Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Agate

23.01.2018. 10:26

Dagnija Bērziņa ir viena no labākajām tiesu medicīnas ekspertēm Latvijā. Vienmēr godīga, objektīva un taisnīga. Protams, ka daudziem tas nepatīk, īpaši tiem, kuri grib gūt vieglu peļņu.Diemžēl arī kolēģu vidū ir tādi, kuri vēl viņai ļaunu. Bet viņi klups un kritīs. Lai Dievs Jūs svētī! Agate

Atbildēt

redzi

28.12.2017. 05:07

»

No maisiem

Fûrmanis, tagad viens no vadošiem organizatoriem kopā ar Pē.Apini Daugavpilī. Kopā ar Baltkrievijas mediķiem. Politiska nokrāsa šīm aktivitātem


re nu, Krievijā Apini neņēma par pilnu, laikam līda ne pa tām durvīm, tagad laicigi bruģē ceļu uz Baltkrieviju...

Atbildēt

ko, tu Ilze !!! ???

16.12.2017. 06:57

»

gaišreģis

jā varētu


nu Ilze, izbeidz vienreiz gvelzt un dari to ko tev pašlaika liek darīt!!!! Pie reizes protams vari krāmēt čemodānus !

Atbildēt

Tīrumai

11.12.2017. 13:15

»

pako

Bingo! Tieši - kolorīti teikts! Un lai biedre Čakša....nu vismaz naktī pamurgo(pasapņo) ko labu izdarīt NMPD labā


Tu esi godīga un spēj visu pateikt acīs kā vienmēr. Atceros dažas konf., tu biji uz viļņa vienmēr:) Jautrība garantēta.

Atbildēt

visu cienu vadibai

07.12.2017. 15:27

»

paraugs darba

Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere


Saprotu par ko tu runā, par M.Majoru, NMP apkaunotāju. Viņa dēļ NMP vadībai vajadzēja domāt kā atrunāties un skaidroties TV priekšā. Dēļ viena,,,,,,un tad vēl saka, vadība slikta, nē,padotie pensionāri,,, kuriem nav ,,,! Būtu ko aizstāvēt, smiekli nāk. Prom tādus!

Atbildēt

šī brīža p.i.

05.12.2017. 16:41

»

paraugs darba

Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere


domā, ka NMPD pieder viņai kā personīgais SIA, jo redziet savulai esot nesusi dokumentus lai šo iestādi reģistrētu.... nu vismaz tā viņā kādreiz dzērumā lielijās.....

Atbildēt

paraugs darba

05.12.2017. 15:49

»

nozares kolēğe

Nepiekrītu cienījamas un gudras ārstes Dzintras Jakubaņecas apmelośanai. Daktere ir paraugs visiem, no kuras var ļoti daudz mācīties. Viņa savu darbu vienmēr ir veikusi kvalitatīvi, tai skaitā kolēğu apmācību. Ja viņa piekristu būt par NMPD vadītāju un viņai ļautu strādāt, varbūt arī NMPD izdotos atgūt...


Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere!
Un varbut NMP vadibai vajadzetu tikt vala no daziem cilvekiem kuru uzvardi vairakkart mineti komentaros ,lai vairs neboja NMP godu.Palasiet komentarus, sapratisiet. Ir te dazi izcelti vairakkart un es piekritu 100% !

Atbildēt

domātājs

05.12.2017. 10:52

»

!!!!!!!

Piekrītu, pareizi teikts,lai labie dakteri paliek tur kur tas vairāk nepieciešams, bet papīrus, lai cilā tie kam jau pieredze uz to


...jā,nez cik dakteri jau ir vadījuši nozari un NMPD, kur tad ir aizvadījuši? :((((.....varbūt laiks uzticēt citas jomas profesionāļiem

Atbildēt

nozares kolēğe

04.12.2017. 14:18

Nepiekrītu cienījamas un gudras ārstes Dzintras Jakubaņecas apmelośanai. Daktere ir paraugs visiem, no kuras var ļoti daudz mācīties. Viņa savu darbu vienmēr ir veikusi kvalitatīvi, tai skaitā kolēğu apmācību. Ja viņa piekristu būt par NMPD vadītāju un viņai ļautu strādāt, varbūt arī NMPD izdotos atgūt savu labo slavu.

Atbildēt

??? Ja tev vēl interesē

02.12.2017. 08:23

»

???

Vairaakumu uzvaardus atpaziistu, bet kas ir tas vecuks Majors - jurists:), pensionaars, seetnieks vai kas? Un kas ir Klusa? Ja kaads zin,tad apgaismojiet, bet nav obligaati


Šie abi cilvēki, kā jau te komentāros forši minēts ir tie, kurus vajadzētu vienkārši ignorēt, jo jēga no viņiem nekāda. It sevišķi tas viens, kurš skaitās vīrietis.Gan jau iepazīsi un sapratīsi,ja nejauši nāksies saskarties.

Atbildēt

ko

30.11.2017. 17:39

»

Sarmīte

Nu riktīgi stulbs un infantīls raksts, kuru autori tālu nav jāmeklē, kā piemēram: Baranovs,Dambe -kura ani pilnīgi uzmeta... un protams Binovska kura pašlaik ir patiešām vienīgā kura reāli alkst un kāro tikt par vadītāju NMPDienestā !!! Bet tur nu Jūs ministres kundze šaujiet pār strīpu, jo cilvēku ...


Nez kas tad vainas Binovskai" Nav jau obligāti jāzin algoritmi vai jāmāk špricēt kaulā. Viņa ir labs administrators, kas pārzin jomu jau vairāk kā 10gadus. Nav jau visi posteņi jāaizbāž ar diplomētiem ārstiem, tāpēc jau mediķu trūkst.

Atbildēt

???

28.11.2017. 16:20

»

Nesaki viss

Šajā rakstiņā daudz kas labs un komentāros ir daudz pazīstamu uzvārdu par kuriem varētu teikt gan labu,gan sliktu...


Vairaakumu uzvaardus atpaziistu, bet kas ir tas vecuks Majors - jurists:), pensionaars, seetnieks vai kas? Un kas ir Klusa? Ja kaads zin,tad apgaismojiet, bet nav obligaati.

Atbildēt

Nesaki viss

27.11.2017. 16:36

»

Sarmīte

Nu riktīgi stulbs un infantīls raksts, kuru autori tālu nav jāmeklē, kā piemēram: Baranovs,Dambe -kura ani pilnīgi uzmeta... un protams Binovska kura pašlaik ir patiešām vienīgā kura reāli alkst un kāro tikt par vadītāju NMPDienestā !!! Bet tur nu Jūs ministres kundze šaujiet pār strīpu, jo cilvēku ...


Šajā rakstiņā daudz kas labs un komentāros ir daudz pazīstamu uzvārdu par kuriem varētu teikt gan labu,gan sliktu.
Piemēram Baranovs-gudrs un spēcīgs dr., Dambe-norm.,Binovska-norm., Kluša- nav tik traki kā te komentē, Tīruma -supper sievišķis,ar savu īsto komentu un skatījumu, Majors-vecs večuks, bez progresa , Sokolovs-viennozīmīgi labs dr., Raimis-saprotošs un gudrs čalis, Robis-cīnītājs,supper. Un tā varētu saukt un saukt.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

27.11.2017. 13:14

Nākotnē nopirksiet abonementu uz ātro palīdzību un viss bumbās kā kārtīgā banku pārvaldītā zemes pleķī.
Tikai jautājums, ja valsts nebodrošina savu pilsoņu aizsardzību un labklājību, tad nodokļi nav jāmaksā, nekādi un ne pie kādiem apstākļiem.

Atbildēt

uris

27.11.2017. 07:47

Domāju būtu vērts arī apskatīt Binovskas izveidoto "savējo" struktūru dienestā, kur praktiski visos departamnetos/nodaļās ir ielikti savi cilvēki, lai kontrolētu situāciju.
Tajā pašā laikā Binovska nespēj uzņemties atbildību par lēmumiem, pilnīgi gļēva persona, kas uzmetīs jebkuru, lai tik pati tiktu sausa ārā no ūdens. Savulaik korporatīvā pasākumā Armands Binovsku bija "uzlicis" uz galda, lai nu kāds viņš bija, bet varēja atļauties arī tā izdarīt. Kā jau kārtīgam priekšniekam padotie bija jādr*ž.

Atbildēt

Man arī patīk humors

26.11.2017. 09:54

»

Man patīk veselīgs humors

Sen nebiju tā smējies


Es ar par To saucamo "Juristu" M.M pasmējos no sirds

Atbildēt

?!>Tas,kurš aizbrauca baudīt lietu

26.11.2017. 06:09

Uz Maltas salu vai Maltas pagastu? Baudīt lietu novembrī jau var abās Maltās!

Atbildēt

Man patīk veselīgs humors

26.11.2017. 05:49

Sen nebiju tā smējies!

Atbildēt

DarkDranzer

26.11.2017. 01:51

Raksts subjektīvs, vājais humors traucē lasīt. Nav žurnālistikas cienīgs.

Atbildēt

Tas kurš zina :D

25.11.2017. 13:15

Hmmm.. hmmmm... Kolēgas, jūs zināt, ka tieši izbraukuma brigādes un tie, kuri nekaunīgā kārtā ir pensionējušies ir vainīgi pie dienesta likstām?
Ne jau ministrija, ne jau dienesta vadība, bet tieši tie, kuri dara reālo darbu -paši vainīgi, ka jāpārstrādā jēga, paši vainīgi, ka kadri iet prom, paši, paši... Un riebīgie pensionāri negrib apmācīt jaunuļus ( lasīt ar ironiju un neapvainoties)
Un tad jautājums - nafig mums vispār direktoru vajag? Nevaronis mums neder Varonis nenāks, piķis par mazu.

Atbildēt

šoferis X

25.11.2017. 11:03

»

Jēziņ!!!

Jā,Fuu


Kas M.Majors bijušais jurists? Smiekli nāk, traki esiet, tas tak māk tik pīles pūst, nevainīgi smīnēt un visus citus vainot.Jo tālāk no viņa, jo labāk.

Atbildēt

LRC

25.11.2017. 09:46

Kosnareviča kungs,auu!Vai Jums ir joprojām silti sežas reg.centra vadītāja amatā aiz cien.Igolnieces kundzes muguras?Vot lielisks cilvēkam darbinš-Visu komandē vietniece,alga iet,vadītājs pat reti kad sveicina pat savus darbiniekus!


vnk viedoklis "no sāna".bet liekas,ka vadītājs jābūt etalons,ar kuru jālėpojas,bet tur...

Atbildēt

Visa patiesība kaut kad izlien

25.11.2017. 09:10

»

Dakterīte !?!

Labais


Dr., tu par ko saki, labais :), par bezsakarīgo runātāju, tenkvāceli M.Majoru, vai par Klusu? Zini, abi labie,to vien tik māk kā braukt ar muti- "Zvaigznes" :) Abi "labie" visās jomās!!!
Visos komentāros sava taisnība, labais:) Vismaz šeit atspoguļojas daudzu patiesā būšana, darbi un nedarbi!

Atbildēt

Dakterīte !?!

25.11.2017. 02:02

Labais :)

Atbildēt

Jēziņ!!!

24.11.2017. 17:18

»

"bijušais jurists, ka tik ne ar"

Fu! Brauc tik ar savu dampi uz Stradiņiem, Major


Jā,Fuu!!!
Pat šitais M.MAJORS pieminēts, viņam taču sen laiks pensijā!!! Viņš aizņem tik darba vietu, kurā sen jau būtu jābūt kādam citam, daudz perspektīvākam utt. cilvēkam.

Atbildēt

Visu cieņu Apiņa kungam -

24.11.2017. 16:18

»

Džuris

Apinis atkal nerunā par lietu... te rakstsīts ir par personu vadītprasmēm, ne par viņu specializācijas prasmēm... kārtējo reizi, ja jārunā par pienu, viņš runā par pārdevējām


raksts patiešam ir par lietu un pat vairāk kā par lietu, jo tikko pēc raksta izlasīšanas ielūkojos MK mājaslapā un patiešām esmu šokā... Prasībās ir tikai VĒLAMA IZGLĪTĪBA MEDICĪNĀ !!!!!!! Kurp mūsu valsts dodas ??? Vai patiešām Latvijā vienu no operatīvajiem dienestiem varētu vadīt FINANSISTS, JURISTS vai piemēram EKONOMISTS...... ?????????????????????????

Atbildēt

Džuris

24.11.2017. 08:27

»

Jānis

Kāpēc Pietiek.com atteicās publicēt atbildes rakstu? https://irir.lv/2017/11/24/atklata-atbilde-anonimajam-kas-nolej-dubliem-neatliekamas-medicinas-profesionalus


Apinis atkal nerunā par lietu... te rakstsīts ir par personu vadītprasmēm, ne par viņu specializācijas prasmēm... kārtējo reizi, ja jārunā par pienu, viņš runā par pārdevējām...

Atbildēt

OVC

24.11.2017. 07:52

»

aaaa

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas


Jā, Kluša vienīgais ko māk, taisīt lielas acis un intrigas visur apkārt OVC! Intrigas tā ir viņas dzīve, laikam mājās viss ir slikti, nav vīrieša!

Atbildēt

Jānis

24.11.2017. 04:47

Kāpēc Pietiek.com atteicās publicēt atbildes rakstu? https://irir.lv/2017/11/24/atklata-atbilde-anonimajam-kas-nolej-dubliem-neatliekamas-medicinas-profesionalus

Atbildēt

bgv

23.11.2017. 15:08

Ui, kas tai bildē ar čašku noticis? Baigi sarkana, kā zālīti pārpīpelējusies...

Atbildēt

Dakteris Tereško

23.11.2017. 14:05

Pilnīgi piekrītu Dmitrijam! Man un Žanim načaļņiks arī piedāvāja būt par vadītājiem. Bet mēs abi, tomēr izvēlējāmies strādāt Maltā, jo administratīvais darbs nav priekš mums.

Atbildēt

Imants

23.11.2017. 13:50

»

Tā, kas pensionējusies

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem...


Pie manīm Rīgā 7.11. uz izsaukumu atbrauca divi mediconās darbinieki - jaunieši. Viņi strādāja rūpīgi, godīgi un precīzi, ievērojot visas iespējamās prasības tādā situācija. Vispirms mājās sniedza neatliekamo palīdzību, novērsa briesmas. Pa ceļam uz slimnīcu uzraudzīja un sekoja izjūtām un stāvoklim.

Paldies jauniešiem par godīgu attieksmi. Arī slimnīca izdarīja visu iespējamo un atgriezos mājās ar jūtamu uzlabojumu. Medicīnas personāls pie mums istrādā godam.

Žēl, ka 200 miljonus, liekas, sadalīja arī biznesam medicīnā, caurā bedrē, kur nekad nepietiks valsts naudas. Kaut cik būtu pielikuši pie algas šim rūpīgajam sastāvam, kuri kalpo savai tautai valsts iestādēs.

Atbildēt

pako

23.11.2017. 11:55

»

Tīruma

Sveika kolēge


Bingo! Tieši - kolorīti teikts! Un lai biedre Čakša....nu vismaz naktī pamurgo(pasapņo) ko labu izdarīt NMPD labā.....

Atbildēt

Perro

23.11.2017. 11:16

Dienests ir pārmaiņu priekšā. To apzināmies, ņemot vērā gan tendences darbaspēka tirgū, gan tuvākajos gados plānotās veselības aprūpes sistēmas izmaiņas. Taču tuvākā pārmaiņu aktualitāte ir dienesta direktora izvēle, par ko lems speciāli izveidota Valsts kancelejas komisija.

Šis laiks ir zināms pārbaudījums mums visiem – savām vērtībām, ideāliem, morālei, koleģialitātei un godaprātam. Mums katram ir savs viedoklis par to, kā dienestam veicies līdz šim, kāds ir mans paša ieguldījums kopējā lietā un kā veicies kolēģiem. Kādam šis laiks saistās ar gaidām un cerībām par stabilitāti un prognozējamību, savukārt citiem ir ļoti skaidrs redzējums, ko vajadzētu darīt tālāk.

Ir labi, ja mūsu vidū ir daudz tādu kolēģu, kuriem ir ne tikai viedoklis par esošo situāciju un citu kolēģu veikumu, bet arī kritisks izvērtējums savam devumam un skaidrs redzējums par tālāko dienesta attīstību. Ikvienam kolēģim, kurš izvēlēsies pieteikt savu kandidatūru direktora amatam, varam vēlēt izdošanos. Jo vairāk spēcīgu kandidātu startēs konkursā, jo konkursa komisijai lielākas iespējas izvēlēties profesionālāko vadītāju.

Aicinām darbiniekus izvērtēt savu iesaistīšanos publiskajās diskusijās, kurās dažkārt tiek pārkāpta tā trauslā robeža starp tiesībām paust savu viedokli un jau apzinātu, mērķtiecīgu citu kolēģu personības vai paveiktā nonicināšanu un necieņu. Šāds anonīms veids un izvēlētais formāts ir gļēvas un negodīgas cīņas instruments ar mērķi ietekmēt citu domas.

Jā, kritiskiem par savu un kopējo veikumu ir jābūt, ir jāprot novērtēt gan labo, gan arī to, kas nav izdevies. Taču ļoti svarīgs ir veids, kādā mēs to darām!
Mūsu viedokļi un redzējums var atšķirties. Taču jāpiekrīt Ojāram Vācietim, kurš teicis: “Ja es necienu savu pretinieku, tad es necienu savu cīņu”.

Atbildēt

HA-ha

23.11.2017. 10:32

Ko cepas- dienestā viss sakārtots, visi speci un galveno kļūdu ka avārijā cietušam neatzīmē mēle aplikta vai ne nepieļauj, būs dzīvotājs vai ne otā plānā, Dienesta politika- puse darbinieku sēd ofisā un par lielu samaksu kontrolē mēles aplikuma atzīmēšanu- kas strādā zina...

Atbildēt

a

23.11.2017. 09:28

Padomju laikos uz ātriem brauca divas personas, kuras, kā baumoja, bijušas sodītas un pat it kā atsēdējušas sodu ieslodzījumā par to, ka bija pieprasījušas kaut kādus prettiesiskus labumus pildot savus profesionālos pienākumus. Tagad- jo īpaši zināms viens figurants divreiz apzadzies, tikpat reizes pieķerts,tiesāts nav, bet ielikts ministrei par padomnieku! Pasakiet, ko lai par šito domā? Tā laikam kāda īpaša prasme, iemaņa vai speciāla kvalifikācija, lai varētu pretendēt uz kādiem administratīviem posteņiem? Tiem, kuriem tādas nav, jau laicīgi jāapdomā izredzes vinnēt konkursu , jo jums nav konkurētspējas, neesiet sasniedzis nepieciešamo "līmeni".

Atbildēt

Tas kurš zina :D

23.11.2017. 07:38

»

Tā, kas pensionējusies

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem...


Piekrītu Jūsu domai.
Bet dienestā vēsturiski cilvēkresurss ir bijis tāds diezgan nesvarīgs, aizies vieni atnāks cita "lielgabalu gaļa" .. Saplīsis Laif gan ir megaproblēma, bet darba gaitā nolietojies , saplīsis cilvēks - nieki vien, šito izmetīsim, aizvietosim ar kaut ko citu. Galvenais, lai vadībai pietiek naudas algām, pārējais ir diezgan mazsvarīgi.

Atbildēt

Tā, kas pensionējusies

23.11.2017. 07:28

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem iznes visu iestādei uzticēto darba smagumu! Tieši tā - gan zvanu pieņēmēji, gan uz brigādēm braucošie! Un NMP mājaslapā variet paskatīties - par kādiem nožēlojamiem grašiem viņi strādā!!! Salīdziniet atalgojumus ar vadības atalgojumu. Realitātē no vadības 2/3 uz darbu pat varētu mierīgi nenākt - neviens i nemanītu, bet kas notiks, ja tie "aprobežotie" arsta palīgi neiznāks - to izjutīs visa Latvija! Un to es arī novēlu - beigt raustīties un beidzot sākt streikot, jo citādi pie varas esošie jūs vienkārši ignorēs! Bet Baranovam gan lieciet mieru - viņam ir gan zināšanas, gan intelekts. Bet tas laikam šajā rīkļu rāvēju barā ir lieka greznība...

Atbildēt

cccc

23.11.2017. 07:26

»

bbbb

Un kur tad Baranovu ? Tikai Čakšas vietā un jo ātrāk, jo labāk - tad būtu laime pilnībā


Beidz tā jokot, viņš tak ir nopietni slims un šobrīd lieli arī šim kreņķi par izdevumiem lai apmaksātu šo rakstu.

Atbildēt

bbbb

23.11.2017. 04:04

»

aaaa

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas


Un kur tad Baranovu ? Tikai Čakšas vietā un jo ātrāk, jo labāk - tad būtu laime pilnībā !

Atbildēt

aaaa

23.11.2017. 02:05

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...