Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis Rožkalns (1958)

25.04.2017. 17:14

Civilizācija brūk un šis ir kārtējais izmisīgais mēģinājums šajā brūkošajā mājā ar raibo iedzīvotāju kompāniju ievest mieru, saticību, kārtību un plauksmi. Kā nobruka PSRS, tā brūk globālā patērētāju civilizācija, kura iznīcina, izsūc visus Dabas evolūciju augļus - derīgos, neatjaunojamos izrakteņus, dažādās tautas ar to kultūrām un valodu, vairo bezatbildīgu, seklu populistu politiķu skaitu, kuri mēģina vadīt augošo nesaprātīgo Zemes iedzīvotāju %. Tā arī attapsimies pirmatnējā kopienā, bez kultūras, savas valodas, pieķēzītā Dabā citiem kustoņiem par nepatikšanu.

Atbildēt

Re kā

25.04.2017. 13:48

Demokrātiskais ideālisms
Laiku pa laikam sabiedriskajā domā tiek uzkurināta ideoloģiskā konstrukcija, kuru var dēvēt par demokrātisko ideālismu. Konstrukcijas pamatā ir ideālistiska attieksme pret demokrātiju. Respektīvi, tieksme idealizēt īstenību. Īstenība grozās ap demokrātijas konceptu. Tiek idealizēta demokrātija. Rietumu civilizācijā demokrātiskais ideālisms ideoloģiski tiek musināts aizvadītajos apmēram 25-30 gados. Tas ir globālisma demagoģijas laiks, globālo finansu afēru laiks. Šajā laikā dominē ASV centieni pārvaldīt pasauli. Tas ir vienpolārās pasaules iedibināšanas laiks. Tātad planetārā totalitārisma laiks jeb globālisma totalitārisma laiks. Šajā laikā rodas Pasaules Purvs, kā globālismu dēvē Dugins. Demokrātiskais ideālisms kalpo kā ideoloģisks aizsegs minētajam totalitārismam, cilvēkus zombējot ar stāstījumu par demokrātijas vajadzību, demokrātijas pastāvēšanu, demokrātijas neaizstājamību u.tml. Demokrātijas reālā likvidācija tiek aizplīvurota ar demokrātijas slavināšanu – demokrātisko ideālismu.

Atbildēt

tontons

25.04.2017. 13:03

»

Antons

Par sieviešu un vīriešu sūtibām Robertam taisnība. Bet es runāju par krievu okupantu legalizēšanu


Vēl viens ar "sūtībām". Arī sievietes vainīgas, ka tev nestāv? Viena krūma odziņas ar šizopsihopātisko kļimoviču. Dzer erektonu. Palīdzot.

Atbildēt

Antons

25.04.2017. 09:30

»

via gra delirium tremens mērcē

Par biedru kļimoviču tāpat viss skaidrs! Viņa vāvuļojumi par sievietēm šodienas portālos gana plaši izskandināti. Nabaga kļimovičam pie visa vainīgas ir sievietes, viņam nestāv, bet vainīgas sievietes...


Par sieviešu un vīriešu sūtibām Robertam taisnība. Bet es runāju par krievu okupantu legalizēšanu.
Tev par Robertu labāk neizteikties, jo krievu okupantu aizstāvji esat abi. Jums Putlers maksā?

Atbildēt

via gra delirium tremens mērcē

25.04.2017. 08:43

»

antons mikoss

.....aicinām apvienoties visus labās gribas latviešus, neatkarīgi no to etniskās un reliģiskās piederības, sociālā statusa un politiskās pārliecības...


Par biedru kļimoviču tāpat viss skaidrs! Viņa vāvuļojumi par sievietēm šodienas portālos gana plaši izskandināti. Nabaga kļimovičam pie visa vainīgas ir sievietes, viņam nestāv, bet vainīgas sievietes.
Viens no kopējās bandiņas. Vieni sarīda pionierus un pensionārus, citi kristiešus un musulmaņus, vēl vieni latviešus un krievus, bet kļimovičam divi pretstati - dzimumi, sievietes vajagot sist un .ist! Tikai žēl, ka kļimovičam nav ar ko.

Atbildēt

Udox

25.04.2017. 05:51

»

hm

Tiešā demokrātijā vēlētāju skaits nevar būt vairāk par 500 cilvēkiem. Ja vairāk, cilvēki viens otru vairs nepazīst, parādās starpnieki...


Pilnīgas muļķības. Kādreiz tie varēja būt 500, tagad ar elektroniskās balsošanas sistēmu palīdzību tiešajā demokrātijā var iesaistīties tik daudz, cik vien vēlās.

Atbildēt

Udox

25.04.2017. 05:50

»

Ķirks

Man ir īpašums kolektīvajā "bardakā"... Es esmu ievēlēts kopsapulcē par šī "bardaka" pārvaldnieku... Mūsu mājai jau pirmajos 6 mēnešos līdzekļu uzkrājums bija lielāks kā RD bandītu apsaimniekošanas 6 gados... Maksājumi ir krietni mazāki (neskatoties uz tarifu pieaugumu), jo regulāri tiek uzlabots mājas...


Godājamai Ķirks - jūsu labklājībai ir divi iemesli, kam nav nekāda sakara ar R.K. nesakarīgajām idejām. Vispirms - jums ir labs speciālists, kas beidzot zina, kā namu apsaimniekot un zina, kādam jābūt rezultātam. Otrs - jums beidzot ir speciālists, kuram (PATS GALVENAIS) ir atbildība mājas iedzīvotāju priekšā. Vai pašvaldības kapitālsabiedrībai ir atbildība? Nav. Jums gan būtu jāatbild par slikti veiktu darbu un tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kāpēc viss notiek uz labo pusi. Diemžēl tas ir faktors, ko visi cenšas ignorēt, jo katrs iztēlojas sevi šī īpašā, ar tautas uzticību apveltītā diktatora vietā, kas ne par ko nav atbildīgs. Nē, cilvēki mīļiem, pirmais un galvenais nosacījums - lai deputātiem un amatpersonām būtu atbildība tautas priekšā un tikai pēc tam nāks viss pārējais.

Atbildēt

antons mikoss

24.04.2017. 17:08

.....aicinām apvienoties visus labās gribas latviešus, neatkarīgi no to etniskās un reliģiskās piederības, sociālā statusa un politiskās pārliecības......
Ko mums vēsta cilvēks, kurš nav spējīgs būt brīvs no citu gribas un ir pieņēmis reliģiju, kas domāta varas sagrābšanai un izlietošanai svešinieku interesēs?
Latvieši, neatkarīgi no etniskās piederības! To rakstot viņš slēpj, ka domājis latviešus un krievus. To varam izsekot https://www.youtube.com/watch?v=148kJ2g3P98( sākot no 8-tās minūtes). Viņaprāt tie visi ir latvieši.
Muslims Roberts strādā Kremļa interesēs. Kremlis sen lolo savus okupantus legalizēt. Nu šis dubultaģents Kremlim nāk palīgā! Vēl šeit-
https://www.youtube.com/watch?v=TGnh61sx83s (sākot ar 3,20 -tā min).

Atbildēt

Redzi, durik

24.04.2017. 05:53

»

katram durikam savu ķirku!

Visi nevar būt pārvaldnieki! Un kā tev paveicies! Laimīgais! Tad jau beidzot nopirksi jaunu auto un uztaisīsi savā dzīvoklītī eiroremonu. Mana komunālā bardaka pārvaldnieks tika pie jauna auto pusgada laikā...


pats savu aprobežotību arī parādīji... smadzenīšu pietrūkst, ka nesaptrati - paši lemjam un paši daram - neviens nekādu naudu pats sev par sava īpašuma uzturēšanu nemaksā, tai skaitā arī pārvaldnieks, šajā gadījumā es. Un pienākums ir nevis valdīt, bet kārtot obligātās papīrlietas un finanses ar pakalpojumu sniedzējiem.

Atbildēt

katram durikam savu ķirku!

24.04.2017. 05:23

»

Ķirks

Man ir īpašums kolektīvajā "bardakā"... Es esmu ievēlēts kopsapulcē par šī "bardaka" pārvaldnieku... Mūsu mājai jau pirmajos 6 mēnešos līdzekļu uzkrājums bija lielāks kā RD bandītu apsaimniekošanas 6 gados... Maksājumi ir krietni mazāki (neskatoties uz tarifu pieaugumu), jo regulāri tiek uzlabots mājas...


Visi nevar būt pārvaldnieki! Un kā tev paveicies! Laimīgais! Tad jau beidzot nopirksi jaunu auto un uztaisīsi savā dzīvoklītī eiroremonu. Mana komunālā bardaka pārvaldnieks tika pie jauna auto pusgada laikā.
A bet otrajā komunālajā bardakā ievēlēja dzērāja pussievu par pārvaldnieci, nezinu.. kaut kāda dumja, ne viņai jauna auto, nekā, nu vismaz drēbes jaunas sapirkusi, citādi staigāja 15 gadus vienā cepurē. Viņai laikam nav laika zagt, vislaik jākaujas ar pusvīru. Parādi mājai gan krājas, nezinu, kam komunistu pašvaldība liks tos nomaksāt. Laikam man?
Jā, man arī patīk tautvaldība! Ja mani ievēl par pārVald-nieku. Katram niekam gribas valdīt, kaut pār saviem komunalkas cietuma biedriem. Cietuma kamerās un trako mājas palātās arī ievēl savus pārVALDniekus. Izskatās, ka sabiedrībā valdīt gribošie psihošizoīdie tipi vairojas kā sēnes pēc lietus.

Atbildēt

Vai

24.04.2017. 04:59

»

Kindzuls

Vismaz man tie ir jau sen zināmi fakti, kuri aprakstīti raksta sākumā...


tad latvietis vispār kaut ko nezina: "Vismaz man tie ir jau sen zināmi fakti, kuri aprakstīti raksta sākumā". Tāpēc latviešus tā mīl krievi, ebrejieši un citi atšķirīgie nāciji Latvijā.

Atbildēt

Kindzuls

24.04.2017. 04:23

Vismaz man tie ir jau sen zināmi fakti, kuri aprakstīti raksta sākumā.
Te un tagad (arī citur) pastāv partiju varas sistēma, kurā nav vietas valsts un iedzīvotāju interesēm.
Šādā varas sistēmā visu nosaka partijas intereses vai vēl precīzāk partijas veidotāju intereses, kam nav nekādas saistības ne ar valsti, ne ar iedzīvotājiem.
Un vēlēšanas kā sistēmas sastāvdaļa nav paredzētas sistēmas būtiskiem labojumiem, tikai nodrošina sistēmas ērtu pastāvēšanu. Līdz ar to piedalīties vēlēšanās, lai kaut ko mainītu ir bērnišķīgi naivi.
Nobeiguma piedāvājums kā praksē neīstenota teorija varbūt var darboties, bet to pacentīsies nepieļaut esošā varas sistēma.

Atbildēt

Liliana

24.04.2017. 04:06

»

contagious

Latviju, tāpat kā visu pasauli, pārvalda slimnieki. Šizoīdi psihopātiski personāži. Jo daudzmaz normālie politikā nelien...


Drausmīgs atzinums.Laikam jau taisnība vismaz par 50%.Politiķi tādas lietas taisa....

Atbildēt

losis

24.04.2017. 02:57

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) veiktajā aptaujā noskaidrots, ka valdības darba novērtējums pēdējo mēnešu laikā pieaudzis līdz 5,05 desmit baļļu sistēmā, kas ir labāks rādītājs nekā iepriekš, kad uzņēmēji to vērtēja ar 4,4. Savukārt par vienīgo „nesekmīgo” ministru vidū atzīts tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.
LTRK veiktajā aptaujā noskaidrots, ka premjera Māra Kučinska darbu uzņēmēji vērtē ar 5,6 ballēm, visbiežāk jeb 36% gadījumu izvēloties atzīmi seši. Visaugstāk bizness vērtē kultūras ministres Daces Melbārdes darbu, kas iespējams, skaidrojams ar šīs nozares minitrijas mazāku tiešo iesaisti uzņēmējdarbības vides jautājumos. Vēl arvien viens no ministriem – tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs – saņēmis negatīvu jeb nesekmīgu atzīmi – 3,8.
“Pēdējos mēnešos izveidojies un nostiprinājies dialogs starp valdību un uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām, panākot vienošanos, ka būtiskas nodokļu izmaiņas netiks veiktas, izstrādājot nākamā gada budžetu,” saka LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa, “uzņēmēji šo ziņu ir sadzirdējuši, tādēļ ministru darba novērtējums ir uzlabojies, dodot arī cerību par biznesa vides stabilitāti un iespējām netraucētai izaugsmei līdz 2018.gadam.”
Ņemot vērā to, ka aptauja tika veikta laikā, kad demisionēja veselības ministrs Guntis Belēvičs, viņa novērtējums aptaujā netika jautāts. Savukārt Dzintars Rasnačs, neraugoties uz savu „līgavaiņa skapja” stāstu un nesekmību ministra darbā, joprojām ieņem tieslietu ministra amatu.
Kā Rasnačam izdevās izsprukt no kriminālatbildības viltotā Saeimas protokola lietā?
Līdz pat šai dienai tā arī nav skaidrs – kādā veidā pašreizējam tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam izdevās izsprukt no kriminālatbildības Saeimas Juridiskās komisijas 2009.gada 1.septembra sēdes protokola viltojuma lietā, lai gan zem protokola bija ne tikai deputātes Vinetas Muižnieces, bet arī viņa paraksts.
Kriminālprocesu pret V. Muižnieci ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers 2011.gada 1.jūnijā sāka pēc tam, kad Ģenerālprokuratūra bija saņēmusi Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētāja Alekseja Loskutova iesniegumu par iespējamu Juridiskās komisijas protokola viltošanu 2009.gada 1.septembrī.
Juridiskās komisijas sēdes audioieraksts liecināja, ka deputāti sēdē apspriestos Krimināllikuma grozījumus nolēmuši virzīt izskatīšanai pirmajā lasījumā, turpretim viltotajā protokolā bija norādīts, ka likumprojektu nepieciešams pilnveidot, un līdz ar to likumprojekta tālāka virzīšana tika nobremzēta.
Tiesas versija bija – V. Muižniece esot likusi Juridiskās komisijas konsultantei aizstāt Juridiskās komisijas sēdes protokola daļu ar viņas pašas uzrakstīto tekstu un tad arī parakstījusi šo sēdes protokolu.
Rezultātā Augstākā tiesa V. Muižnieci atzina par vainīgu dokumenta viltošanā un sodīja viņu ar 2846 eiro naudassodu, taču interesanti, ka ar veselu ādu izspruka otrs sēdes protokola parakstītājs – toreizējais Juridiskās komisijas sekretārs Dzintars Rasnačs.
Viņš pats pašlaik nemīl runāt par šo tēmu, taču neoficiāli zināms, ka šajā spiedīgajā situācijā tagadējo tieslietu ministru paglābis pēkšņs atmiņas zudums, – viņš izmeklētājiem gluži vienkārši paziņojis, ka vispār neko neatceroties, tik to vien, ka V. Muižnieces paraksts bijis jau pirms viņa paraksta…
Pēc Jāņunakts kautiņa tieslietu ministrs baidās par savu drošību…
Kurai vēl valstij ir tieslietu (!) ministrs, kurš ne tikai pa sīkumiem apzog nodokļu maksātājus un tiek iekaustīts ar rabarberiem, bet arī iesaistās dzēruma kautiņos? Lūk, cik krāšņi Dzintara Rasnača Jāņunakts izklaides jau pirms gandrīz diviem gadu desmitiem aprakstīja laikraksts Diena, – turklāt interesanti, ka jau toreiz Dz. Rasnačs sēdēja tieslietu ministra amatā:
„Piektdien tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs vērsies Ģenerālprokuratūrā ar ziņojumu par to, ka Jāņunakts svinību laikā viņam uzbrucis kāds piedzēries vīrietis. Notikušais liekot ministram šaubīties par viņa turpmāko drošību.
Ziņojumā ģenerālprokurora vietas izpildītājam Edvīnam Ziediņam tieslietu ministrs raksta, ka Tukuma rajona, Kandavā, 24.jūnijā Armands Paeglis, būdams stiprā alkohola reibumā, vairākkārt draudējis izrēķināties ar Dz.Rasnaču un savu iespēju robežās arī lietojis vardarbību.
Ministrs gan centies izvairīties no incidenta, taču ap pulksten 4.30, kā prokuratūru informē Dz.Rasnačs, „pret mani tika mēģināts pielietot vardarbību un fizisku spēku, un pastāvēja reāli draudi manai veselībai”. Tāpēc viņš nepieciešamās aizstāvēšanās ietvaros divas reizes iesitis uzbrucējam ar galvu.
Tas gan neesot mazinājis A.Paegļa agresivitāti līdz pat pusdienlaikam, kad viņš aizvests uz Kandavas autoostu braukšanai uz Rīgu.
Dz.Rasnačs uzskata, ka „A.Paegļa rīcība varētu arī nebūt kvalificējama pēc Latvijas Kriminālkodeksa 61.panta kā valsts amatpersonas veselības un dzīvības apdraudējums, jo minētajā laika posmā neesmu veicis valstisko darbību. Taču, lai gan neesmu fiziski tieši cietis, tomēr A.Paegļa agresivitāte un neprātīgā uzvedība (..) liek man šaubīties par savu turpmāko drošību”. Tāpēc ministrs lūdz noskaidrot A.Paegļa sabiedriskās bīstamības pakāpi.
Tieslietu ministrijas preses sekretārs Leonards Pāvils Dienai pastāstīja, ka Kandavā notikušas Jāņu svinības, kurās piedalījušies vairāki apvienības Tēvzemei un Brīvībai biedri. Vairāki liecinieki arī L.Pāvilam bija apgalvojuši, ka A.Paeglis, kurš svinībās nokļuvis pilnīgi nejauši, bijis stiprā dzērumā – tovakar viņš dzēris brendiju un alu.
Savukārt Dz.Rasnačs Dienai teica, ka viņš tonakt nedaudz iedzēris alu, jo Jāņi bez alus nemaz neesot iedomājami. Tiesībsargājošajām iestādēm būtu jānoskaidro, vai A.Paeglim „šādi prāta aptumsumi nav bijuši arī agrāk”, teica ministrs. Piektdienas pievakarē Diena centās sazināties ar A.Paegli, kurš strādā Latvijas Mākslas akadēmijā par bibliotekāru, taču no darbavietas viņš jau bija aizgājis. Laikrakstam Vakara Ziņas cietušais pastāstījis, ka Jāņu naktī bijis iereibis un aizmidzis pie ugunskura. Dz.Rasnačs viņam iespēris ar kāju pa deniņiem un pavēlējis celties augšā. Pēc tam ministrs ar galvu A.Paeglim iesitis pa galvu. Ministrs Dienai teica, ka 80% no A.Paegļa stāstījuma esot nepatiesība…

Atbildēt

Man nav vārda

24.04.2017. 02:49

Kārtējais murgs par demokrātiju ko neviens nav ne redzējis ne aptaustījis un apostījis – nu gluži kā kārtējais stāstiņš par paradīzi.
No skribelējuma nav skaidrs kas ir domāts ar „mēs” un nav skaidrs pats būtiskākais, proti, ko autors domā ar vārdu „latvieši”: © „aicinām apvienoties visus labās gribas latviešus, neatkarīgi no to etniskās un reliģiskās piederības…”?
Kaut kā tas viss nelabi smird pēc etnocīda, vai ne tā, biedri Klimovič?

Atbildēt

Ķirks

23.04.2017. 20:13

»

kas izdomās ideālu sabiedrības sistēmu, dabūs (pa š)nobeli

Par teksta būtību, secinājumi šādi...


Man ir īpašums kolektīvajā "bardakā"... Es esmu ievēlēts kopsapulcē par šī "bardaka" pārvaldnieku... Mūsu mājai jau pirmajos 6 mēnešos līdzekļu uzkrājums bija lielāks kā RD bandītu apsaimniekošanas 6 gados... Maksājumi ir krietni mazāki (neskatoties uz tarifu pieaugumu), jo regulāri tiek uzlabots mājas tehniskais stāvoklis... Paši lemjam un paši darām - bez neviena starpnieka!
Vai tas nav tas pats, par ko Roberts Klimovičs raksta? Miniatūra valsts - tieši tādi esam mēs ar savu reālo tautas varu - modelis darbojas!

Atbildēt

contagious

23.04.2017. 16:11

»

ēdy

Patiesībā jau demokrātijai ir divas galējības - anarhija un diktatūra...


Latviju, tāpat kā visu pasauli, pārvalda slimnieki. Šizoīdi psihopātiski personāži. Jo daudzmaz normālie politikā nelien.
Ir taču, ka bērns piedzimst cietumā. Viņš nezina, ka tas ir cietums. Tāpat mēs piedzimstam trako mājā, kamēr saproti, kur esi nokļuvis, paiet laiks. Un trakākais, ka vairākums ir tieši trakie, un viņi nosaka savus likumus. Varbūt, ka šajā trako mājā ir arī kāds ārsts, medmāsa un sanitāri, bet viņiem savas rūpes. Un viņiem vienalga, kurš napoleons būs kārtējais aleksandrs lielais. Štruntīgi ir tas, ka arī mums ir kāda kaite, jo arī mūs nelaiž laukā.

Atbildēt

ēdy

23.04.2017. 15:47

Patiesībā jau demokrātijai ir divas galējības - anarhija un diktatūra.
Ja reālā demokrātija ir tikai uz papīra, šīs galējības pārklājās izveidojot vai nu anarhistisku diktatūru, vai diktatūrisku anarhiju.
Latvija ir paraugs sliktākajam - anarhistiskai diktatūrai.
Valsti pārvalda bezatbildīgu personu grupa.
Valstī ierēdņi un amatpersonas var pieņemt lēmumus interpretējot likuma normas un gūstot par to sev personīgu labumu vienlaicīgi nenesot par to nekādu atbildību.

Atbildēt

Nieva

23.04.2017. 14:17

Šīs valsts satversme ne ar ko īpaši neatšķiras no LPSR konstitūcijas. Turklāt šīs valsts valdība vēl joprojām dzīvo sociālistiskās ekonomikas ilūzijās. Nav brīvais tirgus, ir uzspiests cenu diktāts. Tas iespējams valstī, kur valdībai ir zems izglītības līmenis, ka deficītam (darba ņēmējiem) netiek paaugstināta cena, bet pat ar likumdošanu turēta zem tirgus vērtības. Tas teatrālais latviešu partiju sašutums un neizpratne, ka kāds par šīs valsts darba ņēmējiem sola vairāk!

Atbildēt

23.04.2017. 12:58

»

Just deal with it!

ASV ir valstu savienība un nekas štatiem neliedz likumīgā veidā pamest šo savienību un iztikt bez Trampa. Tramps ir likumīgi ievēlēts atbilstoši ASV likumdošanai un šo likumdošanas kārtību var mainīt tikai ASV pilsoņi...


Tā jau tāda, autora vārdiem, valdošās kliķes demagoģija, lai vairākumam uzspiestu mazākuma viedokli. Turklāt komentārs bija atbilde uz apgalvojumu, ka "mazākumu pārstāvošie režīmi brīnās, kā tā varēja ievēlēt Trampu un notikt Brexit".

Atbildēt

Just deal with it!

23.04.2017. 12:07

»

Smieklīgi, bet ne par Trampu, ne Brexit nav balsojis vairākums balstiesīgo vēlētāju! Trampa gadījumā par viņu nobalsoja pat mazāk vēlētāju nekā par Klintoni


ASV ir valstu savienība un nekas štatiem neliedz likumīgā veidā pamest šo savienību un iztikt bez Trampa. Tramps ir likumīgi ievēlēts atbilstoši ASV likumdošanai un šo likumdošanas kārtību var mainīt tikai ASV pilsoņi.

Par Brexit tāpat nobalsoja vairākums referendumā piedalījušos un atbilstoši UK likumdošanai tas ir likumīgs rezultāts.

Atbildēt

100% ūdens

23.04.2017. 11:55

»

latoblato

Nu, kuram sūdi, kuram debesu manna. Asinsbalss. Gremlini


Ko sēsiet, to pļausiet.

Uzdodiet sev gremlina līmeņa jautājumu - uz kurieni dotos multikulturālā Eiropa, kas atbrīvotos no vajadzības būt multikulturālai ar to multikulturālo varzu, kas tai nejūtas piederīga un kas zāģē zaru, uz kura paši sēž?

Atbildēt

paga paga

23.04.2017. 10:47

tulit kads te teiks, bet mes tacu ievelam so valdibu. STOP! Jaa, ievelam, bet daudzas lietas politiki dara par kuram vini nav ne inforemejusi veletajus pirms velesanam, ne tauta tos ir pilnvarojusi , to darit. Politiki dara to, ko veletaji nekad nav pilvarojusi darit! Par lietam kaa migraciju, banku glabsanu, aiznemsanos, budzeta izsaimniekosanu, jo sis lietas loti iespaido valsts un tautas stavokli un dzivi, ir jalemj referendumaa. Politiki nedrikst atbalstit migraciju, kas izmaina valsts etnisko stavokli, kas apdraud drosibu, lemt vienpersoniski. Tikai rikojot referendumu var izlemt sis lietas. Ja neriko, tad politiki rikojas pretvalstiski un momentaa ir atlaizami. Banku glabsana ir otra tema. Nedrikst iedzit visu valsti parados, lai glabtu savus sponsorus. Tas ir kriminals. Nakamaa banka, es baidos bus atkal krievu zidu banka un tur viss Latvijas valsts budzets bus par isu! Ko daris Saeima? Iedzis valsti totalos parados un iznicinas to, lai tikai glabtu savu adu un skeletus skapjos. Neviena banka vairs nedrikst but glabjama kaa Parex, neviena. Ir jariko referendumi un japrasa tautai atlauja darit vai ne. Citadi Saeima darbojas pret Satversmi un ir kriminali sodama.

Atbildēt

pret noziedzniekiem nav demokrātija

23.04.2017. 10:33

BET PROKURORS!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nestrādā tiesiskuma sistēma, fufels visas iekārtas

Atbildēt

U.U.

23.04.2017. 08:43

Demokrātiskā ideālisma adepti laikam būs vienmēr. Bet tikai Rietumu civilizācijā, kurā milzīga loma ir pašapmāna filosofijai un tās ideoloģijai. Demagoģija ar nosaukumu "demokrātija" ietilpst šajā filosofijā, nosakot politisko retoriku no Apgaismības laikmeta.

Atbildēt

Juris

23.04.2017. 06:42

Esmu gandarīts, ka daudzos viedokļos mūsu domas saskan:
http://patvēruma.valsts.lv/

Atbildēt

Migrācijas lietu pārvaldē:

23.04.2017. 05:21


- Name?
- Abdul Al-Rhazib.
- Sex?
- Three to five times a week.
- No, no... I mean male or female?
- Male, female, sometimes camel.
- Holy cow!
- Yes, cow, sheep, animals in general.
- But isn’t that hostile?
- Horse style, doggystyle, any style!
- Oh dear!
- No, no! Deer run too fast...!

Atbildēt

vispār

23.04.2017. 04:24

Kurš gan tagad liedz raksta autoram rosināt savu likumprojektu, savākt nieka 10% vēlētāju atbalstu, iesniegt to Saeimā un ja šie to noraida, tad referendumā panākt tautas atbalstu savam ierosinājumam?

Atbildēt

13.10.2015. Pietiek

23.04.2017. 04:18

"Vinstons Čērčils savā darbā “The River War” sacīja, ka islāms cilvēkā ir kā trakumsērga sunī."

Atbildēt

23.04.2017. 04:16

»

t.

Un tad mazākumu pārstāvošie režīmi brīnās, kā tā varēja ievēlēt Trampu un notikt Brexit


Smieklīgi, bet ne par Trampu, ne Brexit nav balsojis vairākums balstiesīgo vēlētāju! Trampa gadījumā par viņu nobalsoja pat mazāk vēlētāju nekā par Klintoni.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

23.04.2017. 04:08

»

Žulis

Runājot par demokrātiju, gribu uzsvērt divas lietas, par ko mūsdienu „demokrāti” saprotamu iemeslu dēļ negrib runāt. Pirmkārt, ja pieņemam, ka valstī (Latvijā) vairākumā ir pamattauta un demokrātija ir sabiedrības vairākuma vara, tad tikai nacionālas valsts modelis var būt tas, kurš visvairāk atbilst...


Gan Žulis, gan Kļimovičs runā pareizi, tikai viens trūkums abiem- abi runā par sekām, bet vajadzētu tomēr visam šim NOZIEGUMAM, kas tiek veikts pret mūsu tautu, nosaukt cēloni, bet tas ir bīstami. nedz Žulis, nedz Kļiovičs neko nezināmu mums nav pavēstījuši, tātad, tukšu salmu mulšana. Latvijā neviens no šiem mēsliem nevienu dienu nenoturētos pie varas, ja aiz viņiem nestāvētu cionisms- komunisti, kuri pēc Atmodas netika arestēti un daļa pakārti. Tātad- visu nosaka Izraēla, kurai militārie izdevumi vien desmitkārtīgi pārsniedz valsts ieņēmumus, nemaz jau nerunājot par visu sociālo sfēru. No kurienes šie līdzekļi ? Krievija un Izraēla ir visvairāk nosodītās valstis ANO ! Tad, kad beidzot šie divi pasaules asinssuņi tiks likvidēti(un viņi tiks likvidēti), tad arī iestāsies miers virs zemes un visi Latvijas varenie "rādīs vēja virzienu" pie speciāli tam nolūkam radītiem stabiem.Kamēr lietas netiks sauktas īstajos vārdos, nekas, Žuļa kungs, nemainīsies. Kas attiecas uz "mūsu" Robertu, tad viņš vistiešākais cionistu iesēdināts bacilis latviešu tautas miesā.Īsumā par šo "bacili", kura vārds ir Kļimovičs, varam lasīt šeit: http://tautastribunals.eu/?p=28807

Atbildēt

Blā, blā

23.04.2017. 04:03

»

:-/

Nu tad lai pamaina Satversmi - lai uzraksta, ka vara Latvijā pieder ārvalstu un pašmāju oligarhiem


ŽULIS pats ēd savu zarnu bagātību! Īsts latvietis!

Atbildēt

viedais

23.04.2017. 03:55

»

Blā, blā

no ŽUĻA zarnām kārtējā porcija atkal uz latviešu galda. Lūdzu, baudiet veseli


kura skola tad robertam macija ka demokratija ir laba??:)) nu neko tadu neaceros padomju skolas

Atbildēt

Fēlis

23.04.2017. 03:07

Tas būtu pieņemami izglītotai un domājošai tautai, bet ko darīt, ja liela tautas daļa ir deklasēti lumpeņi un vateņi? Ja tie tiks pie teikšanas, sekas var būt ļoti nepatīkamas.

Atbildēt

Žulis

23.04.2017. 02:03

Runājot par demokrātiju, gribu uzsvērt divas lietas, par ko mūsdienu „demokrāti” saprotamu iemeslu dēļ negrib runāt. Pirmkārt, ja pieņemam, ka valstī (Latvijā) vairākumā ir pamattauta un demokrātija ir sabiedrības vairākuma vara, tad tikai nacionālas valsts modelis var būt tas, kurš visvairāk atbilst demokrātijas ideālam. Un tas nozīmē, ka tikai nacionāla valsts, kas ir izveidota un pastāv saskaņā ar nacionālisma ideoloģiju, var būt demokrātiska. Otrkārt, pieņemot, ka valsts iedzīvotāju vairākums atbalsta valsts pastāvēšanu, demokrātiskā valstī uz varas iegūšanu nedrīkst pretendēt politiskie spēki, kuri savās nostādnēs ir pret valsts suverenitāti un valstiskumu. Tas nozīmē, ka visas partijas, kuras sludina Latvijas valstiskuma ziedošanu kaut kādu globālu interešu vārdā un Latvijas valstiskuma nodošanu globālām struktūrām, atsakoties no pašnoteikšanās, ir antidemokrātiskas un tādām ir jāaizliedz izvirzīt un reklamēt savus kandidātus valsts varas vēlēšanās. Tas, protams, nenozīmē, ka demokrātiska valsts nedrīkst sadarboties ar citām valstīm, slēdzot starpvalstu līgumus un vienošanos. Tas nozīmē tikai to, ka valsts vara nedrīkst tirgoties ar valsts suverenitāti un valstiskumu.
Es zinu, ka „demokrāti” tūliņ brēks, ka šādi ierobežojumi un aizliegumi ir nedemokrātiski un diktatoriski. Bet ir jāsaprot, ka jebkura valsts vara ir diktatūra. Citādi valsts nemaz nevarētu pastāvēt. Un arī demokrātija, lai cik tas paradoksāli neizklausītos, savā būtībā ir diktatūra. Tikai demokrātija, atšķirībā no citām valsts pārvaldes formām, ir sabiedrības VAIRĀKUMA varas diktatūra! (Tā tam vajadzētu būt!)Diemžēl, mūsdienās zem demokrātijas jēdziena maskējas antidemokrātiski, sabiedrības mazākumu pārstāvoši režīmi, kas ar naudas palīdzību caur pašu iedibināto partiju sistēmu uzurpē varu valstīs. Īstenībā tā nav demokrātija, bet gan drīzāk kleptokrātija, kad šauras bagātnieku aprindas visu valsti pārvērš par savu interešu realizācijas un savas bagātināšanās avotu. Ar sabiedrības vairākuma interesēm un vajadzībām tam nav nekāda sakara. Un šīs kleptokrātiskās politiskās elites savus „nepopulāros” (antidemorātiskos) lēmumus nekautrējas ciniski piedēvēt demokrātijai sakot ka „demokrātija jau nav ideāla, bet nekas labāks par to nav izdomāts)”. Nu padomājiet, vai tad homoseksuālismu atbalstošu likumu pieņemšana, jeb lēmums iepludināt Eiropas valstīs Āfrikas migrantu miljonus ir demokrātisks, valstu sabiedrības vairākuma intereses un vajadzības atspoguļojošs??! Ar šādu „pārstāvniecības demokrātiju” tautas vienkārši tiek visbezkaunīgākajā veidā muļķotas!

Atbildēt

hm

23.04.2017. 01:53

Demokrātija! ASV ievēlēja, bet Francijā šodien vēlē autoritatīvus karaļus, kuri noteiks valstu intereses turpmākos 4 gadus. Partijas tikai tāpēc, lai šos kandidātus izvirzītu, bet kā atalgojumu saņemtu labi apmaksāts amatus.
Atšķirība no Viduslaiku monarhijām tajā, ka šodien karaļu valdīšanas posmi sadalīti pa 4 gadu cikliem un ka dinastijas un draugus pie pīrāga dalīšanas aizstāj partiju mafijas. Bez tam partmafiju galvenais uzdevums - visiem līdzekļiem suģestēt tautu, lai tā uz vēlēšanu brīdi notic mafiju pasakām.
Latvijā šajā gadījumā pastāv lielāks kolhozs. Mafijas nevēlas pakļauties karalim un vispārējos labumus vēlas dalīt komunistiski, līdzīgās daļās starp savējiem. Maskēšanās nolūkā šādu rīcību dēvē par demokrātiju. Neteiksi taču, ka cīņu par karotēm pie putras bļodas. Fui, cik riebīgi!

Atbildēt

sēlis

23.04.2017. 01:53

100 par banksteru naudu savēlētās Saeimas cūkas , jeb smerdeļi , nekad nepieļaus šādu sistēmu, kaut gan jāsaka, ka Latvijai kā mazai valstij vajadzētu mācīties no Islandes!

Atbildēt

Ciska

23.04.2017. 01:14

»

Kash

Jā! Robčiks jau pirmajā rindkopā nošāva greizi. Tas atsit visu vēlmi lasīt tālāk


Vēl viens latviešu viszinis no latviešu cūku aizgalda. Kādi mēsli ir šie latvieši- visu zina, bet dzīvo kā cūkas.

Atbildēt

Kash

23.04.2017. 00:51

Jā! Robčiks jau pirmajā rindkopā nošāva greizi. Tas atsit visu vēlmi lasīt tālāk...

Atbildēt

Trololo

22.04.2017. 21:37

»

redaktori,bio

Cilvēkam vismaz ir kāda ideja, bet citi tik labo kļūdas un zaimojas, pašiem nekādu ideju nau


Man ir idejas gaišai nākotnei!
1. turpmāk 2x2 būs 5!
2. pieņemsim likumu, ka Latvijā neviens nezog!
3. iecelsim mani par karali un es pārvaldīšu godīgi!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...