Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nja

12.09.2015. 17:49

Panorama bija sizets,gromai lupinjas drebeja. Nobijusies no lielas slavas! Vai no ta,kas tagad bus?


Atbildēt

Vita nav prasta?

12.09.2015. 17:44

»

Vita

Vai esat lasījuši kādus šīs kundzes rakstus? Nekompetents, prasts lauku sievas murgojums. Kauns ka manas pilsētas avīzē šī persona strādā. Paldies Dievam kāds beidzot ir pret šo damu vērsies ar pretenzījām un cerams ka tā viņai būs laba mācība


Anita raksta interesanti un tautai saprotami,godigi. Maciba bus tam,kas megina apklusinat un apkarot zurnalista tiesibas pasut savas domas un nostaju.

Atbildēt

Vita

12.09.2015. 14:48

Vai esat lasījuši kādus šīs kundzes rakstus? Nekompetents, prasts lauku sievas murgojums. Kauns ka manas pilsētas avīzē šī persona strādā. Paldies Dievam kāds beidzot ir pret šo damu vērsies ar pretenzījām un cerams ka tā viņai būs laba mācība.

Atbildēt

LASĪTĀJA

02.09.2015. 11:18

»

nevajag kluset

Par baumosanu vel neviens nav cietuma ietupinats. Varda brivibas jedziens tadai prokurorei gromai laikam neko neizsaka. Tapat ari jedziens profesijas gods vinjai svess. Rezekne vispar kaut kads bezpredels likumibas ieverosanas zinja


Linužai pienākas ordenis,par to,ka viņa neklusē,par to,ka raksta
mēs visi pārējie dzīvojam galvu smiltīs iebāzuši,neko tālāk par savu degunu neredzam,un nekas mūs neinteresē,kā tikai.....ko apšmaukt,kam nozagt.....
Paldies Linužai par darbu!

Atbildēt

Paija driķelē no prokuratūras datora !

29.08.2015. 04:31

»

Paija

Citāts: "Virsprokurors neuzskatot, ka māsas vīrs būtu radinieks


.
un griež visu kājām gaisā !
.
Viss ir pretēji kā viņa driķē !
/

Atbildēt

Laima Linuza

26.08.2015. 08:32

»

īstenībĀ

Ludzas zemes jeb kononova zemes vadītāja un īpašniece Laima Linuža ir stāvoklī no kononova un tāpēc raksta da jebko ko tas murgo,daukste apzināti melo ,tādā veidā cer pacelt avizes tirāžu


Esmu Ludzas Zemes vaditaja Laima Linuza. Tiesam esmu stavokli, bet no sava likumiga vira. Vinja uzvards gan nav Kononovs. Ta ir informacija no tiesiem un drosiem avotiem.

Atbildēt

īstenībĀ

26.08.2015. 05:04

Ludzas zemes jeb kononova zemes vadītāja un īpašniece Laima Linuža ir stāvoklī no kononova un tāpēc raksta da jebko ko tas murgo,daukste apzināti melo ,tādā veidā cer pacelt avizes tirāžu

Atbildēt

bums

26.08.2015. 03:46

»

Paija

Citāts: "Virsprokurors neuzskatot, ka māsas vīrs būtu radinieks


Pareizi māsas vīrs nav radinieks. Māsas vīrs ir svainis. Kriminālprocesa likums 51.pants 2) nosaka neapstrīdamos interešu konfliktus un tur noteikts, ka interešu konflikts ir attiecība uz svainību līdz otrajai pakāpei. Māsas vīrs ir pirmās pakāpes svainis.

Atbildēt

njam, njam

24.08.2015. 13:48

Ai,ai Groma, Groma Linuza apedis Tevi vakarinas!

Atbildēt

jaaa

24.08.2015. 13:34

»

:::

"ak, dārgais portāl- pietiek.com, kādēļ gan jūs publicējiet tekstus, kas pilni ar baumu saturošu informāciju...


Tur jau ta lieta,ka speks ir neklusesana. Zurnalistiem nav jakluse,kadviniem kas draud... ipasi sasmerejusies prokurori

Atbildēt

nevajag kluset

24.08.2015. 13:07

»

Ha!

Bļāviens! Un šitādi sauc sevi par žurnālistiem? Kā tāda Daukšte pie diploma tikusi!?! Centrālā baumu biroja aģentei no daudzstāvenes beņķīša varētu būt tik glupi vāvuļojumi, bet tos avīzē neraksta. Ja raksti baumu pārstāstus, tad atbildi un pēc pilnas programmas


Par baumosanu vel neviens nav cietuma ietupinats. Varda brivibas jedziens tadai prokurorei gromai laikam neko neizsaka. Tapat ari jedziens profesijas gods vinjai svess. Rezekne vispar kaut kads bezpredels likumibas ieverosanas zinja...

Atbildēt

atbildu

24.08.2015. 11:44

»

Jezupovičš

Diez vai tāda linuža,vai pat resnais gudars rupučš var izvērt prokurores atbilstību amatam,koņs ir vainīgs vai nav un kā interesēs darbojas maslovskis.Kas direģē šo avīzi,tāds ir jautājums


Tur jau ir ta lieta, ka sis medijs navb angazets, nekadi politiki vai kontrabandisti nedirige Ludzas Zemi, Bet tadas prokurores Gromas un dazadi Sorokini diemzel, ka sak skist, kads noteikti piesedz.

Atbildēt

ari jocigi

24.08.2015. 11:31

»

reptilis

...raksts tāds lietišķs...bez apsaukāšanās...jautājumi uzdoti pareizi...tikai kāpēc tik daudz mīnusu rakstam


Tiesam kapec tik daudz minusu? Vai tiesam visi Latvijas prokurori sabijusies un solidarizejusies?

Atbildēt

ta ir valsts sistema

24.08.2015. 11:28

Diemzel Groma ir tikai viena no tiem prokuroriem, kas laupa sabiedribas ticibu godigumam un taisnigumam. Ja tie, kam likums jasarga un ari sava morale japieskata un jabut titiem likuma prieksa, tadi pat nemaz nemegina but, tad visa sabiedriba degenerejas. Mes visi pamazam klustam ciniski pret valsti, pret tiesu un netiesu korupciju. Tam nu veidojas ieraveju tauta. Mes daudz runajam un nosodam Krieviju par tur mezonigo beztiesiskumu, bet Latvija ir tikpat zema limeni. Nav mums sai joma nekads Eiropas limenis. Diemzel. Bet uz so situaciju konkreto Generalprokuraturai noteikti butu jareage. Ja ari likuma burts varbut formali tiek Rezekne Gromas gadijuma ieverots, tad likuma gars noteikti ne!!!

Atbildēt

Gromai un kompanijai no redakcijas

24.08.2015. 11:19

Liecieties miera, jusu komentari ir acimredzami. Jus vieniga kopa ar savu agentu loku celjat breku par zurnalistisko kvalitati. Ziniet, mes varam parbaudit, no kadam adresem jus rakstat komentarus. Un tad taps vel viena publikacija... Pats jaukakais, ka atklasies, ka rakstat darba no prokuraturas datora. Ta nu gan bus sensacija.

Atbildēt

Ha!

24.08.2015. 10:49

Bļāviens! Un šitādi sauc sevi par žurnālistiem? Kā tāda Daukšte pie diploma tikusi!?! Centrālā baumu biroja aģentei no daudzstāvenes beņķīša varētu būt tik glupi vāvuļojumi, bet tos avīzē neraksta. Ja raksti baumu pārstāstus, tad atbildi un pēc pilnas programmas.

Atbildēt

reptilis

24.08.2015. 06:27

...raksts tāds lietišķs...bez apsaukāšanās...jautājumi uzdoti pareizi...tikai kāpēc tik daudz mīnusu rakstam?

Atbildēt

Sorokinam

24.08.2015. 04:54

Rezeknes virsprokuror Sorokin! Kapec aizstavat sadu savu darbinieci Gromu?!!!

Atbildēt

prokuroru patvalja

24.08.2015. 04:52

Tas prokurores natalijas Gromas atbilstiba ienemamajam amatam noteikti jaapsauba. Ka tada damite var skatit lietas?

Atbildēt

Prokuratūras likums, starp citu:

24.08.2015. 04:19

»

Vo

Viena tāda N. Groma jau nevarētu eksistēt savā amatā. Tā ir vesela, mafioza sistēma, kur "sūdzības par N Gromu tiek nodotas izskatīšanai pašai N. Gromai", kur prokurori brauc dzērumā, avarē un bēg no notikuma vietas, kur prokurorei māsas vīrs var būt kontrabandas karalis tāpēc, ka formāli māsas vīrs...


8. pants. Prokurora noraidījums
(1) Prokurors nedrīkst piedalīties lietas izskatīšanā tiesā vai veikt iesnieguma pārbaudi, ja izskatāmajā lietā tiesnesis vai aizstāvis, bet iesnieguma pārbaudes gadījumā — persona, kuras darbību viņš pārbauda, ir prokurora laulātais, viņa paša vai viņa laulātā radinieks taisnā līnijā bez pakāpju ierobežojuma, bet sānu līnijās — radniecības pirmajās trijās pakāpēs vai svainības divās pakāpēs, kā arī likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" paredzētajos gadījumos. Šādos gadījumos prokuroram sevi jāatstata.
(2) Ja prokurors nav sevi atstatījis, personas, kuru tiesības vai likumīgās intereses var tikt aizskartas, drīkst pieteikt prokurora noraidījumu, ko iesniedz amatā augstākam prokuroram vai tiesai.
(3) Prokurora noraidījumu izskata likumā noteiktajā kārtībā.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 23.05.1996. un 10.10.2002. likumu, kas stājas spēkā 12.11.2002.)

Pārmaiņas pēc, vajadzētu jau nu arī kādreiz tos likumus palasīt. Visiem - gan komentētājiem, gan žūrnālistiem, gan pašiem prokuroriem. Ja nekas nav saprotams, tad kādam zinošam pajutāt, vai iet un mācīties par juristu.

Atbildēt

Piterāns

24.08.2015. 02:14

LATGAĻIM IR SOVA VOLŪDA!

Atbildēt

andreiko

23.08.2015. 23:52

Jēzus, Marija un Jāzups...
Tās žurnālistītes, protams, žēl, bet nu tā baismīgā kalkotā valoda! Gromai pa purniņu, bet Daukštes čangalisko versiju - uz latviešu valodas piespiedu apmācību. Nodarbību laikā ar kāju dzelžiem pieslēgt pie galda kājas, lai neaizmūk!

Atbildēt

gā gā gā

23.08.2015. 14:10

Divas vecenes sakasījušās un viena uzskata ka šis fakts obligāti jādara zināms plašākai auditorijai.
Viss kā parasti.

Atbildēt

Vo

23.08.2015. 03:44

Viena tāda N. Groma jau nevarētu eksistēt savā amatā. Tā ir vesela, mafioza sistēma, kur "sūdzības par N Gromu tiek nodotas izskatīšanai pašai N. Gromai", kur prokurori brauc dzērumā, avarē un bēg no notikuma vietas, kur prokurorei māsas vīrs var būt kontrabandas karalis tāpēc, ka formāli māsas vīrs neskaitās radinieks un teorētiski viņa,protams, pat nenojauš ar ko šis māsasvīrs nodarbojas, kur prokurori netraucēti var dzīvot pāri saviem līdzekļiem un nevienam nav tiesību apšaubīt viņu godīgumu.... u.t.t. u.t.t.

Atbildēt

Fēlis

23.08.2015. 02:04

Anita Daukšte no NRA? Valoda kaut kāda dīvaina, kā no pierobežas.

Atbildēt

bumbeross

22.08.2015. 17:05

Sveicināti! Arī es gribu daudzus redzēt aiz restēm!!!

Atbildēt

famous grouse

22.08.2015. 16:46

Nu bet prokuratūrā vai tad strādā citādi personāži? Ģen.prok. ar visādām drazām brauc uz medībām, dzer šņabi, tusē.. normāli.. un no apsūdzētā strazda pieņem pudeli. Tiesiskums.

Atbildēt

džonis

22.08.2015. 16:38

Nu arī žurnaliste ir saskārusies ar skarbi patiesu reņģēdaju ikdienu un varbūt viņa noņems klapes no acīm un saskatīs,kas notiek visapkārt,tai skaitā varbūt arī Grantiņa sakropļošanas patiesos organizātorus,bet tad nu silei jāsaka ardievas.

Atbildēt

Jezupovičš

22.08.2015. 15:24

Diez vai tāda linuža,vai pat resnais gudars rupučš var izvērt prokurores atbilstību amatam,koņs ir vainīgs vai nav un kā interesēs darbojas maslovskis.Kas direģē šo avīzi,tāds ir jautājums?

Atbildēt

Dabas bērns/Žulis

22.08.2015. 15:02

»

Paija

Citāts...


Tas esmu es Dabas bērns/ Žulis/Smaka, kas te pietaisa komentus kā viszinošs latviešu plānprātiņš.

Atbildēt

:::

22.08.2015. 14:28

»

Paija

Citāts...


"ak, dārgais portāl- pietiek.com, kādēļ gan jūs publicējiet tekstus, kas pilni ar baumu saturošu informāciju"
Ļoti pareizi, ka tas tiek publicēts. Ja cilvēkam (Anitai Daukštei) ir satraukums par kaut ko, piemēram, savu savu veselību, tas jādara zināms publiski. Pretējā gadījumā latviskā tiesiskuma apstākļos sekas nav prognozējamas.

Atbildēt

Paija

22.08.2015. 14:13

Citāts :
" Savukārt rakstā Prokurores Gromas divas sejas pieskārāmies tēmai par prokurores morālo stāju. Redakcija no kāda avota saņēma informāciju, ka pirms daudziem gadiem prokurore esot braukusi kādā automašīnā, kura avarējusi. Avārijā cietis vīrietis, kurš vēlāk palicis invalīds. Prokurore cietušajam neesot sniegusi palīdzību, bet pametusi notikuma vietu.
Pati personīgi esmu apmeklējusi minēto vīrieti, un viņš ir apliecinājis, ka esot braukuši ar prokurori vienā automašīnā un ka tāda lieta bijusi. Kā man stāstīja trešā persona, cietušo vīrieti un Natāliju Gromu tolaik saistījušas romantiskas jūtas. Šo informāciju avārijā cietušais gan nekomentēja. Bez minētā vīrieša un prokurores tur atradušies arī citi iekšlietu struktūrā strādājošie, arī viņi esot identiski rīkojušies un pametuši cietušo bezpalīdzīgā stāvoklī.
Kā izskatās, šis raksts ir pagalam saniknojis prokurori Natāliju Gromu. Pret mani, žurnālisti Anitu Daukšti, pēc prokurores iesnieguma uzsākts kriminālprocess Nr.11290028315 pēc Krimināllikuma 157.p. 2, daļas. Uz doto brīdi man ir liecinieka statuss."

**********************************************

1) Nepazīstu ne jūs, Daukštes k-dze, ne prokurori un viņu radu saimi, bet vēlētos piebilst: ja jūs kā žurnāliste publicējiet kaut kur ,kaut kādas baumas bez konkrētiem uzvārdiem, bez laika, datuma, bez oficiālās tiesībsargājošās institūcijās fiksētiem faktiem utt., tad saistībā ar augstākminētajā citātā esošo informāciju baumu līmenī (lasītājam izklausās kā baumas), kuru jums kaut kad, kaut kur atstāstījis kāds vīrietis , tad jebkurš sevi cienošs cilvēks iesniegtu jūs tiesā par nepārbaudītas privātas informācijas izplatīšanu publiskajā telpā.

3)Kurš var aizliegt prokurorei draudzēties ar tādu vīrieti, ar kādu viņa grib? Neviens nevar aizliegt, vismazāk jau nu žurnālists.

4) "uz doto brīdi", "pieskārāmies tēmai"... un daudzi citi vārdu savienojumi jūsu tekstā liek jums novēlēt kā žurnālistei pilnveidot savu darba instrumentu - latviešu valodu.

5) ak, dārgais portāl- pietiek.com, kādēļ gan jūs publicējiet tekstus, kas pilni ar baumu saturošu informāciju - bez faktu uzskaitījuma - kad, kur cikos, kas fiksējis šādu info... Situācijas paspilgtināšanai autore vēl piesauc jauniešu skaļās kompānijas, kas mētājās ar pudelēm , atļaujiet pasmaidīt par šādu pētniecisko žurnālistiku...

Jūs taču labi zināt, pietiek.com,
ka prokurorei nav nekādas personīgas atbildības par savu māsas vīru (nav taču aizgādniecībā), par jauniešiem (nav taču aizbildniecībā) u.tml. :-)

Atkārtoju: nepazīstu nevienu no Pusēm, piebildes vien kā pārdomas...
*******************************************

Nu, ja jums, pietiek.com, tik "tukšas brīvdienas" publicējamo rakstu jomā, tad novēlu publicēt kādu kriminālromāna oriģinālu, piemēram :-)

Atbildēt

:::

22.08.2015. 14:05

Uz ģenerālprokuratūru nav ko cerēt. Tur tādi paši mēsli. Vienīgā cerība šajā latvānijā ir uz KNAB, bet viņiem arī vēlāk jāvēršas prokuratūrā. "Sarunas noslēgumā virsprokurors ieteica man, žurnālistei, padomāt par sevi." Šo uztver nopietni! Runā, ka Krievijā ir vēl sliktāk. Man gan liekas, ka šeit ir tāpat.

Atbildēt

Paija

22.08.2015. 13:41

Citāts: "Virsprokurors neuzskatot, ka māsas vīrs būtu radinieks."

Piekrītu šoreiz virsprokuroram, ka māsas vīrs nav uzskatāms par radinieku, JO: valsts amatpersonu deklarācija amatpersonai PAT nepieprasa, ka būtu jānorāda kā radinieki , piemēram, māsas vīri...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...