Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Dziesmu svētku burts un gars ir jau labi pasen sagandēts. Un tas, kas notika šajos skolēnu dziesmu un deju svētkos, nav nekas negaidīts vai pārsteidzošs. Kaut vai lai atceramies, kā iepriekšējo svētku deju lielkoncertā bērni tika cepināti kā uz pannas, kā toreiz ģība un kā toreiz nebija NEVIENA vainīgā.

Šoreiz tas pats, un atkal visi atbildīgie bezatbildīgi šķīstās nevainībā. Bet acīmredzamais duras acīs.

Par visu VISPIRMS jāatbild svētku izpilddirektorei Agrai Bērziņai (attēlā)! Vājprātīgi paštaisnajai un nekaunīgajai ierēdnei, kura notikušajā tagad vaino pašus cietušos - bērnus!

Arī ministre Mārīte Seile ir atbildīga par to, ka nekontrolēja Agras Bērziņas un visu citu bezatbildīgo un voluntāro darboņu patvaļu bērnu izdzīšanā un spīdzināšanā.

Visnožēlojamākais ir tas, ka NEVIENS atbildīgais par svētku organizēšanu un norisi neuzņemas atbildību. NEVIENS! Tad pēc analoģijas ar Zolitūdi jādemisionē Straujumai?

Diemžēl jālieto vārds "pretīgi". Pretīgi bija klausīties, cik izvairīgi, demagoģiski, melīgi un savu ādu glābjoši locījās Māris Sirmais, Gints Ceplenieks, Agra Bērziņa, Mārīte Seile...

Ir tāds juridiskas dabas jēdziens - "notikušais bija paredzams un novēršams, un tas bija jāparedz un jānovērš", bet tiem, kas to neparedzēja un nenovērsa, jāatbild likuma priekšā.

Ir arī tāds jēdziens kā izglītības normatīvajos aktos noteiktā "mācību slodze". Bet arī mēģinājumos ir MĀCĪBU SLODZE, kuru atbildīgās personas pārsniedza vairākkārt.

Ir arī tāds jēdziens kā "veselīgs miegs", kuram jāatvēl vismaz 8 stundas. Arī tas netika ievērots.

Ir arī tāds jēdziens kā "veselīgs un pietiekams uzturs", kas arī netika ievērots, Ir arī tādi jēdzieni kā "darba un atpūtas laiki", kas arī netika ievēroti.

Kur bija Darba inspekcija, Veselības inspekcija un pazīstamo tantiņu kantoris „Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija” ar Lailu Riekstu-Riekstiņu priekšgalā, kura paceltā skolotāja pirkstā saskatīs vardarbību, bet nu visas līkām, padevīgām mugurām sazvērnieciski klusē?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...