Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Vai tiešām bērniem ir vieta krogā?

Andrejs Sanaejs-Alunga
20.09.2012.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aigo

08.01.2013. 12:50

Raksts absurds.Vai raksta autoram nav psihisku noviržu saistībā ar bērnībā pārdzīvotu psiholoģisku traumu tēva-alkoholiķa dēļ?
Vairāk gan velk uz pasūtījuma raksteli.

Atbildēt

Ko saka Sandris Točs

28.09.2012. 08:25

Piedzeršanās Latvijā Sandris Točs 28.09.2012 Diena
Vairāk nekā deputāta Kabanova piedzeršanās vai nepiedzeršanās Saeimā mani satrauc nodzeršanās Latvijā. Neesmu alkometrs un nevaru pateikt, vai deputāts Kabanovs bija piedzēries. Toties droši varu teikt, ka cilvēks, kurš atļaujas ierasties uz Saeimas komisijas sēdi piedzēries, ir alkoholiķis un viņam ir jāārstējas.
Narkologi uzskata, ka Latvijā ar alkoholisma problēmu tā vai citādi saskaras 25% procenti iedzīvotāju. Ņemot vērā, ka Saeima ir sabiedrības spogulis, nebūtu jābrīnās, ka arī 25% deputātu būtu alkoholiķi. Kopš draudzīgi izsmietā sausā likuma laikiem alkoholisms kā nopietna sociāla problēma Latvijā faktiski nekad nav ticis uztverts, neskatoties uz milzīgo sociālo postu, ko šī problēma bez visa cita nodara cilvēkam, viņa ģimenes locekļiem un sabiedrībai kopumā.
Pēdējos divdesmit gados blakus alkoholismam kā viena un tā paša pūķa daudzās galvas ir izaugušas narkomānija, azartspēļu, interneta un citas atkarības, ko psihologi un narkologi aizvien vairāk uzskata par vienu slimību – atkarības slimību.
Šie cilvēki ir slimi, un viņiem ir jāārstējas – tāda ir nostāja pret atkarības slimību civilizētās valstīs. Latvijā par deputāta piedzeršanos Saeimā galvenokārt ierēc vai vienkārši nosoda. Protams, tas ir kaunpilns un nosodāms atgadījums – ar tādiem pilna ir alkoholiķa dzīve.
Šobrīd modē ar grāmatiņām mācīt bērnudārzniekus dažādās seksuālās orientācijās, izskaužot vecmodīgos uzskatus. Diemžēl absolūts sabiedrības vairākums dzīvo priekšstatos attiecībā uz atkarības slimību, kas nav mainījušies kopš vecmāmiņu laikiem. Tikmēr alkoholiķu un narkomānu skaits sabiedrībā ir absolūti nesamērojams ar viņu iespējām ārstēties. Lūk, par ko vajadzētu painteresēties Saeimas komisijām. Par ētiku runāt vienmēr ir ērti.

Atbildēt

Izbriiniits garaamgaajeejs

27.09.2012. 18:03

Tiem, kas grib izlasīt dižā citzemju tautieša Andrey Sanaei-Alunga vēstuli sākotnējā oriģinālvalodā un mēģināt salikt kopā biznesa konkurentu nenovīdību ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, iesaku izlasīt to МКЛатвия Nr. 39(502) 26.09.-2.10.2012. vai mēģināt atrast to www.mklat.lv.
[un tiešām tikai garāmgājējs, kurš izbrīnīts par vienkāršā lasītāja lētticību..]

Atbildēt

Ija > Izbriiniits garaamgaajeejs

27.09.2012. 05:58

Izbriiniits garaamgaajeejs ir tas pats, kas LA apmekleetaajs. Iespējams tas ir dzertuves īstais saimnieks, jo pārāk uzbāzīgi cenšas pārliecināt sabiedrību par labiem nodomiem, iesaistot dzeršanā un smēķēšanā bērnus. Nevajag (Izbriiniits garaamgaajeejs vai apmekleetaajs) tautu maldināt. Jau tā cilvēki ir izģērbti pliki un ir spiesti, kas var, braukt prom, lai neredzētu šo ārprātu, ka tiek nodzirdināta ar alu un alkoholu un saindēta ar narkotikām un cigaretēm latviešu tauta un tās bērni.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

26.09.2012. 17:23

"Man nav vienaldzīga Latvijas bērnu nākotne, tāpēc rakstu jums un nosūtu arī fotogrāfijas, lai aktualizētu esošu problēmu Latvijā".
=============================
Cilvēks neko ļaunu nevēlējās, kā viens otrs mēģina saskatīt sazvērestību rakstā. Ka alkoholisms ir Latvijas nelaime, tas ir skaidrs, kā diena. Bet esam pie tā pieraduši un nācijas genofonds tiek iznīcināts ar pašmāju "labvēļu" rokām, lai kāds piebāztu savas kabatas uz citu rēķina nelaimes.

Atbildēt

Izbriiniits garaamgaajeejs

26.09.2012. 12:38

Atšķirībā no citiem komentētājiem, es negribu apspriest bērnu socializāciju vidē, kurā tam būs jādzīvo visu dzīvi, vērtējot un izdarot izvēles starp labu un ļaunu, starp drīkst un nedrīkst. Es gribu uzdot pavisam citus jautājumus.
1. Vai kāds ir pamanījis, ka šī ir ceturtā publikācijā kopš 14. septembra par tēmu un izmantojot vienu un to pašu avotu un, saprotams, vienu un to pašu tendenciozi atlasīto piemēru? (Latvijas Avīze, Neatkarīgā Rīta Avīze, Latvijas Radio 1. Programma un šeit.)
2. Vai kāds no publicētājiem, izņemot NRA, ir mēģinājis sazināties ar mistisko Andrey Sanaei-Alunga? Un vai sazināšanas ir izdevusies? Vai šāda persona vispār ir iebraukusi ES? Vai eksistē ASV publiskajos reģistros?
3. Vai publicētāji ir sazinājušies ar Alus krodziņu vai aizbraukuši uz Jūrmalu, lai iepazītos ar apstākļiem uz vietas?
4. Vai attēlu publicētāji (LA un šis portāls) ir iedomājušies, ka publicēti bērnu attēli, domājams ne jau abstraktu, bet bērnu ar konkrētām tiesībām, apšaubāmā un tendenciozā publikācijā?
5. Vai kāds ir uzmanīgi izlasījis pašu vēstuli ar gan saturiskām nekonsekvencēm, gan tīri valodiskā aspektā, piemēram, ja salīdzinām LA un Pietiek publicētās versijas, tad jāsecina, ka LA ir vēstuli izrediģējusi gandrīz tik tālu, ka izklausās, ka rakstītājs ir latvietis; bet Pietiek, šķiet, ir saglabājis oriģinālstilu, kurš, pat pavirši lasot, liek aizdomāties par valodu, kurā rakstītājs domā — un tā nav ne latviešu valoda, ne angļu, taču dažas gramatiskās īpatnības liek domāt, ka skolu rakstītājs ir beidzis Latvijā.
Proti, manuprāt, ir darīšana ar organizētu mediju kampaņu, apmelojot un diskreditējot veiksmīgu un radošu latviešu uzņēmēju Majoros, kur vide jau tā ir ļoti maz latviska. Un darot to ar Staļina laika metodēm, kad ar anonīmu vēstuļu un ziņojumu palīdzību varēja atbrīvot apdzīvojamo platību komunālajā dzīvoklī. Tikai šoreiz runa ir par konkurenci uz Jomas ielas.

Atbildēt

Mario

24.09.2012. 09:30

Īstenibā Lato ir malacis, kad ļauj publicēt šos pasaules valdnieku viedokļus. Paskataties, kāda aktivitāte komentāru sadaļā. !!! Varētu Aļaskas ziņās ielikt kā šis pats ASV pilsonis iepriekšējā vakarā dzēra šņjabi un lūrēja uz kailām sievietiem vietēja svingeru pasākumā.. Iespējams ka uz paģirām, pirms došanās uzlāpīties - moralka sākās..

Atbildēt

Mjā..

24.09.2012. 08:00

P.S.

...it sevisķi, kā Jūs pats sakāt, nepārzinot Latvijas likumus.

Atbildēt

Mjā..

24.09.2012. 07:55

Amerikā, kur dzīvoju un strādāju, tas būtu nopietns pārkāpums
------------------------------
Latvijā turpretī būtu nopietns pārkāpums vadāt auto ieročus, par ko Aļaskā neviens neuztraucas, jo tur pat nav vajadzīga ieroču atļauja. Autoram - meģiniet pierast pie domas, ka pasaule ir ļoti dažāda, bet paradums līst ar savu bībeli svešā baznīca ir vienādi nosodams visā pasaulē.

Atbildēt

ES

24.09.2012. 06:57

Zināt ko, A.S.A. k-gs, Amerikā bērnus būtu jātur pa gabalu no krogiem ar vai bez alus, jo tas, ar ko tajos baro, ir ļoti tālu no jēdziena "veselīgs uzturs". Ne velti resno cilvēku īpatsvars ASV ir tik liels. Un to, ka kāds dzer amerikāņu alu, bērni patiešām nedrīkst redzēt. TO alu nedrīkst dzert!

Atbildēt

onkols

24.09.2012. 04:31

U vas v p--ģe kvas,a unas v bočkah!!!

Atbildēt

mamita

24.09.2012. 04:29

Godājamais A.S.A.! Ja Jums patiesi rūp bērnu liktenis Latvijā, vēlaties to uzlabot, ieviešot izmaiņas ēstuvju/dzertuvju apmeklēšanas/neapmeklēšanas jomā, tad nākamreiz atvediet sev līdzi lektorus vai vismaz pāris tūkstošus skrejlapu par fastfood neatgriezenisko kaitējumu augoša organisma vielmaiņai un izplatiet to visos Makdonaldos un šmurguļbugeros, ko Jūsu mītnes zeme te ievazājusi.

Atbildēt

Rex

24.09.2012. 04:21

Džeks laikam ņirgājās pats par savu liekulīgo mīneszemi, nebrōnīšos, ja tu pļēguru un narkomānu procentuāli vairāk nekā Latvijā, interesanti būtu salīdzināt. Bet, letiņš , laikam, tādēļ arī uzknāba latvietei, īpsšniecei ~!! Labākās letiņu hujetiņu tradīcijās. Mērglis.

Atbildēt

to A.L.P

24.09.2012. 04:20

kāds raksts, tādi komentāri :)

Atbildēt

iezemietis

24.09.2012. 04:00


"Tomēr nedrīkst pieļaut, ka aiz peļņas gūšanas mērķa tiek ignorētas bērnu tiesības un intereses."

Wow! Autor, Jūs taču esat hardcore ksenofobs kultūras jomā!
Bērnu tiesības un intereses ir būt savalgotiem melu un divkosības morālē? Cilvēki mēdz iedzert un uzsmēķēt. Bērniem tas ir jāzina un ar to jārēķinās. Tikai konkrētās ģimenes ziņā, kādu attieksmi pret to ieaudzināt, kādās vidēs ļaut uzturēties. Tikai redzot labus piemērus un sliktus piemērus var izveidoties izpratne par mēra sajūtu.
Mūsu ģimene, piemēram, alus krogiem netuvojas, jo neviens no mums nedzer alu - nepatīk šis dzēriens. Toties mēs kafejnīcās, restorānos un privātās ballītēs iedzeram vīnu, viskiju, konjaku, džinu - ko nu kuro reizi. Un starp ģimenes locekļiem ir arī smēķētāji! Un bērni to visu redz. Un mēs par to visu ar bērniem runājam. Ak, vai manu dieniņ vai! Piebildīšu, ka bērniem izveidojas informēta, psiholoģiski veselīga, saprātīga attieksme - mums nav bažu, ka notiks kā ASV - tikko jaunieši augstskolas kempusā tiek klāt aliņam, tā piedzeras kā lopi, kas no ķēdes norāvušies.

Atbildēt

Murgs

24.09.2012. 03:09

Visās amīšu filmās ledusskapji ir pilni ar alus bundžām... Mājas var dzert, bet krodziņā - ne?

Atbildēt

ccccccc

23.09.2012. 19:08

tad sanak kad atbraucu uz jurmalu ar gimeni nu berniem un tad kad izdomaju ieiet krodzina paest un pamalkot alu man ir berni japiesien ara pie staba ka sunisi un jaatstaj bez uzraudzibas ? ko sis amerikanis saprot no berniem tad sanak kad vins ir bezadbildiks pret berniem un pamet vinus citu vara vai vienus. arprac ko vins var runat tadas mulkibas. alus krodzins ir viss pieskatitaka viet itseviski berniem . ir laukums pat kur speleties un apkalpojosais serviss kas pieskata vinus.

Atbildēt

akuna matata

23.09.2012. 18:09

Ja nemaldos, tad Latvijaa, taapat kaa Eiropaa, ir aizliegts smeekljeet restoraanu, kafejniicu, utt. telpaas. Bet uz ielas tas nav liegts. Vai tad beernus uz ielas arii nevediis? Un Lielbritaanijaa tiesi taapat vecaaki pusdieno, vakarinjo pabos un restoraanos kopaa ar beerniem. Tas ir pilniigi normaali. Taapat kaa iedzert pie vakarinjaam glaazi viina, kas nebuut nenoziimee piedzerties liidz lopa staavoklim. Stulbs raksts un stulba riiciiba - zvaniit policijai.

Atbildēt

Spokainis

23.09.2012. 15:12

Šī ir viena no retajām iestādēm Jūrmalā, kur ar bērnu var mierīgi aiziet un paēst pusdienas. Virtuve garda, cenas draudzīgas un bērnam ar ir ko darīt kamēr vecāki dzer alu.

Atbildēt

borcinsh

23.09.2012. 10:59

ir tada sajuta ka 50% komentus raksta pashi berni

neviens "jusu sistemu" nemeigina macit jo jusu izvele uz shodienu ir - komunists berzinsh
PS. interesanti tikai kursh bus vainigs ja jusu berni bus dzeraji ? vai Amerika ???

Atbildēt

A.L.P

23.09.2012. 06:47

Vienreizēji debili komentāri!Vai tiešām pie datoriem sēž tik daudz alkašu? Un cilvēkam no Aļaskas laikam ir pretīgi redzēt apkārt sev alkaholiķu barus Latvijā.Bet attiecībā pret bērniem tiešām vajag likumus precizēt un REĀLI IZPILDĪT!

Atbildēt

Pēteris

23.09.2012. 06:36

diezgan glups raksts. Mēs tur šad un tad ēdam pusdienas ar visiem bērniem, jo tā tiešām ir demokrātiska vieta visādā ziņā. Iekštelpās smēķēt, ja pareizi atceros, ir aizliegts. Un nekad nav manīti cilvēki, kas tur būtu pārdzēruši jēgu...

Atbildēt

haha

22.09.2012. 16:42

Aizbrauc uz dienvideiropu! Piemeram, Griekiju. Tikai panem sirdsdrapes liidz, ka nepaliec stiivs aiz briinumiem. Galvenais nesuuti uz shejieni Obamu ar karakugji maaciit muus "pareizi" dziivot. Lai gan naftas mums nav. Taa ka satraukumam nav pamata

Atbildēt

Aldis

22.09.2012. 11:50

Kāda aizkustinoša interese par bērnu tiesībām no raksta autora puses !!! Tikai tā ir tada slikti slepta pasaules žandarmu ASV noziedzīgo interesu aizstāvība, jo tas dzīvnieks uzskata, ka bērniem ir kaitīgāk skatīties ka dzer alu un smēķē, nekā savām acīm raudzīties ka Afganistana amerikāņi slepkavo bērnu vecākus-civiliedzīvotajus....

Atbildēt

Aldis

22.09.2012. 11:50

Kāda aizkustinoša interese par bērnu tiesībām no raksta autora puses !!! Tikai tā ir tada slikti slepta pasaules žandarmu ASV noziedzīgo interesu aizstāvība, jo tas dzīvnieks uzskata, ka bērniem ir kaitīgāk skatīties ka dzer alu un smēķē, nekā savām acīm raudzīties ka Afganistana amerikāņi slepkavo bērnu vecākus-civiliedzīvotajus....

Atbildēt

es

22.09.2012. 09:20

tinies vien uz savu alasku , bernus audzinam vecaki nevis valsts.

Atbildēt

to .....

22.09.2012. 08:47

cik saprotu tad tie viedie balso par vienotību, tb un rp??? nja, būšu zināt tagad :D

Atbildēt

kaķa smiekli>...21.09.2012. 23:53

22.09.2012. 07:39

Tavs komentārs, manuprāt, ir gandrīz vienīgais saprātīgais, pievienojos Tavam viedoklim. Izlasot pārējos, top skaidrs, ka esam tādi paši, kā kādreiz čukči, par kuriem stāstīja anekdotes. Viņi vnk nodzēra savu genofondu. Izskatās, ka mēs vēlamies to pašu.

Atbildēt

KGB

[R] 22.09.2012. 06:19


Andrej,nemūc, paliec šeit, kandidē par Jūrmalas mēru un ieved kārtību beidzot. Kokus zāģēt un ar indiāņiem satusēt varēsi Maskačkā uz Latvijas mežos ;D!
Pasaki inuītiem, ka tev nepabeigts darbs palicis LV...

Atbildēt

dva

22.09.2012. 04:36

Tak jau labāk krogā, nekā makdonaldā.

Atbildēt

lol

22.09.2012. 03:00

un ar ko krogs atšķitas no kafejnīcas, restorāna, ēdnīcas, no likuma viedokļa?

Atbildēt

xx

22.09.2012. 01:35

TE TEV nav nekāda štrunta Amērika Marazmātiķu valsts.Atkal grib visus mācīt

Atbildēt

>...

21.09.2012. 22:57

skiet vispreciizaak shajaa sakaraa ir izteicies cheerchils - es varbuut esmu piedzeeries bet riit buushu skaidraa , bet tev kaa praata nav sodien taa nebuus riidtien .

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.09.2012. 18:08

Vai tiešām līdz šim par daudzmaz analītisku un objektīvu ziņu avotu uzskatāmais pietiek.com sāks publicēt visādu margināļu un dzīves apbižoto (mentally deficient) viedokļus?

Atbildēt

...

21.09.2012. 17:53

problēma pareizi "pacelta" un 'lokhi' ir tie, kas te iepriekš iekomentējuši - personas ar alus galviņām;
bērniem nav jāļauj uzturēties dzertuvēs un īrijas pabu piemērs ir pēdējais, ko minēt;
alkoholisms, lokhu 'kungi', ir tas, kas mūs noved "melnajā caurumā", jo tieši alus galviņas vēlēšanās balso par šleseru, godmani, šķēli un ušakovhūti

Atbildēt

SS

21.09.2012. 17:52

Lunis laikam nekad Eiropa nav bijis. Pie mums neuzskata, ka berns kljuus par alkoholiki ieraugot alus glazi. Tas juusu korumpeetajaa ASV, kur Coca-Cola uzspiedusi shos noteikumus, taa ir. Turpiniet baudiit 30% cukura sastava dzeramos un sudzeties par aizdusu un shauriem lidmashinu kresliem.

Atbildēt

jasmejas

21.09.2012. 17:33

Porno saitu galvenie lietotaji ir amerikani, bet te viens svetulis uztraucas par alus krogiem!

Atbildēt

xx

21.09.2012. 15:28

nezinu kaa pie jums tur amerikaa - laikam tikai kovboji iet uz baariem , bet te eiropaa , piemeeram lielbritaanijaa - beerni pabos nav retums ,tikai pie baara nedriikst iet .
so what ?

Atbildēt

DD

21.09.2012. 15:28

Tu, pseidopatriot, pie mums saka pasol nah..j m bet iespējams, ka tu to nesaprati, jo tev joprojam varbut nav lauts to saprast

Atbildēt

amerikānis

21.09.2012. 14:36

Nujā, Amerikā līdz 21 gada vecumam nedrīkst dzert un skatīties uz plikām sieviešu krūtīm, tas ir pats ļaunākais uz pasaules. Toties nav vajadzīga licence lai padsmit gadu vecumā iegādātos un nēsātu apkārt Kalašņikova automātu, jo jāvar taču sevi aizstāvēt.

Atbildēt

lokhs

21.09.2012. 14:12

vēl viens gudrīts no amerikas atbrauca pamācīt. baltos lāčus labāk būtu mācijis savā aļaskā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs", tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...