Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sula

19.08.2014. 14:36

Diez vai Kaspars zaudēs amatu, jo Vienotības kandidātu sarakstā ir viņa bijušais priekšnieks I.Boķa kungs un skolas biedrs J.Upenieka kungs.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

19.08.2014. 05:13

»

paija

Nekā jauna par mani, bet ne jau par to bija jautājums. Gribējas zināt ,kāpēc tu uzbāzies ar vecām peršām . Ieteicams apmainīt ūdeni galvā, lai atsķaidītu kaļkīti , varbūt tiešām tu vairs pats neatceries ,ko esi publicājis vakar. Alcheimers piezogas nemanot, tad izsaku līdzjūtību...


;)))))))

Nu, rau - tu pati kārtējo reizi "atbildēji" pati uz saviem jautājumiem, pie reizes arī kārtējo reizi atgādinot visiem un arī pati sev, kas tu patiesībā esi:

"Ieteicams apmainīt ūdeni galvā, lai atsķaidītu kaļkīti , varbūt tiešām tu vairs pats neatceries ,ko esi publicājis vakar. Alcheimers piezogas nemanot, tad izsaku līdzjūtību."

u.t.t., u.t.j.pr.

Nu ja, dabiski: jebkāda cerība, ka no trula lopa jebkad varētu izkūņoties kaut vai attāli cilvēkam līdzīgs radījums, ir gluži veltīga, principiāli un "pēc noklusējuma". ;)))

MUĻĶU un nožēlojami truli analfabētisku LUMPEŅU zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

paija

19.08.2014. 03:39

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Nekā jauna par mani, bet ne jau par to bija jautājums. Gribējas zināt ,kāpēc tu uzbāzies ar vecām peršām . Ieteicams apmainīt ūdeni galvā, lai atsķaidītu kaļkīti , varbūt tiešām tu vairs pats neatceries ,ko esi publicājis vakar. Alcheimers piezogas nemanot, tad izsaku līdzjūtību.
Jā, atgadinu,ka tev lamājamie ir arī pie citiem rakstiem, tā ka sarauj !

Atbildēt

J

18.08.2014. 19:13

"Pēc vēlēšanām iespējamas izmaiņas Satiksmes ministrijas vadībā" - nu, samainīs kreiso riekstu ar labo - kas būs savādāk?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

18.08.2014. 16:36

»

paija

Protams, pārkopējot 1000. reizi vienu un to pašu peršu ,kļūdu nav. Daļa man tāda , ka gribas lasīt komentārus par rakstu nevis vecas rīmes. Pietiktu ielikt bloga adresi, lai cienītāji lasa no rīta līdz vakaram. žēl,ka te nav tāda iespēja kā Delfos, kur garākos muldējumus saīsina, un tā daļēji tikuši...


;)))))

"Protams, pārkopējot 1000. reizi vienu un to pašu peršu ,kļūdu nav."
-------

Atšķirībā no tevis / taviem "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ neskaitāmas reizes pārkopētajiem vieniem un tiem pašiem "dokumentiem" - manās "peršās" u.c. paudumos NEKAD nav kļūdu (dabiski, izņemot dažus pavisam nedaudzus gadījumus, kad gadās pa kādai atsevišķai vienreizējai neuzmanības kļūdai), jau ar pašu pirmo reizi.


"Daļa man tāda , ka gribas lasīt komentārus par rakstu nevis vecas rīmes."
-------

Neputrojies, atkal jau un kārtējo reizi - tas, ko tu gribi nekādā gadījumā / izpratnē NAV tava "daļa", BET GAN - tā ir tava problēma. Cita starpā - tieši tāda pati problēma, kā daudzu normālu cilvēku nespēja publiskajā telpā izvairīties no taviem (un taml. intelektuāli skarbi aprobežotu personāžu tiražētajiem) drausmīgi trulajiem, nožēlojami analfabētiskajiem un jebkurā citā izpausmē absolūti nebaudāmajiem "viedokļiem".


"Pietiktu ielikt bloga adresi, lai cienītāji lasa no rīta līdz vakaram."
-------

Tā (arī, t.sk.) absolūti un jebkādā izpratnē NAV tava daļa. Cita starpā - vai personīgi es esmu atļāvies norādīt, tieši ar ko "pietiktu" taviem paudumiem, lai iespējamie "cienītāji" varētu tos "lasīt no rīta līdz vakaram"? Nu, tātad, kā jau iepriekš minēts - pacenties pievaldīt savas "īpašās vajadzības" (īpaši jau - atļaujoties diktēt savas subjektīvas iegribas u.c. taml. neadekvātas "pretenzijas" attiecībā uz normāliem cilvēkiem!?), kas absolūti NAV tava "ekskluzīvā kompetence".


"žēl,ka te nav tāda iespēja kā Delfos, kur garākos muldējumus saīsina, un tā daļēji tikuši vaļā no taviem penterējumiem ."
-------

Tādā gadījumā - ko tu te, iekš tev tik aumež netīkamā PIETIEK.com, tik mazof=histiski nežēlīgi mocies un "gaudo kā kuņa uz plosta?! Taisies taču BEIDZOT prom uz tev tik tīkamajiem "delfiem" - tur tādu tev līdzīgu nožēlojami analfabētisku intelektuālo kroplīšu ir absolūtais vairākums, kuri tur ņudz kā tārpiņi sausā "ķemertiņa" nosēdumu bedrē! ;)))

Savukārt, attiecībā uz personīgi maniem "penterējumiem" tieši "delfos" - nu neglaimo taču sev tik tizli un gluži veltīgi: tev NAV pat i ne mazākās nojausmas par to, kāpēc esmu izvēlējies iespējami retāk publiskot savus viedokļus tajā nožēlojami un neatgriezeniski degradētajā, neiedomājami pretīgi smakojošajā kloākā, kas kādreiz bija viens normāls, jebkurā izpratnē / izpausmē gana sakarīgs publiskais I-neta portāls "DELFI". Tieši tāpat, kā - tev arī par daudz ko citu NAV pat i ne mazākās nojausmas, īpaši jau attiecībā personīgi uz mani. ;)


"Tā arī neizskaidroji, kādēļ tā izdaries."
-------

Konkrēti? Kas tev vēl joprojām ir palicis neskaidrs jeb "neizskaidrots"? Ja tu esi spējīga patiešām normāli pajautāt - saņemsi arī adekvātu atbildi, absolūti neapšaubāmi.


"Mans analfabētisms nav izskaidrojums"
-------

Nu, rau - tavs analfabētisms, visticamāk, ir tipiska intelektuālā patoloģija, kā jau vairākkārt secināts arī iepriekš. Savukārt, attiecībā uz to, kam un kāpēc tavs analfabētisms "nav izskaidrojums" tieši saistībā ar mani - nav absolūti nekāda pamata uzskatīt, ka tavs anbalfabētisms varētu būt "izskaidrojums" JEBKAM, vispār. Pat arī ne tam, ka tev tiek (tika, savuklaik?...) dots attiecīgi "profilēts" darbs zināmajā sfērā, pat neskatoties uz šādu patiešām nožēlojamu intelektuālo defektu. Bet, diemžēl, tā tas šajā pašreizējā "valstī" notiek katastrofāli masveidīgi un nu jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi" - tieši tāpāc (galvenokārt) arī "esam tur, kur esam".

Atbildēt

paija

18.08.2014. 14:56

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Protams, pārkopējot 1000. reizi vienu un to pašu peršu ,kļūdu nav. Daļa man tāda , ka gribas lasīt komentārus par rakstu nevis vecas rīmes. Pietiktu ielikt bloga adresi, lai cienītāji lasa no rīta līdz vakaram. žēl,ka te nav tāda iespēja kā Delfos, kur garākos muldējumus saīsina, un tā daļēji tikuši vaļā no taviem penterējumiem . Tā arī neizskaidroji, kādēļ tā izdaries. Mans analfabētisms nav izskaidrojums

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 18.08.2014. 14:41

»

paija

kas nekaiš šolaiku rīmkaļiem .Ne Čakam, ne Rainim neviens nebūtu publicējis vienu un to pašu dzejoli katru nedēļu , arī grāmatas neiznāca ar tiem pašiem dzejoļiem katru gadu. Bet te publicē vienu un to pašu reizi nedēļā. Par laimi Ontūns tads ir vienīgais, citadi te vispar būtu miskaste. Vai tiešām ...


;)))))))

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs valsts saeimas "tautas kalpi" esot "galīgajā lasījumā skatījuši grozījumus "Izglītības likumā" un veikuši virkni redakcionālo izmaiņu, kā arī noraidījuši virkni iesniegto priekšlikumu, tajā skaitā - arī kārtējo reizi NORAIDĪJUŠI priekšlikumu noteikt Latvijā vidējo izglītību kā obligātu"...
-----

“'Rullē' "valsts"! Uz kuru pusi?...”
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 25.05.2008., Nr.7. )

'Biedru grupa' nospriedusi:
"'Rullē' "valsts" uz grāvja pusi ~
Kaut kas izglītības sfērā,
'Salaists dēlī, pilnā mērā'!..."

"Ilgtspējīgi" šajā "valstī",
Pieļāvuši 'SILES balsti',
To, ka zināšanas vājas,
"Principā - pie... (pakaļkājas)".

Skolām tiekot 'dzīti cauri',
Visi - arī tie, kam pauri,
'Cietāki' par cirvja pietiem ~
Pildās "valsts" ar 'truliem mietiem'...

Drīzāk gailis izdēs olu,
Nekā - pabeigs (palīg)skolu,
Kaut uz trijniekiem, ar pūlēm,
SILES lops, kurš uzspļauj 'šūlēm':

"Tie, kas pārāk gudri skaitās,
Šito "valsti" tikai 'maitās' ~
Domās (pasarg' Die's!!!) ar galvu,
Nevis - 'rīs un kasīs spalvu'!

Izglītība nav 'no svara',
Tur, kur SISTĒMAI ir vara:
Galvenais - 'pie SILES rauties',
Ne - ar reizrēķinu 'kauties'!

Zināt valodu? 'Nav iekšā(s)':
Referenti 'suflēs' priekšā,
To, kas 'paužams' sabiedrībai ~
Kāds te 'rezons' izglītībai?!...

Kāpēc 'manīm' mocīt prātu,
Ja - var NOPIRKT atestātu?!
"Shēmot" neiemāca skolā ~
'HUĻI'... (bikses) deldēt solā?!..."
...
Muļķu Zemes "leiputrijā",
Izglītībā - "tumšs kā rijā":
Prāta "gaisma" apdzisusi ~
'Rullē' "valsts"! Uz kuru pusi?...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8934

u.c.

MUĻĶU un nožēlojami truli analfabētisku LUMPEŅU zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 18.08.2014. 14:38

»

paija

kas nekaiš šolaiku rīmkaļiem .Ne Čakam, ne Rainim neviens nebūtu publicējis vienu un to pašu dzejoli katru nedēļu , arī grāmatas neiznāca ar tiem pašiem dzejoļiem katru gadu. Bet te publicē vienu un to pašu reizi nedēļā. Par laimi Ontūns tads ir vienīgais, citadi te vispar būtu miskaste. Vai tiešām ...


?!???...

Kāda tev un taml. ģenētiski truliem latvāņu lumpeņiem daļa par mani?!?

tev pašai, cita starpā, patiešām ir neatgriezeniski zudusi jebkāda kauna sajūta par regulāru uzbāzību ar saviem nemainīgi nožēlojami analfabētiskajiem vervelējumiem, kā ir nepārprotami konstatējams? Vai tiešām tev ir TĀDS (paš)apmierinājums, praktiski ikdienišķi publiskajā telpā demonstrējot vienu un to pašu lopiski trulo analfabētismu, ka tu pat nepiepūlies BEIDZOT tomēr kait vai vismaz minimāli pienācīgi apgūt Valodu, kurā tu izpildies, praktiski ikdienišķi eksponēdama savus kretīniskos paudumus publiskajā telpā?!?

Piemēra pēc - konkrēti šajā, šoreiz personīgi man adresētajā, tavā nožēlojami analfabētiskajā vervelējumā ir vismaz 13 kļūdas!!! Un tas - tikai dažās rindiņās!? Kur pretī - pamatskolā par 13 kļūdām pāris lpp. apjoma diktātā vai 7 - 12 lpp. apjoma sacerējumā vispār nevarēja pat būt runa, jo nesekmīga atzīme tika "nopelnīta" jau par 7 kļūdām.

Lai gan - kur nu tev par to visu zināt un to apjēgt, ja jau tu skolā gājusi vispār neesi, diemžēl, kā ir nepārprotami secināms no tavām valodas lietojuma "prasmēm". ;)))

MUĻĶU, nožēlojami trulu analfabētu un nozombētu LUMPEŅU zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

paija

18.08.2014. 13:47

»


kas nekaiš šolaiku rīmkaļiem .Ne Čakam, ne Rainim neviens nebūtu publicējis vienu un to pašu dzejoli katru nedēļu , arī grāmatas neiznāca ar tiem pašiem dzejoļiem katru gadu. Bet te publicē vienu un to pašu reizi nedēļā. Par laimi Ontūns tads ir vienīgais, citadi te vispar būtu miskaste. Vai tiešām ir tāds apmierinājums, redzot savas vecās peršas nodrukatas,ka zūd kauna sajūta par uzbazību ?

Atbildēt

a

18.08.2014. 11:59

»

prese + tūta = ?

Ja lapsas portālā ir raksts par konkrētu personu, tātad kontā laikam ienākusi naudiņa un kāds drīz lidos no siltas vietas uz citu siltu vietu


kas konkrēti liecina un pierāda to, ka "Ja lapsas portālā ir raksts par konkrētu personu, tātad kontā laikam ienākusi naudiņa"?

Atbildēt

prese + tūta = ?

18.08.2014. 11:21

Ja lapsas portālā ir raksts par konkrētu personu, tātad kontā laikam ienākusi naudiņa un kāds drīz lidos no siltas vietas uz citu siltu vietu.
Latgale būtu nojukusi galviņā, ja nobalsotu par matīsu. Viņiem nepietiek ar to cūku mēri, kas jau ir?

Atbildēt

Mja

18.08.2014. 09:52

Latvijā viss sakārtots, tiesneši raksta lēmumus pirms tiesas, un arī vēlēšanu rezultāti zināmi pirms vēlēšanām,

Atbildēt

Temīda

18.08.2014. 08:52

Boķa jurists no Valmieras! Vēl, jau līdīs viņa saceptie lēmumi ārā, pilnīgi droši, tie nebūs likumam draudzīgi!

Atbildēt

nesaprotu

18.08.2014. 05:20

caur konkursu amatā nonāca "labākais" kandidāts, tagad izrādas,ka ne tuvu tas labākais, kapēc ir jānodrošina saimnieciski ietekmīgs amats? ja nav derīgs valsts pārvaldei - tad jāatlaiž un lai iet bezdarbniekos kā Birkmanis un štokijs

Atbildēt

klusais

18.08.2014. 04:35

Piemirsts pieminēt par Martinsonu :) viņu pat uz brīdi būrī iebāza ...

Atbildēt

muldis

18.08.2014. 04:28

Vienotība netiks ievēlēta dēļ jaunajām elektroenerģijas cenām, kas pieaugs par 40% un paraus inflāciju uz padsmit procentiem. Latvieti, nepadodies! Turklāt cenā iekļautais OIK tiek vēl aplikts ar PVN, kas vispār no Vienotības puses ir pilnīgi zemiska rīcība.

Atbildēt

es

18.08.2014. 03:34

Nu nebutu Olsteina 6,nebutu ari Matiss. Cerams ka Latgale vinu neieveles!

Atbildēt

roberts de niro

18.08.2014. 02:55

rosinu iecelt aleksandrovichu ar lazdinju

Atbildēt

I

18.08.2014. 02:26

»

paija

Vai tad pietiek. jau ir zināms, ka Vienība uzvarēs vēlēšanās un par kurām ministrijām lems


Vakar bija raksts par Ozoliņa kungu tvneta (esot liela alga).Šodien pietiek.com. Ozoliņa vietā es laikam sāktu straukties,bet tas par vēlēšanu rezultātiem jau tāds sikums.Kaut kādu iemeslu jau vajag,lai par viņu sāktu rakstit.

Atbildēt

paija

18.08.2014. 01:28

Vai tad pietiek. jau ir zināms, ka Vienība uzvarēs vēlēšanās un par kurām ministrijām lems ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...