Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„Aicinu visus (..) nobalsot pašvaldību vēlēšanās par mūsu kopējo sarakstu” – Saskaņu un Gods kalpot Rīgai! Ar šādu aicinājumu, izmantojot darba elektronisko pastu, pie citiem domes darbiniekiem ir vērsies Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Finanšu un saimnieciskās pārvaldes Saimnieciskās nodaļas vadītājs Jāzeps Kozurs.

Kā rāda sociālajā tīklā Twitter publicētais domes amatpersonas vēstules ekrānšāviņš, Kozurs, izmantojot darba elektroniskā pasta adresi un pašvaldības kontaktus, ar savas darbavietas logo rotātā vēstulē ir aicinājis visus adresātus balsot tieši par Saskaņas un Gods kalpot Rīgai sarakstu, norādot arī: „Esmu pārliecināts, ka mēs uzvarēsim. Uzvara būs mūsu.”

No paša Kozura Pietiek neizdevās saņemt nekādus skaidrojumus par to, vai par labu Ušakova/Amerika sarakstam viņš darba e-pastā aģitējis pēc savas vai kādas trešās personas vēlēšanās. Savukārt Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktors Anatolijs Aļeksejenko, kā ziņo pašvaldības preses pārstāvis, esot „pieprasījis no šī darbinieka paskaidrojumu” un „pēc tā saņemšanas tiks lemts par disciplinārsoda piemērošanu atbilstoši normatīvos noteiktajai kārtībai”.

Kozurs līdz 2005. gada jūnijam bija Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirektors, savukārt savā pašreizējā amatā viņš neskaitās amatpersona un līdz ar to publisku amatpersonas deklarāciju neaizpilda. Taču no viņa deklarācijas izpilddirektora amata ieņemšanas laikā redzams zīmīgs fakts – līdz ar citiem ienākumiem viņš ir saņēmis arī Krievijas Federācijas Bruņoto spēku atvaļinātas militārpersonas pensiju. Turklāt, kā rāda Kozura iepriekšējo gadu deklarācijas, Krievijas armijas pensiju viņš bija saņēmis arī izpilddirektora pienākumu pildīšanas laikā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Vai JKP neredz, ka ķeras apskāvienos ar Šlesera politprojekta uzlecošo zvaigzni?

FotoŠovasar es par savu viedokli tiku „sists” gandrīz visās sociālo portālu platformās - Facebook, Twitter, Spoki u.c. Lietotāji centās rast atbildi uz fundamentālu jautājumu, kurš no politiskajiem spēkiem ir mans krustēvs. Taču viennozīmīgas atbildes tā arī nebija nevienam, jo, tiklīdz kāds prātvēders atklāja, ka es lobēju konkrētu partiju, tā nedēļu vēlāk šis politiskais spēks bija sataisījis sū... un no manis atrāvās pa pilnu programmu.
Lasīt visu...

21

KPV un JKP mīlas dancis

FotoKoalīcijas procesa veidošanu var saukt, kā grib, taču pašreiz potenciālais koalīcijas veidojums man izteikti nepatīk. Iespējams, tādēļ, ka es tajā visā saskatu sazvērestības teoriju piegaršu. Man absolūti nepatīk doma, ka valdībā būs Šlesera cilvēki. Aklos vairs neizārstēšu, taču varbūt pa daļai redzi zaudējušos varu mēģināt izārstēt.
Lasīt visu...

21

Trīs vēsturiski secinājumi

Foto13.Saeimas vēlēšanas analītiskajai domai nodiktēja (pasacīja priekšā) trīs secinājumus par latviešu tautas stāvokli. Tie ir vēsturiski secinājumi. Visi trīs secinājumi pamato jaunu posmu tautas virzībā  un apstiprina iepriekšējo posmu analītisko vērtējumu pareizību. Proti, apstiprina novērotās klīniskās ainas pareizību.
Lasīt visu...