Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kukū

06.11.2017. 06:58

pirms lasīt šo murgojumu, silti iesaku visiem izlasīt J.Paidera rakstu (un komentārus pie raksta) šodienas nra.lv portālā! Vainīgo meklējumos gan skaidri redzama "maizestēva" politiskā ietekme, bet toties ļoti izglītojošs ir padevies pašas "zaļās enerģijas" ražošanas nianšu detalizēts skaidrojums.

Atbildēt

Kukū

06.11.2017. 06:47

Domāju - pienācis laiks izvērst vispārēju akciju "NEMAKSĀJAM OIK KOMPONENTI!“ Vienkārši savos rēķinos atrodam OIK summu un ATSKAITAM to no rēķina summas pirms apmaksas. Būtu jauki, ja atrastos enerģiski un uzņēmīgi jaunieši, kas spētu šo akciju-kustību organizēt ar soctīklu resursu palīdzību.

Atbildēt

Jūsu vārds ir parazīti

20.10.2017. 09:36

Cik Latvijas dabai maksā Jusu bizness? Cik mazās upes ir sabojātas un krasti pārvērtušies slīkšņās??
AHHH.. Esiet liberāli domajoši? Pasaciņas par brīvo tirgu?

Citējam- tieši konkurence starp ražotājiem visefektīvākajā veidā nodrošinās zemāko iespējamo elektroenerģijas gala maksājumu patērētājiem.

Nu ko..Kā tas realizējās muļķu zemē? Ar biržu Nord Pool, kur elektriba ir daudz dārgāka nekā reģionos, ar kuriem sadarbojamies..Ja reiz liberālā kārtība un cīņa par cenu- tad kāpēc nepērkam Baltkrievijā, kungi?? Tapēc , ka tad jūs, kropļi, neuzvārīsieties??
Mēs visu atceramies..laiki reizēm mainās..Viss tiks pieminēts..

Atbildēt

zeks

19.10.2017. 08:02

Pietiks zagt

Atbildēt

Labdien,meistar!

19.10.2017. 06:12

Sakarīgi uzrakstīts,nav skopojušies spalvas meistaram.Gribu zināt, kā sazināties un cenrādi,ja nu pašam ievajagas,piemēram šo pašu biedrību nomelnot un antireklamēt vēlreiz?

Atbildēt

klusē,zagļa biedri

19.10.2017. 06:09

Biedrība,Tavi biedri ir zagļi.Apzog visus,arī citus biedrībā sastāvošos.Kad attīrīsities,tautas apzadzēji?

Atbildēt

oioioi

18.10.2017. 14:55

Vismaz būtu paklusējis! Kaunējies, ka izsh;emojis no valsts saviem "darboņiem" piķi - vēl taisnojas un pie tam tik tizli. Te līdzēt var tikai rūtaina saulīte....

Atbildēt

zz

18.10.2017. 14:10

Ražojiet kungi, ražojiet - tas viss ir pozitīvi. Tikai par savu naudu lūdzu, ne manējo!
Par tiem 305 "labajiem" piemēriem - lai žurnālisti paskatās īpašniekus. Tur 90% no zemniekiem ne smakas - vieni politbiznemeņi un "finansisti", kas šamos apkalpo ;(

Atbildēt

ha-ha-ha

18.10.2017. 12:41

Beidziet "liet ūdeni"!!!
Mazie HES ir iznīcinājuši Latvijas dabas vērtības.
Pārējie t.s zaļās enerģijas ražotāji lielākoties ir korumpēti, partijām pietuvināti daboniši.
Kur tad jūs bijāt, kad notika masveida krāpšanās ar OIK?

Atbildēt

tā viš i...

18.10.2017. 12:33

Globālā sasilšana rullē - kurina gāzi un šķeldu silda gaisu un muld par zaļo enerģiju!!! OIK par šo ir valdošo liela korupcija un kukuļņemšana no šiem "biznesmeņiem".

Atbildēt

lauķis

18.10.2017. 08:05

Tā zaļā enerģija ir ar ļoti stipru darvas piedevu , baidos ka darvas vairāk kā zaļumu.

Atbildēt

kaktuss

18.10.2017. 03:43

Jūsu tā dēvētā nozare ir tīra politmafijas barotne un pārskatamības un kur nu vēl tīrības Jūsu biznesā nepatāv!!!!Visas licences tika dalītas politiski!Upes piegānītas un mainītas,lauki kārtīgi pačakarēti!Tas viss uz tautas rēķina!Tā jūs pamstat.

Atbildēt

Fēlis

18.10.2017. 02:05

Fufelis ir jūsu atjaunojamā enerģija. Iebilstat? Tad pierādiet pretējo darbojoties bez dotācijām. Pēc tirgus likumiem, kā jau liberālismā pieņemts. Nevarat? Tad elit di...t! Vēja ģeneratori un solārās sistēmas ir tik dārgi, ka labi, ja vispār iziet uz nullēm, bet gribas taču miljonus pelnīt. Mazie hesi izposta upes un tāpat gribot piķi kāst, kamēr ūdens krājas, turbīnas jāgriež ar elektrodzinējiem, ņemot strāvu no kopējā tīkla. Par biogāzi vispār nerunāsim. Zeme neatgriezeniski tiek nokauta ar forsētā tempā audzētu kukurūzu, tā vietā, lai audzētu pārtiku un celtu valsts ekonomiku. Parazīti jūs esat šaujami.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

17.10.2017. 19:06

Tiesiskas valsts tiesībsargājošie dienesti būtu priecīgi, ka noziedzīgā grupējuma jumts paši atsaucas.

Atbildēt

Joņs

17.10.2017. 17:47

Labi saskatāma naudas pizģīšana tā zaļā OIK ar visām federācijām. Pie kam ne tikai shēmu būvēšana un pārdošana "pa dārgo", bet brutāla zagšana saņemot naudu ne par ko.

Atbildēt

Karote

17.10.2017. 17:16

Mūszemei būtu tikai loģiski, ja zaļā enerģija beigās izrādīsies tā pati parastā, no kādiem iepirktā, tikai tālāk pārdota x 5 dārģāk. Tādēļ ar neiespringst par visādām stacijām, mēslu,šķeldu kaudzēm. :)

Atbildēt

starp citu

17.10.2017. 17:00

Beļģijā OIK atcēla kā netaisnigu un no pirksta izzīstu.

Atbildēt

nē OIK!

17.10.2017. 16:56

Šīs organizācijas raksteļus pat nav vērts lasīt! OIK ir cilvēku apzagšana un netaisnība augstākā mērā! Jo par vienu produktu - elektrību nav jāmaksā divreiz! Viss!

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

17.10.2017. 16:43

»

WTF

Vāji, stratēģiski neīstā laikā, bez jēdzīgiem argumentiem.. atjaunojamo resursu shēmotājiem vienmēr labāk padevies aizkulišu darbs, nevis publiskās komunikācijas un stratēģija


Šis raksts tiwšām vairāk atgādina vampīra histēriju, kad apses miets iesprausts pakaļā! Jo pakaļā tak nedrīkst, tā ir zaimošana, cilvēktiesību un visa veida minoritāšu tiesību aizskārums!
Klauni nolādētie! Var jau zagt, bet saprāta robežām tomēr ir jābūt!

Atbildēt

huans

17.10.2017. 16:01

Kārtējs piemērs zagļu kliķes ilgspēlējošai finansu piramīdai.

Atbildēt

Feiss

17.10.2017. 14:38

Vai ievērojot, ka runa ir par PIECKĀRTĒJU cenas pieaugumu? Tā jau nu gan Eiropā nevienu neapbalvo, un kur tad vēl Latvenergo, kas uzvārās ar krievu gāzi, pretēji politikai, kas nosaka energoavotu diversifikāciju! Vai es kaut ko jaucu un nesaprotu, nacionāļi mani?

Atbildēt

opā

17.10.2017. 13:52

»

Marks

Vai autors mēģina noliegt, ka raidījumā tika parādīti konkrēti gadījumi, kur daži mēģina apiet noteikumus? Vai arī pastāstīt, ka Kalvīša atbalstītais OIK ir kaut kas labs tautsaimniecībai...


OIK pašreizējā veidolā ieviesa Dombrovskis, nevis Kalvītis. Dubultais tarifs mazajiem hes bija nevainīga bērna šļupsti, salīdzinot ar šo n-to miljonu shēmu.

Atbildēt

opā

17.10.2017. 13:50

Kāda nomelnošanas kampaņa? Šī nozare pastāv tikai tāpēc, ka valsts ar likumu atņem naudu vieniem, lai atdotu šiem "biznesmeņiem". Protams, ne jau Latvijā izgudrots šis velosipēds, "zaļā enerģija" ir politbizness visā pasaulē, kur visiem spiež maksāt kaut kādiem neefektīviem elektrības ražotājiem, lai cīnītos ar "klimata pārmaiņām". Kāpēc mums ar to jācīnās, un ko šī cīņa dod, nav zināms, jo pat dabas sargi nekādus empīriskus pierādījumus, ka "zaļā enerģija" kaut kā palīdzēs cīņā ar viņu pašpasludināto problēmu nav uzrādījuši.

Atbildēt

Marks

17.10.2017. 13:05

Vai autors mēģina noliegt, ka raidījumā tika parādīti konkrēti gadījumi, kur daži mēģina apiet noteikumus? Vai arī pastāstīt, ka Kalvīša atbalstītais OIK ir kaut kas labs tautsaimniecībai?
Var jau jautāt - kurš to bija nolējis Nekā Personīga komandai, bet autors raidījumā parādītos faktus neatspēkoja gan!

Atbildēt

Ojārs

17.10.2017. 12:45

Ja jau reiz šī Atjaunojamās enerģijas federācija atsaucas uz citu valstu labāko pieredzi un praksi, tad vajadzētu atzīties un skaidri pateikt, ka dubulto tarifu ražotājiem maksā tikai tādās banānu republikās kā Latvija. Par kopējo atjaunojamās enerģijas ražošanas nozares pozitīvo ietekmi uz valsts tautsaimniecību var runāt tikai tajās valstīs, kur ražotājiem tiek dubultā kompensētas nevis jebkuras kopējās izmaksas, bet tikai papildus, kas ir radušās virs tām, kuras būtu saražojot šo elektroenerģiju normālos tirgus apstākļos, tas ir, kompensē tikai to daļu/starpību, kas rodas izmantojot šo specifisko ražošanas veidu salīdzinājumā ar tirgus cenu.

Atbildēt

WTF

17.10.2017. 11:43

Vāji, stratēģiski neīstā laikā, bez jēdzīgiem argumentiem.. atjaunojamo resursu shēmotājiem vienmēr labāk padevies aizkulišu darbs, nevis publiskās komunikācijas un stratēģija.

Atbildēt

propellers

17.10.2017. 11:43

Krāpšanas pazīmes saskatāmas labāk.

Atbildēt

OIK banda

17.10.2017. 10:22

mums vajag 1oo 000 000...

Atbildēt

agents

17.10.2017. 10:13

Rakstelis ir paredzets idiotiem . Nosauktas visadas sikas iedzivotaju aplaupiasnas shemas , kuras sastada nelielu %.Nav nosaukta galvena kremla adata ,uz kuras tautu uzsedinaja musu Skeles ,Kalvisi ,Godmani utt. Turku buvetie,krievu milzigie TEC ,kas ari sanem no pateretajim sanem dubulttarifu. Luk kur ir fantastiskas summas. FUI !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...