Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Okupācijas muzejs ir ne vien ievērojama apskates vieta, kas iekļauta valsts vizīšu laikā, bet arī pats apmeklētākais. Jau divus gadus tā darbinieki cīnās, lai paplašinātu tautai tuvo nākotnes namu. Jo pašreizējās telpas ir par šaurām.

No malas skatoties, liekas, tas ir valstiski pašsaprotami un vajadzīgi. Bet izrādās, ka daudzi pat ar latviskiem uzvārdiem nostājas pret savu valsti. Lai liegtu īstenot lielisko Birkerta projektu, uzrodas 20 pašmāju arhitekti, kas visu noniecina.

Izrādās, ka Latvijas okupācijas vārdu un seku pieminēšanu nīst ne tikai 5.kolonna, kremliskie deputāti, bet ari pašu bāleliņi. Jo, krītot okupācijas varai, pat nīstamākie režīma pakalpiņi apgrieza kažokus, piesprauda auseklīšus un kļuva paipuisīši, paliekot siltajās vietās. Arī vilks, mainot kažoku, savu dabu nemaina.

Par tādu naidīgu attieksmi pret Okupācijas muzeju satraukta ir trimdas vadība, kas ir arī lielākais muzeja finansiālais atbalstītājs, lūdzot palīdzību valdošai elitei. Tomēr skaidra valsts nostāja vēl nav pausta. Dokumenti pārbūvei ir iesniegti Rīgas būvvaldei

Katrai latviešu ģimenei kāds ir cietis okupācijas terorā, tiekot izsūtīts uz vergu darbu nometnēm, ieslodzīts vai nogalināts.

Sevišķi sāpīgi un aizvainojoši par tādu varas elites un 20 naidīgu arhitektu attieksmi, aizmirstot, ka nevar pastāvēt tauta, kas neciena savu pagātni un vērtības, ir represijās cietušiem un brīvības cīnītājiem.

Un vēl viena lieta - klāt prezidenta velēšanas. To vēlēs Saeima, nevis tauta. Varbūt arī labāk, jo tauta tagad vairāk degradēta ar kosmopolītisma, Sorosa un mankurtu internacionālisma murgiem nekā okupācijā ar komunismu.

Pirmo reizi izdevies līdz kandidātiem virzīt partijām nepiederošu, izglītotu, taisnīgu kandidātu, kas nepiedalās shēmās un valsts apzagšanā. Tāds godīgs prezidents ir vajadzīgs tautai, bet vai shēmotājiem no Vienotības un ZZS tas būs pa spalvai?

Kandidātu sauc Egils Levits, Vai mums ir vajadzīgs latviešu tautas patriots vai arī kārtējais atradenis zoodārzā ar nasing spešal?

To visu zina arī Vienotība un ZZS . Ja viņi balsos pēc sirdsapziņas, tad prezidents būs Levits, bet, ja par shēmām, tad kārtējais klauns vai slogs uz tautas pleciem.

Debatēs visvairāk šokēja viena kandidāta alkatīgā varas kāre, gailot acīm sakot - es būšu prezidents. Tiesa, Bondaram ar 7 balsīm tālu netikt. Smuka frizūra gan ir...

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas grorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...