Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Par oligarhiem un medijiem

Uldis Salmiņš
19.10.2017.
Komentāri (11)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

forcemajeure

22.10.2017. 17:07

žēl tos cilvēkus, kurus viņš tagad rādžiņā diriģēs

Atbildēt

jautājums

22.10.2017. 10:06

Demokrātiskā valstī žurnālistus nav iespējams pakļaut savai gribai
-----------------------------------
Nu tas gan ir ļoti strīdīgi.Ja tas nav valsts vai sabiedriskais medijs, tad ļoti pat ir iespējams.
Mediji ir tāds pats bizness kā citi-uzņēmēja mērķis ir peļņa. Ja medijs ir rentabls, tad ipašniekam nav pamata jaukties uzņēmuma menedžmentā. Bet ja medijs strādā ar zaudējumiem...tad nu īpašnieks jaucas visur un vienmēr!
Kā tad mūsu ultraliberālie iedomājas-rakstīs, ko gribēs-tas ir lamās, ko gribēs, bet aplamatie to visu finansēs? Nu tad medijs vienkārši tiks slēgts, jo bankrots-visi žurnālisti un tehniskie darbinieki paliks bez darba.
Un kaut kā aiz tās IR kampaņas ļoti skan-ja mums būtu Diena, tad gan mēs varētu, tad gan mēs rādītu...No kā secinu, ka IR finansiālais stāvoklis ir ļoti šaubīgs. Jo lai nu cik tur būtu ģeniāli tie IR žurnālisti, bet vēl jau lasītājs ir jāpiedabū to nopirkt...Nu neizskatās, ka IR iet spoži...Kas ņemot ļoti didaktiosko komjauniešu sienas avīzes formātu arī neizbrīna, turklāt tik šaurā, ar zemu pirkspēju tirgū, kas turklāt ir diezgan imums pret pliku propagandu, krievu laiku mantojums.
Bet ja godīgi, tad šie Salmiņa teksti...nu ja esi izdarījis savas izvēles, tad arī uzņemies atbildību, bet kāpēc bija vajadzīga šitā sevis pazemošana IR...Uz ko viņš cerēja?

Atbildēt

Higsa bozons

22.10.2017. 07:47

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

tu esi kļuvusi vēl pār biezu kārtu glu.pāka, nekā biji jau iepriekš, mikroce.fālā lapsa. :D


Idiots Mazpisàns - debloidais muśpapîrs, cenzetaizs likumdirseejs, lapsa viña pr- ks un vergturis, debloidais maniaks no dikłiem Lapsas vergs un kalps, silda ar pavi lokaalo śizofrèniju komentàru slejas... Lohs, pàkkis un stagnàts.

Atbildēt

Uldis Salmiņš ir Zaudētājs

22.10.2017. 01:25

Divi kandidāti, kurus nominācijas komisijas izvirzījusi Latvijas Radio (LR) valdes priekšsēdētāja amatam, ir vairāku agrāk “Dienas” grupā ietilpušo reģionālo laikrakstu izdevēja SIA “Reģionu mediji” īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Uldis Salmiņš un bijusī Nacionālās informācijas aģentūras LETA valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Atbildēt

š

21.10.2017. 21:39

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

tu esi kļuvusi vēl pār biezu kārtu glu.pāka, nekā biji jau iepriekš, mikroce.fālā lapsa. :D


..šis pašnovērtējums priecē, tātad arī "objekts" iesaistās komentāru kaujās, jo nav laikam citas izejas!!!

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

21.10.2017. 15:12

tu esi kļuvusi vēl pār biezu kārtu glu.pāka, nekā biji jau iepriekš, mikroce.fālā lapsa. :D

Atbildēt

kurmis

21.10.2017. 09:04

Labējā jeb fašistiskā politika,kura visā pasaulē ir atzīta par tautas iznīcināšanas un nicināšanas politiku un kuru pielieto Magnoliju un citu totalitāro ekskomunistu vadītajās valstīs,kurās dzīves līmeni nespēj sasniegt pat okupācijas perioda dzīves līmeni,nedrīkst turpināties,jo ir jau novedusi pie drausmīgām sekām,par kurām jau šausminas paši fašisti.

Atbildēt

Spoks

20.10.2017. 17:19

Ko nu lokies Salmiņa kungs. Kā biji pērkams, tā arī paliksi pērkama verga dvēsele.jauki būtu uzzināt vai par SĶēles grašiem viņa kāju nobučoji (pēc literatūras klasikas par pērkamiem cilvēkiem) jo asi taču "īstais latviešu žurnālists", kas te apņēmies paņirgt par žurnālistiem, ko pats padzini no darba, lai vietā savāktu pērkamus žurnālistus. Nu mums ir tagad avīzes, kas uztur veselu plejādi pērkamu žurnālistu. Vai ir daudz cilvēku, kas ciena viņus?

Atbildēt

Edge

20.10.2017. 12:57

"....aizdomātos un pieņemtu attiecīgos lēmumus, negaidot pamudinājumu no Eiropas institūcijām."
=====================================================
Ha,ha,ha, atradies padomdevējs no "aizkrāsns". Mieru, salmiņ, tikai mieru - Briselē labi saprot, kā motivēt un stimulēt gan oligarhus, gan oligarhu apkarotājus! Viss notiek:"Kučinskis un Junkers vienisprātis – ES fondu apjoms nedrīkst samazināties" DELFI Bizness, 19.10.2017.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...