Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

DD

23.11.2016. 05:47

Izskatās, ka šis Gobzems riktīgi uzminis dažiem uz varžacīm. Samazgains ir šis portāls, kur katrs var ielikt savu anoņimku.

Atbildēt

labais

15.11.2016. 12:12

es kaa niedre supojos vejam lidz, lai nesaluuztu...

Atbildēt

jurists

15.11.2016. 10:45

Gobzems patiešām ir nelietis, kas būtu jāizslēdz no advokātiem.

Atbildēt

Elles katls

15.11.2016. 09:58

Narciss , tu sabojāji Pilsētprojektu!

Atbildēt

un

15.11.2016. 09:24

»

Arnis Olte

Varbūt ir arī kaut kādas nesakārtotas attiecības Gobzema kungam pa privāto biznesu, bet lai tā arī ir - tikai te visiem vaukšķiem gribu uzdot jautājumu - VAI ESAT DZIRDĒJUŠI SŪDZĪBAS NO ZOLITŪDES TRAĢĒDIJĀ CIETOŠAJIEM - tikai lūdzu personīgas sūdzības, nevis viena tante teica. Es personīgi nepazīstu...


personīgais biznes ir ikvienam un rakstura nepilnības arī ir ikvienam. Man nepatīk Gobzems un nekad nav paticis, bet šo jautājumu (par cietušajiem) viņš ir izkustinājis un tas ir labs precedents mūsu "tiesiskajā" valstī, kur par diskrimināciju u.c. pārkāpumiem pret darbinieku (pie tam smagiem un reāliem, nevis formāliem) piespriež morālo kompensāciju EUR 200 !!!!!!!!! Vai tas nav kauns un apsmiekls šai valstij un tiesu sistēmai kopumā?

Atbildēt

Te būs vēl

15.11.2016. 07:22

http://www.slavenibas.lv/zinas/1794/vai-ciena-aldis-gobzems-zolitudes-tiesas-sedes-laika-izklaidejas-interneta/

http://www.latvijasadvokats.lv/article/64/

http://lat.mixnews.lv/lv/eksluzivi/news/15224_grende-pret-gobezemu-advokats-apvainojumus-par-draudesanu-deve-par-smiekligiem/

Atbildēt

he

15.11.2016. 05:20

Izlasiet 2013.gada 2.septembra rakstu "Kas Jauns" portālā "Cits sveiciens Zinību dienā!" un tā komentārus. Ar to man šis kungs vienmēr asociēsies.:)
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/128604/cits-sveiciens-zinibu-diena

Atbildēt

ha

14.11.2016. 15:49

Šis pilsonītis visos laikos ir bijis NELIETIS!
Šā pilsonīša varoņdarbu sarakstā vēl ir reiderisms pret Pilsētprojektu, kad kopā ar Miķelsonu viņš pielietoja šantāžu un iebiedēšanu, lai bandītiem palīdzētu pārņemt šo uzņēmumu.
Šis pilsonūtis pašlaik ir PADOMDEVĒJS UN KONSULTANTS SAEIMAS KAIMIŅDUKSIM. Acīmredzami plāno politisko darbošanos.

Atbildēt

Argo

14.11.2016. 15:03

Juristu interesei varu nosaukt lietas numuru C30384413. Turklāt no Gobzema par labu AS "DNB banka" piedzīta tiek summa 124340,60 EUR. Interesanti, ka tiesvedības gaitā šis "visu cietušo draugs" ir paspējis atbrīvoties no visiem saviem nekustamajiem īpašumiem. Esot dzirdēts, ka pats apgalvojot medijos, ka īpašumus vajadzējis pārdot, lai būtu nauda, jo cietušos taču aizstāvot par velti.
Jūs domājat, ka Gobzems cenšas vienoties ar banku par parāda atmaksu. Nē, viņš draud uztaisīt bankai negatīvu PR, ko jau dara. Draud tiesāties ar bankas juristiem par to, ka no viņa piedzīta nauda!
Tādu tēlu par sevi radīt sabiedrībai kā viņš to prot...tur būtu ko pamācīties jebkuram sabiedrisko attiecību kantorim.
Bet juristu pasaulē daudzi jau ir redzējuši viņa patieso seju. Mums jau tā ir zināma. Tikai masu medijiem un nejuristiem Gobzems joprojām ir labais tēls. Viņi nesaprot, ka šis cilvēks visu dara tikai PR pēc.

Atbildēt

arī pilsonis

14.11.2016. 13:03

»

pilsonis

Kopš kura laika augļotājus sauc par investoriem


nu ne jau par ātro kredītu sniedzējiem runājam. DNB un vēl viena otra banka ar nevietējo krievvalodīgo līkdeguņu kapitālu tomēr , vismaz kādreiz, gana sakarīgus % ņēma. Vai tad grab teikt , ka labāk ir vietējie ātro kredītu izsniedzēji?

Atbildēt

skelets pētīšanai

14.11.2016. 12:17

Atklāšu formulu (diezgan legālu, bet 90'gadu stilā), kā piedzinēji kļūst bagāti.
Kā nu sagadījies, kā ne, bet pētot oficiālās izsoles atklāju faktu: dažiem tiesu izpildītājiem (kā likums miljonāriem), katru mēnesi ir 10x vairāk izsoļu, kā kārtīgajiem tiesu izpildītājiem pa 2-5 gadiem! Un izrādās, ka piedzinēji visu laiku ir vienas un tās pašas bankas, nebaknu kantori, vai namu apsaimniekotāji.
Izrādās pastāv apstāklis, ka kreditori var paši izvēlēties sev vēlamo piedzinēju. Pēc tiesas citi piedzinēji sastāda vienošanās, izsola kustamo mantu, vērš piedziņu pret algu. Bet miljonār-piedzinējiem "sakritības" pēc kreditori uzreiz nosūta vēstuli ar lūgumu vērst piedziņu uz nekustamo īpašumu, kā rezultātā piedzinējam "nav variantu" un pēc kreditoru lūguma uzreiz vērš piedziņu uz nekustamo īpašumu - izsole. Protams nek.īpašums tiek novērtēts "uz aci" un īpašumiem tiek noteiktas smieklīgas sākumcenas. Nu īsāk sakot, pat, ja parādniekam ir pietiekami ienākumi un var maksāt parādu no algas utt., Šie "rwketieri" tiesu izpildītāji tik un tā vērš piedziņu uz nek.īpašumu, jo tad labs % viņiem ieripo kā atlīdzība no izsoles.
Protams, diez vai tur ir kāda likumsakarība. Jo kreditoram tak ir izvēles tiesības izvēlēties tiesu izpildītāju.
Šādi daži tiesu izpildītāji kļūst par miljonāriem legālā veidā.

Puaro.lv pētīšanai.

Atbildēt

Nu nav Gobzems

14.11.2016. 11:16

tāds vienīgais no administratoriem. Līdzīgi Baiba Didrihsone mēģināja DNB "uzcept". Neizdevās. Bet DNB to nācās caur tiesu pierādīt. Nu kādi gan te investori grbēs investēt- nav jābrīnās, ka bankas pošas prom - ne tikai kredītņēmēji nemaksā, bet arī tie kam jāaizstāv kreditoru intereses to nemaz i nemēģina. Ka tik savā kabatā tiktu.

Atbildēt

Viedoklis

14.11.2016. 10:58

Nu ko lai saka, nav jābūt ekstrasensam lai saprastu, ka neviens pa velti neko nedara, jo pat papīrs, kārtridžš maksā naudu, bet te tipa par velti uzņēmies vest lietu, ticat man te nav runa tikai par to, ka saņem atlīdzību no klientiem, bet gan no otras (atbildētāja) puses,par procesa pārtraukšanu. Ne jau ar godīgu jurista darbu var nopelnīt miljonu, bet ja strādā uz abām pusēm... Tāpat par godprātīgumu jau liecina, tas ka savā karjerā vairākus gadus vadījis Maksātnespējas administrāciju, kur tieši viņa valdīšanas laikā tika nobremzēts, lai tiktu pieņemts jauns maksātnespējas likums. Un kā jums šķiet, vai tas ar notika par "bonus".

Atbildēt

Arnis Olte

14.11.2016. 10:22

Varbūt ir arī kaut kādas nesakārtotas attiecības Gobzema kungam pa privāto biznesu, bet lai tā arī ir - tikai te visiem vaukšķiem gribu uzdot jautājumu - VAI ESAT DZIRDĒJUŠI SŪDZĪBAS NO ZOLITŪDES TRAĢĒDIJĀ CIETOŠAJIEM - tikai lūdzu personīgas sūdzības, nevis viena tante teica. Es personīgi nepazīstu viņu, bet pazīstu daudz cietušos, jo tur gāja bojā mana drauga dēls - LŪDZU NEJAUKT ZOLITŪDES TRAĢĒDIJU AR AIZSTĀVJA PERSONĪGO BIZNESU UN RAKSTURA NEPILNĪBĀM

Atbildēt

Osis

14.11.2016. 09:33

Skauģu tukša , bez pierādījumu ,vaukšķēšana..

Atbildēt

pilsonis

14.11.2016. 07:22

Kārtējais pierādījums, ka tiesu spriež par labu bankām.

Atbildēt

Advokats

14.11.2016. 06:52

Gobzems ir divkosis un krapnieks, kursh turklat savtigi izmanto zolitudes tragjedija cietushos.

Atbildēt

Jānis

14.11.2016. 06:15

Vai vienošanās par mierizlīgumu ar Maxima nesatur slepeno pielikumu nerakstītā formā - pa tiešo man - x summa, ja negribat nebeidzamas galvassāpes ar tiesvedību?

Atbildēt

Hihi..

14.11.2016. 04:58

Izmisīgi gaidu konkrētā pilsoņa "atbildi" vai komentāru. Gribu redzēt, kā attaisnosies :)

Atbildēt

Alberta ielas bruģis

14.11.2016. 01:32

Pietiek varētu uzjautāt cietušajiem, vai Aldis šiem par aizstāvību ir lūdzis slēgt atlīdzības līgumus. Piemēram, mana versija ir tāda, ka Aldis jau no paša sākuma zināja, ka šī visa Maximas tiesvedība beigsies ar lieliem izlīgumiem, tādēļ tik izmisīgi meklēja sev aizstāvāmos.

Atbildēt

Skaidrs

13.11.2016. 16:52

Tagad skaidrs, kāpēc tāds naids pret tiesnesi Blūmiņu. Izglītojoša publikācija, paldies!

Atbildēt

Zane

13.11.2016. 16:15

Ziema, izskatās, cik ātri atnāca, tā arī beidzas. Ziemas drēbes sev un ģimenei, riepas un aukstumam piemērots akumulators mašīnai. Apkures rēķini. Glāze sildoša aromātiska konjaka vakarā, kad mierīgi apsēdies un atskaties uz aizejošajā dienā padarīto un plāno ziemas vidū uz nedēļu izrauties no ikdienas, lai dotos ceļojumā uz vietu, kur termometrs rāda +25. Skaista vīzija, piekrīti? Kas trūkst, lai tai ļautos? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad sērfo uz veiksmes viļņa, neatslābsti, turpini darboties - reģistrējies, paņem savu Džekpotu un piepildi savas dziļākās vēlmes: http://bit.ly/2en6QyG

Atbildēt

he, he

13.11.2016. 15:06

Ja palasa tiesness uzvārdu, kura piedzina no viņa, tad redzams, ka aldis ir atriebies ar mašinu skandālu..

Atbildēt

Viltvārdos

13.11.2016. 15:02

»

Blum

Gobzem, nu tad paraksties. Vizmas zem šī komentāra


Neesmu jūsu minētais cilvēks, tā no malas raugos.

Atbildēt

nu tak sametiet savam aizstāvim tās kapeikas

13.11.2016. 14:32

Nabaga adekvāts. Saprotams, ka tagad visiem, kuri saņem naudiņas no maximas, jāpalīdz arī labajam aizstāvim. Pats šito ielika vai kāds draugs palīdzēja uzrakstīt mazu raksteli? Melnais PR dažkārt var atnest arī baltu naudu.

Atbildēt

pensionāre

13.11.2016. 14:24

Kad griezos pie Gobzema ar lūgumu palīdzēt man uzrakstīt iesniegumu ST par valsts nelikumīgu nopelnītās pensijas atņemšanu daļai pensionāru, viņš pat nevēlējās ieklausīties problēmā pēc būtības. Cita lieta- griezties nevis pret valsti, bet tikai pret MAXIMA-HOMBURG. Jo vairāk izmantojot cietušo un viņu radinieku traģēdijas un visu Latvijas cilvēku sašutumu.

Atbildēt

Blum

13.11.2016. 13:20

»

Viltvārdos

Dokumenti bez parakstiem ir tukši dokumenti


Gobzem, nu tad paraksties. Vizmas zem šī komentāra.

Atbildēt

Domu gājiens

13.11.2016. 13:15

Man šķiet, ka ir bezjēdzīgi kaunināt Gobzemu vai sabiedrībai ''atvērt acis'' par to, kāds lops viņš patiesībā ir. Kauna Gobzemam nav. Viņš dzīvo svētā pārliecībā par savu morālo pārākumu par visiem un par savu īpašu misiju lasīt spriediķus visiem, reizēm, caur medijiem. Jāsaka, ka arī daļa žurnālistu viņam šajā pašreklāmā un tēla spodrināšanā palīdz. Tāpat, arī sabiedrība ir nemaināma. Kas vēlējās ieraudzīt faktus, sen jau zina, ka Gobzems ir liekulis un maita, bet tantuki no ''cietušo biedrības'' turpina salkani skandēt, ''cik jauks cilvēks!'' Manuprāt, tas ir jautājums pie pašiem advokātiem. Kāpēc šis nelietis vēl aizvien nav izmests ārā no profesijas uz visiem laikiem?

Atbildēt

Viltvārdos

13.11.2016. 10:54

Dokumenti bez parakstiem ir tukši dokumenti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...