Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blum

15.12.2016. 12:41

Ekspreti Vējonim nav muļķi. Viņi saka to, ko sen vajadzēja saprast. Bet tas fakts, ka latvieši, spriežot pēc komentāriem, ir atpalikusī nācija ar laucinieku un ierēdņu mentalitāti, nozīmē, ka latvieši ir nekonkurētspējīgi un neizdzīvos šajā pasaulē.

Atbildēt

andris

09.12.2016. 11:51

Sociologi par D.R Ozolu-20 miljonu ::Karaliene"", kad Latvijā pēc statistikas- dēļ pretnacionālas politikas- katru dienu 1-viens cilvēks izdarīja pasņāvību!!! Cik tad cilvēkiem tiktu izglābtas MŪSU LATVIEŠU CILVĒKU DZĪVĪBAS ...tas ir šīs postkomunistu KLIĶES atbildībā...! gribētos teikt-pat uz Sirdsapziņas, bet...! ?

Atbildēt

Nu ja

27.11.2016. 17:14

Ar "krievvalodīgajiem"jārunā krievalodīgajā valodā, kādēļ krieviski, krivvalodīgie laikam gan ir visas citas tautības, izņemot krievus, jo krievi ir krievi, nevis krievvalodīgie, nav ko viņu zaimot, apsaukāt viņus kaut kādā nezināmā , neatšifrētā tautībā.

Atbildēt

ja jau

27.11.2016. 03:09

ir ierosinājums visiem jaundzimušajiem piešķirt Latvijas pilsonību, tad visām pirmsskolas izglītības iestādēm , skolām jāfunkcionē latviešu valodā.Tā būtu integrācija, jo nevienam nebūtu problēma sarunāties valsts valodā.Tad jebkurai tautībai, kura vēlēsies dzīvot Latvijā, nebūs obligāti jāmācas krievu valoda...bet mūsu gļēvajiem politiķiem pietiek dūšas iet vieglāko ceļu, kaut tas ir rāpus - uz ceļiem.Ja viņi runās tikai latviski, var iet garām cittautiešu vēlētāju balsis.Varbūt vajadzētu valsts simtgadē apliecināt sevi kā Latviju, uzsākt izmaiņas, lai nākotnē šeit dzīvotu visas tautības, kuras viena otru saprot, sazinoties latviski.Pēdējais laiks beigt murgot par integrāciju, izmantojot svešvalodas.

Atbildēt

Jā, jā

25.11.2016. 18:51

»

interesanti

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk...


Viena valoda -"krievvalodīgā"un caur, Purins preicātos, jo Krievijā nav vienas tautības, nevar teikt, ka Krievija ir Krievzeme, kā to vēsturē dēve, Jāsaka - KRIEVVALODĪGĀ ZREME. Tādas krievu zmes nav.Pareizi bija agrāk - padomju tauta vai vēl kā tur sauca, bet Rietumi teica - krievi to dara vai nedara, krievi tā rīkojas, ja bija runa par PSRS. Krivijā tagad plaši izplatīts teiciens - krievvalidīgie.
Pareiz - Latvijā ir divas tautības - latviešvalidīgie un krievvalodīgie, tikai zinātbu=iski atšifrējiet, kas tās p[ar taut'\ibām, kas tajās iekļauti.

Atbildēt

jurisx

25.11.2016. 06:08

Sabiedrību varētu saliedēt, ja valdība strādātu tās interesēs. Bet ko darīt, ja tā ir zaglīga , melīga, iztapīga svešu onkuļu pakaļām? Vienīgā izeja-padzīt...

Atbildēt

vējš

25.11.2016. 05:04

Nu,davai,atsāksim nemedļenno veidot divkopienu sabiedrību!Citādi "krievvalodīgie"ir diskomfortā un reizēm vairs nejūtas kā mājās,jo baidās no asimilācijas.

Atbildēt

ha

24.11.2016. 16:38

A kādā valodā sarunājas lielākā daļa Latvijas politiķi ar lielāko daļu Lietuvas politiķiem?Domājat angļu?Aplaužaties.Kā jau ES valstīm pienākas krievu.Tapēc ka mūsu politiķi uz starptautiskās politiskās skatuves ir un būs papuasi(cerams ka īstie papuasi neapvainosies))) ).Esat kāds dzirdējuši,kā Vējš mauc pa angliski(no lapiņas)?Un,ja kas,runā kaut latīniski,esi cilvēks.

Atbildēt

Atbrivotajs

23.11.2016. 17:02

Par valodas referendumu Ir aizliegts runat un rakstit. Vova lindermans atnesa letiniem uz zelta paplates uzvaru referenduma. Pec ta vajadzeja izmantot so uzvaru, bet valdosie nobijas no sis uzvaras un uzreiz saka laizit zabakus zaudetajiem. Mazoxisti ! Kauns !

Atbildēt

bilingvalais keksis

23.11.2016. 15:36

Bilingvalaa apmaciba ir totals stulbums un jau sen izgazusies. Nestradaa taa praksee un beidziet to pieminet!

Atbildēt

patiesībā

23.11.2016. 15:26

»

varbūt

Tikai viena problēma - veltīgi tērē naudu par tādiem sacerējumiem


Nu, rau - tā jau ir katra "atsevišķi ņemta" personāža ekskluzīva izvēle / atbildība. ;)

Atbildēt

varbūt

23.11.2016. 13:48

»

patiesībā

Nulles vērtība ir šādām lumpeņzombēšanas tēmām, kas pēc būtības ir tukšu pupu mizu apzelēšana


Tikai viena problēma - veltīgi tērē naudu par tādiem sacerējumiem.

Atbildēt

a Russian mother

23.11.2016. 13:21

Vējonis was born on June 15, 1966 in Pskov Oblast to a Latvian father and a Russian mother, while his father was serving in the Soviet army there.

Atbildēt

ansis

23.11.2016. 11:54

nožēlojami eksperti. Protams dokumentā ir daži sakarīgi punkti, bet valodas lietā - idioti.

Atbildēt

juris

23.11.2016. 11:52

Ko var gribēt no bijušajiem kompartijas biedriem, viņiem tāā velk parunāt krieviski, kā viņu jaunībā, kad zāļe bija zaļāka utt.

Atbildēt

patiesībā

23.11.2016. 10:55

»

ar varu mīļš nebūsi

Pupu mizas. Nulles vērtība šādiem ekspertu spriedelējumiem


Nulles vērtība ir šādām lumpeņzombēšanas tēmām, kas pēc būtības ir tukšu pupu mizu apzelēšana.

Atbildēt

opā

23.11.2016. 10:43

Kā tie "eksperti" zin kāda ir "krievvalodīgo" mediju skatītāju dzimtā valoda? Kāds ir veicis aptauju? Nav nekādu empīrisku faktu, piemēram, LTV krievu valodas raidījumus arī latvieši skatās, un lietuvieši, ukraiņi, baltkrievi, utt. Viņiem vienalga vai runāt latviski vai krieviski. Un kā tad pat tāds krievs iemācīsies vai uzlabos latviešu valodu, ja visur runās ar viņu krieviski?

Atbildēt

Soņa ukrainvalodīgā

23.11.2016. 09:38

„Vējoņa eksperti”: ar krievvalodīgajiem medijiem pareizi ir runāt krieviski ... Hmm? Ar ķrievvalodīgajiem jārunā krievalodīgo valodā, piemēram, ar latviešiem, ukraiņiem, lietuviešiem u.c. - viņu, krivvalodīgo valodā. Ar krieviem - krievu valodā. Bet krievus, kuri prot latviešu valodu sauksim par latviešvalodīgiem? Putra!
Vai te ir domstarpības?
Varbūt Latvijā sāksim zaimot visas tautības - gruzīnvalodīgie, lietuvalodigie, igaunvalodīgie, latviešvalodigie, židvalodīgie, čigānvalodīgie, angļvalodīgie, vācvalodīgie un citi valodīgie, jā vēl - citus sauksim par "kroplvalodīgiem".

Atbildēt

Arturs Nagliņš

23.11.2016. 09:20

»

interesanti

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk...


Etnosa mentalitātē var eksistēt tāda izpausme kā lingvistiskās mazvērtības apziņa. Latviešiem šī izpausme ir ļoti izteikta. Tas izskaidro velmi runāt kungu, okupantu, ģeokrātiskā valstiskuma īpašnieku valodā.Visjaunākajā laikā praktiski tas attiecās uz latviešu maniakālo velmi lietot angļu valodu, jo tā ir ģeokrātiskā valstiskuma īpašnieku valoda.Neapšaubāmi, lingvistiskās mazvērtības apziņa visiem nepiemīt vienādā mērā; lielas personības šo apziņas veidu vispār nepazīst. Pie latviešiem visur priekšplānā cūkojās masu cilvēki- pelēki, truli, aprobežoti, stulbi lopiņi. Tāpēc latviešu valoda nav cieņā, bet cieņā ir ģeopolitisko okupantu valoda. Un tur neko nevar darīt, jo tas ir tautas genofonda kvalitātes jautājums.

Atbildēt

hm

23.11.2016. 09:16

»

interesanti

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk...


"šo vienu svešvalodu uztveram tik sakāpināti naidīgi???"
Tāpēc, ka krievi 1940.gadā okupēja Latviju, deportēja latviešus uz Sibīriju, Litenē apšāva latviešu virsniekus, iznīcināja Latvijas valsti un pakļāva latviešus rusifikācijai, pazemošanai un citām nelietībām.
Angļi Latviju neokupēja. Vācieši gan okupēja, bet vācieši vismaz savus noziegumus nožēlo un neuzspiež vācu valodu par otro valsts valodu. Krievi turpina melot, ka nebija okupācijas un krievi turpina slavināt staļinu. Un vēl krievi apgalvo, ka viņiem ir vēsturiskas tiesības uz latviešu zemi, lai gan patiesībā Krievija ir dibināta uz baltu un somugru tautu zemēm.
Kāpēc izraēlieši vācu valodu uztver negatīvi? Kāpēc ukraiņi krievu valodu uztver negatīvi? Kāpēc čečeni krievu valodu uztver negatīvi? Kāpēc gruzīni krievu valodu uztver negatīvi?

Atbildēt

Čekistu bērns - kreivvalodīgais

23.11.2016. 09:12

"... ar krievvalodīgajiem medijiem runā to auditorijas vairākuma valodā ...".
Prezidenta kungs, kas tā par tautību "krievvalodīgie" - okupanti, migranti, surogātkrievi, komunisti, salašņas, klonētie krievi, kas tad? Paskaidrojiet vai latvieši, kuri pārkrievoti vai labi pārvalda latviešu un krievu valodu - ir "krievveidīgie" vai krievvalodīgie? Ukraiņi, gruzīni, tatāri, kuri pārvalda savu valodu un krievu valodu - ir krievvalodīgie"Un kas ir krievi? Arī krievvalodīgie.

Prezidenta k-gs, kad Latvijā pārtrauks, pirmkārt, zaimot krievus ar čekistu izgudrojumu viena iemesla dēļ - sadalīt nacionālās valstis, pretstatīt tautības - krievus un visas citas tautības pret latviešiem, lieuviešiem, gruzīniem utt.
Cik ilgi pazemosim krievus, apsaukājot viņus par "krievalodīgajiem"un tāpat ukraiņus, kuri nevar ciest šo slavu - krivvalodīgie, jo viņu kā kreivvalodsīgo valsts daļu okupēja otri kreivvalodīgie - putini.

Pārtrauciet šķelt Latviju divās daļās, jo tā ir nacionālā naida kurināšana, kaut it kā slēpta un netieša it kā. Arī daļa Latvijas žīdu, kuri naidīgi izturas pret Latviju, sludina sevi par "krievvalodīgiem" un "kreivvalodīgo" krievu aizstāvjiem.
Vai Latvijā latviešvalodīgie latvieši arī ir? Ja kas tād pāriesim uz divām tautībām - latviešvalodīgi un krivvalodīgie, aizmirsīsim, ka ir latvieši, krievi un citas tautības! Murgs, ko darām mēs, čekitu bērni!

Atbildēt

interesanti

23.11.2016. 08:50

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk?
Un otrs - kāpēc angliski (arī vāciski un jebkurā citā valodā) mēs tiecamies runāt (reklamē kā iemācīties angliski 14 dienās), kauninām valstsvīrus, kas nerunā ideāli angliski, kaunamies paši, kompleksojam, lielāmies, kad mūsu bērni izcili runā angliski, labprātīgi pieņemam visādus angļu vārdus un nosaukumus, pat neatceramies, kā tas būtu latviski (hamburgers utml. frīki), bet šo vienu svešvalodu uztveram tik sakāpināti naidīgi???

Atbildēt

jums, muļķi

23.11.2016. 08:14

Vaŗētu teikt par čigāniem un ebrejiem - ienācēji dzeltenā rase....

Līvi jeb lībieši ,dzeltenā rase,kas ienāca pa Dzintara ceļu un sāka laupīt.....

Atbildēt

ja kas

23.11.2016. 06:57

»

Par integrācijas politiku valstī atbild NA ministre Melbārde

Ir nepareizi krievu okupantus un kolonistus saukt par mazākumtautību! Vienīgā Latvijas mazākumtautība ir līvi. Arī čigāni ir svešie un nevis mazākumtautība


Nevienā Latvijas spēkā esošajā likumā, tiesību aktā, dokumenta nav minēts, kuras tautības Latvijā ir mazākumtautības. Piemēram, Vācijas likumā ir teikts, ka mazākumtautības ir sorbi, frīzi. Turki nav maazākumtautība Vācijā.

Atbildēt

nilga

23.11.2016. 06:23

Kauns par šādu prezidentu! Kauns par viņa padomniekiem!

Atbildēt

ar varu mīļš nebūsi

23.11.2016. 05:48

Pupu mizas. Nulles vērtība šādiem ekspertu spriedelējumiem.

Atbildēt

Par integrācijas politiku valstī atbild NA ministre Melbārde

23.11.2016. 05:40

Ir nepareizi krievu okupantus un kolonistus saukt par mazākumtautību! Vienīgā Latvijas mazākumtautība ir līvi. Arī čigāni ir svešie un nevis mazākumtautība.

Atbildēt

Fitrs

23.11.2016. 05:09

Vai mums gadījumā pie stūres nav gadījies kāds Trojas zirgs?

Atbildēt

lauķis

23.11.2016. 04:59

Latvas gijā pareizi runāt ir Latviski ,dzimtajā Pleskavas guberņā Vējonis var runāt arī krieviski.

Atbildēt

A.P.

23.11.2016. 03:56

Citāts: "Ja nu vienai sabiedrības daļai valstsnācijas jēdziens šķiet pareizs un neapšaubāms, bet citai - izslēdzošs un netaisnīgs? Ja nu viena grupa balso par etniskās nācijas vērtībām, bet cita sapņo par iekļaujošas politiskās nācijas veidošanos?". Pēc šiem teikumiem turpināt lasīt nav vērts! Atkal ir redzama jēdzienu aplama lietošana.Bet tas nozīmē, ka viss šis palags ir aplams un sameistarots naudas, patmīlības, karjeras dēļ. Par jēdzienu nepareizu lietošanu nav jābrīnās, jo autori ir pseidozinātnieki, savu bēdīgo statusu apliecinot jau agrāk savos ražojumos. Latvijā t.s.integrācija ap sevi vienmēr ir pulcinājusi morālos un intelektuālos pederastus, sākot jau ar "Aldermanes laiku", kad šī zoss tēloja "integrātoru". T.s. integrācija Latvijā ir ļauno garu sfēra, nolādēta sfēra.

Atbildēt

valdis

23.11.2016. 03:35

1940. gadā kad Latviju okupēja, ar mums gan neviens okupants negribēja runāt vairākuma valodā

Atbildēt

Oskars

23.11.2016. 03:21

Vējonis varētu runāt tajā valodā kurss valsts prezidents viņš ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

FotoAtbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem.
Lasīt visu...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

pietiek_melot

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...