Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Huligāns

01.09.2015. 06:59

Tas, ka tiek aizturēts naudas pārvietotājs, nevis gala saņēmējs ir tik ierasta prakse, atcerēsimies kaut vai Štramu, gan viņa priekšgājēju, kuriem tāpat netika ļauts aiztikt līdz Misteram... :-)))

Atbildēt

kampars

31.08.2015. 21:17

magonis nemaksaja vienotibai tumbockas patentmaksu,tapec anka potapova ar naganu,fotoaparatu un rokudzelziem tika nosutita uz strelku ar vinu.pec strelkas magonim cietuma bus laiks apdomaties !

Atbildēt

?

31.08.2015. 14:12

»

Neiedziļinoties detaļās

Vienu pa šiem 20+ gadiem esmu sapratis. Ja melu midzeņos/mēdijos kautkas tiek ziņots tad primāri es to uzskatu par meliem. Tad ja vajag noskaidroju kas ir kas...


jus neticat sorosa nopirktajam un asv vestnieciba akceptetajam zinam latvijas pingviniem ? tad jau jus var apvainot kalposana Kremlim un piekart trolla birku !

Atbildēt

bērnudārzs

31.08.2015. 12:29

»

to he he

nu gribētos gan redzēt ko tu pārgudrais šī komentāra autor pļūtīsi, kas Magoni atbrīvos un vēl viņam kompensāciju izmaksās no mūsu nodokļu naudas


Magoni atbrīvos ne jau LL vāvuļojumu dēļ. Un, ja iesēdinās, tad arī ne jau tāpēc. Variantu ir milzums daudz. Tikpat labi magone var būt supertruper dubultaģents, kurš no jahuiņina izvilka un nodeva nato supertruper svarīgu info, par ko djadja vova baigi sadusmojās un bāc! Jahuiņinu uz krimu! Vai kaļiņingradu! Vai kas nu viņiem tur ir. Un jahuiņins savukār magonem, vot tev, mak! Podstava ar kukuli! Vai varbūt kāds supertruper aģents iedomājas, ka ierosinot krimināllietu, magone kļūs runīgs un visus vovas un jahuiņina noslēpumus izpļurinās.
Ja nav reālas info, tad teorijas katra tante var būvēt. Turklāt labākas kā LL veidotās. Ja kāds pretendē uz žurnālistku, tad ir citādi - teoriju būtu jābūvē uz kaut kādu iegūto info vai analīzei būtu jābūt sakarīgai. Šai gadījumā iztrūkst kā viens, tā otrs.
To, ka magone nesēdēs, tas tāpat skaidrs. Kurš, izņemot ievārījuma burku zagļus, LV sēž?

Atbildēt

Kijo

31.08.2015. 12:10

Magoņmaizīte un pudele ruma

Atbildēt

to he he

31.08.2015. 11:27

»

hehe

Tās ir pilnīgas muļķības, ka magonis esot gudrs un pats nebūtu naudu vedis...


nu gribētos gan redzēt ko tu pārgudrais šī komentāra autor pļūtīsi, kas Magoni atbrīvos un vēl viņam kompensāciju izmaksās no mūsu nodokļu naudas!?

PS neesmu LL fans, pat otrādi, bet nu pa šo lietu viņam ir taisnība tomēr !

Atbildēt

latvāņi smird

31.08.2015. 11:01

»

Jūsu vārds

Fakti? Gribētu redzēt kaut vienu lietu, kas patiesībā ir izrāqdījusies tāda, kā šiet rakstīts..fakti cilvēkam parastajiem ir tas ko uzraksta, jo vienkārši nav piekļuves objektīvai informācijai. Apbižots tieši izklausās šī komentāra autors un tagad ir apvaonjies uz visiem latviešiem, Latviju, to ienīst...


.. es neesmu apvainojies uz latviešiem, mans draugs ir latvietis, mani radinieki ir latvieši.. bet viņi nav tādi kā tu - latvāņi, parazīti, kuri jāiznīdē - morāli kropļi. kuriem nav nekā kopīga ar Rietumu civilizāciju.. tava vieta, kropli, ir vienā bandā ar putlera urlām.., kopā ar visiem lembergiem, šķēlēm un godmaņiem..

Atbildēt

Jūsu vārds

31.08.2015. 10:50

»

latvāņi smird

Fakti ir tādi, ka LL sevi ir daudzu gadu garumā pierādījis, bet Jūs,.. hvz kas Jūs esat.. kaut kāds apbižots, no siles atrauts smirdīgs latvānis.. loģiski ka jums nevajadzētu šeit smirdēt, jums vajag rakstīt maizītim vai tam bakurētainajam latvāņu kroplim, kaut kādam hvzmeijeram


Fakti? Gribētu redzēt kaut vienu lietu, kas patiesībā ir izrāqdījusies tāda, kā šiet rakstīts..fakti cilvēkam parastajiem ir tas ko uzraksta, jo vienkārši nav piekļuves objektīvai informācijai. Apbižots tieši izklausās šī komentāra autors un tagad ir apvaonjies uz visiem latviešiem, Latviju, to ienīst un redz (grib redzēt) tikai slikto

Atbildēt

hehe

31.08.2015. 10:44

Tās ir pilnīgas muļķības, ka magonis esot gudrs un pats nebūtu naudu vedis.
Viņi visi tieši tādi arī ir - pajoli. Slimnieciņi, пальца веером. Ko liek, to dara, ko saka, to atkārto.
Kurš klusē, tas arī šķiet gudrs, kurš izrunājas - tam redzams, ka galviņā vakums. Kā šajā l.l. rakstā, kurš tiešām ir bērnudārza līmeņa rakstiņš ar maza bērna domiņām starplaikos starp putriņas iestrēbšanu.
Vienmēr mulsinājusi disonanse starp tiem rakstiem, kuri parakstīti kā PIETIEK un tiem, kurus paraksta L.Lapsa. Tomēr šis rakstiņš vispār atgādina padumjas sievietes vāvuļojumus. Ir izaugusi tāda 25 gadnieku paaudze, kuru muļķība vienkārši fascinē. Lapsam taču jau krietns vecums, vajadzētu būt gudrākam, bet šķiet būs saķēris dumjības vīrusu no jaunās sievas draudzenēm.

Atbildēt

latvāņi smird

31.08.2015. 10:43

»

Jūsu vārds

Pie tam tiesāšanās ir tas ko šie bezmorāles radījumi vēlas, lai viņus iznestu saulīte, leģitimizētu


Fakti ir tādi, ka LL sevi ir daudzu gadu garumā pierādījis, bet Jūs,.. hvz kas Jūs esat.. kaut kāds apbižots, no siles atrauts smirdīgs latvānis.. loģiski ka jums nevajadzētu šeit smirdēt, jums vajag rakstīt maizītim vai tam bakurētainajam latvāņu kroplim, kaut kādam hvzmeijeram

Atbildēt

Jūsu vārds

31.08.2015. 10:32

»

Jūsu vārdam

Bet kāpēc jūs tad nesniedzāt tiesā, ja apmelošana: klusi pacietāt, norijāt... nu, neticas, būš vien bijusi patiesība, ja tik kautrīgi tikai nesākiet stastīt, ka negribējās ķēpāties, tāpat tas nebūs ticami. Vairāk ticami, ka esat vainīgi kaut kādā jautājumā


Ar šo mēslu bedri tiešām ķēpāties negribās, turklāt, ģimene publiski ciestu vēl vairāk..un, piemēram, šīs mēslu bedres kontingents tāpat domātu savu, vienalga kāds arī būtu iespējamās tiesas lēmums. Mediji ir stiprākā vara Latvijā, it sevišķi tāds, kurš "it kā" atmasko zagļus, tādiem vispār nevar neko iebilst..

Atbildēt

opers

31.08.2015. 10:07

»

kampars,sezot blakus tumbockai

kapec magonis nedrikst no igaunijas comiem atvest naudu un ielikt sava tumbocka


domajams, ka ne tik vien vinam tumbachka ir noglabats, lai var visus piebarot gan skuutgalvjus, gan apsargus.

Atbildēt

nu protams

31.08.2015. 10:04

»

mrs Loģika

Pirmkārt, nav iemesla ticēt izplatītajai informācijai, ka vestā nauda ir bijusi tiešā saistībā ar vilcienu iepirkuma konkursu...


Magonis nav muļķis lai pats ņemtu kukuļus, bet labprāt piestrādā par starpnieku kukuļošanā. Ļoti loģiski!!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

31.08.2015. 10:02

Vienu pa šiem 20+ gadiem esmu sapratis. Ja melu midzeņos/mēdijos kautkas tiek ziņots tad primāri es to uzskatu par meliem. Tad ja vajag noskaidroju kas ir kas.
Vienalga par kādu tēmu, vienalga kurā melu midzenī. Elementāra loģika uz varbūtības teorijas pamata, kas ir 4 klases līmenis. Ja melo 20 gadus tad nav pamata uzskatīt ka nemelos 21 gadā.
Katru dienu ziņās vismaz 80% ziņotā ir meli, dezinfomācija, sagrozīta puspatiesība

Atbildēt

Olas

31.08.2015. 09:15

Es ti knesaprotu, kur viens uzņēmuma vadītājs var būt tik naivs un vest tādu naudu pats savā bagāžniekā. Pa 1000eur to somu atvestu jebkurš vjetnamietis, bet Magoņa šoferis čiliņā varētu vienkārši stūrēt nopakaļ un kontrolēt to somu caur gps. Un ir vēl 10 iespējas, bet nē, šis visu dara pats..

Atbildēt

Jūsu vārdam

31.08.2015. 09:05

Bet kāpēc jūs tad nesniedzāt tiesā, ja apmelošana: klusi pacietāt, norijāt... nu, neticas, būš vien bijusi patiesība, ja tik kautrīgi tikai nesākiet stastīt, ka negribējās ķēpāties, tāpat tas nebūs ticami. Vairāk ticami, ka esat vainīgi kaut kādā jautājumā

Atbildēt

Jūsu vārds

31.08.2015. 08:56

»

:)))

Vai tik tevi kāds no Lapsu ģimenes savulaik nebūs aizsūtījis tālēs zilajās ar kurvīti nagos un nospiedumu uz pēcpuses, ka tāds skarbs rūgtums palicies


Uzminēji. Mana ģiemene ir cietusi. Pilnīgi nepamatoti apmelota. Domāju, ka neesmu vienīgais tāds..neko sliktu nenovēlu, bet šim cilvēkam ar viņa jauno ģimeni dzīvē ies grūti, ja ne karma, tad kāds nesavaldīgāks par mani, viņam kaut ko nodarīs..

Atbildēt

mrs Loģika

31.08.2015. 08:54

Pirmkārt, nav iemesla ticēt izplatītajai informācijai, ka vestā nauda ir bijusi tiešā saistībā ar vilcienu iepirkuma konkursu.
Otrkārt, jāatceras, ka Osinovskim ir bijis uzņemts kontakts ar Āboltiņu, Vējoni, Ušakovu u.c. ietekmīgām personām LV. Viņš ir (bijis) tieši ieinteresēts Latvijas vilcienu iepirkumā.
Treškārt, par Magoni rakstītais liek domāt, ka cilvēks nav muļķis. Vai gudrs cilvēks tik primtīvā veidā pieņemtu naudas paciņu kā kukuli sev pašam? Šaubos. Cik lasīts, nopietnu apjomu kukuļošanā mēdz būt visādi starpnieki un dažādas shēmas, lai izvairītos no primitīviem “aplokšņu” variantiem. Īpaši, ja kukulis ir lielāks par 100 eur. Tādēļ diezgan ticama liekas versija, ka Magonis ir bijis tikai “pastnieks”.
Ceturtkārt, veids, kādā Magonis tika aizturēts, kā jau Lapsa norādījis, šķiet augstākajā mērā dīvains. Nav noskaidrots ne “no kā paņēma”, ne vēl jo vairāk “kam vajadzēja nodot”. Tik primitīvai rīcībai no specdienestu puses noticēt tiešām grūti. Es to var izskaidrot vienīgi ar pieņēmumu, ka kukulis nekādā gadījumā nedrīkstēja sasniegt adresātu. Pēc šādas loģikas kukuļa adresātam vajadzētu būt ļoti svarīgai personai, ja tās dēļ var īslaicīgi upurēt Magoni. Kāpēc īslaicīgi? Jo visticamāk nekas tik un tā pierādīts netiks, kā jau daudz kur minēts, pierādījumu trūkumu dēļ.
Ļoti svarīgi, ka Satiksmes ministrs Matīss par notiekošo ir bijis informēts jau pirms aizturēšanas, jādomā, ka ne jau viņš vienīgais tāds informētais. Tas liek domāt, ka viņš, ļoti ticams, zina patieso kukuļa adresātu.

Manā rīcībā ir tikai tik daudz informācijas, cik to var uzzināt masu medijos, jo ne tiešas, ne parkārtotas saistības ar šo gadījumu man nav.

Atbildēt

latvāņi smird

31.08.2015. 08:39

»

latvānis

Un kurš tev to liedz


super niks... neapvainojieties par manu niku!.. esmu pārliecināts ka uz Jums tas neattiecas!

Atbildēt

:)))

31.08.2015. 08:34

»

Jūsu vārds

Krēsliņu Kārlis no (valsts) Nodevēju Apvienības arī ieradies :D


Vai tik tevi kāds no Lapsu ģimenes savulaik nebūs aizsūtījis tālēs zilajās ar kurvīti nagos un nospiedumu uz pēcpuses, ka tāds skarbs rūgtums palicies?:)))))))))))))))

Atbildēt

opers

31.08.2015. 07:54

man pilnīgi vienalga,kas ņēma, kur ņēma, kas deva, kur deva. Mācēja uzrīkot ballīti Rundāles pilī, tad mācēs tagad arī par to samaksāt. Uzdrīkstējās paņirgāties par tautu, sasējās ar krieviem, aprecēja viņu šalavu, tad lai tagad dzer ūdeni un ēd sālsmaizi uz nārām.

Atbildēt

Paija

31.08.2015. 07:44

Parasti ja summas ļoti lielas , tad pēc tām brauc PAŠI PERSONĪGI, kā nekā "kurjera rūdījums īpaši lielos lomos" ... :-)

...nemaz jau nebija domājis tai paciņai pieskarties, ko saka arī alibi: uz paciņas/-ām nav "PAŠĀ" pirkstu nospiedumu.

Atbildēt

Jūsu vārds

31.08.2015. 07:25

»

Kārlis Krēsliņš

Ļoti labi, loģiski pamatoti jautājumi. Labi, kad ir žurnālisti profesionāļi


Krēsliņu Kārlis no (valsts) Nodevēju Apvienības arī ieradies :D

Bet Ditu joprojām neapskaužu, jo jādzīvo kopā ar morālu kropli. Vieglāk gan ja pats tāds :D

Atbildēt

Kārlis Krēsliņš

31.08.2015. 07:10

Ļoti labi, loģiski pamatoti jautājumi. Labi, kad ir žurnālisti profesionāļi.

Atbildēt

Paija

31.08.2015. 07:06

Nu, redzi, magonīt, pārdomāsiet dzīvi: vai spēlīte bija sveču vērta.

Agri vai vēlu, bet nevar taču cilvēkam visu dzīvi veikties brīvlaiku pavadīt kā caram franču Rivjērā.

Jāpieņem riču-raču kauliņu spēle.Ikvienam dzīvē ir melnās joslas.

Atbildēt

cc

31.08.2015. 06:44

Skatoties uz visu šo pastāstu, mazliet mulsina tas, ka Magonis pats ir braucis pakaļ it kā kukulim. Pieaudzis cilvēks taču, ne vakar piedzimis droši vien un gan jau ka nojauta, ka ir nonācis "sarakstā". Kāpēc gan viņš pats brauca pakaļ skaidrai naudai, bez jebkādas piesegšanās? Kāpēc gan viņš to naudiņu nebūtu varējis atrast piemēram mežā lasot gailenes? Vai patiešām šāda līmeņa cilvēkam nepiemīt paša elementārākā pašsaglabāšanās instinkta? Nesaprotu. Līdz ar to viena no versijām, par ko gribi negribi ir jāaizdomājas, ka viņš pats domāja, ka tajā tūtē ir kaut kas cits un par tajā ievietoto naudu uzzināja aizturēšanas brīdī. Savukārt kāds naudiņu tūtē iebāza speciāli un noorganizēja viņam eskortu.. tas daudzus notikušā apstākļus lieliski izskaidrotu

Atbildēt

Delfi un BNS

31.08.2015. 06:37

»

:)

Un pēc tam KNABs oficiāli atsauca


http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kisub-ulmeliseks-magonis-uritas-200-kmh-politsei-eest-pogeneda?id=72182701

Atbildēt

Pastoj paravoz

31.08.2015. 05:53

Bet kā tad ziņa par to, ka Magonis bēga no Knaba (droši vien ar ieslēgtiem operatīva transportlīdzekļa skaņu un gaismu signāliem) ar ātrumu 200 km/h?
To taču visi ziņoja???

Atbildēt

U.U.

31.08.2015. 05:25

»

Vega

īstanībā pilnigi jāpiekrit Lapsas k-gam. šī Magoņa lieta jau no pirmās dienas izskatas kaut ka aizdomigi. Normali domajoss cilveks jau sen būs aizdomajies, ka kaut kas te taja lieta neklapē....Mēdiji mums ka jau neaptēstiem reņģēdājiem tik pamet kaut kādu kaulu (informaciju), lai pagraužam, bet kā tur...


No vienas puses viss ir ļoti vienkārši - dzelzceļa latviešu vieplītis ir "elites" netransparentās spēles upuris. Spēles noteikumi arī ir vienkārši - primitīvas bandas primitīvs "melnais kodekss". Banda nav viendabīga. Tajā pastāv iekšējie bandas konflikti. Bet ja ir konflikti, tad ir arī konfliktu risinājumi. Tikpat netransparenti, cik netransparenta ir bandas funkcionēšana. Un vispār - LR ir liela netransparenta banda. Ja to neņem vērā, tad LR hermeneitika tūlīt pārvēršās tukšā (vai arī konspiroloģiskā) izskaidrojumā. No otras puses ir jāatcerās, ka bandas netransparentos procesus nākas izgaismot ar speciālu izgaismojumu. Politiskās publicistikas lampas neder. Neko nedod arī moralizējošā publicistika.

Atbildēt

formula

31.08.2015. 04:23

Bardaks.

Atbildēt

latvis

31.08.2015. 04:11

Būtu interesanti palasīt Magoņa biogrāfiju, kur mācījies, ar ko nodarbojies utt.

Atbildēt

klucis

31.08.2015. 03:32

skaidrs, ka par šo publikāciju ir Lapsam samaksats! Zinot kadi PR cilvēki tagad zombē publisko telpu, lai Magonis tiktu svēto kārtā.. vēl daudz sagaidīsim zobiskus ziņojumus, kur KNAB, SAB u.c tiks nolīdzināti zemāk par zāli...
Magonis ir zaglis, kurš veiksmīgī apzaga savu darba devēju...
Tauta tik plikšķina acis...

Atbildēt

Kas ir pasūtījis Magoni?

31.08.2015. 03:16

nu tas ka magonis nav balts un pūkains skaidrs, bet jautājums kāpēc tas notika tagad un kāpēc tiešām tas viss ir tik mistiski noticis ka viņu paņēma ciet, arī mani šādi jautājumi rodas jau no tā brīža kad parādījās šī informācija !
te kaut kas nav tīrs un kaut kas viņu uzmet tas ir skaidrāks par skaidru, bet kas ir pasūtītājs?

Atbildēt

ko ārdies?

31.08.2015. 03:12

»

zero info

Tukšs raksts. Viens ir skaidrs. Lapsam info neviens vairs "neplūdina". Vismaz no iestādēm, ne. Prātiņa analītikai pamaz, bet ņemot vērā ģimenes pieaugumu, ņau-ņau-diņu vajadzēs. Nāksies vien vaškevičoties-magoņoties. Vai arī nāksies klapēt ciet šo sū.. bedri un iet reiz strādāt cilvēka cienīgu darbu...


Normāls raksts un normāli secinājumi. Viss kā jau pie mums pieņemts :):)

Labi, ka ir vēl daži cilvji LV, kas uzdrošinās publiski patiesību pateikt - http://www.delfi.lv/news/national/politics/reanimatologs-klava-gadijuma-kura-seksuali-izmantots-zidainis-par-navessodu-runat-butu-pelniti.d?id=46396851&utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1474392451

Atbildēt

Aroks

31.08.2015. 02:37

»


Gan jau džeks, kā jau dzīva būtne un radoša personība, pret kādu izjūt simpātijas, pret kādu antipātijas, bet, kespējams arī cits variantas.... Tomēr, interesanti lasīt.

Atbildēt

Vega

30.08.2015. 18:27

īstanībā pilnigi jāpiekrit Lapsas k-gam. šī Magoņa lieta jau no pirmās dienas izskatas kaut ka aizdomigi. Normali domajoss cilveks jau sen būs aizdomajies, ka kaut kas te taja lieta neklapē....Mēdiji mums ka jau neaptēstiem reņģēdājiem tik pamet kaut kādu kaulu (informaciju), lai pagraužam, bet kā tur ir īstenībā, kas vispar notiek, kurš kuram nejauši vai speciāli pārgājis taciņu (lasi, pamaisijies pa kājām vai varbūt nav padalījies), diezin vai vispār kādreiz uzzināsim. Kā saka, patiesība ir tur ārā......

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...