Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Asiņu upes

Pārpublicēts no nacionalaapvieniba.lv
13.11.2015.
Komentāri (29)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

IQ

01.12.2015. 13:12

Atbalsti referendumu pret teroru un imigrāciju! http://manabalss.lv/i/890

Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš ir iesniedzis manabalss.lv iniciatīvu par tautas nobalsošanu sakarā ar ES regulēto imigrāciju. Ja iniciatīvu atbalstīs 10 000 Latvijas pilsoņu, tā tiks izskatīta Saeimā.

Atbildēt

Citplanetietis

26.11.2015. 08:22

Nevansk pretiga krievziden un zabakus sac laizit latviesu tautai, jo tagad izredzeta tauta ar Dievu ir latviesi.

Atbildēt

Pretīgā trolle

19.11.2015. 19:14

Cik labi, ka man pieder lauku mājas nevienam nevajadzīgajā pēdējo mohikāņu apvidū. Kad Latvija būs pilna ar nokvēpinātajiem, es mierīgi tur varēšu patverties. Un, kas zin, varbūt šī pierobeža vairs negribēs piederēt Latvijai. Latvieši joprojām aprej Krieviju, bet es saku, ka drīz būs jālaiza krieviem kurpes vai arī jāmācās arābu valodas.

Atbildēt

Citplanetietis

15.11.2015. 14:31

Divainas lietas notiek " pribaltika" esot nopirkta no zviedriem ar krieviem. Atklaju noslepumu gan pec satura un formas juridiskas- krievija vareja nopirkt tikai zviedriju un ne okupetas teritorijas, turklat tads darijums nav noticis. Bet planetu Zemi mums Citplanetiesiem pardeva krievija, tapec biedri, vaukskesi ta ka es teiksu.

Atbildēt

ed

15.11.2015. 07:59

ISUMĀ :

1. Tolerances laiks ir beidzies.

2. Ricibai pret citu religiju un tradiciju `begliem1 ir jabut konsekventai un asai.

3. Mēs riskējam ar savas tautas pazaudēsanu, tas ir beidzot jaasaprot mūsu vadītājiem

Atbildēt

15.11.2015. 03:48Bēgļi, Krievijas dzītie uz ES - Putina "zaļie cilvēciņi" kopā ar "bēgļiem" no Čečenijas" uzspridzinās ES. Spasiba, tebe Ramzan Kadirov! Ramzana čečeni arī nogalināja B.Ņemcovu, kura uzdevums bija vadīt LV kā ES prezidējošās valsts organizēto maidanu un praidu Maskavā un Krievijā. Lietuvas plānotais maidans bija organizēts Ukrainā. HIHIHI - ES izmantoja mūs pret Krieviju un Ukrainu..HIHIHIHIHI Pateicībā Lembergam krievs R.Vējonis izrādās un lepojas, ka ir prezidents. Stulbenis. Lembergs un Vējonis – Krievijas spiegi.

No prognozēm .
Šajā dienā nav aizturēts neviens terorists, par laimi nav ziņots arī par kādiem terora aktiem, neskatoties uz to, ka LV karo Sīrijā un Irākā ASV un NATO kontingenta sastāvā, R.Vējonis pēc pēdēja terora akta atveseļojas slimnīcā, nav jaunu ziņu par viņa veselības stāvokli. Nav arī jaunu ziņu par A.Lembergu, kurš nebrīdinot pameta savu amatu Ventspils domē. A.Lembergam neko LV nevar pārmest, kā plašsaziņas līdzekļos vēstīja S.Āboltiņa, jo pēdējos 3 gadus šajā amatā atradās nelegāli.

Bet A.Brigmani (ZZS) vaino kapu apgānīšanā

Saldenieks Imants Andersons, bijušais autorallists, joprojām atceras 1987. gada rudeni, laiku īsi pirms Atmodas, kad ļaudis jau sāka atklāti likt ziedus Airītēs, Kalpaka piemiņas vietā Zirņu pagastā. Toreiz Saldus rajona Komunistiskās partijas komitejas 1. sekretārs bija Augusts Brigmanis, Saeimas Zaļo un zemnieku savienības frakcijas priekšsēdētājs.

„Tuvojoties 18. novembrim, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, A. Brigmanis norīkoja „Saldus Lauktehnikas” šoferus uz ceļa un piemiņas vietām sagāzt kūtsmēslus,” 2002. gada 28. septembrī laikrakstā „Zemgales Ziņas” rakstījis Andersons.

Pēc viņa vārdiem, Brigmanis pavēlējis „toreizējam Lauktehnikas pārvaldniekam Zigfrīdam Dzirnem, lai autotransporta priekšnieks Arvīds Sviķis norīko šoferus vest uz piemiņas vietu kūtsmēslus”. Tā kā Sviķis neklausījis, atrasti citi pakalpiņi, bet Brigmanis no dienesta auto esot vērojis, lai „buldozeri kārtīgi „apstrādā” piemiņas vietu”.

Atbildēt

Skabarga

14.11.2015. 16:35

Latvijas iedzīvotāju dzīvības mazāk svarīgas par bēgļu=teroristu dzīvībām, ja Valsts vairs nepilda savas funkcijas un aizstāv potenciālos teroristus, vai to var vispār saukt par valsti, parodija??????

Ar kuru galu Latvijas politiskās prostitūtas domā?

Atbildēt

!

14.11.2015. 13:22

»

nekauna

Nu gan problema ir vecajai Eiropai kad iecelojusi ir 1 000 000 imigrantu gada laika. Latvija ir 1 000 000 Krievijas pasaulei piederigu krievu uz otru nepilnu miljonu latviesu. Krievu imigranu pluss okupantu militaro ir vismaz 50 procenti no kopmasas dzivas homosapiens Latvija. Un imigrants klust par...


Krievija ,,pribaltiku,, nopirka no zviedriem viduslaikos.Bet pec 2 Pasaules kara un uzvaras par hitlerisko vaciju PSRS robezas 1945 gada akcepteja ASV,Anglija,Francija ka starptautiski atzitas no starptautisko tiesibu normam.tapec nav saprotams jusu koments ne pec satura ,ne pec formas .

Atbildēt

nekauna

14.11.2015. 12:31

Nu gan problema ir vecajai Eiropai kad iecelojusi ir 1 000 000 imigrantu gada laika. Latvija ir 1 000 000 Krievijas pasaulei piederigu krievu uz otru nepilnu miljonu latviesu. Krievu imigranu pluss okupantu militaro ir vismaz 50 procenti no kopmasas dzivas homosapiens Latvija. Un imigrants klust par okupantu ( saskana ar likumu konvencijas par okupaciju) tad, kad vins sak atbalstit okupanttautas tas ir Krievijas krievu politiku ar ideologiju. Un kas tad notiek Latvija 9.maija Uzvaras laukuma, tur notiek atklata pretlatviska orgija okupanttautas krievu un skaitliski tur dienas laika ierodas 500 000 aktivo agresivo okupantu Krievijas krievu. Par so Latvijas latviesu tautas esoso Genocidu Eiropai sirsnina nesap kaut ko.

Atbildēt

?

14.11.2015. 09:17

»


sis citats no sorositu rokasgramatas interneta portalu delfi.lv tvnet-apollo.lv kasjauns .lv nra.lv cenzoriem ?

Atbildēt

jnbv

14.11.2015. 08:37

nu koooo dabuja pa pakalu franci nakamie bus vaciesi , hehehheeh beidzot saaak applutities.

Atbildēt

vienkārši Andris

04.11.2015. 09:47

Sveicināti!

Pievērsu uzmanību apstāklim, ka komentētāji, "dabiski" un momentā novirzījās no raksta tēmas, "imigrācija" uz to, ko sauc par "uzmanības novēršanas" stratēģiju.
Saistīja ar šodien notiekošo ES un Latvijā.
Tanī sakarā atļaušos pievienot savu "artavu" un, proti, novērojumu. Ja Latvijas auditorija uz geju lietām u.tml. "nepavelkas", tad varas rupori, kā, pēc sociologu atziņas, jāsauc te vadošos plašsaziņas līdzekļus, - tad šie rupori, pēdējās nedēļās piedāvā asākus sižetus - nāves gadījumus dzemdību namos, autobusu apgāšanos ... es te runāju par nebijušu, proporcionāli nesamērīgi augstu šāda rakstura jaunumu intensitāti... Kā arī kārtējie streiki un strīdiņi, kas skar katru ģimeni personīgi: skolotāju un ārstu protesti...
Kā top šīs ziņas - nebūtu jājautā, ja mēs baidāmies no atbildes.
Nepārkāpjot psiholoģiskās barjeras un Latvijas plašsaziņas tradicionālo formātu, bez bažu varam, toties, "pažļembāt", - ko šīs ziņas aizsedz?

Atbildēt

20.10.2015. 03:53

»

.19.10.2015. 10.44.

Šī lapele ir kārkluebreju


Ir tikai divi aspekti - krievi, kas joprojām dominē Rīgā kā iekarotāji un žīdi, no kuru līgumiem (SVF/PB) esam jau atkarīgi. Latviešu izcelsmes politiķi tādēļ ir krievžīdi – ar okupantiem pie viena galda apspriežas krievu valodā un nemēģina atgūt Zatler, Godman, Sudrabs, Slakter, Maizīš LV izkrāpto budžeta naudu (pensiju fonda, sociāla budžeta), glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas.

Bet latviešebrejs, izskatās, esi pats. Jo ebreji ir tikai Izraēlā un Latvijā tie vēlas, lai tos godā par ebrejiem, bet patiesība tie ir žīdi, kas te LV savas štelles taisa. Izkrāpj veco žīdu īpašumus no valsts, lai gan viņiem tieša sakara ar to iespējamiem mantotājiem, kas citos ganību laukos, nav absolūti nekāda.

Atbildēt

20.10.2015. 03:51

»

.19.10.2015. 10.44.

Šī lapele ir kārkluebreju


Ir tikai divi aspekti - krievi, kas joprojām dominē Rīgā kā iekarotāji un žīdi, no kuru līgumiem (SVF/PB) esam jau atkarīgi. Latviesu izcelsmes politiķi tafdēl ir krievžīdi – ar okupantiem pie viena galda apspriežas krievu valoda un nemēģina atgūt Zatler, Godmaņa, Sudrabas, Slaktera, Maizīša LV izkrāpto budžeta naudu (pensiju fonda, sociāla budžeta), glābjot Parex un 20 arvalstu bankas.

Bet latviešebrejs, izskatās, esi pats. Jo ebreji ir tikai Izraēlā un Latvijā tie vēlas, lai tos godā par ebrejiem, bet patiesība tie ir žīdi, kas te LV savu štelles taisa. Izkrāpj veco žīdu īpašumus no valsts, lai gan viņiem tieša sakara ar to iespējamiem mantotājiem, kas citos ganību laukos, nav absolūti nekāda.

Atbildēt

.19.10.2015. 10.44.

20.10.2015. 03:30

Šī lapele ir kārkluebreju....
Vai nu krievžīdi vieni kārto lietas Latvijā,ko tad dara latviešebreji....

Atbildēt

19.10.2015. 11:36

»

lauķis

precīzāk būtu teikt ka tā ir cionistu propaganda


Cionistu propaganda LV krievžīdu izpildījumā.

Atbildēt

19.10.2015. 04:44

»

.18.10.2015. 22.22

Šī lapele ir latviešebreju


Šī lapele ir krievžīdu, jo LNNK/TB/VL – šis VDK/DP veidojums, nepretojās un neaicināja tautu pretoties Zatlera, Godmaņa, Sudrabas, Maizīša noziedzīgajai rīcībai glābt 20 ārvalstu bankas un Parex ar LV valsts budžeta naudu (pensiju fonda, sociāla budžeta), lai Bērziņš un Dombrovskis varētu aizņemties no žīdiem piederošā SVF, LV iedzenot parādos – visa LV nauda ir uz parāda. Lai pēctecībā Vējonis un Straujuma turpinātu latviešu tautu iedzīt izmisumā un genocīdā. Visi 9.2 miljardi euro, kas LV ir apgrozībā, ir pilnā mērā aizņemti un ir meli par kaut kādu IKP procentu, jo nevaram pierādīt pretējo- līgumi starp LV un SVF/PB ir tautai slepeni.

Krievžīdu tādēļ, ka Latvijā ir jauna krievžīdu pasuga – latviešu politiķi, kas samierinās ar LV parādu, nemēģina atgūt izkrāptos LV budžeta līdzekļus, ar ko glāba Parex un 20 ārvalstu bankas, nemēģina sodīt latviešu tautas interešu nodevējus – Sudrabu, Godmani, Maizīti, Slakteri, Zatleru, Dombrovski un Berziņu, Vējoni un Straujumu, ar krieviem runā krievu valodā, atmetuši runas par deokupāciju – sēž pie viena galda ar krieviem un lietas apspriež okupantu valodā – kā to dara L.Lapsa, U.Liepnieks, I.Parādnieks, G.Bojārs (VID aģents-žurnālists, raidījuma Aizliegtais paņēmiens veidotājs), R.Dzintars, I.Mūrniece un R.Zīle u.c.

Viņi, šie krievžīdi, veicina latviešu tautas genocīdu – kopā ar valdošo 4. maija komunistu kliķi turpina padzīt latviešus no LV. Latviešus ar savam tukšajām krievžīdu runām un rakstiem padara naidīgus Latvijas valstij kā tādai. Katru lielāku sociālo konfliktu LNNK/TB/VL izmanto savas politiskā kapitāla pieaudzēšanai, lai sekmīgi turpinātu apmuļķot latviešu tautu. Savulaik bija kārkluvācieši, kārklukrievi, personas, kas atteicās no latviešu tautas interešu aizstāvības, pārejot citā kultūrā, to popularizējot.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.10.2015. 04:34

Kāpēc kāds tiem kangar-meļiem pēc 20+ gadiem vēljoprojām tic vai klausoās vienalga ko tie saka? Nevaru saprast kāds tam ir pamatojums?

Atbildēt

aradhanaavā laikā Pauela teiktas

18.10.2015. 19:53

1968. Pauela brīdinājums neizskanēja pietiekami plaši, netika sadzirdēts tieši tai pat laikā mākslīgi radītās ''bitlomānijas'' eiforijas dēļ. Zīmīgi, ka tieši šobrīd, kad identiska situācija atnākusi līdz mums, aktivizējas ''cīnītāji'' par geju laulībām, marihuānas legalizāciju un rupjībām skolās...

Atbildēt

.18.10.2015. 22.22

18.10.2015. 17:36

Šī lapele ir latviešebreju.......

Atbildēt

18.10.2015. 16:22

nacionalaapvieniba.lv ir krievžīdu LNNK/VL/TB lapele. Tā ar savam runām un aicinājumiem aicina neklusēt tai vietā, lai kaut ko darītu. Kā vienmēr. Suņunaglas latviešu tautas pakaļā.

Atbildēt

Smieklīgi

18.10.2015. 15:07

Ir vismaz divkosīgi - atrasties valdībā kopā ar vienotību un publicēt šadus rakstus.

Atbildēt

derdz

18.10.2015. 14:27

Tikai kāpēc šāda apzināta rīcība tiek realizēta no ES elites puses (ASV)...jo lai kādi mērķi, Baltās rases cilvēku kļūst arvien mazāk..un var palikt vēl mazāk.

Atbildēt

lauķis

18.10.2015. 13:40

»

viedoklis

Tapec Merkele, Junkers un lidzigie ir pelnijusi lodi pieree. Jo vini ir akli, tuvredzigi un Eiropas iznicinataji! Vini butibaa ir Eiropas slepkavas. Tapat Latvijas Saeima un valdiba


Ne junkers ne Merkele nav akli un tuvredzīgi , viņu rīcība ir apzināta , nejaušas sagadīšanās pēc viņi abi ir ēbreji.

Atbildēt

viedoklis

18.10.2015. 13:07

Tapec Merkele, Junkers un lidzigie ir pelnijusi lodi pieree. Jo vini ir akli, tuvredzigi un Eiropas iznicinataji! Vini butibaa ir Eiropas slepkavas. Tapat Latvijas Saeima un valdiba.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

FotoAtbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem.
Lasīt visu...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

pietiek_melot

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...