Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

29.03.2016. 14:13

Sociologi saka:- Pelēko, kas uz Zemes ir tikai 5776 gadus , jeb jūdu kristīgās sistēmas varneshi ir ieprogramēti sludināt un izplatīt savu versiju, ka iekaroto tautu nacionālās identitātes pamatvērtības ir nievājoshi nosauktas par "pagānismu" un iekarotās tautas par pagāniem. Daļa nozombēto...tam jau mēģina "dziedāt" līdzi.Nu , protams, tas ir absolūti nozēlojami un turpmāk ir pilnībā noliedzams . Baltu-ārieshu tautu identitāte ir visos līmeņos ir nosakama kā Baltu tautu Dzīves ziņa, kas arī ir mūsu latvieshu tautas kultūras kods un Baltu tautu Dzīves dziņa ir mūsu latvieshu tautas ģenētiskais kods . Un mūsu baltu tauta ir 240 000 gadus ieprieksh izgājusi no tagadējās Ukrainas teritorijas , nonākot tagadējo baltu tautu apdzīvotās teritorijās sheit bedzoties ledus laikmetam jau 12 000 gadus ieprieksh bez citu tautu okupācijas. Shīs patiesās zināshanas ir atrodamas mūsu Dainās un Tautasdziesmās un ikdienā pielietojamas .Un mūsu kopīgo ciltsmāti cauc Sinda.Mēs radniecībā esam kā 1.2 miljardi cilvēku (sun) (bell) (fan_flag)

Atbildēt

neliela korekcija

28.02.2016. 00:27

»

Anna

apinis- kas maksaa, tam kalpo, morales nekaadas


kurš vairāk maksā, tam kalpo ne tikai ar putām uz lūpām, bet arī ,,,,
nu derdzas tā pērkamā dvēsele

Atbildēt

tā ir

27.02.2016. 16:11

»

rimsties, vecais demagog

Kur problēma? Ja esi budžeta students, atstrādā vismaz 5 gadus pēc sekmīgām studijām vai atmaksā līdzekļus un tad dodies kur vēlies, kur problēma


Brīva darbaspēka kustība sāksies tad, kad būsi atstrādājis saistības valstij. Mēs par saviem nodokļiem izskolojam jaunus ārstus, un būs viņam mūs ārstēt vēl vismaz piecus gadus pēc rezidentūras beigām. Negribi šādas saistības? Brauc uz ārzemēm studēt ne jau vairs budžetā , bet pa tāāādu naudu, ka vienalga kredītu maksāsi līdz mūža vidum, un tikai tad māju pirksi. Apinis saka par krievu laiku 3 gadiem,ka tie bija jāatsrādā. Jā, bija tā! Jo internatūra, ka viņš pats raksta, arī bija īsāka- pāris gadu maksimums, vai pat vispār nebija. Specialitāti mācījās praksē. Kas tagad sanāk- 6 gadus tevi par velti skolos, un 5 tev par grūtu Latvijā atstrādāt? MĒS jūs, jaunie ārsti, skolojam- par velti nekas nenotiek! Tad arī uzņematies jūs kādas saistības! Sākumā nezināji, ka tik ilgi būs jāmācās? Bērnus paspēs uztaisīt, tie labi sanāk gan Liepājā, gan Daugavpilī, būs Latvijā dzimuši- aizbrauksi uz Angliju, jau mācēs uz poda sēdēt.

Atbildēt

Troļļu gans

27.02.2016. 12:13

Negaidīti liela piekrišana komunistam, boļševikam, sovokam! Saprotu, saprotu, kā var neluncināties tik cienījama ministra, centīga deputāta un nesavtīga zaļā zemnieka priekšā, ja pats sirdī tāds pats sovoks esi. Tikai labās ziņas par uzvarām kolhoza laukos, rūpnīcās un slimnīcās, ka teica, bet gribēja pavēlēt, izcilais bulciņu ģenerālisimuss.

Atbildēt

bulciņa ar sāli un cukuru

27.02.2016. 12:02

Ar katru nākamo ministru LV veselības aprūpe krīt arvien dziļākā bedrē un katram jaunam ministram kļūst arvien grūtāk tai $ūdu bedrē ķepuroties ... Peķka, beidz cirst, ej par ministru!

Atbildēt

Omei

26.02.2016. 17:13

»

omamma

Savējie, šoreiz mediķi, "noēdīs" savu ministru, kurš vēlas reformas. Bet vecajiem bukiem reformas nav vajadzīgas - tātad nost ar Beļeviču! Vai tad Ķīli nenoēda vecie, iesīkstējušie savējie? Nesaprotu Apini - tātad mēs, reņģēdāji ārstējamies pie Āŗstiem, kuru alga ir 550 eiro mēnesī? Nevajag smīdināt...


Ārstiem, māsām un sanitāriem ir arī ģimenes, kur spēj sponsorēt viņu dārgo hobiju- medicīnu. Vienai daļai tā mašìna arī ir vienīgais, kas pieder, pirkta līzingā, un ar to tiek braukāts līdz vemšanai pa trīs darbavietām, kur tādas prātu apskādējušas personas urkšķ par aploksnēm. Tikko tu pret cilvēku izturies normāli(tāpēc ka viņš ar cieņu izturas pret personālu) tā tām kužăm ir skaidrs- APLOKSNE!!!. Nez cik sen un kam tad pati ir devusi, ja vēl var uzdauzīt ar vienu pirkstu komentāru.

Atbildēt

kāds

26.02.2016. 16:49

Klau, ir pa traku, reku http://apollo.tvnet.lv/zinas/belevics-par-sievietei-atteikto-palidzibu-slimnicas-preses-pile-un-pilnmeness/722552
un tamlīdzīgi. Kā lai dabūn jamo nost no amata? Varbūt pietiek.com var ieteikt? manabalss.lv, vai tamlīdzīgi. Vienkārši rokas nolaižas un pārņem bailes, ka satiekot tipāzu grēku dvēselei uzņemšos... :(

Atbildēt

omamma

26.02.2016. 14:16

Savējie, šoreiz mediķi, "noēdīs" savu ministru, kurš vēlas reformas. Bet vecajiem bukiem reformas nav vajadzīgas - tātad nost ar Beļeviču! Vai tad Ķīli nenoēda vecie, iesīkstējušie savējie? Nesaprotu Apini - tātad mēs, reņģēdāji ārstējamies pie Āŗstiem, kuru alga ir 550 eiro mēnesī? Nevajag smīdināt pasauli! Paskatieties, kā dzīvo dakteri, ar kādām mašīnām brauc, kādās mājās dzīvo! Nevajag viņus iztēloties kā mocekļus salīdzinājkumā ar citu profesiju pārstāvjiem.Tais kioskiņos slimnīcās vislielākais noiets šķiet, ir aploksnēm...

Atbildēt

sola

26.02.2016. 11:51

»

cik zinu

Apinim taču Stradiņu valdi apsolja,bet nu jau nu gan vairs nespīd


Peķkam vienmēr kāds k-ko pasola, lai ir miers un uz kādu laiku novērsta uzmanība. Normāli domājošs nemūžam nelaidīs viņu pie vadības grožiem, bet solīt var jebkurš, tā taču pie mums ir pieņemts. Pats ne par mata tiesu nav labāks.

Atbildēt

cik zinu

26.02.2016. 11:15

Apinim taču Stradiņu valdi apsolja,bet nu jau nu gan vairs nespīd

Atbildēt

law

26.02.2016. 08:15

»

rimsties, vecais demagog

Kur problēma? Ja esi budžeta students, atstrādā vismaz 5 gadus pēc sekmīgām studijām vai atmaksā līdzekļus un tad dodies kur vēlies, kur problēma


Būtiska daļa ārstu jau arīdzan dodas, kur vēlas, un bez problēmām atmaksās studiju izmaksas. Problēma vien tā, ka Latvijā šāda procesa rezultātā daudzviet trūkst ārstu.

Atbildēt

Divi āži uz ceļa satikās un...

26.02.2016. 08:01

Nu kāds viens ir, tāds otrs izskatās. Apinim, ka tik pavemt un saņemt honorāru par 500rakstu zīmēm. Vai tad LĀB prezidentam, nebūtu pienākums kaut ko nopietnu darīt lietas labā? Viņš tik reverbē un reverbē, kā Lerhs Puškaitis par jebkuru tēmu. Ar interesi gaidu, kad viņš uzmargos par graudaugu kultūru audzēšanas īpatnībām Sahāras tuksnesī. Gan jau dalību tādā "vērtīgă" konferencē viņam atmaksās LĀB.

Atbildēt

Ignais

26.02.2016. 07:41

Vai tad tas nav bardaks, ka daudzas zāles no ārzemēm,piemēram, Vācijas ir jāpasūta ar Beleviča aptieku tīkla starpniecību, droši vien ar pamatīgu uzcenojumu.Gimenes ārsti arī ar viņa kvotām ir neapmierināti.Tas noved pie ārstu korumpētības,Gribi dzīvot dod kukuli!

Atbildēt

R.Zeltīts

26.02.2016. 07:25

Vienīgais risinājums ir maksas augstākās izglītības ieviešana. Ja absolvents paliek Latvijā un dodas strādāt uz "laukiem", tad valsts absolventam atmaksā naudu, ko tas ieguldījis savā izglītībā.
Tagad ir stulbi - par nodokļu maksātāju naudu tiek apmācīti ārsti (izmaksas 24000 eiro), bet tie mums uzgāž uz galvas siltu lietutiņu un aizbrauc strādā uz ārzemēm, kur ceļ ārzemnieku valsts labklājību.
Ja Vācijai vajag ārstus, tad lai Vācija maksā - Latvija ir spējīga sagatavot ārstus priekš Vācijas un citām valstīm!

Atbildēt

Anna

26.02.2016. 07:17

»

trollis

valsts maksā par ļoti daudzu profesiju studiju programmām....pasaki kaut vienu, kuru sūta atstrādāt


Bet vajadzeetu.Kaapeec man jaapmaksaa Anglijas slimokopeeju studijas?

Atbildēt

Anna

26.02.2016. 07:15

Oi, kas nu sprauslotu, ne jau apinis,kuram diploms vispar buutu jaanulee.

Atbildēt

Vēsture

26.02.2016. 06:56

»

trollis

zaza - vai paskatījies no kura gada LU bija Medicīnas fakultāte pirms mākslīgi radītā RMI


Tā kā LU Medicīnas fakultātei sāka veidoties atsevišķas fakultātes(zobārstniecība, ārstniecība, pediatrija) un latviešu; krievu plūsmas, tad tika vienkārši izveidota a t s e v i š ķ a augstākā mācību iestāde uz kuru pārgāja strādāt v i s i LU MF mācībspēki. Atjaunotā LU MF izveidojās jo bija personīgs liels testaments LU ar mērķi izveidot stomatoloğijas fakultāti. Tieši tajā laikā LU vadība attapās, ka universitātei starptautiski ir cits prestižs un atdzīšana, ja tā nodrošina izglītību vienā no pamatjomām- medicīnā. Un tas viss valstī ar 1,5milj.iedzīvotājiem. Kāds ir rezultāts- liela daļa no LU pasniedzējiem ir autsaideri, frīki un bez m.d.grādiem(pēdējā laikā gan tiek uz nebēdu ceptas disertācijas un jaunie m.d.vilkti aiz ausīm līdz grādam).

Atbildēt

hjhkh

26.02.2016. 06:40

»

trollis

valsts maksā par ļoti daudzu profesiju studiju programmām....pasaki kaut vienu, kuru sūta atstrādāt


Ja piem. Latgalē būs juristu trūkums, tad juristus sūtīs uz Latgali. Pagaidām ir juristu pārprodukcija. Juristus gatavo arī Rēzeknes Augstskolā.

Problēma ir tāda, ka laukos (esmu dzirdējis par Daugavpili un Rēzekni, kas rīdzinieku acīm ir lauki un čuhņa; lai gan krieviskā un latviešiem nedraudzīgā Daugavpils ir Latvijas otra lielākā pilsēta) jau sāk aptrūkties ārsti. Tos tad arī obligāti jānosūta uz reģioniem, ja reiz šie apmācīti par nodokļu maksātāju naudu.

Ja kādai būvvaldei aptrūksies arhitekti - tad valsts nosūtīs arī arhitektus uz dziļajiem laukiem. Ja arhitekts uz laukiem negribēs doties, tad lai arhitekts atmaksā naudu, kas izlietota viņa apmācībai. Pagaidām gan ar arhitektiem un inženieriem (Apinis apgalvo, ka šos valsts nekur nenosūta ārpus Rīgas) laukos problēmu nav - viņi ir godprātīgāki par ārstiem un dodas strādāt arī uz laukiem.

Atbildēt

mūziņa

26.02.2016. 06:15

»

Mūza

Apiņa apsēstība ar Belēviču nau jau izskatās slimīga


duelis turpinās..., Apinim riktīgi uzkāpts uz varžacīm. Ja no tā visa būtu kāds labums sabiedrībai...
Teātris slikta aktiera izpildījumā

Atbildēt

ne tikai vienā

26.02.2016. 05:53

»

trollis

valsts maksā par ļoti daudzu profesiju studiju programmām....pasaki kaut vienu, kuru sūta atstrādāt


Sūtīt nesūta, bet noslēdz atbilstošu vienošanos un izvēle pašu rokās. Vajag piemēru? Lūdzu - NBS

Atbildēt

rimsties, vecais demagog

26.02.2016. 05:50

Kur problēma? Ja esi budžeta students, atstrādā vismaz 5 gadus pēc sekmīgām studijām vai atmaksā līdzekļus un tad dodies kur vēlies, kur problēma???
Vētra ūdens glāzē, vecuma marasms, jeb kārtējais pilnmēness?

Atbildēt

law trollim

26.02.2016. 05:48

Vispār poličiem arī ir jāatstrādā Valsts policjā, laikam 5 gadus. Poliču gan visvairāk trūkst Rīgā, tādēļ viņiem nav problēmu atrast darbu vēlamajā apkārtnē. Vislabāk nokomplektētā policija esot Latgalē.

Atbildēt

sola

26.02.2016. 05:18

stulbais apinis

Atbildēt

trollis

26.02.2016. 04:46

»

Viktors

Es uzskatu, ka, ja students mācās budžeta grupā, tad valsts ir tiesīga no viņa pieprasīt atstrādāt tās labā tādu vai citādu laiku...


valsts maksā par ļoti daudzu profesiju studiju programmām....pasaki kaut vienu, kuru sūta atstrādāt?

Atbildēt

trollis

26.02.2016. 04:43

»

zaza

Priekš kam tik mazā valstī divas medicīnas augstskolas? Igauņiem pietiek ar vienu. LU Medicīnas fakultāte ir 1997.g. dibināts bezjēdzīgs veidojums, kas jālikvidē


zaza - vai paskatījies no kura gada LU bija Medicīnas fakultāte pirms mākslīgi radītā RMI?????

Atbildēt

law

26.02.2016. 02:53

»

Viktors

Es uzskatu, ka, ja students mācās budžeta grupā, tad valsts ir tiesīga no viņa pieprasīt atstrādāt tās labā tādu vai citādu laiku...


Pieprasīt noteikti, ka var. Neviens jau nesaka, ka tas būtu juridiski vai morāli nepareizi. Problēma vien tā, ka šāda pieprasīšana rada rakstā minētās problēmas.

Atbildēt

......

25.02.2016. 15:54

Regulas jaraksta saules aptiekas uzcenojumiem

Atbildēt

zaza

25.02.2016. 14:58

Vecie vēži slimnīcās arī negrib tos jaunos, turas pie krēsliem. Nav jau ministra vaina. Un medicīnā ir vislielākā klanu sistēma valstī

Atbildēt

Gunčam

25.02.2016. 14:40

Vai Beļēviča grīdas biedrene (vecā Bumbiera brūte) vēl aizvien guļ uz grīdas? Varbūt mīla pārgājusi, jo nekur kopīgi nezīmējas?

Atbildēt

kam pieder latvijas banka

25.02.2016. 14:40

»

>17.30

tik galvā slimiem arī nebūs ārstu un ne jau bbc vaina


tu nesaproti to skaudro pariesibu ,ka latvija ir asv kolonija.

Atbildēt

Ilze

25.02.2016. 14:29

Nu tad jau jāņem tie jaunie dakterīši uz labām Rīgas vietām un lai vecie brauc uz mazajām pilsētām - nu tādi kā sirds ķirurgs Lācis un citi, kas sevi jau Rīgā pierādījuši. Lembergs nesen stāstīja, ka Alūksnē uzbūvēta jauna slimnīca ar dārgām aparatūrām. Savādāk izmācīs Latvija jaunos dakterus un šie uz ārzemēm pie svešiem kungiem kalpot, ka tik ne savai zemei. Vietu jaunajiem Rezidentiem Rīgā!

Atbildēt

nuss

25.02.2016. 14:26

»

Viktors

Es uzskatu, ka, ja students mācās budžeta grupā, tad valsts ir tiesīga no viņa pieprasīt atstrādāt tās labā tādu vai citādu laiku...


Tieši tā. Ja nepatīk noteikumi par budžetu - lai tak studē par saviem līdzekļiem. Ir tak izvēle.

Tie, kas studējuši par saviem līdzekļiem un ņēmuši kredītus ir vēl lielākā verdzībā - jo par 550 eiro algu nekādīgi nesanāk pat 20 gados atdot parādus, kur nu vēl normālas dzīves veidošanai...

Ja šiem rezidējošiem jaunajiem ārstiem joprojām ir mazas algas, rodas jautājums kur palika medicīnas sektora algu reforma, kur vēl trakāk, kā skolotājiem algu sadalījums ir nenormāls, kur slimnīcas direktors vēl papildus saņem algu par citiem amatiem utt. - tas visticamāk attiecas arī uz šī autora algu. Paši labi zina kādas problēmas savās nozarēs, bet te ecējas ne par tēmu - tā kā tādi Kremļa troļļi.

Atbildēt

>17.30

25.02.2016. 13:43

tik galvā slimiem arī nebūs ārstu un ne jau bbc vaina..............

Atbildēt

Vektors

25.02.2016. 13:09

»

Viktors

Es uzskatu, ka, ja students mācās budžeta grupā, tad valsts ir tiesīga no viņa pieprasīt atstrādāt tās labā tādu vai citādu laiku...


Nu tad arī visus citus augstskolu absolventus "valstij"ir jāizkliedē pa reģioniem .... tas tā konsekvencei
P.S. un kas ir "valsts nauda" ,tovarišč Viktor Kāturtevipobāķuški ?

Atbildēt

zaza

25.02.2016. 12:54

Priekš kam tik mazā valstī divas medicīnas augstskolas? Igauņiem pietiek ar vienu. LU Medicīnas fakultāte ir 1997.g. dibināts bezjēdzīgs veidojums, kas jālikvidē.

RSU = RMI pastāv jau kopš 1950. gada, tur arī jākoncentrē resursi.

Atbildēt

Troļļu gas

25.02.2016. 12:48

Pietiek kunkstēt Balēviča troļļi, fani un nefani. Vai prāta ir tik maz, ka atkal jāsāk preparēt Apini. Saprotu, saprotu, atbildēt kāpēc superministrs sola, bet nepilda ir pagrūti. Protams ar bulciņām pakarot ir vieglak nekā solīt, ka nākamgad (proti – 2016. gadā) rezidentūras vietu skaits būs pietiekams, rezidenti saņems cilvēka cienīgu atalgojumu, būs izcila apmācības kvalitāte. Komunists, boļševiks, viss labākais būs nākotnē. Kad tas laiks pienāk, tad ir sliktāk, bet ir jauni gaišās nākotnes solījumi. Tā turpināt, ministr, deputāt un zaļo zemniek!

Atbildēt

zzz.

25.02.2016. 12:35

Nekad nēsmu bijis Belēviča fans, bet tik bieži kā tiek "apvemts" šis ministrs, laikam līdz šim neviens nav izpelnījies šādu godu. Apiņa kungs vēlos jums atklāt vienu mazu noslēpumu Ministrs noteikti nav vienīgais cilvēks kurš kaut ko dara un plāno, ministrijā ir vairāki simti cilvēku kuri kaut ko dara, kaut ko plāno u.t.t un bieži vien (tā gan bija līdz šim) ministrs vispār nezin kas un kā atsevišķās nozares iestādēs notiek. Mūsu iepriekšējie (daži) veselības ministri bija tādi, kas pat nezināja neko par līgumiem kurus paši parakstījuši un uzņēmušies saistības par vairākiem 10 miljoniem Latu.!!!!! Vismaz Belēviča kungs ir lietas kursā par to kas un kā notiek.

Atbildēt

no malas

25.02.2016. 12:09

»

Mūza

Apiņa apsēstība ar Belēviču nau jau izskatās slimīga


Moš Gunča Petjkam seksu atteica jaunībā?

Atbildēt

Kāds

25.02.2016. 12:08

Kura sērija Ārstu kariem? :)

Atbildēt

Mūza

25.02.2016. 11:55

Apiņa apsēstība ar Belēviču nau jau izskatās slimīga

Atbildēt

vo, vo precīzi

25.02.2016. 11:50

»

Udox

Cik saprotu, beigās nebūs, kas rezidentu vietas aizpilda, jo pēc šiem noteikumiem lielākā daļa uzreiz aizmuks uz ārzemēm


tieši tā arī medicīnas studenti šo uztver. Kā rupju pamudinājumu pamest šo valsti pēc studiju beigām.

Atbildēt

?

25.02.2016. 11:47

»

Viktors

Es uzskatu, ka, ja students mācās budžeta grupā, tad valsts ir tiesīga no viņa pieprasīt atstrādāt tās labā tādu vai citādu laiku...


ko par to saka tava strategiska partnera asv likumdosana? vai esi dzirdejis par Dzeksona -Vanika likumprojeta labojumiem,kapec tos pienema pagajusa gadsimta 70 gados.ja neesi dzirdejis tad aizej uz asv vestniecibu un pajauta ,vai pamekle interneta !

Atbildēt

rezidentiem vajag uznemties politisko atbildibu !

25.02.2016. 11:44

»

Udox

Cik saprotu, beigās nebūs, kas rezidentu vietas aizpilda, jo pēc šiem noteikumiem lielākā daļa uzreiz aizmuks uz ārzemēm


parbarotais vepris dombrovskis uznemas ,,politisku atbildibu,, par 54 Maximas upuru navi un aizbega uz briseli ar 24 000 eiro menesalgu.sis subjekts nav ziedojis nevienu eirocentu ne boja gajuso cilveku gimenes locekliem ne memoriala izveidei atceroties sis tragedijas upuru pieminu.

Atbildēt

Viktors

25.02.2016. 11:44

Es uzskatu, ka, ja students mācās budžeta grupā, tad valsts ir tiesīga no viņa pieprasīt atstrādāt tās labā tādu vai citādu laiku.
Citādi, kautkā ačgārni sanāk, ka valsts maksā par speciālista sagatavošanu darbam citā valstī.

Apiņa kungs ar savu mūžīgo caureju jau piegriezies.

Atbildēt

Udox

25.02.2016. 11:33

Cik saprotu, beigās nebūs, kas rezidentu vietas aizpilda, jo pēc šiem noteikumiem lielākā daļa uzreiz aizmuks uz ārzemēm.

Atbildēt

veiksmes stasts,strategiskajiem partneriem aktivi palidzot

25.02.2016. 11:30

Aluksne pilnigs veiksmes stasts pateicoties bbc filmam par Krievijas ,,iebrukumu,, un asv tankistu izvietosanu Adazos; NAV VAIRS NEVIENS GIMENES ARSTS !

Atbildēt

Praatniex

25.02.2016. 11:16

Par _pirmās nakts tiesībām_ labi sacīts. Šķiet, ministriņa-deputāteļa šābrīža _grīdas biedrene_ ir noiets etaps.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...