Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Meļņiku Latvija

Lato Lapsa
24.06.2015.
Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..

29.06.2015. 09:07

Lūgums pietiek.com pārstāt dzēst pilsoņa "VSV" komentārus, jo cenzūra patiešām ir aizliegta. Lūgums "VSV" "norīt" aizvainojumu un beigt "masēt" pietiek.com, jo, ja nesaprot ar vienu reizi, nesapratīs arī ar daudzām. Vērtīgāk rakstīt par tēmu, jo tēma nopietna.

Atbildēt

29.06.2015. 01:00

»


Nav izārstējies.

Atbildēt

28.06.2015. 08:23

Maltas kungs! Jūs nesaprotat vienu, ka pašreiz Saeimā nav nevienas personas no Jūsu uzrunātajiem - " Cienijamās Deputātes un Godātie Deputāti!" Jūs uzrunājat „ tukšu gaisu” !

Arī izredzes kaut ko mainīt Latvijas centrālās valdības parakstītajos līgumos ar ārvalstu aizdevējiem ir tuvas nullei.

Noziedzīgie, slepenie tautai līgumi paredz politiskos uzstādījumus nākošajiem Latvijas premjeriem un prezidentiem.

Šie līgumi tika parakstīti pretrunā Latvijas Satversmei, par to nav šaubu, tālaika Saeimas deputātiem, ST tiesnešiem, Valsts kontrolei, premjerministram un finanšu ministram, LB prezidentam - Rimševicam rupji pārkāpjot savas pilnvaras.

Izveidojot atsevišķu prokuratūras nodaļu, šos līgumus varētu pārskatīt kā neatbilstošus LR Satversmei - grozīt vai izbeigt. Personas, kas bija iesaistītas šo līgumu parakstīšanā pat nodot LRTT sodīšanai - pēc augstāko garīgo spēku virspavēlnieka L.Grantiņa scenārija - sodot ar pakāršanu - ja pareizi saprotat manu humoru.

Taču arī tas neko nemainītu, jo tādi kā Jūs, ieņemot labus amatus, kas varētu izmainīt Latvijas un latviešu tautas izredzes, lej ūdeni uz ienaidnieka dzirnavām un kuļ tukšus salmus.

Pašreizējie Saeimas deputāti pilnā mērā apzinās savu atbildību, piedaloties genocīda realizēšanā pret latviešu tautu, nenovērtējiet nekad ienaidnieku par zemu.

Atbildēt

Nepietiek

28.06.2015. 04:50

Tas zināšanu līmenis Pietiek ir zems,kas notiek pasaulē un taspats Latvijā,raksti par visiem mēsliem kopā ne tikai par mēslu meļņiku.......

Atbildēt

28.06.2015. 02:43

»

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

Cienijamās Deputātes un Godātie Deputāti...


Maltas kungs! Jūs nesaprotat vienu, ka pašreiz Saeimā nav nevienas personas no Jūsu uzrunātajiem - " Cienijamās Deputātes un Godātie Deputāti!"

Arī izredzes kaut ko mainīt Latvijas centrālās valdības parakstītajos līgumos ar ārvalstu aizdevējiem ir tuvas nullei.

Noziedzīgie, slepenie tautai līgumi paredz politiskos uzstādījumus nākošajiem Latvijas premjeriem un prezidentiem.

Šie līgumi tika parakstīti prerun'a latvijas r Satversmei, par to nav šaubu, tālaika Saeimas deputātiem, ST tiesnešiem, Valsts kontrolei, premjerministram un finanšu ministram, LP prezidentam - Rimševicam rupji pārkāpjot savas pilnvaras. Izveidojot atsevišķu prokuratras nodaļu .sos līgumus varētu pārskatīt kā neatbilstošus LR Satvermei - grozīt vai izbeigt. Peronas, kas bija iesaistītas .so līgumu parakstīšana pat nodot LRTT sodīšanai - pēc augstāko garīgo spēku virspavēlnieka L.Grantiņa scenārija - sodot ar pakāršanu - ja pareizi saprotat manu humoru.

Atbildēt

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

27.06.2015. 19:14

Cienijamās Deputātes un Godātie Deputāti!
Jūsu apstiprinātā Valdība vērienīgi 16.janvarī atmaksāt 1,2 miljardi eiro parāda atbilstoši aizņēmumu atmaksas grafikam. Cik vēl būs jāmaksā ?
Jūs Saeimas sēdē devāt zvērastu un parakstījāt:
"Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus."
Jūs neesat atbildējuši, kā pildat Satversmes sekojošus pantus:
66. pants par budžeta izpildi? Vai atmaksas Grafiku arī apstiprinājāt? Cik vēl būs Jāmaksā???
68. pants par Valdības noslēgto starpatutisko kredītu līgumiem? It sevišķi vēlētos izlasīt līgumu par 7,5 milajrdi lielo kredītu, kuru parakstīja I.Godmans, A. Slakters,I.Krūmane, I. Rimšavics un Saeima apstiprināja.
Kā pildās likumu par „Latvijas Banku”, kas ir Saeimas kontrolē:
1) Kur Latvijas Banka izlietoja konfiscētas bankas „ Bankas Baltija” (BB) īpašumus? Mēs bankas BB kreditori ļoti vēlamies atgūt naudu no BB īpašniekiem Latvijas Bankas un Finanšu ministrijas;
2) Kāpēc tika apmaksāti Stokholmas 2004. gada tiesas izdevumi;
3) Kas notika ar 100 latu zelta monētām pēc eiro ieviešanas?
Valdība ES iedalītos atbalsta fondus ieskaita valsts ieņēmumos un neplāno dot tos lauksaimniekiem, kā paredzēts ES regulās.
Pašreizejā Latvijas teritorijā vajadzēja būt 273 642 lauku sētām, kā ražošanas uzņēmumiem.To paredz AP pieņemtais 1993.gada 30. martā Lēmums un Likums par īpašumu atdošanu.
Lūdzu Jūs, cienītās Deputātes un godātie Deputāti, izvērtēt savu attieksmi un darbību pret Latvijas valsti un saviem solijumiem vēlētājiem. Liekas godīgāk būtu pašiem atteikties no sava zvērasta un smagā Deputāta sloga?
Labs piemērs ir Grieķija, kas netaisās atmaksāt svešus un nelikumīgi ņemtus parādus, kaut gan ārejais prāds uz vienu iedzīvotāju ir trīs reizes mazāks nekā Latvijā!
Otrs piemērs ir Islande, kur valsts vīriem ir jāsēž cietumā, kāmēr atmaksā nozagto naudu, kas ņemta kredītos.
Vai esat gatavi atmaksāt Valsts budžetā ņemtos kredītus un nelikumīgi atmaksāt tos kredītu procentus no savas kabatas? Zaudējumi ir jāatlīdzina katram, kas radušies viņa darbības vai bezdarbības rezultatā. Arī uz Jums Deputāti attiecās Civillikuma 1779. pants.

Atbildēt

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

27.06.2015. 19:11

»

?

Ar ko šobrīd nodarbojas Ziedonis Čevers


Droši cīnās pret sava tēva, Rēzeknes Mežabrāļu pulka biedru, idejām.

Ziedoņa tēvu nošāva istreboki ( A. Kirhenšteina dibinātās zememes sardze) par nepakļaušanos Padomju varai!

Atbildēt

Edge

27.06.2015. 18:51

»

Kuri tad labie zēni


"Labos zēnus" retais vairs atceras - nepiemin L.L.
šodienas meļņiku "skolotāju":
"Latvijas Futbola Federācijas mājaslapa vēsta, ka 70 gadu vecumā miris pirmais federācijas prezidents Vladimirs Ļeskovs."
http://www.1br.lv/ar-naves-zinu-par-sevi-atgadinajis-bijusais-pardaugavas-boss-vladimirs-leskovs/
Лесков и пардаугавские миллионы.На заре капитализма. http://imhoclub.lv/ru/material/leskov_i_pardaugavskie_millioni

Atbildēt

mēs paliekam muļķos

27.06.2015. 17:44

»

Katram portālam sava politika.Visneskaidrākie ir Pietiek.com mērķi. Kaut kā neticas, ka šiem pašiem pietiek no tā, ko prasa no citiem


Portāla mērķi ir diezgan skaidri.
Nodrošināt sistēmas funkcionēšanu, svārstoties starp "labie zēni-sliktie zēni". Un otrādi. Un iekasēt "nodevu" no abiem.
Nauda nesmirdot.

Atbildēt

bv

27.06.2015. 05:45

»

Ja U.Lielpusēnam būtu dinamiskā IP - ar speciālu programu, tad viņš turpinātu driķēt.Jo nav visaptveroša tekstu kvalitātes filtra - ne pēc satura, ne formas...


Kas ir Mazpusānam mēs nezinam. Skaidrs ir viens - tiek terorizēti cilvēki par viedokļa paušanu. Vienam neizdevās uzsākt krim.procesu par lapsas goda un cieņas aizskārumu, atriebjas citam citādi. Ļoti zemiski, bet paredzami. Komentārus viņi dzēš mehāniski, bots viņiem nav, jo platformiņa vāja un iq maziņš. Šloserbergu veida.
Pat bezmaksas blogā vai mājas lapā ir opcija nevēlamo vārdu bloķēšanai. Tikai neviena lapa vai portāls, kas ievieš cenzūru, nespēj piesaistīt komentētāju, bet, ja nav komentāru, nav apmeklējumu, nav ienākumu no reklāmas un beigās cenzūra atgriežas rikošetā pa tukšo peroksīda pauri. Un krīt maskas. Papildus dienai, delfiem, nra, tvnet un ir - pa duļķaino ūdeni kūļājas arī tāds pietiek.com. Daba nemīl tukšumu, būs citi portāli. Bet, ja ne - komentēšana pēc būtības realitāti nemaina. Jo netīrāks pīļu dīķis, jo ātrāk auzaug, jo vairāk stagnācijas, jo ātrāk spiesti veikt pārmaiņas. Bet, ja ne, pašiem vien tajā smirdoņā un stagnācijā būs jādzīvo. Mūžīgi. Lai izbauda.

Atbildēt

27.06.2015. 03:46

»

PIETIEK

Dinamisko IP adrešu laikmetā to nav iespējams precīzi pateikt, - jāskatās pēc satura un formas


Ja U.Lielpusēnam būtu dinamiskā IP - ar speciālu programu, tad viņš turpinātu driķēt.Jo nav visaptveroša tekstu kvalitātes filtra - ne pēc satura, ne formas

Un Jūs nespētu dzēst komentārus. Te jau viens bija ar tādu - pats Jums uzrādīja "nu jau pietiek" komentāru kārtas skaitļa Nr. katrā savā komentārā...

Atbildēt

NafNaf

26.06.2015. 11:48

A.god. L.L.!
Tādu kā Meļņiks ir ļoti daudz! Pamatā visam ir lielā apetīte uz naudu, kas korelē ar naudas daudzumu un alkatību! Lielākā daļa akciju "kontrolpaketes" īpašnieku uzskata par savu goda lietu un pienākumu apjāt mazākuma akcionārus! Rietumu valstīs par šāda veida darbībām var "uzrauties" uz ilgstošu cietumsodu, bet Latvijā.. Tāpēc jau arī Latvijā mēs esam tur, kur esam…diemžēl… FKTK nemaz nepievērš uzmanību šīm problēmām ar mazākuma akcionāru interešu neievērošanu, bet gan „drillē” komatus sev vien pašiem saprotamiem tiesību aktiem uz n-tiem simtiem lapu…. FKTK darbības „sauso atlikumu” var redzēt viņu mājas lapā! Es tā īsti nesaprotu FKTK mājas lapas galvenajā sadaļā ieveidoto saukli STABILITĀTE ATTĪSTĪBA AIZSARDZĪBA… Vai nevajadzētu to tranu pūzni vismaz nedaudz pabikstīt?

Atbildēt

apskati labāk IP

26.06.2015. 10:42

»

PIETIEK

Dinamisko IP adrešu laikmetā to nav iespējams precīzi pateikt, - jāskatās pēc satura un formas


Tad jūs esat dimbā. Jo intelektuālais potenciāls maziņš. Filologi, bogdanova, b..

Atbildēt

bloķerētājs lapsa

26.06.2015. 10:40

»


lapsa baidās no dueļiem.. negrib, lai sabojā cmuko ģīmi :) bet derētu.. ai, kā derētu pāris reizes ievilkt.. tā lai noskan

Neapjēdzu vienu, kāda mārrutka pēc viņš bloķēja arī MANI?! Totāls auns! Viņam nepielec, ka dinamiskā IP šodien tiek piešķirta man, rīt - citam un viņš laikam neapjēdz, ka priekšapmaksas karte maksā 0.99 eurocentus. Ja jau kāds baisi gribēs komentēt, tad kartiņas iepirks vairumā
Izlēmu, ka boikotēšu pietiek.com. Komentēšu tikai ne par tēmu - par cenzūru, lapsu, orgāniem u.tml.

Atbildēt

Kretīni dejo

26.06.2015. 07:41

meļņiku Latvija ir precīzi teikts.
Ja esi ordeņots meļņiks, tad vari zagt, krāpties , neievērot likumus un ...nekas nebūs. nopirktie visos līmeņos pūlēsies lai patronu izručītu. Un tas tādā meļņiku latvijā darbojas. daudz efektīvāk nekā Likumi, kurus nevies netaisās piemērot un ievērot attiecībā pret tādiem čiekuriem kā meļņiks.
Bet labprāt piemeklēs kādu pantu pret tiem ,kam vēl liekas ka meļniku latvijā ir arī likumdošānas u tiesu vara. Ir. Bet tā darbojas ļoti selektīvi. Tikai lai aizsargātu meļniku varu.

Atbildēt

PIETIEK

26.06.2015. 03:08

»

to Pietiek

Lai būtu skaidrība un Mazpusēns nākotnē būtu atpazīstams, loģiski būtu atklēt tos nikus, zem kuriem "mūsu varonis" driķēja savus pamfletus


Dinamisko IP adrešu laikmetā to nav iespējams precīzi pateikt, - jāskatās pēc satura un formas.

Atbildēt

to Pietiek

26.06.2015. 02:42

Lai būtu skaidrība un Mazpusēns nākotnē būtu atpazīstams, loģiski būtu atklēt tos nikus, zem kuriem "mūsu varonis" driķēja savus pamfletus.

Atbildēt

Sinbads Jūrasbraucējs

25.06.2015. 17:46

> vai vasjutkas kuģu būvētava vai kāda cita firma remontē un tipa arī remontēja latvijiešu jūras" kara flotes " kuģus - tas ir : utiļus un peldošos zārkus un cita veida nevajadzīgu antikvariātu ?

> kāda cenu ziņā ir starpība starp vasjutkas uzbūvētajiem "kara"kuģiem un tādu pašu kuģu cenai fāterlandē? + cik maksāja aprīkošana ar akustiku, navigāciju, sakaru līdzekļiem un vienīgo lielgabalu, 2 maksima sistēmas ložmetējiem un RBU - raketno bombojotnoje ustroistvo + torpēdas "ŠKVAL"?

Vai visi vasjutkas būvētie kuģi tiešām ir sabūvēti rīgā, - vai nav kāds uzbūvēts fāterlandē, bet vasjutko to nav iesmērējis par Latvijas preci ??

Atbildēt

Latinj

25.06.2015. 16:59

nu nevajag maaleet too pasuuta Igors... velninju tik melnu

Atbildēt

«Pietiek» uzmanībai

25.06.2015. 16:51

trešā rindkopa no beigām

Atbildēt

time to get life

25.06.2015. 15:17

»

PIETIEK

Sakiet paldies dzejniekam Mazpusānam/VSV, kurš beidzot lika vadzim lūst...


Nu, visp es domāju, ka cūkkūts ir te ;) kļūdījos.. kam negadās? Iešu uz nra vai dienu :)
Ne jūs ko zaudējat, ja es nekomentēju, ne es ko zaudēju, ja nelasu jūsu bezjēdzīgos vāvuļojumus.
Bet "necenzēto rupjību un derdzību" sarakstu gribētos redzēt. Nopublicējiet sarakstiņu, kuri vārdi latviešu vai citās valodās jums šķiet derdzīgi, rupji.. Ja nav grūti. Lai Mazpusāns arī mācās!
Cik saprotu, "ruda kuce" ir ok? Kā būs ar vārdu "bydlo"?

Atbildēt

lol

25.06.2015. 15:14

»


idiņš?

Atbildēt

ggg

25.06.2015. 15:04

»

PIETIEK

Jūs laikam esat no tās sugas, kas sievai par seksu maksā.:) Visu labu


Vispār, ja kas.. laulība ir legālā prostitūcija. Visi maksā par seksu.

Atbildēt

Meža pasaka

25.06.2015. 14:44

»

nunu

Jūs man atgādināt LV tiesu sistēmu.. "šobrīd.... nav..".. bet pirms pāra stundām bija


"Āzis bij ne labs, ne ļauns. Viņš vienkārši bija āzis. Viņš blēja. Un viņam baidījās sist. Bet ar savu blēšanu viņš visiem apnika. Tāpēc viņu nosita."

Kaut kā tā: šis, pašuprāt, Intelektuālās Domas Gigants bija ļoooti daudziem piegriezies...

Atbildēt

diezgan

25.06.2015. 14:34

»

PIETIEK

Jūs laikam esat no tās sugas, kas sievai par seksu maksā.:) Visu labu


Stulba atbilde. Ludzu pasakiet, kurs Jus mudinaja pieveersties sai teemai ?

Atbildēt

bnf

25.06.2015. 14:30

dazas pardomaas par biznesmeniem LV. Personigi nesaskatu nekadas problemas , ja naudigi cilveki savu biznesu un intereses aizsarga - cik nu tas ir iespejams! ja kadam ir naivas domas , ka pasaule bizness notiek savadak (jeb naudas ieguldisanas process) - tad nav ko runat vispar! procesi visur pasaule notiek pateicoties interesem (naudai). nemam jebkuru procesu vai geopolitisku notikumu - apaksa visur ir biznesa (varas) intereses! ko Melniks ir nepareizi izdarijis? varbut vinam vajadzeja ieguldit miljonus un uzticeties valsts birokratijai un veiksmei? vai ari kontrolet procesus no a lidz z!

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 14:28

»

Pietiek

Luudzu atbildiet uz soo


Jūs laikam esat no tās sugas, kas sievai par seksu maksā.:) Visu labu.

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 14:25

»

nunu

Jūs man atgādināt LV tiesu sistēmu.. "šobrīd.... nav..".. bet pirms pāra stundām bija


Sakiet paldies dzejniekam Mazpusānam/VSV, kurš beidzot lika vadzim lūst.
Necenzētas rupjības un derdzības, vispirms jau tādas, kas adresētas citiem komentētājiem, mēs vairs necietīsim.
Ja cilvēki nesapratīs aizrādījumus, bloķēsim visu, kas būs nepieciešams, lai šie aizrādījumi tiktu saklausīti.
Ne uz visiem laikiem - uz nedēļu, divām. Pēc tam atbloķēsim, paskatīsimies, vai esam saprasti.
Ja Jums vajadzīga cūkkūts, meklējiet to citur. Visu labu.

Atbildēt

nunu

25.06.2015. 14:18

»

PIETIEK

Uz šo brīdi nav nobloķēta NEVIENA IP adrese. Ir nobloķēta iespēja lietot virkni īpaši derdzīgu izteikumu - atvainošanu, ja tas aizskar Jūsu radošo brīvību: varam ieteikt vērsties, teiksim, radio Pieci.lv


Jūs man atgādināt LV tiesu sistēmu.. "šobrīd.... nav..".. bet pirms pāra stundām bija..
No rītiņa bija bloķētas IP adreses vai šķiet, ka IMEI numuri, vai ne?
Ir kaut kas tik derdzīgs visā šajā cenzūrā un liekulībā.

Atbildēt

gygy

25.06.2015. 14:17

»

stulbeņi mokšķeri he

Uzņematies Dieva lomu? Cieņu nopelna, nevis pieprasa...


Jefiņ, ko tad tu te izpaudies, ja tevi te nekas neinteresē? Izskatās, no citurienes sen esi izmests, vienīgi Pietiek nez kāpēc visu šo laiku ir apbrīnojami liberāls pret šitādām inteliģences padibenēm.

Atbildēt

stulbeņi mokšķeri he

25.06.2015. 14:13

»

PIETIEK

Ja cilvēks sapratīs, ka pret citiem komentētājiem jāizturas ar kaut minimālu cieņu, pēc nedēļas varēs atgriezties. Ja nesapratīs - nāksies mums šķirties


Uzņematies Dieva lomu? Cieņu nopelna, nevis pieprasa.
Biedrs lembergs cieņu nepelna, lato lapsa cieņu nepelna, a.priedītis cieņu nepelna.. tas ir viedoklis, pat, ja jums "cienījamie ļaudis" tas netīk. Patiesība, ja to pabāž zem gultas, nekļūst mazāk patiesa. Mutes aizbāšana ir tas pats, kas kapakmeņu balsināšana. Ārpusē tīrs, bet iekšpusē puvekļi.
Dzīvot un uzvesties vajag tā, lai nevienam nebūtu pamata izrādīt necieņu.
Jūsu bloķēšanas politika arī visnotaļ komiska. Vienu dienu bloks,otru dienu - pļūtī, cik gribi! Bez tam, ja te "netusētu" pāris "origināļu", jūsu portāls atgādinātu stāvoša ūdens dīķi. Boring.

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 14:03

»

komentāru bloķēšana un dzēšana

Nav nekādi saprotama portāla komentētāju bloķēšanas politika...


Uz šo brīdi nav nobloķēta NEVIENA IP adrese. Ir nobloķēta iespēja lietot virkni īpaši derdzīgu izteikumu - atvainošanu, ja tas aizskar Jūsu radošo brīvību: varam ieteikt vērsties, teiksim, radio Pieci.lv.:)

Atbildēt

komentāru bloķēšana un dzēšana

25.06.2015. 14:00

Nav nekādi saprotama portāla komentētāju bloķēšanas politika.
Kā noprotams pakalpojuma sniedzējs piešķir dinamiskos IP, vienu brīdi bloķējums ir, citu brīdi, kad piešķirta cita IP adrese - bloķējuma nav. Nezinu, ceru, ka neviens komentētājgribētājs nav nejauši dabūjis manu IP adresi.
Un interesanti, kāpēc bloķējums uzlikts man. Varbūt pastāstiet, kas tad īsti jums nepatīk, jo līdz "rudās kuces" līmenim man vēl garš ceļš ejams.
Un nevarētu būt, ka VSV un es būtu izmantojuši vienu IP adresi.

Vispār cenzūra ir pretīga. Vārda brīvību dzejniekam Mazpusānam un man!

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 13:42

»

222

Izskatas ka samaksata nauda par publikacijam beidzaz


Vispār gan tēmas beidzas, bet, protams, ja Meļņika kungs dos pamatu, seriālu turpināsim, esiet bez bēdu.:)

Atbildēt

mex

25.06.2015. 13:38

Rīgas Kuģu Būvētavu jau nu viņs ir pamatīgi izzadzis vai arī viņa vadītāja spējas ir kā kādam treniņbiksim.

Atbildēt

ezis

25.06.2015. 13:34

skatos meļņika troļļu ferma pa nopietno ķeras pie LL un pietiek.com rakstu vērtēšanas. pārāk jau nu neveselīgi daudz vērtējumu mīnusu pēdējā laikā parādījušies. :) agrāko pāris vietā tagad ir pāris desmiti un pat pāri simtam. un kā likums - vienmēr vairāk nekā pozitīvo vērtējumu! ;) tātad LL rok pareizā virzienā! ;) jo tuvāk līķim jo vairāk smird!

Atbildēt

222

25.06.2015. 13:33

Izskatas ka samaksata nauda par publikacijam beidzaz.

Atbildēt

formula

25.06.2015. 13:13

Tā dinozauriņa izķepurošanās līdz mūsdienām ir vienkārši pārpratums,nejaušība,jo burbulim tak bija jāplīst un jādod vieta citiem "veiksmes stāstiem",diemžēl,praiderastiski vēl slīpētākiem,un,protams,protams,uz mūsu visu rēķina.

Atbildēt

?

25.06.2015. 12:56

Ar ko šobrīd nodarbojas Ziedonis Čevers?

Atbildēt

PIETIEK

25.06.2015. 12:45

»

he

Ātri gan šībernieka VSV komentāru novāca. Laikam viņam galīgi jumts aizbraucis.Jābrīnās, kā tik ilgi pacieta


Ja cilvēks sapratīs, ka pret citiem komentētājiem jāizturas ar kaut minimālu cieņu, pēc nedēļas varēs atgriezties. Ja nesapratīs - nāksies mums šķirties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

pietiek_kampt

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...