Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nikai

20.11.2011. 15:57

nevis vienkārši bendrāte izmantojusi bezmaksas operas biļetes , bet izmantojusi kopš 2002. gada regulāri, nenormāli lielos daudzumos izmantojusi SEV- bez mēra, bez robežam, kā rijīga, negausīga....

Atbildēt

nika

20.11.2011. 07:40

Kauns par latviešiem vai nelatviešiem, kuri ir sīkumaini, skaudīgi un riebīgi žultaini.
Ja mēs katrs būtu tik vien dzīvē noziedzies, kā izmantojis brīvbiļeti, mūsu tauta varētu lepoties ar sevi. Šis portāls rīkojas kā hiēnu bara barvedis.

Atbildēt

to kivi

19.11.2011. 15:49

patiesības teikšana nav nospardīsana, šis ir jūsu termins, ko izsakāt rijīgās Bendrates aizstavībai, laikam esat ieēdināta no Bendrātes, ja jau jums klibo taisnīguma izjūta.

Atbildēt

kivi

19.11.2011. 12:41

Tas jau labi, ka deputāti aiziet uz operu, interesējas par kultūru. Slikti, ka tik maz iet, un loža stāv tukša. Bet kas ar Bendrāti notiek šajā portālā. Vinā tak nav vairs deputāte, kam te vajag viņu nospārdīt līdz nāvei, lietojot īsti staļiniskas prakses metodes un apsūdzības? Var jau saprast kam vajag, nevar saprast kāpēc...

Atbildēt

Oļģerts

18.11.2011. 18:10

Kāpēc viņiem alga,ja viss par velti?

Atbildēt

materiāls.

18.11.2011. 09:49

PIETIEK.COM - vai neesat apsvēruši prasīt veselības ministrienes Circenes demisiju pēc atklātajām cūcībām ar operas ložu?

Atbildēt

Niknajam

18.11.2011. 06:21

Tavi vardi, niknais, pavērsīsies pret tevi pašu un saņemsi likteņa triecienus citiem ļaunu velēdams.
Circene ir un paliek divkosīga, politikā un cilvēktiesībās mazizglītota sava laika atsēdētāja Saeimā.Tas, ka viņa it kā " ārstē" ar abortiem slimnieces - vienkārši viņa savā izpratnē " stradā" kā māk. Cik daudz berniņiem ar abortiem šī palīdzējusi tikt uz viņpasauli - tas paliks uz viņas sirdsapziņas, bet viņai tadas nav.
Veletaji pieradīja, ka Circenei neuzticas un vairs viņu neievēlēja.

Circenes it ka sirsnīgums ir uzspēlēts, Circene nekad nevienu neapsveic jubilejās, viņai datorā ir automatiska programma, kas noteiktās dienās ar palīga starpniecību IZPLATA NEVIENAM NEVAJADZĪGOS Apsveikumus; tie, kuri par to nezin, tie patiesi domā, ka circene atcerejusies veletāju, nē, circene šādi vāc potenciālo vēletāju plusus, bet soreiz viņu neievēlēja.


Ingrīda Circene ir viena no nepatīkamākajām Jauna laika " politiķēm" , kopā ar Bendrāti - īsts saltu aprēķinātāju zābaku pāris.

Vienreiz jau ar kaunu Circenei bija jādemisionē.

Atbildēt

Niknais

18.11.2011. 01:34

Pievaldīt savus smirdīgos pirkstus! Kamēr jūs te protat tikai smirdēt, tāpat kā tā skaudīgā maita Andersone, Circene ir palīdzējuasi nākt pasaulē simtiem latvju bērnu, par ko tikpat daudz vecāku viņai ir pateicīgi. Kad viņa bija Aizputē,vēl iejūtīgāku un pretīmnākošāku dakteri būtu grūti atrast. Tā kā turiet žaunas, pretekļi! Kaut jums dzemdes un locekļi sapūtu, sifilītiķi!
Kas attiecās uz operas biļetēm, tad vajag vērsties pret kanceleju un rosināt diskusiju - pienākās izrādes deputātiem par brīvu, vai nē. Jo ne jau Circene ir sev pieprasījusi kādas īpašas priviliēģijas.

Atbildēt

vienkarsi Latviete

17.11.2011. 23:52

Bent Drate (tulkojuma no anglu = saliekta drate) riebiga,divkosiga dama; tirgone kurai visistaka vieta ir uz Centraltirgu tirgot skabos kapostus. Tik daudz vinai smadzenes pauri ir (es ceru) ka nosvert (pareizak sakot "apsvert" pirceju)ka saskaitit naudinu:cik jaatdod tam istajam kapostu skabetajam un cik vina var paturet sev (protams,nobledot savus patiesos ienakumus VID). Si dama, budama Saimas deputate, tika sava laika noslegusi ar mums labi pazistamo Ventspils meru Misteru lembergu ligumu kurs no tiesiska viedokla bija kriminals..??? Lidz ar to vina ir lauzusi Satversmes deputata zverestu vairakkart;
#1-vina ir ielaidusies kriminalas financialas mahinacijas ar cilveku kurs ir apsudzets smagos kriminalos noziegumos;Tas ir pretruna ar Saimas deputata zverestu - kalpot tautai,vairot tautas labklajibu;Tas tika darits sanemot deputata algu.
#2- vina ir sanemusi no lemberga papildus ienakumus,kurus nav uzradijusi sava ienakumu deklaracija(zinadama ka tas ir kriminals darijums)
#3- es gribetu zinat cik aktivi vina tika darbojusies Saima vinas veletaju laba(vismaz tajos brizos kuros vina Saima tomer kautko darija)
#4- kad notiks beidzot tiesa par Lembergu- vai vina piedalisies tikai ka lieciniece? Jeb varbut- es ceru-ari vinas "darijums" tiks novertets no tisiskas puses un rezultata vina dabus "pasedet" ne tikai Valsts darbonu loza, bet ari cietuma kamera? Es gribetu sanemt kadu atbildi ???!!!???
Bez tam ,KAS TA IR PAR "PARTIJU", KURAS ETIKAS KOMOSIJAS SPICE IR SI meliga IZNIRELE??

Atbildēt

stalins-

17.11.2011. 15:45

ir objektiivs pamats shaadas lozhas iireeshanai-reprezentaacijas nepiecieshamiiba aarvalstu un vieteejiem viesiem.Lai lozha nestaaveetu tuksha vai Saemas dep. tur netuseetos vieni vareetu tajaas vietaas dot briivbiletes ierindas valsts darbiniekiem,teikim bibliotekaariem.vai VUGD darbiniekiem.

Atbildēt

Laucis

17.11.2011. 11:42

Nu ko Jūs stresojat TO... dēļ?Spriežot pēc šļircenes idejām medicīnā, viņa ir sagājusi sviestā. Viņa ir staigājošs brīdinājums sievietēm,kas var notikt,ja atnāk VECUMS,KLIMAKSS,MENOPAUZE!Prātiņš(ja vispār bija)- tutū!

Atbildēt

-v-

17.11.2011. 08:21

Bin Ladens.
Ben Drāte.

Atbildēt

-v-

17.11.2011. 08:21

Bin Ladens.
Ben Drāte.

Atbildēt

ff

17.11.2011. 07:49

Tikko lasīju citā portālā,cik gan,redzit,komentētāji esot zultaini,negatīvi un neiecietīgi...nu,ko gan sitās plekstītes ir pelnījušas?Kādu komentāru?
Purnā iemabraukt fiziski nedrīkst,tad vienīgais veids par to,ka sēž uz mūsu nodokļu naudas,ir šeit uzrakstīt domas par viņām.....m.aitas,cū88as..

Atbildēt

to Zilga

17.11.2011. 07:30

Zilga 16.11.2011. 10:11
... Šādas domas rodas no tā ka bieži ir iespēja apmeklēt izrādes Operā par nodokļu maksātāju naudu, jo pret "plebejiem" ir jāizturas uzpūtīgi augstprātīgi. Tas rodas no ilgstošas atrašanās šo "priviliģēto" statusā. ..
---------------------------------------
šādas domas rodas viņas nekur nederīgās PR darbinieces galvā, jo ar ģimenes plānošanu aizņemta 4 bērnu māte, kura centās pati tikt deputātes krēslā, nevar sniegt sakarīgus padomus ministrei - kā šāda rīcība izskatās no malas

Atbildēt

zolomka

16.11.2011. 15:32

andersones kdz.-bet siis tacu ir pie siles.ko te visi paareejie plebeji te iedomaajas.

Atbildēt

alise

16.11.2011. 15:10

nu nevar taču ar vienkāršo taitu kopā sēdēt :) pajautās vēl ko kādeputātes tautas labā darījušas,ko nu. circene netika deputātos, bet ar rībenas lielās,skaļās mutes palīdzību par ministri gan, tādi nu tai vienotībai augstie ētikas standarti. vienreiz jau cirecenie pieprasija demisiju, pēc ši tā gan būtu zolīdi atkāpties pašai nevis deklarēt par taupību medicīnā

Atbildēt

nodoklu maksatajs

16.11.2011. 09:17

Kapec seit vel kautkas tiek runats par Bendrates "personigo lozu" opera , ja faktiski ir jaruna par to , KAPEC SI DAMA LIDZ SIM NAV IESEDINATA CIETUMA PAR KRAPSANOS SEDOT SAIMAS DEPUTATA KRESLA ?VINA IR RUPJI LAUZUSI ZVERESTU!!!
Kadel si iznirele-kura megina sevi izradit ka muzikas cienitaja un saprateja, bet patiesiba ir kriminals selements- KADEL SI IZNIRELE VEL IR UZ BRIVAM KAJAM ? Kalnmeijera kungs -KADEL? KADEL??

Atbildēt

to nu nu

16.11.2011. 09:03

tāpēc raksta, ka tā viņām bezmaz vai privātloža uz mūžu

Atbildēt

Nu nu

16.11.2011. 08:28

Ne Bendrāte, ne Circene vairs nav Saeimas deputātes, kāpēc rakstā izceltas tieši viņas? Vai citi deputāti uz Operu neiet? "Saldo pārīti" Āboltiņa un Reirs tur mana diezgan bieži :-)

Atbildēt

Tā nu ir

16.11.2011. 07:10

Tā nu ir, ka Bendrātei vairs neiznāks Saeimā kolēģiem piedāvāt un tirgot medu. Bagāta sieva, bet vēl tur tirgo un piedāva pievest medu . Pretīgi

Atbildēt

Tā nu ir

16.11.2011. 06:34

cūkas turpina norullēt valsti...

Atbildēt

Helena

16.11.2011. 05:25

12. novembrī, ierādoties uz Lielo Ģildi uz koncertu, ar izbrīnu konstatēju, ka zāle atrodas divi eksprezidenti ar ģimenes locekļiem (VVF un ZaGlers), Kalniete, daži virsnieki un deputāti.
Pie tam bija pārsteidzoši daudz brīvo vietu. Parsteidzoši, jo perkot biļetes redzēju ka vietu vismaz, parterā vairs nav! Izskaidroju ar to,ka koncertā piedālas V. Šimkus. Tagad saprotu, ka vietas izpirka valdība Saeimas u.c. darboņiem bet acimredzot lielai daļai simfoniskā muzika neiet pie sirds. Vismaz varēja neatņemt to prieku muzikas miļotājiem!

Atbildēt

Zilga

16.11.2011. 04:11

Circenei ir "lielisks" priekšlikums kā ekonomēt valsts budžeta naudu - nesniegt apmaksātus medicīniskos pakalpojumus tiem ,kuri nebūs maksājuši nodokļus valstij,kuriem jāizlemj vai pabarot ģimeni un sūtīt skolā bērnus vai maksāt nodokļus un mērdēt sevi un ģimeni, vai arī doties prom no savās dzimtenes. Šādas domas rodas no tā ka bieži ir iespēja apmeklēt izrādes Operā par nodokļu maksātāju naudu, jo pret "plebejiem" ir jāizturas uzpūtīgi augstprātīgi. Tas rodas no ilgstošas atrašanās šo "priviliģēto" statusā. Ministrei vajadzētu atskaitīties tautai vai Operas apmeklējumi veicina izpratni par to kādos apstākļos un ar ar kādiem naudas resursiem ir jāspēj izdzītot cilvēkiem, kuri nav deputāti.

Atbildēt

bet knab to neredz

16.11.2011. 03:20

knabsis-čūsku midzenis? 16.11.2011 09:13
kas notiek ar aņkasdraudzenēm?, 16.11.2011 09:07
Visās nesmukajās Knab lietās figurē Strīķes draudzenes
Ko tas varētu nozīmēt?
Ar guvumu padalas?
Ar svešām rokām iedzīvojas bagātībā?
Vai taisa šmuces ,lai jenotu ienaidnieki iekristu un tos varētu sašņorēt?
ja džeikars būtu klusējis par KNabša ņutas draudzeni, tad ta ANNAs draudzene vēl strādātu šobrīd?
kas aiz ādas ajutai&draudzenēm?
Tik daudzus gadus a jutas draudzenes septējas nesodītas!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

KAMMAZ

16.11.2011. 02:22

Vai tad labāk, ka tā loža tukša stāv? Kā tas ir pārsvarā.. Vismaz cilvēkiem no zāles ir uz ko paskatīties.. Circene.. Bendrāte..

Atbildēt

Aivarelis

16.11.2011. 02:21

Bendrātīša ir Vienotības etalons. Viņi tur ētiku diez ko augstu nevērtē, ka tikai kloķi rokās!

Atbildēt

Protams

15.11.2011. 22:05

Un Saeimas atbildīgās dāmas ne tikai tās dāvina deputātiem, bet sūrojoties par grūto dzīvi un tehnisko aldziņu pārpalikumus notirgo par puscenu skaidrā pelēkā naudiņā savām paziņām :(

Atbildēt

vilis

15.11.2011. 20:19

Slēpts korupcijas paveids.Tādā veidā mākslinieki sev nodrošina sev labvēlīgu Saeimas balsojumu naudas pieškiršanai savām iestādēm.

Atbildēt

haralds

[R] 15.11.2011. 19:21

nesatraucies, harald, nomierināji, kā akmens no ♥ nokrita!
par to operu - ja zem pistoles, es tajā teijāterī labāk uz baletu!

Atbildēt

...

15.11.2011. 18:29

Pretstatā šim - blakus rakstos minēts, ka GMI saņēmēji (apmēram 40 lati uz cilvēku) esot atkarīgi. Tas sanāk mazliet virs lata dienā, diez vai bērnu var pabarot ar 3 ēdienreizēm par latu? Diez ko darīs, kad arī veselības aprūpe nebūs pieejama?

Circene tikmēr kā sēne tupēs un klausīsies koncertus par 500 latiem, neko sev.

Atbildēt

nesatraucies, harald !

15.11.2011. 17:48

Nesatraucies, Harald! Bendrātei Saeima visu pilnvaru laiku apmaksāja labu dzīvokli Rīgas centrā, kaut gan pasai pieder 2 īpašumi Kuldīgā (amatpersonu deklarācija).
Silvai Bendrātei kā lauciniecei nebija ne santīma jāmaksā par Rīgas dzīvokli.

Atbildēt

haralds

[R] 15.11.2011. 17:35

re kā gadās, kamēr tik lielu palagu uzraksta, izlogu un izdurvjo!
bet raidījums par to, ka ne prcīzi, bet var arī puķu vērtību naudas izteiksmē izteikt.
nu, slēpt nevaidzētu arī greznas nodokļu nemaksātāju dāvanas!

Atbildēt

haralds

15.11.2011. 17:32

Plašākai publikai tas nav zināms, bet gadās, ka no algas ar visām piemaksām nesanāk dzīvesvietu apmaksāt. teātris gan par velti. un bez kādām biļetēm!
teikumu «Arī Saeimas deputāti biļetes nevar iegādāties - jo tās viņiem acīmredzot dāvina.» iesaku redakcijā «Arī Saeimas deputāti acīmredzot biļetes nevar iegādāties - jo tās viņiem dāvina.».
ka puķes nevar pārvērst mantiskā naudas izteiksmē, gan nav tiesa - kā šodien atceros - frends hudožnieks (от слова "худо"!) bija ietrāpījis pie professsōra uz 80 gadu jobeleju. nu, kolēģi viņam iedāvājuši 80 rozes, mans frends hudožnieks (от слова "худо"!), saprotams, prom neiet, kamēr ir, ko iedzert un tā dabiskā veidā paliek pēdējais. nu, professsōrs saka, priekš kam man, vecam cilvēkam, 80 rozes - patura sev dažas un pārējās kopā ar zirdzenieka pudeli piešķir manam frendam hudožniekam (от слова "худо"!), sak, iedāvini meitenēm vai pārdod un nodzer.
frends hudožnieks (от слова "худо"!) darīja gan vienu, gan otru, tak uz toreizējo Ļeņina un Kārļa Marksa ielas stūra puķu andelētāji viņu gandrīz nosita, kad viņš provēja par 1 rubul gabalā noandelēt tās rozes, par kurām viņi jau vienreiz bija dabūjuši 3 rubul gabalā.

Atbildēt

slen

15.11.2011. 17:28

Pēc šī raksta tagad nāksies vai nu pirkt biļetes, vai arī meklēt alternatīvu haļavu.

Atbildēt

puika

15.11.2011. 17:27

katram sava draate/bija/

Atbildēt

gogo

15.11.2011. 15:55

Ko jūs varat bļaustīties.
BenDrāte ir lemberga draudzene un viņa drīkst darīt visu , ko lembergs atļauj. Arī brigmanis var tā darīt .
Un vispār kvaukšķi - turiet mutes , citādi dabūsiet pa galvu

Atbildēt

dobumam

15.11.2011. 15:01

diemžēl, kaut gan deputāti var daudz ko atļauties nopirkt, viņi pat par sevi nesamaksā par izdzerto tējas vai kafijas tasi draugu kompānijā - ieekonomē ik uz soļa. Pretīgi.

Atbildēt

dobums

15.11.2011. 14:51

Deputāti dzīvo komunismā! Tas nu par traku - divas Saeimas pēc kārtas katru mēnesi sēdēt operā par velti! Var taču atļauties biļeti nopirkt, vai ne? Un vēl viens aspekts - lai teātri un opera pārstāj tās biļetes dāvināt! Kas tā par modi! Izskatās pēc slēptas kukuļošanas: mēs Jums biļetītes, Jūs - mums budžetiņu...

Atbildēt

jibiorio

15.11.2011. 14:40

Ja viņas ko saprastu no mākslas, tas, protams, būtu pārkāpums...

Atbildēt

A.Andersonei 15.11.2011. 20:23

15.11.2011. 14:35

Ar ko tad dzīvo Ērmane-Bendrāte-Lemburga draudzenīte?

Atbildēt

Nav gadījies sastapt

15.11.2011. 14:33

Bet ja paskatāmies no citas puses - tas taču ir brīnišķīgi, ja deputāti ir mākslas mīļotāji, vai ne?

Atbildēt

A.Andersonei

15.11.2011. 14:23

Ja papētītu Bendrates privāto dzīvi, tad atklatos ļoti daudz kā nejauka... ļoti nejauka un tautas kalpa necienīga, bet neviens vēl nav iedomajies viņu papētīt dziļāk.... kur viņa tagad dzīvo un ar ko ...:-)

Atbildēt

Viesīte

15.11.2011. 14:16

Šeit gan darbs ir "Jenotības" Ētikas komisijai - kā gan var būt, ka nevar savaldīt vienu Bendrāti, kas gadiem iet uz operu par nodokļu maksātāju naudu???

Kur skatās Dombrovskis, kur skatās Āboltiņa?

Tas ir kauns un negods, cik liekulīga kļūst "Jenotība".

Atbildēt

A.Andersonei

15.11.2011. 14:15

Papētiet dziļāk
Bendrāte joprojām ir Vienotības valdes locekle un tad, kad bija skandāls kā Lemberga stipendiātei - tad bija Jaunā laika Ētikas komisijas pr-ja vai locekle (īsti precīzi neatceros).

Bendrāte ar Circeni uz operu iet regulāri un personīgās izklaides interesēs. Operas loža tiek īrēta, lai Saeimas deputāti uz to varētu iet ar Latvijas viesiem -ārvalstu amatpersonām vai citām vēsturiskām un svarīgām personām.


Circene un Bendrāte - viņām tieši, viņām abām tā loža ir personīga un uz mūžu, jo viņas tur tusē BEZ PĀRTRAUKUMA, bez jebkāda goda un mēra sajūtas.

Paldies dievam abas neievēlēja, bet Circenei "pameta" ministres amatu, veselības ministres amatā Circene jau reiz smagi izgāzās.

Atbildēt

mara

15.11.2011. 13:55

Nu,par Circeni nebrinos....Riebigs cilveks!

Atbildēt

Guntis

15.11.2011. 13:42

moraalaas puses vienkaarshi nav.

Atbildēt

Aivars

15.11.2011. 13:37

Ar morāli Bendrātei viss kārtībā , jo viņa partijā , ja nemaldos ir ētikas komisijas spicē.
Viņa - etalons!!!
Ja var atļauties še'ptēties ar cita naudu, tad kas tas ir salīdzinājumā ar kaut kādām biļetēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...