Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Īpaši pastulbs

05.03.2018. 11:00

Bet varbūt tur viens staigā ar vienu glāzīti laistīdams un nav ticis bildē? Varbūt ir kāds cits varbūt?

Atbildēt

Es

05.03.2018. 05:26

»

VDK

Tajā bildē ir arī Olainfarm Maligins


Raksta autors ir vēl viens cirvis, kas turpina onalizēt vienā mirklī/brīdī/sekundē uzņemtu kadru, uz kura pamata paziņo, ta tāds kolektīva sastāvs un galda komplektācija bija arī visā pārējā pasākuma gaitā. Brīnos, ka ir tomēr cilvēki ar tik nelielām smadzenēm.

Atbildēt

VDK

04.03.2018. 13:53

Tajā bildē ir arī Olainfarm Maligins....!
Rimšēvičs pēdējā laikā ir pārāk daudz locījies un melojis !!!

Ticība viņam nulle !!!

Atbildēt

Ojār, gudros vara necieš

04.03.2018. 08:58

Ojār, ir divas versijas: gudros vara necieš un iznīcina, vienalga ar kādām metodēm, kā to izdarīja savulaik Tukuma šefs pret tevi - savu vainu uzlika tev un tu dabūji ciest un vara tevis neaizstāvēja un neaizstāv, tādēl, ka tu esi godīgs un ļoti erudīts, gudrs cilvēks, mīli taisnību un patiesību., Sistēma tādus izmet.

Varbūt Rimšēviču arī tadēļ noēda ar paša naivumu, ka godīgai attieksmei it kā spēks un godīgums gūs uzvaru. Rimševičs stipri, gudri kritizēja varu, tās darbības aplamības un kritizēja reformes medicīnā un citur - no tādiem jātiek vaļā, par ko tu pats esi pārliecinājies.

Bet varbūt ka alkatība uzvarēja Rimševiču uz vieglu peļnu - no sazagtā gribēja daļu dabūt sev - "tas nav noziegums - paņemt daļu sazagtā"?

Man pārliecība sliecas uz to, ka viņu drīzāk apmelo un - no abaām pusēm - no tiem, kuri maksāja varas kabatās kā ziedojumus un no tiem, kuri taisīja milzīgas mahinācijas savu sponsoru labā un te šis Rimšēvičs traucēja kā vieniem, tā otriem?

Palieku pie divām versijām, lai gan man tuvāka otrā - jo neredzu pierādījumus, ka Rimševičs pieķerts pie kukuļa izspiešanas un pieņemšanas. Kukuli nevar pierādīt aprunātāju vesels simts, ja ņēmējs nav pieķerts pie rokas. Ja būtu pieķerts - notyeikti būtu teikts.

Man vēl neliek mieru, ka kratīšanā "atrada" iezīmētu kukuli, jo kratīja bez saimnieka klātbūtnes. Via pieaicinātie bija? Vai pieaicināto bija tik daudz, ka viņi novēroja katra policista rokas tīrību, kā viņi "atrod" kukuli. Varbūt vispirms "atrada" , tadpasauca - skatieties liecinieki, kur atrodas kukulis?!

Apstākli vēl jo aizdomīgāki par kukuļa "atrašanau", ka tik slepeni un anonīmi nestāsta nmeko par kaut vienu pierādījumu, kas ir stiprs un pierādošs. Atrada kukuli - ko tur slēpt? Nē, pat ne pušplēsta vārda. Visiem izmeklētāju priekšniekiem mutes aizšūtas?!

Cāļus skaita rudenī.Man liekas, ka "nesakaitīs" neko vai - būs pamats izgrozīties no vainas.

Atbildēt

Bet

04.03.2018. 08:38

»

MIĶS

kads čeka? Ivars Godmanis ar sadarbojās ar valsts drošības komiteju ar vDK


Vai Godmanis un Co arī šodien nesadarbojas? Kā izriet no preses ziņām, Godmanis sadarbojās arī būdams AP Ministru prezidents, kad esot sekmējis, lai nākts piesegā izvilktu no mapes savu sarkanio zīmogu un sankcionētu čekas 5 datoru ar sevišķi slepeniem datu uzskaites materiāliem izvestu no Latvijas Šefs it kā izgaismots, bet uz tā fona viņu varēja pārvervēt un piespiest darboties, uz tā fona - it kā es jau vairs nevaru sadarboties, mani zina, bet - kas liedz turpināt iesākto darbu? Azarts liels.

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 06:39

»

Aļaskas lasis

...


Nepārpūlies tam mūdzim leģendu sacerot! Čeka to ielika Repšes vietnieka amatā, čeka to iecēla par bankas prezidentu, čeka ar to divas reizes pagarināja darba attiecības, lai tas krievu noziedznieku un čekas baņķieriem palīdzētu pastrādāt noziegumus. Kam tad domāji kalpo: Godmanis, Andris Bērziņš, Kalvītis un Dombrovskis?

Atbildēt

tas ir psrs tulkojums biznesam

02.03.2018. 19:40

tas tiesa

Atbildēt

EDIS

02.03.2018. 13:19

TEVI, SUKA BLUMBERG , AUKSTĀ,SLAPJĀ ,DZIĻĀ BEDRĒ AR ŽURKĀM IEMEST ,KUCI TĀDU.

Atbildēt

Aļaskas lasis

02.03.2018. 11:03

»

L.Grantiņš LRTT

Jefiņ:----" p[ie viņa majas redzēta ASV vēstniecības automašīna.."----vai tu redzējišo automašīnu


Ne velti Bundesrepublika izdevusi Jumsīm medicīnas izziņu, ka Jumsīm nava viss majās.Tikai Latvijas pusei Jums ka Latvijas pilsonim jakostatē, vai attiecībā pret Latviju Jūs neesat saucams pie kriminālatbildības un esat pieskaitāms. Jumsīm un mumsīm skaidrs, ka esat pieskaitāms un Bundesrepublikas izziņa nav spēkā, ta var būt viltota.

Tādējādi, lasi, debilais, Grantiņ LRTT. Mēs tevi laternā uzrausim ar visu sadirsto tavu karmu!

“Tāpat raidījums vēsta, ka Rimšēviča privātmājas Langstiņos šonedēļ redzēta automašīna ar ASV vēstniecības numuriem. Bankas prezidents nevēlējās nedz apspriest sarunas saturu, nedz arī to, vai diplomāti lūdza viņu amatu atstāt.”

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.03.2018. 08:36

»

Aļaskas lasis

...


Jefiņ:----" p[ie viņa majas redzēta ASV vēstniecības automašīna.."----vai tu redzējišo automašīnu ?

Atbildēt

Ojāram Blumbergam

02.03.2018. 07:56

Latvijas Bankas prezidentam uzvārds ir Rimšēvičs!

Atbildēt

A

02.03.2018. 07:55

ko ne?

Atbildēt

Aļaskas lasis

02.03.2018. 06:37


Ir neskaidrības ar Rimševicu. Var būt, ka viņš, visticamāk, ir bijis VDK aģents, bet, nonācis ASV un ES ietekmē, negrib vairs pildīt vecos VDK uzdevumus, ko arī pildīja ar Parex, Krajbanku utt., bet tagad esam eirozonā. ES un ECB izvirza savas prasības Latvijai un Rimševičam no 2013. gada, ja R.nepaliek LB amatā, nav alternatīvas un grib aiziet ar godu.

Drīzāk izskatās, ka raksta autors un Rimševics ir bijušie VDK aģenti. Bet, tā kā R. pieviļ Krievijas VDK – Krievijas FSB un pieviļ SAB, DP, Kontroles dienestu, Ģenprokuratūru, kuras ir cēlušās no Latvijas VDK un sadarbojas ar Krievijas FSB, tad Krievijas FSB un SAB, Kontroles dienests, Ģenprokuratūra ar KNAB izrēķinās ar Rimševicu, jo kļuvis paklausīgs ASV un ECB, jo Latvija no 2013. gada ir eirozonā ar euro.

Rimševics pret Krievijas FSB un SAB, DP, Kontroles dienestu, ko vada Kalnmeijers, līdz šim ir izpildījis visus uzdevumus ar Parex un Krājbankas diversijām pret Latvijas ekonomiku, kas radīja vajadzību pēc naudas Latvijā, tostarp Krievijas naudas (Krievijas FSB naudas) Latvijas komercbankās. Bet tagad R.jau pirms dažiem mēnešiem paziņojis, ka vairs nepretendēs uz LB vad. amatu. Nebrīnīšos, ja R. vnk novāks – visticamāk, SAB ar DP rokām, Ģenprokuratūra, neatradusi slepkavu, lietu izbeiigs. Jo R. vairs nevienam nav vajadzīgs, bet pats atzinis, ka zin parāk daudz un ir daudziem neērts.
Arī šī raksta autors ir SAB un Ģenerālprokuratūras uzbrukuma Rimševicam sastāvdaļa. Raksts ir profesionāls, lai nomelnotu ticami.., visticamāk, savējo no VDK aģentu vidus, kas negrib vairs sadarboties ar Krievbijas FSB, SAB un Konroles dienestu, vai ir bijis dubultaģents.. īsi pirms Rimševiča majas apzagšanas un izdemolēšanas, p[ie viņa majas redzēta ASV vēstniecības automašīna..visticamāk, arī kads draugs no ASV vestniecības R.ziņojis, ka viņu grib nošaut..tikai SAB un Ģeneralprokuratūra turpina tēlot idiotus kā absurda teātrī.

Atbildēt

glāzītes

02.03.2018. 05:58

protams, mazgājas trauku mazgājamajā mašīnā. Kas tur nesaprotams? :)

Atbildēt

Plsonis

02.03.2018. 05:30

»

pārvaldnieks

https://kamticet.wordpress.com/2012/05/18/politikas-nesmukas-puses


Laba grāmata, izlasīju jau sen. Laikam nāksies vēlreiz, atsvaidzināt

Atbildēt

Šerloks

02.03.2018. 02:05

»

VB

Un par tām pudelēm - tās parasti liek pirmās un tikai tad sāk meklēt att. glāzītes, vai nē...


Apskaties uz ikriem-tie jau gandrīz izēsti.Tā ka šis process nav sākumstadijā fočenēts.

Atbildēt

Fredis

01.03.2018. 18:16

Bet tā taču taisnība, ka Kamčatkas lasis ir daudz labāks! Iespējams ka labākais pasaulē lasis.

Atbildēt

Es domāju tā!

01.03.2018. 16:14

»

Edge

Kur nauda, Ojār


Ojārs Blumbergs ir vecs čekists.

https://kamticet.wordpress.com/2012/05/18/politikas-nesmukas-puses/

2000. gadā Gundars Valdmanis par saviem līdzekļiem izdeva autobiogrāfisku grāmatu “Starp dzirnakmeņiem”.

Grāmata dod ieskatu arī specdienestu darbības mērogā un metodēs. Ir aprakstītas gan laulāto pavedināšanas metode, gan CIP drošības garantēšanas metode, autors pastāsta kā viņu mēģināja vervēt un kāda nelietība viņam bija jādara kā piekrišanai sadarboties. Valdmanis nosauc augsta līmeņa Krievijas militārais izlūkdienests (GRU) virsniekus (Ojārs Blumbergs, Alfrēds Čepānis, Ilma Čepāne).

Ojār Blumberg, čekist, šie vārdi attiecas uz tevi!


„Vieni meli prasa citus melus un beidzot visus melus nevar atminēt un pretrunas novērst”

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

01.03.2018. 16:11

»

pārvaldnieks

(no Valdmaņa grāmatas...


Šis "blumbergs" nav nošaujams, nav pakarams, bet nositams kā ar mēri inficēts grauzējs ! Visīstākais latviešu tautas slepkava.

Atbildēt

Edge

01.03.2018. 14:58

Kur nauda, Ojār?
"Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi." Arhibīskaps Jānis Vanags (PIETIEK)

Atbildēt

pārvaldnieks

01.03.2018. 13:43

https://kamticet.wordpress.com/2012/05/18/politikas-nesmukas-puses/

Atbildēt

pārvaldnieks

01.03.2018. 13:39

(no Valdmaņa grāmatas)
Kad man Ojārs pastāstīja par savu 65 cilvēku grupu, kas viņa vadībā strādā, lai sagrautu Latviju, es ne pa jokam nobijos, jo domāju, ka pēc šāda noslēpuma zināšanas mani vienkārši nogalinās. Blumberga sekretāre, kas bija man draudzīga, agrāk bija mani vairākas reizes brīdinājusi, lai es nelecu Ojāram acīs, jo viņš varot mani fiziski iznīcināt. Informēju par to Meierovicu un citus, bet nekas sevišķs tam nesekoja.
Blumberga personība man ilgu laiku bija liela mīkla. Pats viņš man stāstīja, ka padomju laikā ieņēmis augstu stāvokli. Universitātes gados dzīvojis kopā ar kādu čekisti, un viņam piedāvāts kļūt par Latvijas Evanģēliski luterāniskās baznīcas bīskapu, ko viņš esot noraidījis. Krievu militārajā dienestā viņš esot sadraudzējies ar augstāko līmeņu virsniekiem un piedalījies vairāku nedēļu ilgstošos pārgājienos. Pēc tam viņš strādājis par ekonomistu Latvenergo. Savukārt man labi pazīstamais Vilis Krūmiņš man skaidroja, ka Latvijā esot trīs vadoši GRU (Krievijas armijas galvenās izlūkošanas pārvaldes) virsnieki un tie ir Ojārs Blumbergs un Čepāņu pāris. Lai šie virsnieki labāk spētu viens otru kontrolēt, GRU ieteicis, lai nākamā Čepāņa kundze aprecētos ar Čepāni vai Blumbergu. Abi esot ilgi locījušies, lai neprecētos, bet beidzot tā ”laime” tomēr

Atbildēt

Iz avīžu lappusēm

01.03.2018. 13:27

Pasaulē ir taču gadījumi, kad augsti cienījams mācītājs no kanceles saka skaistus vārdus, bet vakarā pa kluso nodarbojas ar pedofīliju. Tad kāpēc gan smalkā tonī runājošais Rimšēvičs nevaretu dzert no kakliņa? Intelektu jau nenosaka diploms, bet gan inteliģence. Pie tam vilku barā taču nevar blēt kā aita, jādzer vien no kakliņa.Gribi naudu- blēj līdzi.

Atbildēt

jibiorio

01.03.2018. 12:52

Kas ir "gorluška"?

Atbildēt

VB

01.03.2018. 12:05

Un par tām pudelēm - tās parasti liek pirmās un tikai tad sāk meklēt att. glāzītes, vai nē?
Bet kāds aģents vnk. izmantoja pirmo iespēju ko fočēt, jo nebija pārāk pārliecināts par nākamajām.

Es ar nebūtu, tur pie sienas karājās vēl AKM, kas pieļauju, tādā Kamčatkas zvejā ir arī normāli...

Atbildēt

VB

01.03.2018. 12:01

»

uzrakstīts

diezgan skarbi


Skarbi? Es gan vispirms gribētu zināt par ko tieši viņu apsūdz (gandrīz neviens nesaka) un kādi ir / varētu būt pierādījumi?! Varbūt i nevainīgs, taču.
Domāju, advokāts nav īpāšos augstumos...

Atbildēt

VB

01.03.2018. 11:58

»

Eriks Stemdzinuks

Un ne tikai to


Šī vnk. nav korekta, bez īpašiem komentāriem.

Atbildēt

paziņa

01.03.2018. 11:03

Rimševics kopumā ir simpātisks cilvēks, ja banku pa kluso nebūtu uzaudzējis līdz >500 darbiniekiem ar lielām algām un prēmijām; ja sev nebūtu lielinājis algu bez sāta; ja diskusijās nemēģinātu pierādīt, ka nabadzīgā valstī tas ir normāli. Un beidzot, ja dzīvotu ar sievu un audzinātu bērnus, nevis ik pa laikam mainītu sievietes un iegādātos daudzus īpašumus. Dibens ta viens! Kā uz visiem reizē sēdēs!?

Atbildēt

uzrakstīts

01.03.2018. 10:16

diezgan skarbi.

Atbildēt

kamdēļ gan ne?

01.03.2018. 09:20

Apetīte rodas ēdot.

Atbildēt

Eriks Stemdzinuks

01.03.2018. 08:55

Un ne tikai to

https://pbs.twimg.com/media/DXIKM2RXcAAfNAQ.jpg

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

FotoAtbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem.
Lasīt visu...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

pietiek_melot

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...