Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

13.05.2017. 09:59

»

A.N.

Tas olgalvis ir interesants tips pat uz latviešu olgalvju fona. Ja būtu normāls cilvēks, tad žurnālistu būtu pasūtījis jau pēc pirmajiem provokatīvajiem jautājumiem (tiekamies ar tipisku latviešu pseidožurnālistu-nekaunīgu provokatoru; īsts žurnālists pat ienaidnieku intervē korekti un bez provokācijām...


Ja būtu normāls cilvēks, tad atbildētu pēc būtības, ko arābi no latviešiem mācīsies, kādi eksperti brauks un, žēl ka nepajautāja, arī par to, kādā veidā mūsu zināšanas tiks nodotas (ar bukletiņiem vai lekcijās Irākas valdībai, formālās vai neformālās sarunās utt.). Žurnālists vienkārši gribēja uzzināt, kas slēpjas aiz skaistām frāzēm par pieredzes nodošanu. Izskatās, ka citas skaistas frāzes.

Atbildēt

Vecā slota

05.05.2017. 19:15

»

Zaraza

Un ar tādiem 'ekspertiem" mums ir pilna Latvija. Viņi ir savairojušies kā sēnes pēc lietus un notriec milzīgu daļu no valsts jau tā trūcīgā budžeta. Kā ar to cīnīties - nav ne jausmas, pilnīgs bezcers. Vienīgi...Putin, palīdzi


Lēnām pār tiltu dēls, no kaitēkļiem jāatbrīvojas pakāpeniski. Vispirms no asinskārajām sarkanajām utīm un tikai pēc tam no zili pelēkajām blaktīm.

Atbildēt

Zaraza

05.05.2017. 11:02

Un ar tādiem 'ekspertiem" mums ir pilna Latvija. Viņi ir savairojušies kā sēnes pēc lietus un notriec milzīgu daļu no valsts jau tā trūcīgā budžeta. Kā ar to cīnīties - nav ne jausmas, pilnīgs bezcers. Vienīgi...Putin, palīdzi!

Atbildēt

Scenogrāfs

05.05.2017. 07:12

Maņka- Bendiks kārtējo reizi nolicis kluci uz tilta.

Atbildēt

kurts

05.05.2017. 05:56

»

>> U.U.

"Tāda nav bijusi tautas griba." - Te savu lomu nospēlēja inteliģence, tas bija inteliģences uzdevums, ja gribat, misija, tas ir tas, kādēļ ir nepieciesma attīrīsanās. A.P., iespējams, sevi arī pieskaita pie inteliģences


Mūsu inteliģence bija un ir kolaboracionistu priekšpostenis,kurš turpina ārdīt un reformēt visu dzīvotspējīgo.Mediķu inteliģence vārda tiešajā nozīmē.Rubiks par savam ciešanam saņēma kompensācijā ES posteni un pensiju,par kādu var tikai sapņot.Var droši teikt ka kolaboracionistiem ir uzticēta latviešu tautas bendes loma,ko viņi ari ar kangariem rakstūrīgo pārcentību arī izpilda.

Atbildēt

Tpu-tpu-tpu

05.05.2017. 03:34

Valdošajai koalīcijai Latvijā un arī Rīgā, kaut arī tie it kā nav vieni un tie paši, ir nozīmīgi, ka nav iespējams balsot vēlēšanās elektroniski. Un E- lietu ministrija ņēma nelabu galu savulaik... Pašvaldību vēlēšanās liegta balsošana ārzemēs esošajiem, jo diez vai trimdinieki balsotu par tiem, kas viņus tur nosūtīja. Kaut gan visādi sindromi aprakstīti un stāsti dzirdēti par upuriem un varmākām. Un Cimdars no Mozus laikiem šefo, vēlēšanu iecirkņos darbojas partijām tuvie,kaut kā par konkursiem nav dzirdēts šai sakarībā, ja jāpamato viedoklis.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.05.2017. 08:50

Rekur Aivars par Nord stream 2. It sevišķi beigās par kangaru argumentiem kāpēc nevajag uz šī projekta rēķina kautko nopelnīt. Tā ir viena epizode no simtiem. Ceru kādreiz visi šie kangari nepaspēs aizmukt un tautā veiks taisno tiesu bez ilgiem tiesas procesiem
https://www.youtube.com/watch?v=vm9gGAok3x4

Atbildēt

Super

04.05.2017. 06:07

Malacis:))) pārsmējāmies. Skaists eirotrash pārstāvis

Atbildēt

>> U.U.

04.05.2017. 04:55

"Tāda nav bijusi tautas griba." - Te savu lomu nospēlēja inteliģence, tas bija inteliģences uzdevums, ja gribat, misija, tas ir tas, kādēļ ir nepieciesma attīrīsanās. A.P., iespējams, sevi arī pieskaita pie inteliģences.

Atbildēt

lasiet nra

03.05.2017. 18:38

V. Avotiņš uzrakstījis partejiski skaistu svētku rakstu.

Atbildēt

janis

03.05.2017. 17:25

Paldies par anekdoti.Atceros,bija tāds tāds skanošs tukšs nummurs-elfertc(LC?).

Atbildēt

Veiksmes stāsts

03.05.2017. 13:06

»

Neiedziļinoties detaļās

Laba intervija, tā ir reāla žurnalistika. Labi izgaismo kangaru režīma iecelto izcilo ierēdņu nesatricināmos argumentus


Ierēdņus tas skar daudz mazākā mērā nekā āboltiņas, čigānes, pabrikus, dombrovskus un tiem līdzīgos

Atbildēt

Žulis

03.05.2017. 12:48

Labs, ilustratīvs un izskaidrojošs materiāls tai situācijai, kādā esam nonākuši. Ar interesi izlasīju. Tādi nu ir mums tie "eksperti" un "izvērtētāji", kurus pie valsts vadības stūres nolicis kapitālismā iesoļojušais padomju režīms.Un mūsdienu pasaules globalizatoriem arī ļoti labi noder šie padomju varas izperētie speciālisti, jo komunistu režīms pēc savas būtības jau arī tie paši globalizatori vien savulaik bija.

Atbildēt

Drīzāk

03.05.2017. 12:44

»

zaza

Kad beidzot tie ārzemju latvieši tiks izmesti mēslainē


kad viņi beigs ciemoties un brauks mājās?

Atbildēt

burtu pazinējs

03.05.2017. 12:28

Labais.Ļoti pamācoši un pat atraktīvi tādā garumā.Un ja tā vēl ir taisnība,tad pat atsvaidzinoši.

Atbildēt

Atbrivotajs

03.05.2017. 11:19

Atcerietis ka rejat uz Zigeristu un Valdmani . Tagad sapratat,ka viniem bija 100% taisniba!

Atbildēt

nu tak

03.05.2017. 11:01

»

zaza

Kad beidzot tie ārzemju latvieši tiks izmesti mēslainē


nekad. kāda jēga no mēslaines izmest mēslainē?

Atbildēt

Janka

03.05.2017. 10:28

Nesapratu šo savārstījumu. Tātad, Bendikaprāt, Irāka visās jomās mums tikusi tālu priekšā?! Tādi sīkumi, kā bruņotas sadursmes starp etniskajiem/reliģiskajiem grupējumiem un fakts, ka daļu valsts teritorijas kontrolē ISIS neskaitās?!

Atbildēt

A.N.

03.05.2017. 10:16

Tas olgalvis ir interesants tips pat uz latviešu olgalvju fona. Ja būtu normāls cilvēks, tad žurnālistu būtu pasūtījis jau pēc pirmajiem provokatīvajiem jautājumiem (tiekamies ar tipisku latviešu pseidožurnālistu-nekaunīgu provokatoru; īsts žurnālists pat ienaidnieku intervē korekti un bez provokācijām).Bet nepasūta, pacieš visu. Ko gan tāds latviešu olgalvis var priekš CIP vai tml. izošņāt Irakā? Bet latviešu "pieredze" jau noder visiem - gruzīniem, ukraiņiem. Latvieši kā liberālistu ideoloģijas dzinējsuņi, bezprincipu lopi, paklausīgi iztapoņas, ērti informācijas izošņātāji diplomātu cepurē.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.05.2017. 09:52

Laba intervija, tā ir reāla žurnalistika. Labi izgaismo kangaru režīma iecelto izcilo ierēdņu nesatricināmos argumentus.

Atbildēt

U.U.

03.05.2017. 09:31

Domāju, vērtīgākais ir vārdi "tāda nav bijusi tautas griba". Patiešām latviešu tautas griba nav bijusi sodīt kompartijas un VDK karavadoņus. Latviešu tauta viņus atzīst par goda vīriem jeb kā saka Maizītis - "sabiedrībā cienījamiem cilvēkiem". Tātad ko mēs iegūstam? Iegūstam to, ka latviešu tautai nav nekādas tiesības sūdzēties par dzīvi kriminālā valstī, ko radīja šie "cienījamie cilvēki". Latvieši paši ir vainīgi, ka dzīvo savu mēslu jūgā. Latviešiem patīk mēsli. Latviešu tautas griba nav pret mēslu varu.Sodīja tikai Rubiku, kas bija milzīga latviešu nelietība.Tagad pat apdauzītākie latvieši saprot, ka Rubiks ir godīgākais politiķis uz latviešu "politiķu" izdzimteņu fona.

Atbildēt

Fhh

03.05.2017. 08:47

Un tadi klauni ir daudzss jomaas pat nodoklu sistemu nevar sakartot

Atbildēt

zaza

03.05.2017. 08:14

Kad beidzot tie ārzemju latvieši tiks izmesti mēslainē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...