Sākums Kas mēs esam Kontaktinformācija Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt

Komentāri un viedokļi
Pietiek vienaldzības

Foto

Vienaldzība, empātijas trūkums vai tiesāšanas kāre?


Normunds Šlitke
19.04.2023.
Komentāri (0)

Piektdien, 14. aprīlī ap plkst. 14:30 Kārļa Ulmaņa gatvē netālu no Angļu valsts ģimnāzijas, pirms dzelzceļa pārvada virzienā uz Centru, pirmajā joslā stāvēja automašīna. It kā jau nevienam netraucēja, jo sastrēgums jau tāpat bija milzīgs, taču garāmbraucēji neskopojās izrādīt savas emocijas - kāds bija šo stāvošo automašīnu jau reģistrējis Waze aplikācijā, citi šo ierakstu bija jau papildinājuši ar autovadītājam neglaimojošiem komentāriem. Braucot garām, signalizēja un žestus rādīja daudzi...

Foto

Andri Šķēle, pietiks


Valdis Kalnozols
19.03.2021.
Komentāri (0)

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek izsaimniekota simtos miljonos (ārzemju eksperti saka - miljardos) gadā, iedzīvotāji tiek turēti uz verga eksistences robežas, trūkst finanšu līdzekļu cilvēku cienīgām pensijām, algām skolotājiem, policistiem, medmāsām, bērnu pabalstiem utt.

Foto

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam


Dzīvnieku patversme Ulubele
07.08.2020.
Komentāri (0)

Šobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.

Foto

Kāpēc es raudāju?


Jurģis Liepnieks
08.07.2018.
Komentāri (0)

Es esmu ļoti nemuzikāls cilvēks. Man ne tikai nav muzikālās dzirdes, man pat ir problēmas ar elementāra ritma sadzirdēšanu (pat valsī man ir problēmas, tam jābūt ļoti elementāram un izteiktam, lai es varētu izdejot visvienkāršāko viens, div’, trīs, viens, div’, trīs, bet par tādām lietām kā tango man pat nav, ko domāt). Man nepatīk arī pasākumi, kuros ir daudz cilvēku. Es varu izturēt, ja vajag, bet man nepatīk. Bet vēl vairāk man nepatīk un īpašas aizdomas raisa masu kultūras produkti. Ja kaut kas patīk visiem, es negribu pat uzzināt, kas tas ir.

Varbūt varat palīdzēt Tatjanai?


Pietiek lasītājs
22.05.2016.
Komentāri (6)

Tatjanai ir 55 gadi, viņa ar vīru, meitu un mazmeitiņu dzīvo Siguldā. Tatjana 32 gadus nostrādājusi Siguldas bērnudārzā Pīlādzītis par pavāri. Šī gada janvārī viņa no darba bija spiesta aiziet slimības dēļ.

Vai tiešām bērniem ir vieta krogā?

  Andrejs Sanaejs-Alunga, 20.09.2012.

Rakstu kategorijas

Pietiek kampt
Pietiek melot
Pietiek noklusēt
Pietiek postīt

Viņiem vēl nepietiek

Komentāri un viedokļi
Dažiem vēl nepietiek
Pietiek vienaldzības
Pietiek neskaidrību
Pietiek muļķību
Pietiek slinkot
Pietiek liekuļot
Pietiek politizēt
Pietiek sacerēties
Pietiek nopietnības
Pietiek postīt
Pietiek izlikties
Pietiek pārdoties
Pietiek cerēt
Pietiek liet
Pietiek manevrēt
Pietiek snaikstīties
Pietiek izlocīties
Pietiek vēlēšanu
Versiju pietiek
Pietiek muldēt

Pietiek baumot