Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eduards Lunis

30.03.2017. 04:43

---Biju šajā ,,tautas sapulcē,,!? Varēja redze't, TĀ BIJA SPONSORĒTA UN NOORGANIZĒTA AR VARTURU ATBALSTU! VISAS, RUNĀTĀJU UZTVERĒ , ESOŠĀS PROBLĒMAS VALSTĪ BIJA -TIKAI VIENĪGĀJĀ ĪPAŠUMĀ!? Lai kā lūdzu iespēju izteikt savu sakāmo, pat rādīju invalīda apliecību, atrunājās ierēdņu līmenī!? KĀRTĒJĀ ,,TVAIKA NOLAIŠANA,,!

Atbildēt

Balts etniskais

27.03.2017. 18:01

Ko tad ti centīgi skrieniet par tām partijām balsot? Ar to vien jau esiet paši pārkāpuši Satversmi! Gudrīši, kaut reizi dzīvē esiet paņēmuši un izlasījuši Latvijas Republikas Satversmi 1922.gada 15. februāra izdevumā?Tur ir skaidri un gaiši pielikumā par vēlēšanām: Deputātus izvirza Latvijas tauta. Katram kandidātam ir jābūt 100 galvotājiem! Patreiz no 1993.gada gandidātus izvirza partijas! Tas ir Satversmes pārkāpums!Paskatīsimies, kādi joki būs pie Pašvaldību vēlēšanām? Cik čakli skriesiet un balsosiet? Paši sev tautieši rokat kapu! Partijas vajag boikotēt! Domājiet, cīnaties. Vēl četri gadi tādā stilā, Latvijas valsts vairs nebūs!

Atbildēt

anti

27.03.2017. 16:55

Maksaju tukstosos par nekustamo ipasumu ,kuru esmu ar mieru pardot tris reizes letak neka kadastrala vertiba. Bet tas nekas . Velesu par par Usakovu ,jo gribu panakt ,lai jus visi pec cetriem gadiem ietu velet un saprastu ,ka Rigu parvalda kremla ielikteni ,kuriem uzdots atrisinat latviesu jautajumu...

Atbildēt

a

27.03.2017. 02:52

»

Mans Vārds

Lūdzu iepazīstieties ar


tāpēc, ka Latvijas ierēdņu izpratnes demokrātijā nav citas protesta formas, lai neizdomātu krimināllietu pret organizētājiem.

Atbildēt

Netaisnība

26.03.2017. 23:57

Par citu,80% mājas dzīvokļu īpašnieku nobalsoja par ateikšanos no daļas zemes kura ir puespiedu nomā,bet zemes īpašnieki negrib to ņemt atpakaļ,viņiem vajag labāk nomas naudu,nu tad par taisnīgumu,viņiem par šo zemi piedāvāja 90 g.gan kompensācijas sertifikātus gan zemi citāe vietā,bet tagad mēs gribam adot viņiem daļu zemes,bet nekā to nevsjag,bet vajag mūs renriekus ar garantētu peļņu slaukt.Pašvaldiba uz mūsu iesniegumu atbildēja ,ka ja īpašnieks atsakās ņemt zemi atpakaļ tad nekā,lai mēs paši vienojamies ar īpašnieku,tas ir piespiedu nomnieks ar garentētas peļņas saņēmēju.Gadijums ir noticis Ogrē.

Atbildēt

Patiesība

26.03.2017. 12:34

Tātad, par NĪ. Nav vienotas maksājumu noteikšanas sistēmas Eiropā.
Tomēr pamata principi, uz kuriem tiecas, ir divi, turklāt tie nav saistīti ar komunistisko pārliecību vai sociālistisko taisnīgumu.

Pirmais princips: Vienotais nekustamais īpašums, proti, zeme un infrastruktūra uz/zem tās veido vienu nedalāmu NĪ. Latvijā tas pagaidām nav iespējams to izņēmumu dēļ, kuri tika pieļauti zemes reformas laikā.

Otrais- orientēšanās uz NĪ tirgus vērtību. Turklāt, tagad tiek pasniegts, ka vairākās valstīs NĪ nav jāmaksā, bet kaut kā aizmirst pateikt otru pusi- šajās valstīs ir jāmaksā vai nu kapitāla pieauguma nodoklis (jo vērtīgāks paliek īpašums, jo vairāk jāmaksā) vai transakciju nodoklis, proti, kamēr cilvēks dzīvo savā mājā, viņu neaiztiek, bet, ja viņš vēlas savu māju pārdot, tad jāmaksā transakcijas nodoklis, kas kompensē visu gadu nesamaksāto zemes nodokli.
Tāpēc būtu labi, publicējot visādas muļķīgas tabulas, redzēt visu ainu kopumā.

Plus, lai viss paliktu vēl sarežģītāk, ir divi dažādi principi, kā nosaka NĪ citās valstīs, proti- AD REM, kad nevienu neinteresē, kas ir īpašnieks, svarīga ir tikai īpašuma tirgus vērtība un AD PERSONAM, kad nodoklis tiek noteikts, balstoties uz nodokļa maksātāja sociālo stāvokli- bagātie par līdzīgu īpašumu maksā vairāk, bet nabagi- mazāk.

Bet viss šis "Ābram-Šsonu" sāktais process vairāk izskatās nevis pēc taisnīguma cīņas, bet lai visādiem Ābram-šsoniem būtu jāmaksā nosacīti daudz, daudz, daudz mazāk, nekā teiksim Kombuļu bauriem Latgalē. Diemžēl...

Atbildēt

jibiorio

26.03.2017. 09:35

https://ivetabuike.wordpress.com/2017/03/22/5-nin-ieraksts-liela-breka-bet-kas-ta-par-vilnu/

Atbildēt

fakti

26.03.2017. 08:28

Nodoklis nedrīkst būt lielāks par mēnešalgu. Lielākā daļa cilvēku saņem 300 - 500 eu mēnesī un tātad tik liels varētu būt arī nodoklis īpašumam. Latvijā tas ir uzpūsts tādos augstumos, ka sķiet. notiek apzināta zemes un māju atņemšana pamatiedzīvotājiem dažu labā! Ari zeme pie jūras nevar būt tik dārga, jo te nav Kannas Francijā!

Atbildēt

vispār

26.03.2017. 05:16

»

jautājums

Man īsti nav laika pārbaudīt, bet man liekas, ka gadu atpakaļ viņa bija ziņās un vai šai skolotājai gadījumā NĪN netiek rēķināts par 2(DIVĀM) ēkām


Pirms dažiem gadiem Hiršsone bija pamanījusīes iekļut Lapsas veidotajā Latvijas vērtīgāko zemju īpašnieku topā.

Atbildēt

Silavs

25.03.2017. 09:11

Neticu, ka šī sapulce ko dos. Ne jau sapulces ir jārīko... Ja šī sapulce ir plānota ar tūdaliņu dziedāšanu un dancošanu - labāk neiet vispār. Iznāks tāda ākstīšanās.

Atbildēt

LOL

25.03.2017. 08:01

»

Balts etniskais

Acīmredzami cilvēki neapjēdz, ko nozīmē NĪN? Ne valstij, ne kādam citam nav darīšanas gar Nekustamo īpašumu! Tas ir neaizskarams! To varēja izdomāt tikai KPSS biedri un skauģi kuriem tas nav! Nodokli drīgst ieņemt tikai no iedzīvotāju ienākuma-peļņas! Un tad vēl paceļas jautājums, vai pat to drīkst ...


Ja īpašums ir neaizskarams, kur es varu pieteikties uz savu neaizskaramo Latvijas daļu? Tak nebūsim absolūti idioti - neaizskaramais īpašums ir tikai feodālās iekārtās - visās pārējās par to, ka cilvēki uzbliež sētu un pasaka, ka citiem tur ir ierobežota pārvietošanās ir jāmaksā par šo privilēģiju.

Eiropā daži menedžeri tikai sapņo par to, kādas algas saņem Latvijas menedžeri... Atslābstiet ar savu Eiropu.

Atbildēt

jautājums

25.03.2017. 07:53

»

A.Balts

Nekāda privātīpašuma nav. Ja tu kādam citam maksā par zemi, ēku, auto, traktoru nodokli, tad tas nav tavs īpašums. Un, ja tu nodokli nemaksā, tad tev tavu zemi, ēku un traktoru atņem. Ja tev kaut ko var atņemt, tad tas nemaz nav tavs...


Kādu valdību tauta(penši) ievēl, tādu arī ir pelnījuši. Tā vietā lai jūs te rakstītu klicerējumus par to, ka neko nevariet izdarīt, būtu labāk paņēmuši pie čupra tos par kuriem balsojuši un savāktos kopā un ievēlētu tos no kuriem var prasīt atbildību. Bet, vispār - ejiet d!rst ar savu nodokļu atcelšanu - nodokļi ir jāmaksā un ne jau tikai skolotājiem(Kas ir valsts ierēdņi un kas var atļauties tos maksāt! Par vienu - ne jau diviem īpašumiem!), bet arī miljonāriem ir jāmaksā par savām pilīm - arī tad, ja tā ir vienīgā būdiņa, kurā dzīvo...

Atbildēt

jautājums

25.03.2017. 07:46

Man īsti nav laika pārbaudīt, bet man liekas, ka gadu atpakaļ viņa bija ziņās un vai šai skolotājai gadījumā NĪN netiek rēķināts par 2(DIVĀM) ēkām?

Atbildēt

Vietējais

24.03.2017. 08:41

Pats galvenais - privātīpašuma neaizskaramības princips tiek totāli ignorēts, nekaunīgi un brutāli visās vietās! Bet visi, kas to saprot, visi gudrie valstsvīri un tēmu labi pārzinošie juristi gļēvi klusē! Jautājums pamatā vienkāršs - ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var likt maksāt kaut kādu NĪN, soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā, krūmu augšanu utt., pie tam, nešķirojot, vai tas ir ceļa, ielas malā, kas ietekmē pilsētas, ciemata “seju”, bet pat dziļā biezoknī esošam - tiek piemērots vienāds naudas sods?! Ja tas ir patiesībā nomāts valsts jeb pašvaldības īpašums, tad tā arī to jāpasludina, nekrāpjot tautu ar melīgiem, dzīvē neeksitējošiem likumiem un skaistiem nosaukumiem – “privāts īpašums”.

Atbildēt

A.Balts

24.03.2017. 08:35

Nekāda privātīpašuma nav. Ja tu kādam citam maksā par zemi, ēku, auto, traktoru nodokli, tad tas nav tavs īpašums. Un, ja tu nodokli nemaksā, tad tev tavu zemi, ēku un traktoru atņem. Ja tev kaut ko var atņemt, tad tas nemaz nav tavs.
Tavs privātīpašums ir tikai tas, ko tu efektīvi vari nosargāt no citiem, t.sk., kolektīvas bandas, kura saucas "valsts".
Un nosargāt no kolektīvas bandas tu parasti nevari neko. Pat savu brīvību un pliko dzīvību. Un pat savus pēc nāves mazliet pūt sākušos orgānus

Atbildēt

pasta balodis

23.03.2017. 15:46

labāk ejiet pie rīgas domes, viņi sacēluši šo nodokli debesu augstumos, bet nākošgad tas sasniegs kosmiskas tāles.

Atbildēt

patiesiba

23.03.2017. 12:17

Ari arzemes ir nekustamaa ipasuma nodoklis, bet ne tik astronomisks kaa Latvijaa un ja nokavee , tad neseko milzu soda procenti un nekad ne ipasuma atsavinasana. Par lielu 2 stavu maju ar lielu darzu apkart Belgijaa gadaa jamaksaa 900 eu nodoklis, nekad ne tusktosi! Un to nevar atnemt!

Atbildēt

pirts slota

23.03.2017. 05:53

»

Fakts

Nevienā valstī nav nekustamā īpašuma iekasēšanas kārtība kā Latvijā: kontu bezstrīdus bloķēšana, ja nesamaksā netaisno nekustamā īpašuma nodokli, paša īpašuma piespiedu pārdošanu izsolē, ja cilvēkam nav ar ko maksāt netaisno nodokli...


atmoda - pēkšņi ieraudzījuši ka vairāk kā 2000 īpašumi kalpo kā publiskas bibliotēkas kurām nodokļu pilnīgas atlaides?Tikai tagad?
Labi, ka arāju tauta izslāpusi pēc zinībām

Atbildēt

Replika

22.03.2017. 22:34

Kops Ardievām "Flora" - 1/4 gs. Kas mainījies? Nu jau lietisķi, bez patosa vēsturiskā apbūve ar visiem tās iemītniekiem tiek aizstāta ar stikla/betona klučiem, kam ar Rīgu ir stipri nosacīts sakars. Nav runa par dabisku pilsētas novecosanos, bet par forsētu, inscinētu nodokļu politikas rezultātā izjauktu pilsētas dabisko attīstību. Vēsturiskā apbūve jau 25 g. atpakaļ bija jāizdala kā reāli(ne -formāli) atbalstāma grupa.

Atbildēt

kuršu virsotne

22.03.2017. 18:35

Tātad, nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN) ir jāatceļ, JEBKURAM vienīgajam nekustamajam īpašumam (viens no: zeme -apbūves pilsētās 2500-3500m3 vai lauku teritorijās: apbūvējama/lauksaimniecības zeme un/vai mežs līdz 5-10ha kopā - lauku viensēta vai zemnieku saimniecība; zeme+ēkas/būves; tikai ēkas/būves; dzīvoklis/kopīpašuma domājamās daļa) valsts piederīgai fiziskai personai, kura ir LR nodokļu maksātājs-rezidents un kura patstāvīgā dzīvesvieta ir Latvijā, izņemot, ja:
#-nekustamais īpašums tiek izmantots komercdarbībā (ražošana, tirdzniecība, pakalpojumu sfēra, lauksaimniecība un mežsaimniecība - kas pārsniedz 5-10ha, zivsaimniecība, zvērsaimniecība), faktiski izmantotajā platībā;
#-tiek iznomāts, patapināts vai izīrēts (īre attiecas tikai uz dienesta viesnīcām);
#-tiek izmantos saimnieciskajā darbībā (izņemot pašnodarbinātām personām, amatniekiem, citu brīvo profesiju pārstāvjiem - masieri, šuvēji, mākslinieki, grāmatveži, juristi, advokāti, psihologi, auklītes, privātskolotāji, psihologi, kosmetologi u.c.

Atbildēt

village idiot

22.03.2017. 17:48

»

Nesapratu

Glups voi nu Rogovkas


Skaidrs, ka glups, ja nesaprot elementāru lietu. Īpašums ir tas, kas pieder pašam un nevienam uz to nav nekādu tiesību. NĪ nodoklis ir tīrā krāpšana, pamuļķi. Un tev pat nepielec, ka "valsts" tevi drāž dibenā.
Ja tu nopērc apenes, tad tās ir tavas, velc kājās vai velc uz galvas. Nekāds nodoklis par apeņu valkāšanu nevienam nav jāmaksā. Ja tu nopērc NĪ, jāmaksā katru gadu nodoklis. Tad kāds ir secinājums, auna galva? Secinājums tāds, ka NĪ nav īpašums, vismaz ne tavs, lohatron.

Atbildēt

jūrmalniece

22.03.2017. 10:17

Jā, pstāvs uzskats, ja dzīvo Jūrmalā, tad oi! Esi miljonārs un maksā. Bet mēs sākām 20 gadus atpakaļ iedzīvoties Jūrmalā, pamazām ķibinam savu vienīgo mājokli, tagad redz te būšot ekskluzīvs rajons, jo jūra tuvu, bet redz, tas paredzēts krievu jaunbagātniekiem, nevis Latvijas bērniem, un kapēc tāda netaisnība pret manu ģimeni un tautu, vai tad mūsu dzintara smiltis nav domātas mūsu labklājībai , bērnu veselībai, nevis kaut kādiem valsts finansu aprēķuniem un steriotipiem par jūrmalas iedzīvotājiem, kuru visi esot pārbagāti.

Atbildēt

ZM

22.03.2017. 07:48

»

Kargins

Pilnībā atbalstu pasākumu, man negribas maksāt par Jūrmalas 20000m2 villu- vienīgo īpašumu


Ja esi godīgi nopelnījis, tad kāpēc maksāt?
Īpašums ir konfiscējams, ja iegūts par noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem.

Atbildēt

Institute Of Mental Health

22.03.2017. 07:14

Iniciatīvas grupai vajadzētu oficiāli pieteikt bada streiku, ne ēst un divas nedēļas nekakāt.

Atbildēt

Muša

22.03.2017. 06:05

Dzīves labākos gadus mocījos ar dzīvojamaš platības šaurību,tai pat laikā audzinājām bērnus.Abi ar vīru sitāmies pa dzīvi,lai ko nopelnītu un arī ietaupītu.Kad pa gadiem bija nelieli uzkrājumi radušies,tad gribējās uzbūvēt mājokli,kurā būtu jūtama brīvības sajūta,tas viss nāca ļoti grūti,jo lai ko ietaupītu bija daudz kas jāatsaka sev,praktiski viss,kas ir vilinošs,izņemot cītīgu darbu.Taču tagad par tām pūlēm,par paša sevis apkrāpšanu[visu labumu atteikšanu sev] maksā ragā šo nodokli pašvaldībai,valstij,ja ne,tad sagaidi,ka pašu izdzen uz nekurieni?Tātad par mūža darbu un centību TIEC SODĪTS,tā sanāk,lai tiktu uzturēti visādi sliņķi un klaidoņi.

Atbildēt

liana

21.03.2017. 18:00

»

Nikns aborigēns

Liāna Hiršsone, tālr. 2673986


Nejauši ieviesusies kļuda talruņa nr.Ludzu rakstit [email protected]

Atbildēt

Balts etniskais

21.03.2017. 17:08

Acīmredzami cilvēki neapjēdz, ko nozīmē NĪN? Ne valstij, ne kādam citam nav darīšanas gar Nekustamo īpašumu! Tas ir neaizskarams! To varēja izdomāt tikai KPSS biedri un skauģi kuriem tas nav! Nodokli drīgst ieņemt tikai no iedzīvotāju ienākuma-peļņas! Un tad vēl paceļas jautājums, vai pat to drīkst valsts darīt? Iedomājieties, cilvēks nopelna 2000 eur. Un faktiski no šīs peļņas darbiniekam izmaksā 10%. 90% paņem uzņēmējs! Valsts vēl atļaujas paņemt no šiem 10% vēl 9% ienākuma nodokli!Tālāk domājiet paši, par kādām krāpšanas summām ie runa.Eiropā darbinieki saņem vairāk kā Latvijā 5 reizes!Un jūs vēl gribat ar laupītājiem runāt? Vai mēs esam vergi?

Atbildēt

Monnmahh

21.03.2017. 12:43

Es drusku nesaprotu, kāpēc visi šāda veida pasākumi tiek vienmēr plānoti darba laikā?

Atbildēt

Nikns aborigēns

21.03.2017. 11:30

Liāna Hiršsone, tālr. 2673986
Es jau labprāt, bet sapulces tomēr nebūs, jo kāda cipariņa trūkst...

Atbildēt

nieva

21.03.2017. 06:34

Īpašuma tiesības uz zemi - principā tas ir piesavināšanās vai zādzības fakta atzīšana.Šī zeme nav piederējusi nevienam. Kādā brīdī kāds to piesavinājās, vēlāk dāvināja, nomāja vai pārdeva. Pēc tam zemi atņēma viens otram. Atkal dāvināja, pārdeva un sāka nostiprināt īpašuma tiesības.
Likumdošana nosaka, ka zagtas mantas pirkšana pircēju nepadara par īpašnieku.

Atbildēt

Kas bremzē?

20.03.2017. 16:33

"Finanšu ministrs Einars Repše uzdevis izstrādāt priekšlikumus,kas paredzētu,ka ar nekustamā īpašuma nodokli tiek apliktas tikai luksusa dzīvojamās platības.
Viņš kategoriski noraida priekšlikumu par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanu dzīvojamām platībām,kas ir vienīgais ģimenes mājoklis un nav pārmērīgi lielas uz vienu iedzīvotāju,informē Finanšu ministrijas Komunikācijas departamenta pārstāvis Aleksis Jarockis."
Skat."Repše: ar nodokli jāapliek tikai luksusa klases mājokļi",DB,2009.gada 22.maijs.

Atbildēt

Nodokļi Latvijā joprojām par labu saujiņai bagāto

20.03.2017. 16:17

"Nekustamā īpašuma nodoklis ir iznācis ļoti greizs-ir 1,5% par zemi un 0,1;0,2;0,3-par ēku.Līdz ar to,ņemot vērā vēl,ka Valsts zemes dienesta metodoloģijā,ēkas kadastrālajā novērtēšanā galvenais ir zemes faktors,tas ir nepareizs.Tapēc Jūrmalā,salīdzinot divus vienādus zemes gabalus,uz viena no tiem ir veca jūrmalnieka māja un uz otra-mūsu austrumu kaimiņa nopirkta pils,-nodoklim ir minmimāla atšķirība,mazliet augstāks ir tikai ēkas nodoklis.Zemes nodoklis ir vienāds un ļoti augsts attiecībā pret ēkas nodokli.Ja jūs varat atļauties lielākas ēkas,jums ir jāmaksā lielāks nodoklis.Un relatīvi jāsamazina proporcijas attiecība starp ēku un zemi."
Skat."Roberts Zīle žurnālam "Bilance"-Nodokļi Latvijā joprojām par labu saujiņai bagāto",3.septembris 2012.

Atbildēt

Nevar salīdzināt

20.03.2017. 15:56

»

U.U.

Kāpēc tāds nepiemērots žanrs - sapulce? Sapulces rīko, lai kaut ko apspriestu. Vai tad vēl ir kaut kas jāapspriež? Viss ir skaidrs! Zagļu un stulbeņu latviešu paradīzē viss ir sen jau skaidrs. Sapulces vietā ir jābūt franču normai: Francijas konstitūcijas (pieņemta 1793.g.24.VII) ievadnodaļas “Cilvēka...


Revolūcijai vajadzīgs sponsors. Frančus nosponsorēja Rotšilds. Soross jau finansēja Zatlera apvērsumu. Nekāda lielā atdeve nebija laikam.
Vispār par franču revolūciju maz kāds ko zina, citādi paralēles nevilktu, nekā skaista un lietderīga tur nebija.

Atbildēt

Priekšvēlēšanu aktivitāte

20.03.2017. 15:51

Brauc uz Īriju, skolotāja no ZZS, na h..j.

Atbildēt

īpašuma fikcija

20.03.2017. 15:42

kas tas par īpašumu, par kuru jāmaksā nodoklis? Par to, kas pieder tev, tev nevienam nekas nav jāmaksā, ja tu maksā, tad tev tas nepieder.

Atbildēt

Kargins

20.03.2017. 15:03

Pilnībā atbalstu pasākumu, man negribas maksāt par Jūrmalas 20000m2 villu- vienīgo īpašumu.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.03.2017. 14:23

Cilvēki saviem ienaidniekiem, kangariem, kautko lūgs. Vai tad tā nav kārtējā liecība par bauriem?

Šeit skaidrojumi par "privātīpašumu" no pārvaldes pozīcijām. Kangari speciāli veido situāciju kur galvenais izmantotais termins ir "privātīpašums", tas lai vairāk iespēju uzmest, izmantot baurus. Jarunā būtu par "tiesībām pārvaldīt īpašumu", tikai tad kangariem un visādiem zemes baroniem grūtāk paratizēt
https://youtu.be/L-ADv97DuLk

Atbildēt

>> Ojārs

20.03.2017. 13:21

Konkrēti, kuru latvieti no RD komentāra autors ir domājis? Jāsaka, ka RD ir izteikti polarizēta attieksme pret vietējiem iedzīvotājiem. Represīva ir arī sodu politika, kas tiek veidota kā nesamaksājamu sodu, sodu sodu un sodu procentu progresija.

Atbildēt

w

20.03.2017. 12:23

.. liepnieka memuāri no centrālcietuma kopējās kameras?

Atbildēt

Fakts

20.03.2017. 10:11

Nevienā valstī nav nekustamā īpašuma iekasēšanas kārtība kā Latvijā: kontu bezstrīdus bloķēšana, ja nesamaksā netaisno nekustamā īpašuma nodokli, paša īpašuma piespiedu pārdošanu izsolē, ja cilvēkam nav ar ko maksāt netaisno nodokli.

Cilvēkam nekas Latvijā nepieder. Nekustamā īpašuma esamība ir tikai ilūzija, to likuma vārdā var atņemt bez tiesas sprieduma jebkurā brīdī, ja neesi ar mieru vai nevari samaksāt nodokli.

Taču valsts ir laipni nabagiem atvēlējusi pēdējo iespēju: paņemt kādu kredītiņu, ātro kredītiņu kaut vai - progresējošā NN nodokļa samaksai - ja negribi tikt izdzīts no savām vienīgajām mājām un par šo kredītiņu valsts ir laipni atvēlējusi kļūt par vergu augļotājiem. Foršas lamatas nabagiem, kuri izdarījuši noziegumu - dzīvojot savu senču majās.

Tikai paverdzinātāji aizmirst, ka viņi barojas no šo nabagu "sviedriem un asinīm ".

Atbildēt

U.U.

20.03.2017. 09:56

Kāpēc tāds nepiemērots žanrs - sapulce? Sapulces rīko, lai kaut ko apspriestu. Vai tad vēl ir kaut kas jāapspriež? Viss ir skaidrs! Zagļu un stulbeņu latviešu paradīzē viss ir sen jau skaidrs. Sapulces vietā ir jābūt franču normai: Francijas konstitūcijas (pieņemta 1793.g.24.VII) ievadnodaļas “Cilvēka un pilsoņa tiesību deklarācija” 35. punktā ir teikts: “Kad valdība neievēro tautas tiesības, tautas un tās katras daļas sacelšanās ir tās svēta tiesība un neatliekams pienākums”. Bet vai ir vērts latviešus salīdzināt ar frančiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...