Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai Rīgas domes Satiksmes departamenta priekšnieka pienākumu izpildītāja Emīla Jakrina klātbūtnē ceļu satiksmes noteikumi pārstāj darboties? Lai gan tieši viņa vadītā iestāde, kas Rīgas ielās izvieto ceļazīmes, izskatās, ka pati amatpersona uzskata - tās neattiecas ne tikai uz viņu pašu, bet arī uz draugiem, paziņām un sarunu biedriem.

Šodien pusvienos dienā Rīgā, bēdīgi slavenās „izremontētās” Krišjāņa Barona un Lāčplēša ielu stūrī bija vērojams, kā Rīgas pašvaldības galvenais satiksmes organizētājs Emīls Jakrins acīmredzami uzskata – viņš ir pietiekami svarīga amatpersona, lai pat ar viņa klātbūtni pietiktu ceļu satiksmes noteikumu un ceļazīmju ignorēšanai.

Lai gan šajā vietā jebkurai redzīgai personai ir viegli pamanāma ceļazīme „apstāties aizliegts”, Jakrins, kuram bija ievajadzējies parunāties ar kādu kungu, izlikās nemanām, ka kungs savu BMW markas automašīnu ar valsts reģistrācijas numuru IB-1 uz sarunas laiku novieto vietā, kur apstāšanās ir aizliegta.

Saruna ilga labu brīdi, un visu šo laiku no Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītāja uzvedības skaidri bija saprotams – tādus sīkumus kā ceļazīmes viņš neuzskata par saistošiem, vismaz ne tad, ja runa ir par svarīgām pārrunām ar viņa līdzdalību.

Red.piez. Emīls Jakrins pagaidām nav vēlējies sniegt savu skaidrojumu saistībā ar šo Pietiek lasītāja fiksēto gadījumu. Uz telefonzvaniem viņš neatbildēja, bet pēc īsziņas saņemšanas izslēdza mobilo telefonu.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ikgadējo inventarizāciju Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā. Papildu darbs, bet nemaksā

FotoDaļai no P.Stradiņa slimnīcas darbiniekiem trešo gadu pēc kārtas 2018. gadā atkal liks veikt inventarizāciju slimnīcas struktūrvienībās, kas ir papildu darbs (slogs) pie pamata darba.
Lasīt visu...

8

Vai JKP neredz, ka ķeras apskāvienos ar Šlesera politprojekta uzlecošo zvaigzni?

FotoŠovasar es par savu viedokli tiku „sists” gandrīz visās sociālo portālu platformās - Facebook, Twitter, Spoki u.c. Lietotāji centās rast atbildi uz fundamentālu jautājumu, kurš no politiskajiem spēkiem ir mans krustēvs. Taču viennozīmīgas atbildes tā arī nebija nevienam, jo, tiklīdz kāds prātvēders atklāja, ka es lobēju konkrētu partiju, tā nedēļu vēlāk šis politiskais spēks bija sataisījis sū... un no manis atrāvās pa pilnu programmu.
Lasīt visu...

21

KPV un JKP mīlas dancis

FotoKoalīcijas procesa veidošanu var saukt, kā grib, taču pašreiz potenciālais koalīcijas veidojums man izteikti nepatīk. Iespējams, tādēļ, ka es tajā visā saskatu sazvērestības teoriju piegaršu. Man absolūti nepatīk doma, ka valdībā būs Šlesera cilvēki. Aklos vairs neizārstēšu, taču varbūt pa daļai redzi zaudējušos varu mēģināt izārstēt.
Lasīt visu...

21

Trīs vēsturiski secinājumi

Foto13.Saeimas vēlēšanas analītiskajai domai nodiktēja (pasacīja priekšā) trīs secinājumus par latviešu tautas stāvokli. Tie ir vēsturiski secinājumi. Visi trīs secinājumi pamato jaunu posmu tautas virzībā  un apstiprina iepriekšējo posmu analītisko vērtējumu pareizību. Proti, apstiprina novērotās klīniskās ainas pareizību.
Lasīt visu...