Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Loronzo

13.06.2017. 11:10

Vajadzēja likumu papildināt ar "aizliegts fotografēt nekompetentas valsts instances".

Atbildēt

Transporta rūķis

12.06.2017. 04:39

Salīdzinoši ar vairākām ES valstīm mums ir lielāks ceļa zīmju skaits. Tagad vēl būs šiltīšu ražotājiem/uzstādītajiem kumosiņš. Izskatās pēc lobija ;)

Atbildēt

R. Huds no Nothingemas

11.06.2017. 10:17

»

info

Leonards Inkins...


Vàjś iesniegums. Stulbums tekstà par valsts lîdzekłu izśkèrdèśanu. Jums nav pienàkuma tam sekot, kà tie tiek izlietoti. Tiesa pareizi atzina, ka eksperta slèdziens nav par eksperta kompetenci. Pieklibo logika visu laiku. Lîdz ar to, aizstàvîba ir klibojusi. Piekrîtu, ka esat safabricèjuma upuris, bet pats esat vainîgs, tiesneśi labpràt ar prokuroriem Inkinu notiesàtu, jo izskatàs, ka Inkins pats meklè upura lomu. Jau publicèjot citàtu, bija skaidrs, ka atbildîbu uzliks medijam, ne autoram. Apsûdzîbas safabricèjums, pavirśi skatoties, bija procesu paildzinàt, apzinàti žîdiski pareizi apsûdzîbu svaidot no medija uz autoru, zinot, ka autors neizdomàja pats śo kaktismu. Te atklàjas žîdebreju jurisprudences procesuàlie smalkumi - atrodiet cilvèku, kas pats ielec ugunskurà, likumu sodîśanai piemeklèsim. Ja skatàs no citas puses, śî var bût pat žîdebreju provokàcija, labi paredzot rezultàtu, ka lietu izbeigs nozieguma sastàva trûkuma èł, jo padomju kaktisma autors nav ne medijs, ne persona, kas tà tekstu pàrpublicè. Gribu jums sacît - draudzèjieties ar logiku un gramatiku, jo dots noràdîjums, tulkot pat tàdu logiku, ko ievieś nepareizi saliktas pieturas zîmes juridiskos dokumentos.

Atbildēt

R. Huds

11.06.2017. 10:01

»

MI

Tiesību normas attiecināmas uz visiem, bez izņēmumiem, nepārtraukti. Nelaimīgie tūristi, nelaimīgā apsardze, policija. Cik nu tagad valodas jāzin, lai izskaidrotu, piemērotu tiesību normu. Katru dienu šausmīgs darbs. Tūrisma kompānijas ņemsies, lai viņu klienti nenonāktu nepatīkamās situācijās, netiktu...


Sàk veidoties totalitàra valsts. Varas atèduśies baidàs to zaudèt, jo var nàkties pàrcelties no amatu krèsliem uz cietumu mûriem. Liepàjas cietums, ar ko baida tautu Liepàjà un tiek bûvèts, gaida pirmos notiesàtos prokurorus, tiesneśus, Saeimas deputàtus, ministrus un bij. VP.

Atbildēt

Nezinītis

08.06.2017. 22:58

»

hohoho

Es iešu un fotografēšu - man būs fotoaparāts, bet iekšā nebūs atmiņas kartes. Viņi teiks, ka fotografēju, bet es teikšu, ka tikai skatos caur objektīvu


Trāpīgi teikts par to tukšo aparātu ! Vispār totāla darbības imitācija.Kādam par to maksā.

Atbildēt

Onka

08.06.2017. 20:00

»

PUSSY

PUSSY PUSĀN LUPATIŅĀ


ektd, PUSSY PUSĀN LUPATIŅĀ.

Atbildēt

PUSSY

08.06.2017. 19:55

PUSSY PUSĀN LUPATIŅĀ

Tava kritika par cenzūru ir sadzīviska.
Tev jāpierāda, ka tevi cenzē,
jo portāls varbūt saņem no tevis tekstu
un publicējas pats un cenzē pats sevi, NE TEVI!???

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

08.06.2017. 19:48

Ar fotokamerai līdzīgu priekšmetu veica darbības kas līdzinās fotografēšanai. Bet kā cīnīsies ar tiem, kuriem zoom 400x ?

Atbildēt

info

08.06.2017. 18:40

Leonards Inkins
Pikets!
Piketa laikā iesniedzu ģenerālprokuroram iesniegumu uz astoņām lapaspusēm. Šeit īsumā par to, kas rakstīts manā iesniegumā.

Iesniegums
(saīsināts)

Par kriminālprocesa uzsākšanu

Drošības policija nelikumīgi, uzticēja savu darbu veikt sabiedriskajai organizācijai par ko valsts samaksāja naudu par darbu, kas jāveic izmeklētājam un prokuroram, jo tas ietilpst viņu darba pienākumos un šo darbu nedrīkst deleģēt citiem. Tādejādi tika nelikumīgi iztērēti valsts līdzekļi.
Pēc Drošības Policijas lēmuma tika veikta pierādījumu viltošana. Prokurore trijās tiesas instancēs uzstāja, lai šo nelikumīgo «ekspertīzi» tiesas vērtē. Tiesas šo viltus pierādījumu nevērtēja, jo «ekspertei» ir diploms par mantojuma tiesībām un šādas ekspertīzes neparedz Latvijas Republikas likumi.
Kasācijas tiesas lēmumā atzīts, ka apelācijas tiesa ir pareizi izvērtējusi «ekspertes» «atzinumu» un nav tam piešķīrusi «Eksperta atzinuma» statusu.
Izmeklētājs «eksperti» lietā pieaicinājis viltus pierādījumu sagatavošanai, kas bija par pamatu apzināti nepatiesi apsūdzēt mani par nozieguma izdarīšanu, kuru es nebiju izdarījis un prokurore apsūdzību uzturēja nelikumīgi, lai panāktu netaisnu notiesājošu spriedumu.
2013. gada 17. septembra lēmumā par manis atzīšanu par aizdomās turamo izmeklētājs to pamato ar «eksperta» atzinumu, ka manis publicētais teksta fragments no «Padomju Savienības žīdu katķisma» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu, nepaskaidrojot kuri eksperti ir vērtējuši un atzinuši, ka «Padomju Savienības žīdu katķisms» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ja tas tā būtu, tad viņam un prokurorei bija jāliek novērst teksta fragmenta, kas viņu un neminētu ekspertu prāt «..ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem», līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ir nesaprotama arī Drošības policijas rīcība saistībā ar pret mani ierosināto krimināllietu. It kā saskatot krimināli sodāmu darbību, veicot ekspertīzes Drošības policija neko nedarīja, lai pārtrauktu vai novērstu manu publikāciju, par kuru esmu apsūdzēts.
Es pats izdzēsu šo interneta publikāciju un komentārus.
Neesmu saņēmis nevienu norādījumu, vai mudinājumu ne no Drošības policijas, ne prokuratūras dzēst publikāciju.
Kāpēc man un arī «draugiem.lv» netika ieteikts vai pieprasīts dzēst manis publicēto Izraēlas vēstnieces vēstuli, citātu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» un komentārus, ja jau tie pēc Drošības policijas domām musina cilvēkus?
Secinu – reāla apdraudējuma un bīstamības acīmredzot tajos nav.

Neskatoties uz izmeklētāja, prokurores un ekspertes noziedzīgo rīcību, patiesība uzvarēja.
Tiesa, taisot attaisnojošu spriedumu manā lietā, faktiski atzina, ka «atzinums», uz kura balstās apsūdzība, ir nelikumīgs. Tiesa atzina, ka manā rīcībā nav nozieguma sastāva.
Kaut arī esmu pilnīgi un galīgi attaisnots, tomēr šī apzināti nepatiesā apsūdzība ir nodarījusi lielu ļaunumu kā man tā manai ģimenei.
Uzskatu, ka ir pieņemams lēmums par kriminālprocesa uzsākšanu atbilstoši Krimināllikuma 289. un 290. pantā paredzētām noziedzīgā nodarījuma pazīmēm, ko arī lūdzu.
Lūdzu noskaidrot kam par šo «ekspertīzi» ir maksāts un cik? Lūdzu valstij radītos zaudējumus par šīs «ekspertīzes» apmaksu piedzīt no vainīgajām personām.

Atbildēt

gunča

08.06.2017. 10:44

Pilnīgi loģisks lēmums. Ienaidnieks taču nezina , ka Rīgā pār Daugavu ir vairāki tilti. Tagad kāds tos nobildēs un ienaidniekam aizsūtīs, mūsu drošība būs apdraudēta. Bez tam , MK ēka ir valsts centrs, bet ienaidnieks to nezina. Tagad kāds nobildēs, aizsūtīs ienaidniekam, valsts būs apdraudēta, Kučinska valdība būs spiesta pārvietoties slepeni, pārģērbušies par , iespējams, bomžiem, lai varētu turpiināt rūpēties par savu drošību.

Atbildēt

Skaidrs -

08.06.2017. 06:50

Rīgā salīdušie pērtiķveidīgie-laucinieki slēpj savas uzturēšanās vietas.

Atbildēt

info

08.06.2017. 05:52

Līga Muzikante dalījās ar Leonards Inkins ieraksts.
6. jūnijs plkst. 12:39 ·
Mani mīļie feisbuka draugi! Tiekamies pie Ģenerālprokuratūras 7.jūnijā plkst, 11.00!

Nākošais Pikets būs pie Saeimas, jo visos gadījumos specdienestus ir komendējusi divkose Solvita Āboltiņa.
_____
Aivaru Gardu, Leonardu Inkinu, Daini Rutenbergu, Līgu Muzikanti... un vēl citus latviešus - it kā neatkarību atguvušās Latvijas prokuratūra mūs mēģināja notiesāt par latviešu tautas tiesību aizstāvēšanu. Absurdi, bet fakts! Par laimi, tiesneši bija godprātīgi - pēc vairākām prokuratūras pārsūdzībām mūs attaisnoja! Taču pagāja gadi, lai attaisnojošais spriedums stātos spēkā.
Cik ilgi Latvijas prokuratūra trenkās latviešu patriotus un bendēs nervus viņiem, viņu bērniem un tuviniekiem?
Neesi vienaldzīgs - atnāc un trešdien ar savu klātbūtni apliecini protestu pret LPSR mantojumu prokuratūrā!


1639 skatījumi
Leonards Inkins
4. jūnijs plkst. 9:52 ·
Pikets!

Biedrība «Latvietis» informē
2017. gada 7. jūnijā plkst. 11.00
Kalpaka bulvārī 6, Rīgā pikets –

Pret LPSR mantojumu prokuratūrā!
Nost ar čekas tradīcijām!

Atbildēt

caca

08.06.2017. 04:46

Kārtējais absurdais lēmums. Tāds iespaids, ka normāli domājošu cilvēku LV vairs nav palicis.

Atbildēt

dvb

08.06.2017. 02:49

Jautājums pēc būtības ... ko šie izcilnieki darīs ar jau nesen sabildēto, piemēram, to pašu Google?

Atbildēt

jautajums

08.06.2017. 02:36

Vai kritiskās infrastruktūras objektu saraksts arī nav valsts noslēpuma objekts?

Atbildēt

hm

08.06.2017. 01:56

Viss pareizi! Tagadiņās tikai no kādas partmafijas atvasināt šofera dēlu - Kim Čen Inu!

Atbildēt

Ivars

07.06.2017. 20:52

Super labs raksts (par Google jau safilmēto) !!

Atbildēt

MI

07.06.2017. 19:28

Tiesību normas attiecināmas uz visiem, bez izņēmumiem, nepārtraukti. Nelaimīgie tūristi, nelaimīgā apsardze, policija. Cik nu tagad valodas jāzin, lai izskaidrotu, piemērotu tiesību normu. Katru dienu šausmīgs darbs. Tūrisma kompānijas ņemsies, lai viņu klienti nenonāktu nepatīkamās situācijās, netiktu aizturēti. Plašsazinas līdzekļi bez fotogrāfijām, video. Interneta resursi iztīrīti. Privātie steidz atbrīvoties no aizliegtajiem foto, utt. Bet varbūt normu domāts izmantot pēc subjektīvas vajadzības. Šito aizturam, šitos nē. Kā gribam tā darām. Praktiski neizpildāma norma.
Sliktajam zinot to, atliek tik nomainīt objektīvu, vai izmantot citu risinājumu.
Vēlme jau saprotama, bet vai risinājums ir Eiropai atbilstošs? Izbrīna kā to var dabūt cauri.

Atbildēt

???

07.06.2017. 17:36

Nu googlem būs pirmā lieta par bildēšanu.

Atbildēt

bomba

07.06.2017. 17:09

»

paši teroristi?

nez vai man tā vienīgajam domājas, ka drošības policijas pēdējā laika aktivitātes tiek virzītas uz demokrātiskas valsts pamatu graušanu


Es to DP kantori pat ar visu gribēšanu nevaru nopietni uztvert. Viņiem gadiem ilgi ir filiāle Ventspilī, kas atrodas ... 100 m attālumā no Ventspils domes, Jūras iela 34. Ar ko viņi vispār nodarbojas, ja lillā baklažānu nevar paņemt ciet?

Atbildēt

IMHO

07.06.2017. 16:46

vēsture rāda, ka drosības kantori, ir pirmie, kuri pārmetas pretinieka pusē savas varas apziņas nodrošināšanai, mežvietam, uc gribētos laikam kā ziemeļkorejā, tikai piemirstot, ka pašus vadonis var pie sienas pielikt.
Ministri, kas balsoja par šo te, ir lielākie kremļa pakalpiņi, kuri pie tam manuprāt, ar galvu īsti nedraudzējas, tāpat, kā šo noteikumu autori.
es neesmu un netaisos fotorgrafēt tos sviesus, bet noteikumu autori ir reāli mudaki, kuriem varētu novēlēt padzīvot ziemeļkorejā vai krievijā kā parastiem ierindas elektorāta pārstāvjiem

Atbildēt

paši teroristi?

07.06.2017. 15:39

nez vai man tā vienīgajam domājas, ka drošības policijas pēdējā laika aktivitātes tiek virzītas uz demokrātiskas valsts pamatu graušanu.

Atbildēt

vot

07.06.2017. 15:36

IDIOTISMS!, vai krievijas aģentu izplatīto autoritārisma ideju iedzīvināšana.

Atbildēt

opā

07.06.2017. 12:51

100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Šāds aizliegums ierobežo vārda brīvību. Protams, šo tiesību var ierobežot, bet ir jāizpilda pamatkritēriji: 1) uz likuma pamata; 2) leģitīms mērķis; 3) ierobežojums ir piemērots leģitīmā mērķa sasniegšanai un iespējami saudzīgs. Pirmkārt, MK noteikumi nav likums, ir apšaubāms, ka MK deleģētās tiesības noteikt drošības pasākumu īstenošanas kārtību nozīmē deleģējumu ieviest plašus pamattiesību ierobežojumus. Otrkārt, šāds aizliegums plaši ierobežo pamattiesības, bet ka no tā ir kāda jēga neviens nav pierādījis. Tātad šāds aizliegums ir nepieļaujams, jo tas pārkāpj Satversmi.

Atbildēt

ech...

07.06.2017. 12:01

Vēlreiz atkārtoju, ka lēmums nav stulbs.
Lēmuma mērķis ir teroristu radīšana. Ja teroristu nav, tad tie ir jārada, lai pēc tam varētu ar tiem veiksmīgi cīnīties.

Atbildēt

U.U.

07.06.2017. 11:49

Idiotisma triumfu var kritizēt līdz bezgalībai, taču to apturēt principā nav iespējams. Tāda ir "balto" cilvēku garīgās evolūcijas trajektorija - no saprāta uz bezprātu, no loģikas uz idiotiju. Trajektoriju nosaka tādi spēki, par kuriem spējam izteikties vienīgi kosmiskās konspiroloģijas veidā.

Atbildēt

hohoho

07.06.2017. 11:49

Es iešu un fotografēšu - man būs fotoaparāts, bet iekšā nebūs atmiņas kartes. Viņi teiks, ka fotografēju, bet es teikšu, ka tikai skatos caur objektīvu.
Iekšlietu ministrs Rihalds Kozlovskis ir sagājis sviestā kopš šo zem tupeles vairs netur Ilze Pētersone-Godmane.

Atbildēt

Sergejs Buivids

07.06.2017. 11:44

Kāds teiks, nevajag pārspīlēt un novest līdz absurdam - tik traki jau tas viss nemaz nebūšot domāts. Drošības policija, komentējot jauno regulējumu, apmēram tā arī runā - pamatā norma jau esot vien preventīva, praksē "absolūtā vairumā gadījumu" šķēršļi fotografēšanai netikšot likti. Bet te jāatceras, ka dažādu burta kalpu arī apsardzes sfērā netrūkst, un jebkurš kaut cik nopietns fotogrāfs pateiks, ka tie nereti pat vēl ar neesošām likumu normām pasteidzas būt ļoti "preventīvi" un mēģina aizliegt to, kas patiesībā ir atļauts. Tagad ir radīta juridiski neskaidra norma, kuru katrs varēs mēģināt interpretēt, kā pašam izdevīgāk, un galvenais iemesls tam ir vēl viens tajā iebūvētais absurds.
------------------------------
Tieši tā.
13.09.2016. video no LR Ģenerālprokuratūras: https://youtu.be/257N_aBXVb0

Atbildēt

Sergejs Buivids

07.06.2017. 10:56

Es vakardiena uzrakstīju tādu zemāk redzamo sūdzību ministru kabinetam. Jā, viņa var būt nav pati skaistāka un gramatiski pareizāka, bet es, ka varas avots noradīju, ka es pret šo normu un lūdzu viņu atcelt. Es uzskatu, ka tieši ar šiem sūdzībām vai iesniegumiem vai citā dokumenta vieda vēršanas pie mūsu instrumentiem mēs varam panākt savu varu. Piemēram, tagad grozīts likums, ka tagad vadītajam jānodod vadītāja apliecības policijas darbinieka rokas. Saeima vai Tieslietu ministrija nevar paradīt kādus statistiskas datus un pieradīt, ka sabiedrībā bija par to vēlme, ka mums tagad pēkšņi nezināmo iemeslu dēļ janodot dokumentus rokas.

Sūdzība

[1] No interneta adrese: http://www.iem.gov.lv/lat/aktualitates/informacija_medijiem/?doc=39395 uzzināju, ka 6.jūnijā Ministru kabinets pieņēma Ministru kabineta noteikumi ,,Grozījumi Ministru kabineta 2010. gada 1. jūnija noteikumos Nr. 496 ,,Kritiskās infrastruktūras, tajā skaitā Eiropas kritiskās infrastruktūras, apzināšanas un drošības pasākumu plānošanas un īstenošanas kārtība””. Ar minēto grozījumiem paredzēts, ka bez saskaņošanas ar attiecīgā kritiskās infrastruktūras objekta īpašnieku vai tiesisko valdītāju aizliegts veikt tā filmēšanu, fotografēšanu vai jebkāda cita veida dokumentēšanu, ja pie attiecīgā kritiskās infrastruktūras objekta novietota informatīva norāde ,,BEZ SASKAŅOŠANAS FOTOGRAFĒT, FILMĒT AIZLIEGTS”.

[2] Es, – varas avots pilnīgi pret minētiem grozījumiem un prasu viņus atcelt.

[3] Pie mums sabiedrībā, kuram vienīgiem pieder vara valstī (sk. LR Satversme 2.p.), nekad nebija sadzirdēts tādas vēlmes par nepieciešamības, grozījumos minētas gadījumos, ierobežot tiesības kurus mēs sabiedrībā garantējam katrs katram (sk. LR Satversme 100.p., 105.p.).

[4] Minētajam grozījumiem ir varas (kuras pieder vienīgi sabiedrībai) sagrābšanas pazīmes.

[5] Minēti grozījumi ir bīstami vairāku iemeslu dēļ, vieni no tam ir korupcijas gadījumi vairošanas, kā arī prokuroru un policijas patvaļu paplašināšanas. Minēti grozījumi veidos arī varas pārstāvju nepamatotas vairošanas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

pietiek_kampt

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par lielo aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu,...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa šonedēļ nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...