Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

anna

03.09.2016. 14:13

»

Janka

Lielisks konentārs


Acīmredzot vēl šodien psihiatriju izmanto matriālu labumu gūšanā, bija pat ECT spriedums. Un padarīt cilvēku par rīcībnespējīgu nemaz nav tik grūti, ja ir iemels, piem. iegūt tiesības rīkoties ar kāda naudas līdzekļiem

Atbildēt

Janka

11.08.2016. 02:10

»

:))

Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats


Ja frizūra Tev ir arguments... stipri šaubos vai VDK kameràs bija spoguļi un laipnie izmeklètàji ļàva sakàrtot matu sasuku pirms forosesijas... attopies..

Atbildēt

voldemārs kārlis markuss

09.08.2016. 15:19

Latvijā ir brīvība.Ir brīvība anaonīmi izplatīt savu dvēseles smirdoņu.

Atbildēt

to ku kū

09.08.2016. 13:40

»

ku kū

Aizvācies, riebekli - :)))- no pietiek.com! Ja nebūtu L.L., Tev pat nebūtu iespējas rakstīt par savu stulbumu. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu darbu, ka viņam nav bail ne no negodīgiem varas pārstāvjiem, ne no tādiem kā


A t s ū k ā, riebekli ku kū pats sev un savam pietiek.com! Ja nebūtu L.L., tev pat nebūtu iespējas priecāties par savu stulbumu un pielīst savam skapja biedram. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu dumību, ka viņam ir bail gan no negodīgiem varas pārstāvjiem, gan no tādiem galvas invalīdiem kā kukū

Atbildēt

to to

09.08.2016. 13:31

»

to :)))

aizver žaunas, mīkstais glumekli


aizver pāksti, smakojošā glumekle

Atbildēt

to ironiskais

09.08.2016. 11:00

»

ironiskais

Jā, traks tas mūsu prokurors


Bet kas par iespaidīgu parakstu viņam ir :)))

Atbildēt

fantastiski

09.08.2016. 09:00

sočņeva prot ārstēt smagāko šizofrēnijas formu...........................

Atbildēt

:))

09.08.2016. 08:34

»

ku kū

Aizvācies, riebekli - :)))- no pietiek.com! Ja nebūtu L.L., Tev pat nebūtu iespējas rakstīt par savu stulbumu. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu darbu, ka viņam nav bail ne no negodīgiem varas pārstāvjiem, ne no tādiem kā


Lapsa pats ir ku kū, pērkams un traks dzīvnieks. Te tak zirgam skaidrs, ka viņš par naudu realizē melno PR pret Lembergam un Saskaņai nevēlamiem cilvēkiem un tādām iestādēm, kā Drošības policija un prokuratūra. Nav bijis neviena raksta, kur lapsa noķengātu kādu no Saskaņas, vai paslavētu drošības policiju vai prokuratūru. Pa lielam - viņš ir Latvijas valsts slēpts ienaidnieks, kurš darbojas pret Latvijas valsts interesēm, tikai ir muļķi, kas to nesaprot.

Atbildēt

ku kū

09.08.2016. 08:17

»

:)))

Ņemot vērā, ka L.L. aizvien vairāk sāk atgādināt "ku kū", bailēm ir reāls pamats


Aizvācies, riebekli - :)))- no pietiek.com! Ja nebūtu L.L., Tev pat nebūtu iespējas rakstīt par savu stulbumu. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu darbu, ka viņam nav bail ne no negodīgiem varas pārstāvjiem, ne no tādiem kā :)))

Atbildēt

kārlis

09.08.2016. 08:10

»

:)

Ja sāk uzbrukt psihiatriem, tad laikam baidās, ka trako lapsu pašu neieliek uz piespiedu ārstēšanu


Tu esi galīgi stulbs? Kāds uzbrukums, kam? Vai žurnālista cīņa par cilvēktiesību elementāru ievērošanu ir uzbrukums kādam? Vai VDK dokumentu izpētes komisijas locekļa skaidrojums ir Lato "uzbrukums" kādam? Tev pašam ar steigu ir jādodas pie psihiatra ar lūgumu izārstēt, taču stulbums diez vai ir ārstējams.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

09.08.2016. 06:21

Lai cik arī tas skumji nebūtu, dzīve parāda, ka daži no padomju perioda disidentiem tik tiešam ir ar zināmām psihiskām novirzēm. Skaidrojums vienkāršs - normālam cilvēkam pašsaglabāšanās instinkts darbojas normāli un lekt uz ecēšām vienkārši nav drosmes. Savukārt padomju režīma laikā, jebkurš, kas tikai bija iedrošinājies atklāti pateikt to par ko pārējā tauta sačukstējās virtuvē, jau jau šķita saulvedis un varonis. Diemžel demokrātijas apstākļos ne vienam vien saulvedim izlīda "āža kāja". Spilgtākais piemērs laikam ir sociopāts L.Grantiņš.

Atbildēt

:(

09.08.2016. 04:22

»

:)

Ja sāk uzbrukt psihiatriem, tad laikam baidās, ka trako lapsu pašu neieliek uz piespiedu ārstēšanu


Psihiatrija ir medicīnas pseido nozare. Nav tādas lietas kā garīga saslimšana, jo oficiālā zinātne taču garu neatzīst. Ir lauztas kājas, iekaisušas mandeles, sašaurināti asinsvadi, nepareizi izveidotas neironu saites. Jāārstē problēma, nevis simptomi. Psihiatrija ir līdzvērtīga pūšļošanai un pesteļošanai. Ja kaut ko nespēj ārstēt vai nesaprot, kā tas darbojas, tad iebaro slimajam miega zāles. "Ļoti zinātniski".
Šodien, lasot padomju laika psihiatru atzinumus redzams, ka psihiski neveseli ir bijuši pad.valsts vadītāji, tiesneši, psihiatri un daļa sabiedrības. Pārējie ir gļēvi kolaboranti.
Vēsture atkārtojas. Pēc revolūcijām paiet laiks un psihopāti ar sociopātiem pārņem varu. Lai pie varas noturētos ir nepieciešamas represīvas metodes, psihiatrija ir viens no veidiem kā apklusināt veselo saprātu, degradēt un iznīcināt tos, kuri neiekļaujas totalitārā sistēmā. Kad psihopāti pārvalda valsti, norma kļūst par vājprātu, bet ārprāts par normu.
Ja jūs aizdomātos par prokurora zvejnieka "lēmumu", saprastu, ka pieaudzis cilvēks, jurists tādu muļķību nekad nebūtu uzrakstījis. Diemžēl psihopātiska pārvalde izmanto cilvēkus ar "maza bērna domāšanas" sindromu, intelektuāli mazattīstītos, ar domāšanas defektiem. Jo tā ir jautrāk. Psihopātiem patīk farss. Bez tam vairums psihopātu paši nav intelektuāli advancēti, intelekta trūkumu kompensējot ar pārlieku enerģiju, primitīvu shēmošanu, krāpšanu, melošanu. Gudri cilvēki psihopātus biedē, jo viņu pataloģija tiek "atkosta".
Starp citu, tie daži psihiatri, kurus gadījies sastapt un runāt, visi ir bijuši krietni "ārpus normas". Bet tā jau arī ir psihopātiskās pārvaldes ironiskā daba - lai trakie lemj, kurš ir traks! Jautrībai.
Un tad, kad beidzot saproti, ka pie varas ir neveselie, tad nav jābrīnās par dīvainiem un murgainiem lēmumiem, spriedumiem un izdarībām. Nevar gribēt, lai dumjie un slimie taisītu gudrus spriedumus un likumus.
Bet tiem, kuri ir vnk nelieši, tiem šādos gadījumos savukārt gudrāk būtu paklusēt.

Atbildēt

:)

09.08.2016. 02:47

Ja sāk uzbrukt psihiatriem, tad laikam baidās, ka trako lapsu pašu neieliek uz piespiedu ārstēšanu.

Atbildēt

vilis

09.08.2016. 02:42

Labs raksts."Zināšanas par atsevišķu cilvēku neirotiskajām saslimstībām var ļoti labi noderēt,lai izprastu lielās sociālās institūcijas,jo pašas neirozes atklājas kā individuāli atrisināt kompensācijas problēmu,kas institūcijām jārisina sociāli.Sociālajam faktoram atkāpjoties un seksuālajam dominējot,šīs psiholoģiskā uzdevuma neirotiskais atrisinājums kļūst par karikatūru,kas lietojama tikai šīs nozīmīgās problēmas mūsu izskaidrojumā"(Zigmunds Freids)

Atbildēt

ironiskais

09.08.2016. 02:18

Jā, traks tas mūsu prokurors:)

Atbildēt

to hm

08.08.2016. 18:46

»

hm

Ir/nav ku-kū tagad nosaka tiesa...


Tiesa lemj un spriež pamatojoties uz konkrētu ārstu-ekspertu atzinumu, turklāt nekur vietējais likums nenosaka, ka šī ārstu komisija ir jāiziet tieši sprīdīšu lielvalstī! :)

Atbildēt

:)))

08.08.2016. 17:44

»

:))

Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats


Ņemot vērā, ka L.L. aizvien vairāk sāk atgādināt "ku kū", bailēm ir reāls pamats.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 16:50

»

??

Kādi tad bija Nikolaja un Sergeja ekspertīžu rezultāti


Daži dokumenti par to pseidozinātnisku ekspertīze: https://failiem.lv/u/2rgx2jsp

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 16:32

»

??

Kādi tad bija Nikolaja un Sergeja ekspertīžu rezultāti


Ar videokameras un ar biedrību, kura darbība virzīta pret psihiatrisko nāves industriju, palīdzību, paveicas izbēgt no tas ekspertīzes veikšanas.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 15:29

Pseidozinātniski-psihiatriski diagnozi ir izgudroti ar pašiem psihiatriem un iekļauti un izņemti (!!!) (piemēram: Homoseksualitāte) diagnožu sarakstos ar balsojumu vairākumu [skaties video: http://www.cchr.org/videos/marketing-of-madness.html, http://youtu.be/pl6gfztFLEI], daži piemēri par tādam izgudrotam un nobalsotam „diagnozēm” kuru cilvēks no psihiatriem saņem uz visu mūžu, pietiek pat ar to, ka cilvēks bija nosūtīts pie psihiatra:

*F30.0 Hipomānija
Traucējumi, kam raksturīgs ilgstoši nedaudz pacilāts garastāvoklis, pastiprināta enerģija un aktivitāte, parasti ar spilgtu labsajūtu un vienlaikus palielinātām kā fiziskām, tā psihiskām spējām. Bieži ir pārliecīgs sabiedriskums, runīgums, pārmērīga familiaritāte, pastiprināta seksuālā enerģija, samazinājusies vajadzība pēc miega, gan ne tādā mērā, lai radītu jūtamus sarežģījumus darbā vai satrūktu sociālie kontakti. Paaugstināta uzbudinātība, augstprātība un rupjība uzvedībā var nomainīt parasto eiforisko sabiedriskumu. Garastāvokļa un uzvedības traucējumus nepavada halucinācijas un murgi.

*F81.0 Specifiski lasīšanas traucējumi
Galvenā pazīme ir specifiski un būtiski lasīšanas iemaņu attīstības traucējumi, kas nav saistāmi tikai ar garīgo vecumu, redzes asuma problēmām vai neadekvātu izglītošanu. Lasīšanas saprašanas iemaņas, lasīto vārdu pazīšana, mutiskās lasīšanas iemaņas un to uzdevumu veikšana, kas prasa lasītprasmi var būt traucētas. Izrunas grūtības bieži ir saistītas ar specifiskiem lasīšanas traucējumiem un bieži saglabājas pusaudžu vecumā pat tad, ja vērojams jūtams progress lasīšanā. Pirms specifiskiem lasīšanas attīstības traucējumiem parasti ir dati par runas vai valodas attīstības traucējumiem. Parasti skolas vecumā ir arī afektīvi un uzvedības traucējumi.

*Starptautiskā slimību klasifikācija (SSK-10) klasifikācija - Kodu tabulsaraksts un skaidrojumi http://www.spkc.gov.lv/ssk10/indexcdb0.html?p=ssk

Pseidozinātne-psihiatrija, par 200.gadiem !!!, neizārstēja nevienu cilvēku, bet tikai indē un moka cilvēkus, jo ar narkotiskam vielām (un spīdzināšanām metodēm) cilvēku nevar izārstēt. Un tas ir tikai narkotiskas vielas, it kā, legālais bizness. Kā pseidoārsti-psihiatri var izārstēt, ja viņi ne tikai nevar pierādīt psihiskā traucējumu esamību, bet arī dot definēšanu šim jēdzienam!!!!!

Veselības ministrijas mani informē ka:
Vienas valsts apmaksātās ambulatorās tiesu psihiatriskās ekspertīzes veikšanas un atzinuma sagatavošanas tarifs ir 157,98 euro.

…atbilstoši Noteikumiem Nr.1529 par pacientam VSIA „ Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs" sniegto stacionāro psihiatrisko palīdzību tiek veikta samaksa 827,50 euro [mēnesi] apmērā.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 15:23

Kad VP RRP Rīgas Centra iecirkņa izmeklētāja Ilze Driņķe 2014 gada nosūtīja Sergeju Buividu un Nikolaju Buividu uz tiesu psihiatrisku ekspertīžu kriminālprocesā Nr.12040012713 rāmjos. Viņa to pamatoja ar Kriminālprocesa likums (KPL) 195.p.5.pkt. Viņa lēmums atbalstījusi Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūras prokurore V.Džeņeva un virsprokurors J.Besko, Rīgas tiesas apgabala prokuratūrās virsprokurors A.Zgirskis.

KPL 195.pants. Obligātā ekspertīze
Ekspertīze ir obligāta, lai noteiktu:

5) aizdomās turētā vai apsūdzētā psihisko stāvokli vai tādas personas psihisko stāvokli, par kuru notiek tiesvedība medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu noteikšanai, ja procesa virzītājam rodas PAMATOTAS ŠAUBAS par attiecīgo personu pieskaitāmību;


Kad izmeklētajai un prokuroriem bija jautāts par to, ar ko tad procesa virzītājs var pamatot savas šaubas. Atbilde bija tāda, ka šauba pamatota ar lietas materiāliem.

Vēlāk saņemot lietas materiāli (7.sejumos ap 1800.lapas) tajos nav atrodami neviena dokumenta ar kuru tad izmeklētajam un prokuroriem rodas PAMATOTAS ŠAUBAS.

Tātad jebkuru var nosūtīt uz tiesu-psihiatrisku ekspertīze pamatojot šaubas tikai ar lietas materiāliem, bez jebkādas konkrētības.

Atbildēt

Ōpaps

08.08.2016. 15:00

»

:))

Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats


Nevis sāk atgādināt, bet gan līdz Latvijas Republikai pašreizējai Latvijas PSR vēl tālu, tālu.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 14:38

Psihiatrija kāda viņa ir tagad ir jāslēdz ciet PILNIBĀ un ne tikai Latvijā tas ir pasaules problēma!

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 14:31

Latvijas laikā psihiatriski represētas personu saraksts (pēc LPCK datiem, reāli tie ir vairāk) ar tiesu psihiatru melīgu slēdzienu palīdzību: https://failiem.lv/u/ncc9jjkx

Atbildēt

hm

08.08.2016. 14:04

Ir/nav ku-kū tagad nosaka tiesa?
Ja jau ku-kū šodien ir politisks jautājums, priekš kam tiesu? Pietiktu ar valdošās frakcijas deputāta verdiktu.
Un ja jau ārsti ir debili, tad taču viņiem jāanulē licences, jāliedz strādāt un apmācīt jaunatne.
Varbūt viņus aizvietot ar partiju pārstāvjiem?
Varbūt arī slimnīcu galvenos ārstus iecelt no politiskās elites, utt.

Atbildēt

Bet

08.08.2016. 13:44

ja frizūra apzināti veidota kā redzams bildē pa kreisi pēc uzvārda,tad laikam jau nedaudz tomēr ku-kū..

Atbildēt

:))

08.08.2016. 12:33

»

:)

L.L. laikam baidās, ka arī viņu pamatoti un tiesiski atzīs par "ku kū


Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats.

Atbildēt

:)

08.08.2016. 12:28

L.L. laikam baidās, ka arī viņu pamatoti un tiesiski atzīs par "ku kū" :)

Atbildēt

būsim korekti

08.08.2016. 12:11

Klau, neignorējiet faktu, ka 2015. gada 16. novembrī tiesa IR ATJAUNOJUSI RĪCĪBSPĒJU!
Tātad ne bez pamata un visticamāk, ka šis spriedums/lēmums ir pamatots ar medicīniskajā dokumentācijā ietverto slēdzienu! Attiecīgi kungam ir veiktas pārbaudes!

Atbildēt

Nuja

08.08.2016. 12:02

»

interesanti

Ko tad prokuroram vajadzēja rakstīt, ja ārstu komisija 2016.gada 30.jūnijā atzina, ka Melngailis ir "kukū


Ja 2016. gada jūnijā ārstu komisija atzina, ka Melngailis ir kukū, skaidra lieta, ka prokuroram bija jāsecina, ka arī pirms >30 gadiem Melngailis ir bijis kukū.

Atbildēt

interesanti

08.08.2016. 11:47

Ko tad prokuroram vajadzēja rakstīt, ja ārstu komisija 2016.gada 30.jūnijā atzina, ka Melngailis ir "kukū"?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

pietiek_kampt

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...