Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lai

02.03.2018. 05:18

Dievs svētī autoru!

Dzīve 30 gadus noziegumu brīvības siltumnīcā nevar palikt bez sekām, kuras pārklāj viens visaptverošs un iedarbīgs komplekss vārdā „atrofija” - atrofija pret gudrību, tikumību, morāli, taisnīgumu, tiesiskumu, valstiskumu, patriotismu, suverenitāti, brīvību u.tml.

Atbildēt

Vai

02.03.2018. 05:12

Latvijā pašreiz nav novērojama vardarbība pret tautu? Domāju, ir vērts šādā aspektā paskatīties uz daudziem likumiem, par ko tiek nobalsots Saeimā, un kāda likumīga vara ir dota Rīgas domei, kur nu jau darbojas 'NESODĀMĪBAS LIKUMS". Un, runājot par pensionāriem u.c. maznodrošinātajiem, - tie vispār tiek ierobežoti, turēti kā mērkaķi būrī uz pabalstiem, vidēji apm 300 - eiro, bet NĪN viņiem jāmaksā vispārējā kārtībā un tāda pašā apjomā kā oligarhiem. Lai pensionāram neatņemtu pajumti, viņš atdod pašvaldībai /RD/ pēdējo kapeiku, pēc NĪN nomaksas nauda paliek tikai dzīvības izvilkšanai, bet mājiņa /!/ taču ir arī jāremontē! Tagad, kad algu līmenis strādājošajiem valstī pieaug, ar katru gadu nāks klāt arvien turīgāki pensionāri, un tas ir ļoti jauki, bet pašreizējos sīknaudas saņēmējus /jau sen vajadzīgi pārrēķini, indeksācijas notiek ļooooooti gausi un negribīgi, atšķirībā no deputātu algu indeksācijām/. Tātad - MAZO PENSIJU SAŅĒMĒJI IR VIENKĀRŠI NOŠAUJAMI, lai nevazājas pa ielām un nebojā valats prestižu./

Atbildēt

Māris Māris

01.03.2018. 03:53

No soda nav jābēg un jābaidās. Te pie mums nevienu nesoda. Rimšēviču neviens nesoda, bet tikai slavē. Sodīt draud Putinu un Kedimu, jo tas saka, ka drīz Latvijas Republika izzudīs, jo visi ar galvu staigājošie būs prom no tēvijas. Tā, lūk, te nevienu nesoda. Te ir labi dzīvot man.

Atbildēt

Nikolajs Ivanovs

27.02.2018. 06:02

Truli cilvēki no soda nebaidās. Trulums ir tik liels, ka bailes nav no soda. Vai latvieši ir truli cilvēki, es nezinu, jo es no viņiem izvairos.

Atbildēt

Dvinskis

26.02.2018. 03:07

Tas nepielec daudziem, kuri turpina ēst un lamāties.

Atbildēt

A.P.

25.02.2018. 07:29

Sēžu pie datora un raudu: "Delfos" speciāli izravē visus manus komentārus. Pareizi dara! Mūsdienās pederasti lieliski prot sevi aizstāvēt un tajā skaitā nepieļaut ne tikai pašu pederastu kritiku, bet arī viņu fanu kritiku, kas attiecas uz smirdošo latviešu valdošo kliķi, kura dāsni finansē "Delfu" pederastus bērziņus u.c. Pareizi dara, jo pederastiem, "par-politikas", "jābūtības dimensijas" idiotiem pieder Latvijas nākotne. Pēc 6.oktobra ļoti stabili - veidos valdību un valdībā nebūs tikai viens legālais pederasts.

Atbildēt

Dombrava

24.02.2018. 09:02

Es gribu būt ģenerālisimuss

Atbildēt

Priedītim ... izziņa :

24.02.2018. 08:36

Vīrieši pirž biežāk nekā sievietes

Vidēji katrs cilvēks to dara 14 reizes dienā

Ar šiem 14 pirdieniem petiek, lai piepūstu balonu

Lielākā daļa no pirdieniem notiek miegā

Sieviešu pirdieni ir smirdīgaki nekā vīriešu, jo to sastāvā ir vairāk sērogļūdeņraža

Piršana ir veselīga zarnu trakta pazīme, ja jūs nekad nepiržat, vērsieties pie ārsta.

Kā nesenie pētījumi parāda, tad pirdienu ostīšana var būt veselīga, to sastāvā ir vielas, kas aizsrgā no mitohondriālajiem bojājumiem.

Piršana notiek ar ātrumu 3 m/s

No tādām lietām kā košļene un kola jūs pirdīsiet vairāk

Visvairāk no dzīvniekiem pirž termīti. Pēc tam seko kamieļi, zebras, aitas, govis, ziloņi un suņi (īpaši labradori un retrīveri)

Pirdiena noturēšana nav kaitīga veselībai, bet tā var radīt nevajadzīgas sāpes un spazmas

Piršana īstenība pat palīdzot pazemināt asinsspiedienu

Ja nu jūs tiešām ciešat no pārmērīgas piršanas un neko nevar izdarīt, lai to samazinātu, tad jūs tos varat padarīt smaržīgākus. Kāds francūzis pēc briesmīgām vakariņām, kuru laikā cilvēki vai nosmaka no pirdienu smakas, izdomāja tabletas, kas ļauj pirdienam smaržot pēc šokolādes vai rozēm. Tās var iegādāties online veikalā un cena ir 19,90 €. Kas var būt labāks par dāvanu mīļotajam cilvēkam kā tabletes, kas liks pirdienam smaržot kā rozēm?

spoki.lv

Atbildēt

kļimoviča aita

24.02.2018. 07:50

»

J.B.

Kāpēc "PIETIEK" komentārus raksta tikai pretīgi kropļi? Agrāk portālā tā nebija. Tagad tikai ūdens un spļāvieni no kaut kādu nenormālo puses


TAS PR TIEM PRETĪGAJIEM KROPĻIEM NAV TIESA !!!
Tu, J.B., taču arī esi uzrakstījis komentāru !
Un es arī ik pa brīdim kaut ko ievārsmoju... !!!!!!

Atbildēt

Debesu kanceleja

24.02.2018. 06:48

»

Latvijas Valsts kase

no visām komercbankām nodokļos ieņem 200 000 000 euro, tikpat, cik Norviks bankas Guseļņikovs prasa no LV ASV šķīrējbankā, bet Rimševičam muti aizbāza ar paša aizņemtiem 100 000 euro, ja palaidīs muti, var naudu zaudēt. Apsūdzības nav uzrādītas, amatu nevar ieņemt, staigā noliets ar sūdiem. Tas viss...


nu cik var to rimševicu mazgāt ??? Viņam ir hroniska caureja !! Un smaka ir baigā !
Un viņš pats ir līdzdalībnieks šajā spēlē . Pārējais ir tarakānu savstarpējās cīņas zem ASV spiediena (pieaugoša).

Atbildēt

No Putina staļļa

24.02.2018. 05:56

»

ŽULIS-Deģenerāts

Kamēr nav izteicies ŽULIS-Deģenerāts, neko nevar zināt pareizi. Gaidiet ŽUĻA-DEĢENERĀTA komentvēmienu


Priecājieties, mēs visu vērojam un barojamies savā stallī no jūsu naida prety savām personībā. Malači - pat valsti pazemojat ar vārdu "grausts", tas ir, ka eksprezidenti dzīvo graustā. KAUNS. Mēs Putinu slavējam pat par masu slepkavībām - proti, par kara slepkavībām Ukrainā, par tūkstošiem mūsu tautiešu un Ukrainas karavīru un civiliedzīvotāju upuriem, bet jūs pazemojat savus eksprezidentus un savu valsti līdz ar to, pasaulei stāstiet, ka eksprezidneti dzīvo "bomžatnikā"- GRAUSTĀ.

Atbildēt

Latvijas Valsts kase

24.02.2018. 04:57

»

Tas pārlieku

gudrais ,visticamāk , savai ģimenei kaut ko nenovēlēja , jeb žadnostj fraijera pagubila...


no visām komercbankām nodokļos ieņem 200 000 000 euro, tikpat, cik Norviks bankas Guseļņikovs prasa no LV ASV šķīrējbankā, bet Rimševičam muti aizbāza ar paša aizņemtiem 100 000 euro, ja palaidīs muti, var naudu zaudēt. Apsūdzības nav uzrādītas, amatu nevar ieņemt, staigā noliets ar sūdiem. Tas viss, lai piesegtu Krievijas naudas iepludiāšanā Latvijā, arī Zkorejas kodoldarījumos, SAB un DP, Kalnmeijera vadītā Kontroles dienesta noziedzīgo bezdarbību, nekontrolējot naudas iepludināšanu Latvijā no Krievijas FSB. SAB un Ē. Kalnmeijera vadītais Kontroles dienests un Ģenprokuratūra vienlaicīgi ir Krievijas mazais divgalvainais ērglis.

Atbildēt

Tas pārlieku

24.02.2018. 04:18

»

Lasis

Vai tu zini, ka Latvijā valda četri komunisti: V, K, B un L...


gudrais ,visticamāk , savai ģimenei kaut ko nenovēlēja , jeb žadnostj fraijera pagubila ...
Lai viņi savā burkā nograuž viens otru .
Mani vairāk interesē uzvārds(i), kuri valsts vārdā izsniedz garantijas tā saucamajām komercbankām ?
Bet garantijas tiek nomaksātas no valsts budžeta , t.i. no mūsu nodokļu naudas ! Tie cūkas ir kaujami !

Atbildēt

reptilis

24.02.2018. 04:05

Iesaku noskatīties,kā CNN rada ""ziņas"" izmantojot aktierus jauniešus-https://www.youtube.com/watch?v 6pJdDU_Cz4M

Atbildēt

lauķis

24.02.2018. 01:06

Tikai Priedītis aizmirst par savu tautiešu , ēbreju pastrādātajām nelietībām.

Atbildēt

LIBERTĀRIETIS

23.02.2018. 19:20

ĪPAŠA VĀJPRĀTA FORMA !!!! NOSKATIETIES 10 SĒRIJU DOC FILMU -- REŽ, KARAULOVS ""РОССИЯ ВЛФДИМИРА ПУТИНА "" UN IZLASIET VIENA JEŅKA VĀRDĀ PERKINSS GRĀMATU ((IR ARĪ ANGLISKI--PEIEKŠ RUSOFOBIEM )) ""EKONOMIKU SLEPKAVAS GRĒKSŪDZE ""' ""' исповедь экономического убийцы"" читать онлайн http://www.rulit.me/books/ispoved-ekonomicheskogo-ubijcy-drugoj-perevod-read-147452-1.html

Atbildēt

Profesors Haoss

23.02.2018. 18:58

»

A.P.

Protams, cilvēce nesastopas pirmo reizi ar zagšanu kā kultūras elementu. Zagšana kā kultūras elements ir bijis sastopams arī citu tautu kultūrā dažādos laikmetos un dažādos kontinentos. Turklāt Latvijas teritorijā bez latviešiem dzīvo vēl viena etnosa pārstāvji, kuriem zagšana ir stabils un pozitīvs...


A.P. - viss precīzi un gudri. Latvijā ir divas šķiras - rīkļu rāvēji, naudas sūcēji un nagu maucēji un tauta. Tautai atņemts viss - masu mediji, alga, bet ja ir iekrājumi, tos atņem ar dažādiem maksājumiem, pielikumiem, pat par lietaino dienu satecējumu un dubultā par "siltuma cirkulāciju", kas ir bandītiskas risinājums.

Ja inteliģencei nav naudas, nav iespēju izdot masu preses izdevumus (tautai nav neviena avīzes, nav nevienas televīzijas un nav arī radio) - tadkā var rastie inteliģence, kas aizstāvētu savu tautu, kas kritizētu varu. Pat okupācijas laikā varēja samērā plaši kritizēt visu rangu priekšniekus un nedarītājus, bet ko tu vari kritizēt šodien? Varu pārplīsrt no kliegšanas, tevi nevien vērā neņem. Paskat - Valsts kontrole stāsta, kas notiek izmeklēšanā - ir vainīgais, ir krimināllieta, bet nekāda izmeklēšana gadiem nenotiek. Un zini, ka neviens nopietns korumpants nav noiesāts, kaut labi zināms, ka korupcija ir masveida un miljonos.

Rimševičs - man liekas ka tas ir triks priekš vēlēšanām, ka re, noitiek cīņa pret korupciju, "lielās zivis". Man pilna pārliecība, ka ši lieta izgāsīsies.

Tā ka Latvijā vairs nav inteliģences, nav LĀČPLĒŠU, nav Laimdotu un Spīdolu, visas organizācijas, kuras kaut ko varētu darīt kā "piektā vara" - ir bez naudas vai tā nedrīkst atvērt muti, tiks nogriezti līdzekļi.

Ierēdņiem vispār mute ir aizšūta, aizlodēta, aizmūrēta. Visu runā "preses sekretāri"vai priekšnieki - NOMERNKLATŪRAS vara.

Atbildēt

Lasis

23.02.2018. 18:42

»

Garīgi slimajam

Khmm... :))) , paklau ,kastrāt , tu vispār zini kam pasaulē pieder bankas


Vai tu zini, ka Latvijā valda četri komunisti: V, K, B un L.

Man liekas - viņi nosprieda, ka jātiek vaļā no pārlieku gudrā baņķiera. Izskatās, ka viss ir sarunāts, jo tas izriet arī no izteikumiem, kas izlien laukā kā āža kāja, pasteidzoties paziņot, ka KNABS strādā PROFESIONĀLI un PRECĪZI", ka bankas.Un jau pa priekšu paziņoja, kāds būs drošības līdzeklie un vēl vienu otru ziņu - kaāesot pārrunāts šis tas.

Labi,ja ir komanda un "pavēlnieks" var visu noteikt kā "Lieliskā Gadsimta" seriālā.

Tikai viens nav skaidrs - kā var sludināt par kukuļa pieprasīšanu un konkrētas summas pieņemšanu? Kaut minēts, ka apmēram vai ne mazāk. Kas ir, KUKUĻA summa vēl nav sakitīta, cik nolika norunātā vietā?

Atbildēt

Garīgi slimajam

23.02.2018. 16:35

»

Muļķim

latviešu aunam: un kas tad tās te atļāva? Vai tie arī bija krievi? Stulbs tu esi, latvieti! Ja latvieši būtu ar galvu, bet nevis ar blēžu purniem, tad neviena krievu, kā muldi, banka te nebūtu? Vai esi to spējigs, taututēls dullais, apjēgt? Tādi stulbeņi kā tu arī dzen elle Latviju...


Khmm... :))) , paklau ,kastrāt , tu vispār zini kam pasaulē pieder bankas ?
Vai tavās iekaisušajās gļotādās nav ienākusi doma , ka tikai karogs tika nomainīts , un ,ka komunistiem ,čekistiem nav tautības ,viņu profesija ir žids !

Atbildēt

Muļķim

23.02.2018. 15:46

»

Prieditim

Visas blezu un netiras naudas atmazgatajbankas Latvijaa ir krievu un tikai krievu


latviešu aunam: un kas tad tās te atļāva? Vai tie arī bija krievi? Stulbs tu esi, latvieti! Ja latvieši būtu ar galvu, bet nevis ar blēžu purniem, tad neviena krievu, kā muldi, banka te nebūtu? Vai esi to spējigs, taututēls dullais, apjēgt? Tādi stulbeņi kā tu arī dzen elle Latviju.

Atbildēt

Prieditim

23.02.2018. 15:15

Visas blezu un netiras naudas atmazgatajbankas Latvijaa ir krievu un tikai krievu.

Atbildēt

eši šveiks

23.02.2018. 13:37

»

sveiks ,

putina zābaku laizītāj. Gatavo sakvojažu , lujānveidīgais


sorosīdi.Kei melnā pantera....tik par jumses dāmas...pidrallllāāā.

Atbildēt

sveiks ,

23.02.2018. 13:02

»

hi hi

sorosoīd nomierinies,truseļus pazaudēsi


putina zābaku laizītāj. Gatavo sakvojažu , lujānveidīgais ... ;)

Atbildēt

POP Andropala

23.02.2018. 12:56

»

Adele Virga

SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA PASTĀVĒS un KĻŪS ARVIEN VARENĀKA UZ PLANĒTAS ZEME,tēvoča sema zemi AIZĒNOS ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA un INDIJA un jankijas neizbēgams sairums,kaut kas līdzīgs "izjūk bišu" strops.Tā viš notiksies!KRIEVIJA RUBIKONS


Krievija ir galīgā žoppāā ! Tuvojas interesanti notikumi . Ja video noskatīsies līdz beigām , tad tur var nojaust arī to , ka Krievijas naudas izzagšana un noguldīšana ASV ,kura tur tiek tagad atmaskota (nepilnīgi nopublicētais saraksts ) , atbalsojas arī pie mums ...

https://www.youtube.com/watch?time_continue 501&v Z5Hm4cc11xo

Atbildēt

tāpēc

23.02.2018. 12:32

»

J.B.

Kāpēc "PIETIEK" komentārus raksta tikai pretīgi kropļi? Agrāk portālā tā nebija. Tagad tikai ūdens un spļāvieni no kaut kādu nenormālo puses


ka deļpu,visādu tvnetu un lapeļu ddd kretīni sāk līst pa visām šķirbām,marts---kaķu riesta mēnesis--ņau ņau---atmiņas pendelei pie upes Volkovas.Vienīgais,GODS LATVJIEM KRITUŠIEM,kurus kolabrocionisti šucmaņi izķēra un piespiedu ievilka ļeģionā!

Atbildēt

Adele no zirga

23.02.2018. 12:26

»

Adele Virga

SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA PASTĀVĒS un KĻŪS ARVIEN VARENĀKA UZ PLANĒTAS ZEME,tēvoča sema zemi AIZĒNOS ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA un INDIJA un jankijas neizbēgams sairums,kaut kas līdzīgs "izjūk bišu" strops.Tā viš notiksies!KRIEVIJA RUBIKONS


ĶTR jau plešas līdz Urāliem, nākošajā piecdagē Vācijas ātrvilcieni simtus un tūkstošus ķīnas draugus vedīs uz Krieviju un Maskavu caur Kazaņu. Tūkstošiem un simtos tukstošos ķīniešu stāsies Krievijas armijā, la iekarotu Baltiju un Baltkrieviju.

Atbildēt

Adele Virga

23.02.2018. 12:21

SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA PASTĀVĒS un KĻŪS ARVIEN VARENĀKA UZ PLANĒTAS ZEME,tēvoča sema zemi AIZĒNOS ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA un INDIJA un jankijas neizbēgams sairums,kaut kas līdzīgs "izjūk bišu" strops.Tā viš notiksies!KRIEVIJA RUBIKONS!

Atbildēt

L. Grantiņš H86

23.02.2018. 11:55

»

L.Grantiņš LRTT

"Varas inteliģences zagļi noteikti paškritiski neatzīs valstisko nevērtību un noteikti visā vainos krievus. Visaprobežotākie vainos ebrejus. Latviešu deģenerātu ģenerālisimuss Grantiņš momentā tā rīkojās savā interneta mēslu bedrē."--------Tev taisnība, ka tautastribunals.eu ir mēslu bedre un, kurš ...


ZJB, lai esu nepieskaitāms, ko prātam neaptveramā saprašanā atzinusi Vācijas bundesklīnika, par ko mani nevar aizvilkt uz Latvijas tiesu, esu pateicīgs augstskajiem garīgajiem spēkiem. Visus, kas iekritīs LRTT bedrē, arī 4. maija kliikkes upurus, aivilkšu pie laternas Jēkaba ielā un visus tur uzkāršus!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

23.02.2018. 11:28

»

A.P.

Protams, cilvēce nesastopas pirmo reizi ar zagšanu kā kultūras elementu. Zagšana kā kultūras elements ir bijis sastopams arī citu tautu kultūrā dažādos laikmetos un dažādos kontinentos. Turklāt Latvijas teritorijā bez latviešiem dzīvo vēl viena etnosa pārstāvji, kuriem zagšana ir stabils un pozitīvs...


"Varas inteliģences zagļi noteikti paškritiski neatzīs valstisko nevērtību un noteikti visā vainos krievus. Visaprobežotākie vainos ebrejus. Latviešu deģenerātu ģenerālisimuss Grantiņš momentā tā rīkojās savā interneta mēslu bedrē."--------Tev taisnība, ka tautastribunals.eu ir mēslu bedre un, kurš tajā iekrīt, no sūdiem nekad neatmazgāsies. Tu šajā mēslu bedrē esi biežs ciemiņš un tāpēc par atmazgāšanos i nesapņo. Kas attiecas uz taviem ebrejiem, tad paskaties, ko par viņiem runā krievi. Noskaties šī raksta pēdējo video: ----https://tautastribunals.eu/?p 43593

Atbildēt

J.B.

23.02.2018. 11:27

Kāpēc "PIETIEK" komentārus raksta tikai pretīgi kropļi? Agrāk portālā tā nebija. Tagad tikai ūdens un spļāvieni no kaut kādu nenormālo puses.

Atbildēt

priedītes ,atkal

23.02.2018. 10:56

pieķēzits un tualetes papīrs pat nav lietots !

lieku priekšā nelielu ieskatu ukraiņu maidanā ...

https://www.youtube.com/watch?v 9-9r9zZzpX4

Atbildēt

Nepieskaitāmais,

23.02.2018. 10:26

murgi.

Atbildēt

A.P.

23.02.2018. 10:16

Protams, cilvēce nesastopas pirmo reizi ar zagšanu kā kultūras elementu. Zagšana kā kultūras elements ir bijis sastopams arī citu tautu kultūrā dažādos laikmetos un dažādos kontinentos. Turklāt Latvijas teritorijā bez latviešiem dzīvo vēl viena etnosa pārstāvji, kuriem zagšana ir stabils un pozitīvs kultūras elements. Tāpat cilvēce ir sastapusies ar pieeju, kad cilvēku darbības intelektuālās formas nenosaka piederību elitei un elites sastāvu. Tas plaši izpaužas mūsu laikmetā, kad valdošais politiskais spēks ir neformālie klani, kliķes, slepenas transnacionālās apvienības. Ja kādreiz valdošais politiskais spēks bija šķira, kā arī par valdošo politisko spēku varēja uzskatīt personības ar izteiktu sociālo domāšanu un iniciatīvu, tad mūsdienās tā vairs nav. Valda neformāli varas grupējumi, kurus ne reti dēvē par oligarhu grupējumiem. Šodienas Latvijā unikāla parādība nav arī tautas inteliģences jeb elites fundamentālā nevērtība un tautas inteliģences jeb elites degradācijas progress. Inteliģences jeb elites degradāciju principā neviens nevar apturēt, ja tautā neeksistē kontrelite, kā tas ir latviešu tautā. Kontrelite piespiež eliti pilnveidoties, paškritiski vērtēt sevi, audzināt sev elitāru maiņu. Ja tautā nav kontrelites, tad elite var degradēties neierobežoti plaši un neierobežoti dziļi. Degradācijas process plūst brīvi savā vaļā bez kontroles, velmes degradāciju ierobežot, savaldīt. Elitē iestājas tāda psiholoģiskā atmosfēra, kad elite pārstāj vispār rūpēties par savu kvalitāti un beigu beigās nemaz nav spējīga apjēgt savu totālo nevērtību. Šodienas Latvijā tas ir ļoti uzskatāmi. Jau apmēram 10 gadus ir apklususi žēlošanās par personību trūkumu valsts pārvaldei. Tāda žēlošanās bija populāra 90.gados. Tagad tā jau sen vairs nav sastopama. Tas var apliecināt tikai vienu mentālo stāvokli: elite ir ne vien samierinājusies ar personību trūkumu, bet ir laimīga ar savu tagadējo kvalitāti. Personības ar savu morālo un intelektuālo prasīgumu un kritiskumu nemaisās pa kājām „orgāniem”, „dzimuma-aspektiem”, „par-politikas” idiotiem, „jābūtības dimensijas” murgotājiem. Latviešu kultūras stabilais un pozitīvais elements zagšana tiek „elitāri” vadīts bez jebkādiem traucējumiem. Latviešu varas inteliģences kleptomānija var plaukt un ziedēt. Turklāt nav jāgaida nakts, kā tas bija pieņemts senajā Romā: clam, obscuro et plerumque nocte, kad zaga slepeni tumsā galvenokārt naktī...

Atbildēt

Kad reiz dieva sods piemeklēs AP par šiem urgiem?>

23.02.2018. 10:12

Kopš senseniem laikiem ir eksistējis arī asinsatriebības likums, jo sods nav taisnīgs soda saņēmējam - tas tikai liekas taisnīgs izpildītājam.

Godīgu sabiedrību ir iespējams izaudzināt tikai ja to audzina - sodi ir bezjēdzīgi, ja cilvēkiem nav apziņas ka tie ir kaut ko pastrādājuši nepareizi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

FotoAtbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem.
Lasīt visu...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

pietiek_melot

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...