Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Te nu mēs esam: viena no mūsdienu reālpolitikas reālijām ir tāda, ka mūsdienu krievija ir kļuvusi par agresīvu mirušo valstību. Diemžēl to negrib redzēt ne Latvijas aizsardzības ministra izstrādājums Andris Sprūds, kurš vienmēr ir gatavs runāt par to, ka atkal un atkal ir jārunā ar krieviju, ne daudzi citi Putina krievu pasaules uzpirktie politiķi un sabiedrībā populārās personas daudzās jo daudzās Rietumu valstīs.

Vai tiešām Sprūda kungs neredz, ka mūsdienu krievija gan tiešā, gan pārnestā nozīmē ir pensijas vecuma maniaku izveidota un vadīta “valsts”. Par šīs “valsts” rutīnu ir kļuvusi pastāvīga asinis noliešana savējiem un visiem pārējiem, turpat ik dienu novērotā simtu krievu okupantu “bezjēdzīgā” aiziešana no šīs pasaules samērā vardarbīgā veidā vairs neizraisa ne mazāko kripatiņu skumju, līdzjūtību, ne nožēlu, nav tur vairs kādreiz izslavētās plašās krievu dvēseles. 

Vai tiešām Latvijas aizsardzības ministra izstrādājums neredz, ka ar nenormālas propagandas plūsmas palīdzību krievu nacists Putins ir pārvērtis krievus par staigājušiem bailīgiem, bet tomēr asinskāriem, nezvēriem? Diemžēl ne tikai krievus vien!

Sprūd, ko darīt ar to visu tālāk? Mēģināt runāt ar Putinu? Par ko tad? Par to, kā tagad Putina krievu pasaule bezjēdzīgajā mēģinājumā iekost Rietumiem (NATO), jo tie it kā ir paplašinājušies uz Austrumiem, ir cietusi kolosālu sakāvi visās frontēs. Putins, kurš plānoja panākt “no ceļiem pieceltās krievijas” ģeopolitiskās varenības atdzimšanu, atjaunojot kaut ko līdzīgu PSRS līdz 2022. gada decembrim, tagad faktiski sēž ar visu savu (ne)vareno krieviju lielā asins peļķē. 

Putina panāktais rezultāts uz šo brīdi ir gandrīz 280 000 krievu okupantu līķu un vēl vairāk sakropļotu idiotu ķermeņu pusotra gada laikā! Cipari ir apaļi, un tie kļūs vēl apaļāki, jo Sergejs Šoigu tik tikko paziņoja, ka tiek plānots karot ar Ukrainu vēl 2026. gadā.

Runājot par krievu okupantu armijas zaudējumiem Ukrainā, jāsaka, ka kritušie un sakropļotie krievu zaldātiņi ir pilnīgi nekas salīdzinājumā ar krievijas militāro potenciālu, kas ir ticis vienkārši iznīcināts Ukrainā šo nepilno divu gadu laikā. Pateicoties korupcijai un idiotiem pie varas Putina krievijā, faktiski ir notikusi pašas krievijas demilitarizācija, ukraiņiem atliek vien veikt tās denacifikāciju, tad varētu teikt, ka putina speciālās militārās operācijas mērķi ir sasniegti.

Visādi gudrie un ne tik gudrie analītiķi lēš, ka pēc pusotra gada brangas karošanas Ukrainai varētu būt pat vairāk smagā apbruņojuma nekā agresorvalstij krievijai. Tiek norādīts, ka Šoigu un Valērija Gerasimova propagandas izslavētā tanku armija pa šo kara laiku ir samazinājusies divas reizes. Ukraiņiem ir izdevies iznīcināt veselas trīs tanku armijas! Turklāt simtiem krievu okupantu armijas tanku vienkārši tika pamesti kaut kur kaujas laukā, jo okupanti vienkārši bailēs aizbēga. Liekas, ka šis karš sen jau būtu beidzies ar krievijas kaunpilnu fiasko, ja vien Irāna ar saviem lidojošajiem “mopēdiem” neierastos palīgā Putinam, bet arī šis atbalsts ir vairāk salīdzināms ar drēgnā rudens laikā izstiepušos puņķi, kurā knapi turas Putina režīms.   

Arī, ja Valērijam Prigožinam, kā viņš pats reiz bija teicis, “būtu olas”, tad viņš ar saviem muzikantiem un visai vērā ņemamo nozombētās krievu tautas atbalstu būtu š.g. jūnijā veiksmīgi aizgājis līdz Maskavai un visticamāk nogāzis Putinu no troņa. Diez arī tad Sprūds un visi citi liberālie diplomāti steigtos dibināt diplomātiskās attiecības ar jauno režīmu? Bet tas nenotika, Prigožina triumfs izpalika, un tā jau depresīvajai un agresīvajai krievu nācijas dzīves dziņai pievienojās tāda kā vilšanās un nolemtības sajūta.

Bija cerība, ka vismaz vienu bandītu krievijas tronī nomainītu cits bandīts, dodot cerības uz kaut kādām pārmaiņām krievijā, kas liktu varbūt uz kādu brīdi novērsties no Ukrainas iekarošanas plāniem. Bet beigās Putina līdzgaitnieks Pavārs tika izsmiets, viņa biznesa impērija iznīcināta un pats banāli uzlaists gaisā. Kaut gan ir cilvēki krievijā, arī Latvijā, kas tic, ka Prigožins ir joprojām dzīvs tāpat kā Elviss Preslijs.  

Interesanti ir tas, ka, neskatoties uz to, ka visiem sen jau zināms par neskaitāmiem Putina skeletiem skapī, drīzāk par neskaitāmiem skapjiem ar visādiem skeletiem, nevienam no tā ne silts ne auksts, tieši otrādi – tiek atkārtota mantra “Putins – mūsu prezidents”. Latvijas aizsardzības ministr Sprūd, vai Putins ir arī tavs prezidents? Kā maizi tu, Sprūd, ēdi, aktīvi piedaloties Putina adeptu un PSRS laiku fanātu rīkotajos “Baltijas forumos”, kuru laikā reiz Padomju Savienības okupētās Eiropas valstis, joprojām tika dēvētas par postpadomju Eiropu.

Par Sprūda kunga aktīvo dalību kremļa polittehnologu rīkotajos "Baltijas forumos" mēs parunāsim atsevišķi, jo tur nu mūsu jaunizcepatais aizsardzības ministrs ļoti interesantā kompānjā sprieda par Latvijas un krievijas attiecībām. Sprūd, tu dzīvo brīvā Latvijā vai tomēr – postpadomju Latvijā? Jūti atšķirību? 

Skumji ir tas, ka laikā, kad Putina propagandas mašīna darbojas ar pilnu jaudu, veicot pretuzbrukumus pasaules informācijas telpā, izmantojot visus iespējamos noderīgos idiotus un ietekmes aģentus, piemēram, izbijušo Rīgas pilsētas sanitāru Andreju Mamikinu, kurš tagad atradis siltu vietiņu pie Vladimira Solovjova,  vietējie “liberāļi”, piemēram, Sabīne Sīle un Gunta Sloga turpina ar putām uz lūpām aizstāvēt ne tikai krievu valodas pozīcijas Latvijas skolās un informācijas telpā, bet arī krievu okupantu un kolonistu no pirksta izzīstas “iedzimtās cilvēktiesības” Latvijā, neskatoties uz to, ka ir tūkstošiem faktu, kas pierāda to, ka Putins nav viens, kas piedalās kara noziegumu un noziegumu pret cilvēci pastrādāšanā ne tikai Ukrainā. 

Viss patiesībā ir ļoti vienkārši: ja es mēģinu ar nozieguma vietā pieķertu noziedznieku kaut ko sarunāt, tad es esmu līdzdalībnieks, vai ne? Kas tad ir Latvijas aizsardzības ministra izstrādājums Sprūda kungs, kurš vienmēr ir aicinājis runāt un sarunāt kaut ko ar agresorvalsti krieviju? Tieši tā – kara noziedznieks!  Te pat zirgam jāsmejas, jo liberāls cilvēktiesību aktīvists un pacifists taču nekādos apstākļos un pilnīgi nekādā veidā neatbalstītu agresorvalsti krieviju! Bet “progresīvie” ar Sprūdu un Kasparu Briškenu priekšgalā to dara! 

P.S. Diemžēl, bet man ir jāatzīst, ka tādi liekuļi kā Sprūds un Briškens dod Putina režīmam cerību!

Novērtē šo rakstu:

2
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu valsti...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...