Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

anna

03.09.2016. 14:13

»

Janka

Lielisks konentārs


Acīmredzot vēl šodien psihiatriju izmanto matriālu labumu gūšanā, bija pat ECT spriedums. Un padarīt cilvēku par rīcībnespējīgu nemaz nav tik grūti, ja ir iemels, piem. iegūt tiesības rīkoties ar kāda naudas līdzekļiem

Atbildēt

Janka

11.08.2016. 02:10

»

:))

Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats


Ja frizūra Tev ir arguments... stipri šaubos vai VDK kameràs bija spoguļi un laipnie izmeklètàji ļàva sakàrtot matu sasuku pirms forosesijas... attopies..

Atbildēt

voldemārs kārlis markuss

09.08.2016. 15:19

Latvijā ir brīvība.Ir brīvība anaonīmi izplatīt savu dvēseles smirdoņu.

Atbildēt

to ku kū

09.08.2016. 13:40

»

ku kū

Aizvācies, riebekli - :)))- no pietiek.com! Ja nebūtu L.L., Tev pat nebūtu iespējas rakstīt par savu stulbumu. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu darbu, ka viņam nav bail ne no negodīgiem varas pārstāvjiem, ne no tādiem kā


A t s ū k ā, riebekli ku kū pats sev un savam pietiek.com! Ja nebūtu L.L., tev pat nebūtu iespējas priecāties par savu stulbumu un pielīst savam skapja biedram. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu dumību, ka viņam ir bail gan no negodīgiem varas pārstāvjiem, gan no tādiem galvas invalīdiem kā kukū

Atbildēt

to to

09.08.2016. 13:31

»

to :)))

aizver žaunas, mīkstais glumekli


aizver pāksti, smakojošā glumekle

Atbildēt

to ironiskais

09.08.2016. 11:00

»

ironiskais

Jā, traks tas mūsu prokurors


Bet kas par iespaidīgu parakstu viņam ir :)))

Atbildēt

fantastiski

09.08.2016. 09:00

sočņeva prot ārstēt smagāko šizofrēnijas formu...........................

Atbildēt

:))

09.08.2016. 08:34

»

ku kū

Aizvācies, riebekli - :)))- no pietiek.com! Ja nebūtu L.L., Tev pat nebūtu iespējas rakstīt par savu stulbumu. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu darbu, ka viņam nav bail ne no negodīgiem varas pārstāvjiem, ne no tādiem kā


Lapsa pats ir ku kū, pērkams un traks dzīvnieks. Te tak zirgam skaidrs, ka viņš par naudu realizē melno PR pret Lembergam un Saskaņai nevēlamiem cilvēkiem un tādām iestādēm, kā Drošības policija un prokuratūra. Nav bijis neviena raksta, kur lapsa noķengātu kādu no Saskaņas, vai paslavētu drošības policiju vai prokuratūru. Pa lielam - viņš ir Latvijas valsts slēpts ienaidnieks, kurš darbojas pret Latvijas valsts interesēm, tikai ir muļķi, kas to nesaprot.

Atbildēt

ku kū

09.08.2016. 08:17

»

:)))

Ņemot vērā, ka L.L. aizvien vairāk sāk atgādināt "ku kū", bailēm ir reāls pamats


Aizvācies, riebekli - :)))- no pietiek.com! Ja nebūtu L.L., Tev pat nebūtu iespējas rakstīt par savu stulbumu. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu darbu, ka viņam nav bail ne no negodīgiem varas pārstāvjiem, ne no tādiem kā :)))

Atbildēt

kārlis

09.08.2016. 08:10

»

:)

Ja sāk uzbrukt psihiatriem, tad laikam baidās, ka trako lapsu pašu neieliek uz piespiedu ārstēšanu


Tu esi galīgi stulbs? Kāds uzbrukums, kam? Vai žurnālista cīņa par cilvēktiesību elementāru ievērošanu ir uzbrukums kādam? Vai VDK dokumentu izpētes komisijas locekļa skaidrojums ir Lato "uzbrukums" kādam? Tev pašam ar steigu ir jādodas pie psihiatra ar lūgumu izārstēt, taču stulbums diez vai ir ārstējams.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

09.08.2016. 06:21

Lai cik arī tas skumji nebūtu, dzīve parāda, ka daži no padomju perioda disidentiem tik tiešam ir ar zināmām psihiskām novirzēm. Skaidrojums vienkāršs - normālam cilvēkam pašsaglabāšanās instinkts darbojas normāli un lekt uz ecēšām vienkārši nav drosmes. Savukārt padomju režīma laikā, jebkurš, kas tikai bija iedrošinājies atklāti pateikt to par ko pārējā tauta sačukstējās virtuvē, jau jau šķita saulvedis un varonis. Diemžel demokrātijas apstākļos ne vienam vien saulvedim izlīda "āža kāja". Spilgtākais piemērs laikam ir sociopāts L.Grantiņš.

Atbildēt

:(

09.08.2016. 04:22

»

:)

Ja sāk uzbrukt psihiatriem, tad laikam baidās, ka trako lapsu pašu neieliek uz piespiedu ārstēšanu


Psihiatrija ir medicīnas pseido nozare. Nav tādas lietas kā garīga saslimšana, jo oficiālā zinātne taču garu neatzīst. Ir lauztas kājas, iekaisušas mandeles, sašaurināti asinsvadi, nepareizi izveidotas neironu saites. Jāārstē problēma, nevis simptomi. Psihiatrija ir līdzvērtīga pūšļošanai un pesteļošanai. Ja kaut ko nespēj ārstēt vai nesaprot, kā tas darbojas, tad iebaro slimajam miega zāles. "Ļoti zinātniski".
Šodien, lasot padomju laika psihiatru atzinumus redzams, ka psihiski neveseli ir bijuši pad.valsts vadītāji, tiesneši, psihiatri un daļa sabiedrības. Pārējie ir gļēvi kolaboranti.
Vēsture atkārtojas. Pēc revolūcijām paiet laiks un psihopāti ar sociopātiem pārņem varu. Lai pie varas noturētos ir nepieciešamas represīvas metodes, psihiatrija ir viens no veidiem kā apklusināt veselo saprātu, degradēt un iznīcināt tos, kuri neiekļaujas totalitārā sistēmā. Kad psihopāti pārvalda valsti, norma kļūst par vājprātu, bet ārprāts par normu.
Ja jūs aizdomātos par prokurora zvejnieka "lēmumu", saprastu, ka pieaudzis cilvēks, jurists tādu muļķību nekad nebūtu uzrakstījis. Diemžēl psihopātiska pārvalde izmanto cilvēkus ar "maza bērna domāšanas" sindromu, intelektuāli mazattīstītos, ar domāšanas defektiem. Jo tā ir jautrāk. Psihopātiem patīk farss. Bez tam vairums psihopātu paši nav intelektuāli advancēti, intelekta trūkumu kompensējot ar pārlieku enerģiju, primitīvu shēmošanu, krāpšanu, melošanu. Gudri cilvēki psihopātus biedē, jo viņu pataloģija tiek "atkosta".
Starp citu, tie daži psihiatri, kurus gadījies sastapt un runāt, visi ir bijuši krietni "ārpus normas". Bet tā jau arī ir psihopātiskās pārvaldes ironiskā daba - lai trakie lemj, kurš ir traks! Jautrībai.
Un tad, kad beidzot saproti, ka pie varas ir neveselie, tad nav jābrīnās par dīvainiem un murgainiem lēmumiem, spriedumiem un izdarībām. Nevar gribēt, lai dumjie un slimie taisītu gudrus spriedumus un likumus.
Bet tiem, kuri ir vnk nelieši, tiem šādos gadījumos savukārt gudrāk būtu paklusēt.

Atbildēt

:)

09.08.2016. 02:47

Ja sāk uzbrukt psihiatriem, tad laikam baidās, ka trako lapsu pašu neieliek uz piespiedu ārstēšanu.

Atbildēt

vilis

09.08.2016. 02:42

Labs raksts."Zināšanas par atsevišķu cilvēku neirotiskajām saslimstībām var ļoti labi noderēt,lai izprastu lielās sociālās institūcijas,jo pašas neirozes atklājas kā individuāli atrisināt kompensācijas problēmu,kas institūcijām jārisina sociāli.Sociālajam faktoram atkāpjoties un seksuālajam dominējot,šīs psiholoģiskā uzdevuma neirotiskais atrisinājums kļūst par karikatūru,kas lietojama tikai šīs nozīmīgās problēmas mūsu izskaidrojumā"(Zigmunds Freids)

Atbildēt

ironiskais

09.08.2016. 02:18

Jā, traks tas mūsu prokurors:)

Atbildēt

to hm

08.08.2016. 18:46

»

hm

Ir/nav ku-kū tagad nosaka tiesa...


Tiesa lemj un spriež pamatojoties uz konkrētu ārstu-ekspertu atzinumu, turklāt nekur vietējais likums nenosaka, ka šī ārstu komisija ir jāiziet tieši sprīdīšu lielvalstī! :)

Atbildēt

:)))

08.08.2016. 17:44

»

:))

Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats


Ņemot vērā, ka L.L. aizvien vairāk sāk atgādināt "ku kū", bailēm ir reāls pamats.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 16:50

»

??

Kādi tad bija Nikolaja un Sergeja ekspertīžu rezultāti


Daži dokumenti par to pseidozinātnisku ekspertīze: https://failiem.lv/u/2rgx2jsp

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 16:32

»

??

Kādi tad bija Nikolaja un Sergeja ekspertīžu rezultāti


Ar videokameras un ar biedrību, kura darbība virzīta pret psihiatrisko nāves industriju, palīdzību, paveicas izbēgt no tas ekspertīzes veikšanas.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 15:29

Pseidozinātniski-psihiatriski diagnozi ir izgudroti ar pašiem psihiatriem un iekļauti un izņemti (!!!) (piemēram: Homoseksualitāte) diagnožu sarakstos ar balsojumu vairākumu [skaties video: http://www.cchr.org/videos/marketing-of-madness.html, http://youtu.be/pl6gfztFLEI], daži piemēri par tādam izgudrotam un nobalsotam „diagnozēm” kuru cilvēks no psihiatriem saņem uz visu mūžu, pietiek pat ar to, ka cilvēks bija nosūtīts pie psihiatra:

*F30.0 Hipomānija
Traucējumi, kam raksturīgs ilgstoši nedaudz pacilāts garastāvoklis, pastiprināta enerģija un aktivitāte, parasti ar spilgtu labsajūtu un vienlaikus palielinātām kā fiziskām, tā psihiskām spējām. Bieži ir pārliecīgs sabiedriskums, runīgums, pārmērīga familiaritāte, pastiprināta seksuālā enerģija, samazinājusies vajadzība pēc miega, gan ne tādā mērā, lai radītu jūtamus sarežģījumus darbā vai satrūktu sociālie kontakti. Paaugstināta uzbudinātība, augstprātība un rupjība uzvedībā var nomainīt parasto eiforisko sabiedriskumu. Garastāvokļa un uzvedības traucējumus nepavada halucinācijas un murgi.

*F81.0 Specifiski lasīšanas traucējumi
Galvenā pazīme ir specifiski un būtiski lasīšanas iemaņu attīstības traucējumi, kas nav saistāmi tikai ar garīgo vecumu, redzes asuma problēmām vai neadekvātu izglītošanu. Lasīšanas saprašanas iemaņas, lasīto vārdu pazīšana, mutiskās lasīšanas iemaņas un to uzdevumu veikšana, kas prasa lasītprasmi var būt traucētas. Izrunas grūtības bieži ir saistītas ar specifiskiem lasīšanas traucējumiem un bieži saglabājas pusaudžu vecumā pat tad, ja vērojams jūtams progress lasīšanā. Pirms specifiskiem lasīšanas attīstības traucējumiem parasti ir dati par runas vai valodas attīstības traucējumiem. Parasti skolas vecumā ir arī afektīvi un uzvedības traucējumi.

*Starptautiskā slimību klasifikācija (SSK-10) klasifikācija - Kodu tabulsaraksts un skaidrojumi http://www.spkc.gov.lv/ssk10/indexcdb0.html?p=ssk

Pseidozinātne-psihiatrija, par 200.gadiem !!!, neizārstēja nevienu cilvēku, bet tikai indē un moka cilvēkus, jo ar narkotiskam vielām (un spīdzināšanām metodēm) cilvēku nevar izārstēt. Un tas ir tikai narkotiskas vielas, it kā, legālais bizness. Kā pseidoārsti-psihiatri var izārstēt, ja viņi ne tikai nevar pierādīt psihiskā traucējumu esamību, bet arī dot definēšanu šim jēdzienam!!!!!

Veselības ministrijas mani informē ka:
Vienas valsts apmaksātās ambulatorās tiesu psihiatriskās ekspertīzes veikšanas un atzinuma sagatavošanas tarifs ir 157,98 euro.

…atbilstoši Noteikumiem Nr.1529 par pacientam VSIA „ Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs" sniegto stacionāro psihiatrisko palīdzību tiek veikta samaksa 827,50 euro [mēnesi] apmērā.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 15:23

Kad VP RRP Rīgas Centra iecirkņa izmeklētāja Ilze Driņķe 2014 gada nosūtīja Sergeju Buividu un Nikolaju Buividu uz tiesu psihiatrisku ekspertīžu kriminālprocesā Nr.12040012713 rāmjos. Viņa to pamatoja ar Kriminālprocesa likums (KPL) 195.p.5.pkt. Viņa lēmums atbalstījusi Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūras prokurore V.Džeņeva un virsprokurors J.Besko, Rīgas tiesas apgabala prokuratūrās virsprokurors A.Zgirskis.

KPL 195.pants. Obligātā ekspertīze
Ekspertīze ir obligāta, lai noteiktu:

5) aizdomās turētā vai apsūdzētā psihisko stāvokli vai tādas personas psihisko stāvokli, par kuru notiek tiesvedība medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu noteikšanai, ja procesa virzītājam rodas PAMATOTAS ŠAUBAS par attiecīgo personu pieskaitāmību;


Kad izmeklētajai un prokuroriem bija jautāts par to, ar ko tad procesa virzītājs var pamatot savas šaubas. Atbilde bija tāda, ka šauba pamatota ar lietas materiāliem.

Vēlāk saņemot lietas materiāli (7.sejumos ap 1800.lapas) tajos nav atrodami neviena dokumenta ar kuru tad izmeklētajam un prokuroriem rodas PAMATOTAS ŠAUBAS.

Tātad jebkuru var nosūtīt uz tiesu-psihiatrisku ekspertīze pamatojot šaubas tikai ar lietas materiāliem, bez jebkādas konkrētības.

Atbildēt

Ōpaps

08.08.2016. 15:00

»

:))

Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats


Nevis sāk atgādināt, bet gan līdz Latvijas Republikai pašreizējai Latvijas PSR vēl tālu, tālu.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 14:38

Psihiatrija kāda viņa ir tagad ir jāslēdz ciet PILNIBĀ un ne tikai Latvijā tas ir pasaules problēma!

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 14:31

Latvijas laikā psihiatriski represētas personu saraksts (pēc LPCK datiem, reāli tie ir vairāk) ar tiesu psihiatru melīgu slēdzienu palīdzību: https://failiem.lv/u/ncc9jjkx

Atbildēt

hm

08.08.2016. 14:04

Ir/nav ku-kū tagad nosaka tiesa?
Ja jau ku-kū šodien ir politisks jautājums, priekš kam tiesu? Pietiktu ar valdošās frakcijas deputāta verdiktu.
Un ja jau ārsti ir debili, tad taču viņiem jāanulē licences, jāliedz strādāt un apmācīt jaunatne.
Varbūt viņus aizvietot ar partiju pārstāvjiem?
Varbūt arī slimnīcu galvenos ārstus iecelt no politiskās elites, utt.

Atbildēt

Bet

08.08.2016. 13:44

ja frizūra apzināti veidota kā redzams bildē pa kreisi pēc uzvārda,tad laikam jau nedaudz tomēr ku-kū..

Atbildēt

:))

08.08.2016. 12:33

»

:)

L.L. laikam baidās, ka arī viņu pamatoti un tiesiski atzīs par "ku kū


Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats.

Atbildēt

:)

08.08.2016. 12:28

L.L. laikam baidās, ka arī viņu pamatoti un tiesiski atzīs par "ku kū" :)

Atbildēt

būsim korekti

08.08.2016. 12:11

Klau, neignorējiet faktu, ka 2015. gada 16. novembrī tiesa IR ATJAUNOJUSI RĪCĪBSPĒJU!
Tātad ne bez pamata un visticamāk, ka šis spriedums/lēmums ir pamatots ar medicīniskajā dokumentācijā ietverto slēdzienu! Attiecīgi kungam ir veiktas pārbaudes!

Atbildēt

Nuja

08.08.2016. 12:02

»

interesanti

Ko tad prokuroram vajadzēja rakstīt, ja ārstu komisija 2016.gada 30.jūnijā atzina, ka Melngailis ir "kukū


Ja 2016. gada jūnijā ārstu komisija atzina, ka Melngailis ir kukū, skaidra lieta, ka prokuroram bija jāsecina, ka arī pirms >30 gadiem Melngailis ir bijis kukū.

Atbildēt

interesanti

08.08.2016. 11:47

Ko tad prokuroram vajadzēja rakstīt, ja ārstu komisija 2016.gada 30.jūnijā atzina, ka Melngailis ir "kukū"?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...