Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vo, vo

28.05.2014. 17:20

»

pilsonis

Es tiešām gribētu zināt vēl kādus pāris piemērus, kur bankai pret kredītņēmēju ir tik pat draudzīga attieksme kā pret expremjera dombrovska ģimeni


Šitādas un līdzīgas atbildes es esmu dzirdējis simtiem, bet konkrētu piemēru vairāku gadu garumā nav nosaucis neviens!

Atbildēt

Ar ko Vienotība

28.05.2014. 13:19

»

Aivars Lapšāns

Lato! Man šķiet vajag pievērst uzmanību pie kriminālas informācijas izplatīšanas pēc Parex kraha, kad cilvēki apvienojās un pārgāja uz valsts vienīgo banku. Dombrovskis tos patriotus uzmeta...


ir mazāki meļi un Kampēji? Un Lapsa jau tikai uzdod jautājumus. Atbildes, ja tās nedod tie kam jautājumi uzdoti, jāatrod pašiem. Vismaz secinājumi jāizdara. Lai vai kā- Dombrovskis aktieris sūdīgs. Tā lūpu trīcināt nedrīkst. Pat pie "prezidenta pienākumu pildītāja".

Atbildēt

pilsonis

28.05.2014. 12:51

»

jautājums no Dienas

Jautājums Lato Lapsam


Es tiešām gribētu zināt vēl kādus pāris piemērus, kur bankai pret kredītņēmēju ir tik pat draudzīga attieksme kā pret expremjera dombrovska ģimeni.

Atbildēt

pilsonis

28.05.2014. 12:49

Kā var nemīlēt dombrovski, ja viņš spēja iestāstīt Latvijas iedzīvotājiem, ka ir tiem atnesis pilnīgu svētlaimi un atbrīvojis no katra otrā kaimiņa. Gala beigās mēs visi būsim spiesti emigrēt uz kādu citu valsti, kur nav "vienotības" un vismaz par elpošanu vēl nav jāmaksā.

Atbildēt

jautājums no Dienas

28.05.2014. 12:42

Jautājums Lato Lapsam

"banka nodrošinājusi (..) speciālus nosacījumus un piešķīrusi tam īpašus, līdzīgā situācijā esošiem kredītņēmējiem nepieejamus kredītu atmaksas atvieglojumus."

Varētu kaut vienu piemēru, kas to apliecinātu!

Atbildēt

Ha!

28.05.2014. 12:40

Tas jau izskatās pēc izmisuma - ļerkstēt un ļerkstēt un ļerkstēt, atsaukties uz lapsu, lapsa atsaucas uz meļņiku un pa riņķi vien. Vēl pāris garā vājie palikuši, kuri mēģina līdzi baurot. Pļurkt! Pasūtījums uzd**rst Dombrovskim izgāžas ar lielu blīkšķi.
Tikai garā vājie baurotāji nezin, kas ir meļņiks, nezin - kas ir lapsa, ar ko tie saistīti un kam tagad vēlas izkalpoties.
Nožēlojamie antiņi.

Atbildēt

kas notiek Latvijā!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28.05.2014. 12:07

Ne Finanšu ministrija, ne Valsts kanceleja, ne valdība, ne "Rietumu banka", ne pats Valdis Dombrovskis un viņa dzīvesbiedre joprojām nevēlas atklāt nevienu konkrētu skaitli un darījumu nosacījumu, un tas uzskatāmi liecina par to, ka tiešām šajā gadījumā īstenota koruptīva valsts nozagšanas shēma.

Šī slēptā shēma, kuras rezultātā Valda Dombrovska ģimenes bizness uz valsts un nodokļu maksātāju rēķina ir izglābts no bankrota un viņa un sievas šim biznesam aizdotie 340 tūkstoši eiro - no pazušanas, ir organizēta Finanšu ministrijā un "Hipotēku bankā". Tās konkrētie organizētāji tiek slēpti, Finanšu ministrija ir oficiāli paziņojusi, ka pat valsts amatpersonas, kuras izstrādājušas konkrētos darījuma nosacījumus, nav atklājamas, jo tas esot komercnoslēpums.

Tiesiskā valstī šādā situācijā, kad augstas valsts amatpersonas un iestādes nevēlas atklāt nevienu pašu ar šādu īstenotu shēmu saistītu skaitli, bet pastāv ļoti nopietnas aizdomas par apjomīgas valsts nozagšanas shēmas īstenošanu un potenciālā eirokomisāra nonākšanu atkarīgā stāvoklī no vienas konkrētas kredītiestādes ar apšaubāmu reputāciju un interesēm, izmeklēšanu vajadzētu ierosināt ģenerālprokuroram.

Ja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers klusēs, tas varētu liecināt par nepieciešamību domāt par parlamentāras izmeklēšanas komisijas veidošanu.

Atbildēt

Ha

28.05.2014. 11:27

Cik var ņemties par vienu un to pašu?

Atbildēt

Antra

28.05.2014. 10:58

Internetā nav nekāda informācija par viņa ģimeni, bet nebija jau viņš bārenis...
----------
Cik zinu, viņa vecāki jau daudzus gadus kā miruši. Vai tiešām savā zemiskumā vismaz nelaiķiem nevarētu likt mieru?

Atbildēt

tas nav normali

28.05.2014. 10:36

Born in Riga to a family with Polish roots.

Jaa, vadijis valsti entos gadus, bet neko nezinam par vina gimeni.

Atbildēt

komentārs no Dienas

28.05.2014. 09:45

pie raksta Ģimenes biznesa ēna, Diena

:):):)

Uzdodiet jautājumu lapsam, par ko un kam strādāja viņa tēvs.
Ābols no ābeles tālu nekrīt :)
pirms 2 stundām, 2014.05.28 13:40

==========

Kas bija Dombrovska tēvs? Internetā nav nekāda informācija par viņa ģimeni, bet nebija jau viņš bārenis...

Atbildēt

Janka

28.05.2014. 09:27

Meli. 78.sērija.

Baidos, ka šis seriāls varētu izvērsties pat garāks par Hameleonu rotaļām - līdz Saeimas vēlēšanām vēl četri mēneši.

Atbildēt

kristai

28.05.2014. 07:36

No kura laika tad Dombrovskim ir gods un cieņa?

Atbildēt

nekrista

28.05.2014. 07:25

»

krista

Vai patiešām Dombrovska pacietības mērs nav pilns


Vaitad kautvienā brīdī ir kautkas samelots ???? Par ko tad trīclūpiņš varētu vērsties tiesā. Bet nebēdā, jo nekas jau nav zaudēts - tiesā viņš būs jebkurā gadījumā :))) Cerams ka uz apsūdzētā sola.

Atbildēt

eh

28.05.2014. 07:21

vārna jau vārnai acī neKNABs

Atbildēt

Lapsam

28.05.2014. 07:07

Vai tā ir taisnība, ka Pīļknābim Rietumu bankai parāds ir tikai 1/3 no sākotnējā?

Atbildēt

Vidzemes šakālis

28.05.2014. 07:01

»

keiko

Bet varbūt apzagtās tautas mērs ir pilns?Kāpēc tauta izbrauc no Latvijas,laimi meklēt citur?Netic valdībai?????????????Lapsa neko nemelo,vienīgais,kas nebaidās teikt taisnību!!Viņš jau nav debīls,ka tādas lietas murgos.Un, sen jau sēdētu cietumā,ja nebūtu taisnība par visiem tautas,Valsts izlaupītājiem...


Pēc būtības ir tā, ka AsV armija ir korporatīvās attiecībās ar PB un SVF, kas aizdod naudu ASV valsts kasei , CIP un FIB novājinātām valstīm, tās izzogot dažādos veidos.

Tā nav sazvērestības teorija vai versijas, bet fakti. ASV pilsoņi un iedzīvotāji, kas ir jelkādās attiecībā ar valsti kā nodokļu maksātāji ir ”ieķīlāti” pret ASV valsts kases aizņēmumiem no SVF, PB. ASV Valsts kase ir tuvu bankrotam un var bankrotēt jebkurā brīdī, šodīen vai rīt. Pēc Latvijas bankas datiem LV pazaudēs tad 25% no IKP. Uz to jau gatavojas, prātojot, kā celt nodokļus, lai gan algas Latvijā ir pavisam niecīgas.

LV ir sasaitīta ar PB un SVF, bez naudas iegūšanas, izņemšanas no apgrozības, nekas cits šajā valstī varturus neinteresē, kā vien iegūto naudu izsaimniekot, lai aizņemtos no jauna, jo šādi mēs kļūstam par ķīlniekiem, ka ASV armija un NATO "rūpēsies"par mūsu drošību..

Šajā rakursā valsts iestādēm nepieciešamas amatpersonas - politiskas un ierēdņi, kas ir gatavi veikt noziegumus un nebaidās, ka tiks sodītas. Tiesībsargājošās iestādes rūpējas, lai šīs personas izietu sveikā pēc formālo kriminālprocesu ierosināšanas, lai nomiernātu tautu.

Atbildēt

keiko

28.05.2014. 06:13

»

krista

Vai patiešām Dombrovska pacietības mērs nav pilns


Bet varbūt apzagtās tautas mērs ir pilns?Kāpēc tauta izbrauc no Latvijas,laimi meklēt citur?Netic valdībai?????????????Lapsa neko nemelo,vienīgais,kas nebaidās teikt taisnību!!Viņš jau nav debīls,ka tādas lietas murgos.Un, sen jau sēdētu cietumā,ja nebūtu taisnība par visiem tautas,Valsts izlaupītājiem.

Atbildēt

Aivars Lapšāns

28.05.2014. 05:46

Lato! Man šķiet vajag pievērst uzmanību pie kriminālas informācijas izplatīšanas pēc Parex kraha, kad cilvēki apvienojās un pārgāja uz valsts vienīgo banku. Dombrovskis tos patriotus uzmeta.
Dombrovska cinisms , iespējams arī slēpts noziegums, slēpjas vēl tajā , ka pēc Parexa kraha visi pārgāja uz Hipotēku banku, pat no Sebbankas. Lai patriotiski atbalstītu vienu valsts banku. Kad pārgājēju kopums bija saniedzis pēcaktivitātes līmeni, Dombrovskis lika Hipotēku banku izpārdot. Valsts radio intervijā uz jautājumu, vai varēs pāriet uz Hipotēku banku , Dombrovskis teica - jā , bet noslēpa nākamo darījumu. Pārdot valsts īpašumu.

Atbildēt

Izskatās

28.05.2014. 05:35

ka šitais vairs tikai rīmu šakāli interesē. Kas par daudz, tas par skādi.

Atbildēt

krista

28.05.2014. 05:02

Vai patiešām Dombrovska pacietības mērs nav pilns?
Vai viņš patiešām reiz nevarētu vērsties tiesā ar prasību par goda un cieņas aizskaršanu pret Lapsu un Dienu?

Atbildēt

Vidzemes šakālis

28.05.2014. 04:50

Es arī neticu, ka kaut kas tiks atklāts. Visi līgumi ir ar komercnoslēpumu vai tā ir valsts amatpersona vai privātpersona vienā personā.

Dombrovska biznesu drīzāk glābj Saeimas pieņemtais likums par uzturēšanās atļaujām, kad šāda atļauja maksā 250 000 pie nekustamā īpašuma kadastra vērtības 80 000 euro. Daļa no starpības paredzēta "ceļa bruģēsanas izdevumiem uz naudas atmazgātuvi". Šī starpības daļa - "izgrieztais ūdens no naudas ruļļa" arī dos iespēju samaksāt bankai parādu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...