīrs, bet iekšpusē puvekļi.
Dzīvot un uzvesties vajag tā, lai nevienam nebūtu pamata izrādīt necieņu.
Jūsu bloķēšanas politika arī visnotaļ komiska. Vienu dienu bloks,otru dienu - pļūtī, cik gribi! Bez tam, ja te "netusētu" pāris "origināļu", jūsu portāls atgādinātu stāvoša ūdens dīķi. Boring.

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 14:03

»

komentāru bloķēšana un dzēšana

Nav nekādi saprotama portāla komentētāju bloķēšanas politika...


Uz šo brīdi nav nobloķēta NEVIENA IP adrese. Ir nobloķēta iespēja lietot virkni īpaši derdzīgu izteikumu - atvainošanu, ja tas aizskar Jūsu radošo brīvību: varam ieteikt vērsties, teiksim, radio Pieci.lv.:)

Atbildēt

komentāru bloķēšana un dzēšana

25.06.2015. 14:00

Nav nekādi saprotama portāla komentētāju bloķēšanas politika.
Kā noprotams pakalpojuma sniedzējs piešķir dinamiskos IP, vienu brīdi bloķējums ir, citu brīdi, kad piešķirta cita IP adrese - bloķējuma nav. Nezinu, ceru, ka neviens komentētājgribētājs nav nejauši dabūjis manu IP adresi.
Un interesanti, kāpēc bloķējums uzlikts man. Varbūt pastāstiet, kas tad īsti jums nepatīk, jo līdz "rudās kuces" līmenim man vēl garš ceļš ejams.
Un nevarētu būt, ka VSV un es būtu izmantojuši vienu IP adresi.

Vispār cenzūra ir pretīga. Vārda brīvību dzejniekam Mazpusānam un man!

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 13:42

»

222

Izskatas ka samaksata nauda par publikacijam beidzaz


Vispār gan tēmas beidzas, bet, protams, ja Meļņika kungs dos pamatu, seriālu turpināsim, esiet bez bēdu.:)

Atbildēt

mex

25.06.2015. 13:38

Rīgas Kuģu Būvētavu jau nu viņs ir pamatīgi izzadzis vai arī viņa vadītāja spējas ir kā kādam treniņbiksim.

Atbildēt

ezis

25.06.2015. 13:34

skatos meļņika troļļu ferma pa nopietno ķeras pie LL un pietiek.com rakstu vērtēšanas. pārāk jau nu neveselīgi daudz vērtējumu mīnusu pēdējā laikā parādījušies. :) agrāko pāris vietā tagad ir pāris desmiti un pat pāri simtam. un kā likums - vienmēr vairāk nekā pozitīvo vērtējumu! ;) tātad LL rok pareizā virzienā! ;) jo tuvāk līķim jo vairāk smird!

Atbildēt

222

25.06.2015. 13:33

Izskatas ka samaksata nauda par publikacijam beidzaz.

Atbildēt

formula

25.06.2015. 13:13

Tā dinozauriņa izķepurošanās līdz mūsdienām ir vienkārši pārpratums,nejaušība,jo burbulim tak bija jāplīst un jādod vieta citiem "veiksmes stāstiem",diemžēl,praiderastiski vēl slīpētākiem,un,protams,protams,uz mūsu visu rēķina.

Atbildēt

?

25.06.2015. 12:56

Ar ko šobrīd nodarbojas Ziedonis Čevers?

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 12:45

»

he

Ātri gan šībernieka VSV komentāru novāca. Laikam viņam galīgi jumts aizbraucis.Jābrīnās, kā tik ilgi pacieta


Ja cilvēks sapratīs, ka pret citiem komentētājiem jāizturas ar kaut minimālu cieņu, pēc nedēļas varēs atgriezties. Ja nesapratīs - nāksies mums šķirties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...