Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kukū

06.11.2017. 06:58

pirms lasīt šo murgojumu, silti iesaku visiem izlasīt J.Paidera rakstu (un komentārus pie raksta) šodienas nra.lv portālā! Vainīgo meklējumos gan skaidri redzama "maizestēva" politiskā ietekme, bet toties ļoti izglītojošs ir padevies pašas "zaļās enerģijas" ražošanas nianšu detalizēts skaidrojums.

Atbildēt

Kukū

06.11.2017. 06:47

Domāju - pienācis laiks izvērst vispārēju akciju "NEMAKSĀJAM OIK KOMPONENTI!“ Vienkārši savos rēķinos atrodam OIK summu un ATSKAITAM to no rēķina summas pirms apmaksas. Būtu jauki, ja atrastos enerģiski un uzņēmīgi jaunieši, kas spētu šo akciju-kustību organizēt ar soctīklu resursu palīdzību.

Atbildēt

Jūsu vārds ir parazīti

20.10.2017. 09:36

Cik Latvijas dabai maksā Jusu bizness? Cik mazās upes ir sabojātas un krasti pārvērtušies slīkšņās??
AHHH.. Esiet liberāli domajoši? Pasaciņas par brīvo tirgu?

Citējam- tieši konkurence starp ražotājiem visefektīvākajā veidā nodrošinās zemāko iespējamo elektroenerģijas gala maksājumu patērētājiem.

Nu ko..Kā tas realizējās muļķu zemē? Ar biržu Nord Pool, kur elektriba ir daudz dārgāka nekā reģionos, ar kuriem sadarbojamies..Ja reiz liberālā kārtība un cīņa par cenu- tad kāpēc nepērkam Baltkrievijā, kungi?? Tapēc , ka tad jūs, kropļi, neuzvārīsieties??
Mēs visu atceramies..laiki reizēm mainās..Viss tiks pieminēts..

Atbildēt

zeks

19.10.2017. 08:02

Pietiks zagt

Atbildēt

Labdien,meistar!

19.10.2017. 06:12

Sakarīgi uzrakstīts,nav skopojušies spalvas meistaram.Gribu zināt, kā sazināties un cenrādi,ja nu pašam ievajagas,piemēram šo pašu biedrību nomelnot un antireklamēt vēlreiz?

Atbildēt

klusē,zagļa biedri

19.10.2017. 06:09

Biedrība,Tavi biedri ir zagļi.Apzog visus,arī citus biedrībā sastāvošos.Kad attīrīsities,tautas apzadzēji?

Atbildēt

oioioi

18.10.2017. 14:55

Vismaz būtu paklusējis! Kaunējies, ka izsh;emojis no valsts saviem "darboņiem" piķi - vēl taisnojas un pie tam tik tizli. Te līdzēt var tikai rūtaina saulīte....

Atbildēt

zz

18.10.2017. 14:10

Ražojiet kungi, ražojiet - tas viss ir pozitīvi. Tikai par savu naudu lūdzu, ne manējo!
Par tiem 305 "labajiem" piemēriem - lai žurnālisti paskatās īpašniekus. Tur 90% no zemniekiem ne smakas - vieni politbiznemeņi un "finansisti", kas šamos apkalpo ;(

Atbildēt

ha-ha-ha

18.10.2017. 12:41

Beidziet "liet ūdeni"!!!
Mazie HES ir iznīcinājuši Latvijas dabas vērtības.
Pārējie t.s zaļās enerģijas ražotāji lielākoties ir korumpēti, partijām pietuvināti daboniši.
Kur tad jūs bijāt, kad notika masveida krāpšanās ar OIK?

Atbildēt

tā viš i...

18.10.2017. 12:33

Globālā sasilšana rullē - kurina gāzi un šķeldu silda gaisu un muld par zaļo enerģiju!!! OIK par šo ir valdošo liela korupcija un kukuļņemšana no šiem "biznesmeņiem".

Atbildēt

lauķis

18.10.2017. 08:05

Tā zaļā enerģija ir ar ļoti stipru darvas piedevu , baidos ka darvas vairāk kā zaļumu.

Atbildēt

kaktuss

18.10.2017. 03:43

Jūsu tā dēvētā nozare ir tīra politmafijas barotne un pārskatamības un kur nu vēl tīrības Jūsu biznesā nepatāv!!!!Visas licences tika dalītas politiski!Upes piegānītas un mainītas,lauki kārtīgi pačakarēti!Tas viss uz tautas rēķina!Tā jūs pamstat.

Atbildēt

Fēlis

18.10.2017. 02:05

Fufelis ir jūsu atjaunojamā enerģija. Iebilstat? Tad pierādiet pretējo darbojoties bez dotācijām. Pēc tirgus likumiem, kā jau liberālismā pieņemts. Nevarat? Tad elit di...t! Vēja ģeneratori un solārās sistēmas ir tik dārgi, ka labi, ja vispār iziet uz nullēm, bet gribas taču miljonus pelnīt. Mazie hesi izposta upes un tāpat gribot piķi kāst, kamēr ūdens krājas, turbīnas jāgriež ar elektrodzinējiem, ņemot strāvu no kopējā tīkla. Par biogāzi vispār nerunāsim. Zeme neatgriezeniski tiek nokauta ar forsētā tempā audzētu kukurūzu, tā vietā, lai audzētu pārtiku un celtu valsts ekonomiku. Parazīti jūs esat šaujami.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

17.10.2017. 19:06

Tiesiskas valsts tiesībsargājošie dienesti būtu priecīgi, ka noziedzīgā grupējuma jumts paši atsaucas.

Atbildēt

Joņs

17.10.2017. 17:47

Labi saskatāma naudas pizģīšana tā zaļā OIK ar visām federācijām. Pie kam ne tikai shēmu būvēšana un pārdošana "pa dārgo", bet brutāla zagšana saņemot naudu ne par ko.

Atbildēt

Karote

17.10.2017. 17:16

Mūszemei būtu tikai loģiski, ja zaļā enerģija beigās izrādīsies tā pati parastā, no kādiem iepirktā, tikai tālāk pārdota x 5 dārģāk. Tādēļ ar neiespringst par visādām stacijām, mēslu,šķeldu kaudzēm. :)

Atbildēt

starp citu

17.10.2017. 17:00

Beļģijā OIK atcēla kā netaisnigu un no pirksta izzīstu.

Atbildēt

nē OIK!

17.10.2017. 16:56

Šīs organizācijas raksteļus pat nav vērts lasīt! OIK ir cilvēku apzagšana un netaisnība augstākā mērā! Jo par vienu produktu - elektrību nav jāmaksā divreiz! Viss!

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

17.10.2017. 16:43

»

WTF

Vāji, stratēģiski neīstā laikā, bez jēdzīgiem argumentiem.. atjaunojamo resursu shēmotājiem vienmēr labāk padevies aizkulišu darbs, nevis publiskās komunikācijas un stratēģija


Šis raksts tiwšām vairāk atgādina vampīra histēriju, kad apses miets iesprausts pakaļā! Jo pakaļā tak nedrīkst, tā ir zaimošana, cilvēktiesību un visa veida minoritāšu tiesību aizskārums!
Klauni nolādētie! Var jau zagt, bet saprāta robežām tomēr ir jābūt!

Atbildēt

huans

17.10.2017. 16:01

Kārtējs piemērs zagļu kliķes ilgspēlējošai finansu piramīdai.

Atbildēt

Feiss

17.10.2017. 14:38

Vai ievērojot, ka runa ir par PIECKĀRTĒJU cenas pieaugumu? Tā jau nu gan Eiropā nevienu neapbalvo, un kur tad vēl Latvenergo, kas uzvārās ar krievu gāzi, pretēji politikai, kas nosaka energoavotu diversifikāciju! Vai es kaut ko jaucu un nesaprotu, nacionāļi mani?

Atbildēt

opā

17.10.2017. 13:52

»

Marks

Vai autors mēģina noliegt, ka raidījumā tika parādīti konkrēti gadījumi, kur daži mēģina apiet noteikumus? Vai arī pastāstīt, ka Kalvīša atbalstītais OIK ir kaut kas labs tautsaimniecībai...


OIK pašreizējā veidolā ieviesa Dombrovskis, nevis Kalvītis. Dubultais tarifs mazajiem hes bija nevainīga bērna šļupsti, salīdzinot ar šo n-to miljonu shēmu.

Atbildēt

opā

17.10.2017. 13:50

Kāda nomelnošanas kampaņa? Šī nozare pastāv tikai tāpēc, ka valsts ar likumu atņem naudu vieniem, lai atdotu šiem "biznesmeņiem". Protams, ne jau Latvijā izgudrots šis velosipēds, "zaļā enerģija" ir politbizness visā pasaulē, kur visiem spiež maksāt kaut kādiem neefektīviem elektrības ražotājiem, lai cīnītos ar "klimata pārmaiņām". Kāpēc mums ar to jācīnās, un ko šī cīņa dod, nav zināms, jo pat dabas sargi nekādus empīriskus pierādījumus, ka "zaļā enerģija" kaut kā palīdzēs cīņā ar viņu pašpasludināto problēmu nav uzrādījuši.

Atbildēt

Marks

17.10.2017. 13:05

Vai autors mēģina noliegt, ka raidījumā tika parādīti konkrēti gadījumi, kur daži mēģina apiet noteikumus? Vai arī pastāstīt, ka Kalvīša atbalstītais OIK ir kaut kas labs tautsaimniecībai?
Var jau jautāt - kurš to bija nolējis Nekā Personīga komandai, bet autors raidījumā parādītos faktus neatspēkoja gan!

Atbildēt

Ojārs

17.10.2017. 12:45

Ja jau reiz šī Atjaunojamās enerģijas federācija atsaucas uz citu valstu labāko pieredzi un praksi, tad vajadzētu atzīties un skaidri pateikt, ka dubulto tarifu ražotājiem maksā tikai tādās banānu republikās kā Latvija. Par kopējo atjaunojamās enerģijas ražošanas nozares pozitīvo ietekmi uz valsts tautsaimniecību var runāt tikai tajās valstīs, kur ražotājiem tiek dubultā kompensētas nevis jebkuras kopējās izmaksas, bet tikai papildus, kas ir radušās virs tām, kuras būtu saražojot šo elektroenerģiju normālos tirgus apstākļos, tas ir, kompensē tikai to daļu/starpību, kas rodas izmantojot šo specifisko ražošanas veidu salīdzinājumā ar tirgus cenu.

Atbildēt

WTF

17.10.2017. 11:43

Vāji, stratēģiski neīstā laikā, bez jēdzīgiem argumentiem.. atjaunojamo resursu shēmotājiem vienmēr labāk padevies aizkulišu darbs, nevis publiskās komunikācijas un stratēģija.

Atbildēt

propellers

17.10.2017. 11:43

Krāpšanas pazīmes saskatāmas labāk.

Atbildēt

OIK banda

17.10.2017. 10:22

mums vajag 1oo 000 000...

Atbildēt

agents

17.10.2017. 10:13

Rakstelis ir paredzets idiotiem . Nosauktas visadas sikas iedzivotaju aplaupiasnas shemas , kuras sastada nelielu %.Nav nosaukta galvena kremla adata ,uz kuras tautu uzsedinaja musu Skeles ,Kalvisi ,Godmani utt. Turku buvetie,krievu milzigie TEC ,kas ari sanem no pateretajim sanem dubulttarifu. Luk kur ir fantastiskas summas. FUI !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...